Results 1 to 22 of 22

Thread: Popravke telefona

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Popravke telefona

    Đe je najbolje popraviti telefon?

    Radi se o E72, desilo se da posle 15 dana ne radi externi zvucnik. Posto je tel bio pod garancijom u Exlusive Mobile, oni su ga popravljali 5 dana i navodno cekali original zvucnik. Sad je kao napravljen, ali se npr. muzika slabo cuje. Kad je bio nov se moralo pojacati 50% da bi se fino culo a sad mora 100% da bude skoro kao nekad 50%. To oni vele da je popravljeno, odnosno zamijenjen zvucnik.
    A toliko su to strucno uradili da sad ni tasteri ne lijezu fino, nema se osjecaj da se pritisnulo dugme. Jednostavno ne zele da ispostuju garanciju koju su sami sastavili. Tako da Exlusive Mobile koji se nalazi pored stadiona je jedna obicna prcvara koja oce samo da uzme pare na neke sumljive telefone.
    Vise ne zelim da ih gledam i da se nerviram, i ne želim da me ubjeđuju da je dobro kad nije. Jer nijesam debilan, znam sto je novo i kako izgleda kad je nesto savrseno u redu. I dosta mi je njihovih podmukljih cutanja na pitanja i gledanja da te se sto prije otarase da im ne ćeraš mušterije. Tako da ću im znatno smanjiti prihode, počevši od ovoga posta pa na druge načine.
    Dakle, pitam ko u PG popravlja telefone i to da mu posle ne žalim platit?
    Last edited by McS; 29-11-10 at 16:45.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nadovezacu se na ovu tvoju pricu za Exlusive Mobile, prije dvije godine sam kod njih kupio N95-8GB i desi mi se poslije odredjenog vremena da mi crkne hard disc (nijesam moga da pristupim memoriji tel.), ponesem ga ja kod njih, naravno sve uredno pod garancijom ovaj pogleda i veli "disk je nagnjecen od pada" e kako sam se ismija :grin:. Zamisli tih kolosara "disk nagnjecen" a cuva sam tel. nije mi pada (ni ogrebotinu nije ima).
    I jos da bude smjesnije veli ako ces ovo da ti popravim to kosta 80 eura. Smecari!!!
    A inace sam ga popravio u drugi servis za 50 eura. Tako da toplo preporucujem da svi maximalno izbjegnu Exlusive Mobile servis za kupovinu telefona.

  3. #3
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    19,689
    Thanks Thanks Given 
    38
    Thanks Thanks Received 
    105
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Đe je najbolje popraviti telefon?

    Radi se o E72, desilo se da posle 15 dana ne radi externi zvucnik. Posto je tel bio pod garancijom u Exlusive Mobile, oni su ga popravljali 5 dana i navodno cekali original zvucnik. Sad je kao napravljen, ali se npr. muzika slabo cuje. Kad je bio nov se moralo pojacati 50% da bi se fino culo a sad mora 100% da bude skoro kao nekad 50%. To oni vele da je popravljeno, odnosno zamijenjen zvucnik.
    A toliko su to strucno uradili da sad ni tasteri ne lijezu fino, nema se osjecaj da se pritisnulo dugme. Jednostavno ne zele da ispostuju garanciju koju su sami sastavili. Tako da Exlusive Mobile koji se nalazi pored stadiona je jedna obicna prcvara koja oce samo da uzme pare na neke sumljive telefone.
    Vise ne zelim da ih gledam i da se nerviram, i ne želim da me ubjeđuju da je dobro kad nije. Jer nijesam debilan, znam sto je novo i kako izgleda kad je nesto savrseno u redu. I dosta mi je njihovih podmukljih cutanja na pitanja i gledanja da te se sto prije otarase da im ne ćeraš mušterije. Tako da ću im znatno smanjiti prihode, počevši od ovoga posta pa na druge načine.
    Dakle, pitam ko u PG popravlja telefone i to da mu posle ne žalim platit?
    kod mala pijaca u novoj zgradi kod kruznog toka dje je albona,i dje je kafic krigla,preko puta frke ima jedan mali servis touch mobile dje su serviseri maksimalno korektni,ja saradjujem s njima i preporucujem
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    preko puta sonate u njegeosevu, ti je gsm mobile, kod njih ponesi i nemas sto da brines,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  5. #5
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    preko puta sonate u njegeosevu, ti je gsm mobile, kod njih ponesi i nemas sto da brines,
    Ne slazem se sa ovim.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Ne slazem se sa ovim.
    reci zasto? posto su maximalno profesionalni, i sto je najvaznije ako ne moze da se napravi kazu ti odma, ne uzimaju ti tel pa posle 10 dana e ne moze se popravit
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dzoni tafra View Post
    Nadovezacu se na ovu tvoju pricu za Exlusive Mobile, prije dvije godine sam kod njih kupio N95-8GB i desi mi se poslije odredjenog vremena da mi crkne hard disc (nijesam moga da pristupim memoriji tel.), ponesem ga ja kod njih, naravno sve uredno pod garancijom ovaj pogleda i veli "disk je nagnjecen od pada" e kako sam se ismija :grin:. Zamisli tih kolosara "disk nagnjecen" a cuva sam tel. nije mi pada (ni ogrebotinu nije ima).
    I jos da bude smjesnije veli ako ces ovo da ti popravim to kosta 80 eura. Smecari!!!
    A inace sam ga popravio u drugi servis za 50 eura. Tako da toplo preporucujem da svi maximalno izbjegnu Exlusive Mobile servis za kupovinu telefona.
    Kako volim sto nisam jedini, nekako mi je lakse

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Viđeću u touch mobile jer su nesuglasice oko gsm mobile-a.
    A sto mislite za Pavicevic?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Viđeću u touch mobile jer su nesuglasice oko gsm mobile-a.
    A sto mislite za Pavicevic?
    pavicevic izbjegni u sirokom luku, jednom sam im donio masku dam i promijene i crka mi je displej tj rekli su mi da i displej ne radi, naravno zamijenili su ga s anovim al tel posle toga nije bio isti
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #10
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mandic Mobile u Metalku...sa cijenama su korektniji od ostalih,za kvalitet usluge ne znam,nisam mnogo iskustva imao sa njima...
    "Ti ne budi ništa!", rekao mi je Bog kad me stvorio.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    preko puta sonate u njegeosevu, ti je gsm mobile, kod njih ponesi i nemas sto da brines,
    potpis pecat ... neke telefone koje niko nije mogao popraviti oni su popravili (eto samo toliko )

    a posebno pohvala za Bojana i ekipu , cijene vise nego korektne , brzo profesionalno
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  12. #12
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zahvaljujem.
    Samo da napomenem jos jednom da zaobilazite exlusiv mobile je su tamo pokvareni od gazde do telefona.

  13. #13
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Danas sam ja zvao neku Integru u PG, likovi su zvanični serviseri za htc, prvo sam poslao upit mailom, tip koji se javio (neki mnogo nervozan dečko ) mi je potvrdio da je primio mail ali mi nije odgovorio jer pazite sad, htc touch2 nema digitizer , da takav dio ne postoji i da treba da promjenim EKRAN! Ja slušam i ne mogu da vjerujem, to je bukvalno kao da ti crkne miš i majstor ti kaže da uz miša moraš promijeniti i monitor ! Činjenica je da su mi iz htc-a rekli da digitizer isporučuju samo zaljepljenog za novi okvir- gornja maska ali nisu pokušali ni u jednom trenutku da me prave budalom kao ovi i da mi u paketu nude i novi displej koji je potpuno ispravan. Jednostavno je ušla voda između dvije folije i slijepile se, što je shebalo digitizer.

    Inače radi se o ovom dijelu , http://www.mengtor.com/product_show....ry=456&pid=142 i košta od 14 do 30 $.

    P.S.
    Ako neko ima ovo u PG na lageru neka se javi na PM.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svi su neljubazni, nestrucni a oce da mlate pare(cast izuzecima). Kako bi im radnje pozatvarao pa bi im posle svaki musterija bio svetac..gamad jedna pokvarena..ukrali bi ti iz oci da mogu.

  15. #15
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Danas sam ja zvao neku Integru u PG, likovi su zvanični serviseri za htc, prvo sam poslao upit mailom, tip koji se javio (neki mnogo nervozan dečko ) mi je potvrdio da je primio mail ali mi nije odgovorio jer pazite sad, htc touch2 nema digitizer , da takav dio ne postoji i da treba da promjenim EKRAN! Ja slušam i ne mogu da vjerujem, to je bukvalno kao da ti crkne miš i majstor ti kaže da uz miša moraš promijeniti i monitor ! Činjenica je da su mi iz htc-a rekli da digitizer isporučuju samo zaljepljenog za novi okvir- gornja maska ali nisu pokušali ni u jednom trenutku da me prave budalom kao ovi i da mi u paketu nude i novi displej koji je potpuno ispravan. Jednostavno je ušla voda između dvije folije i slijepile se, što je shebalo digitizer.

    Inače radi se o ovom dijelu , http://www.mengtor.com/product_show....ry=456&pid=142 i košta od 14 do 30 $.

    P.S.
    Ako neko ima ovo u PG na lageru neka se javi na PM.
    imaces ti sa tim malo problema , jer jedan moj kolega je imao slican problem sa tim telefonom iz T-Mobilea i bio mu je mjesec dana u servis. chak su ga ja mislim na kraju slali za hrvacku ili italiju u ovlasceni servis da se opravi
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  16. #16
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Svi su neljubazni, nestrucni a oce da mlate pare(cast izuzecima). Kako bi im radnje pozatvarao pa bi im posle svaki musterija bio svetac..gamad jedna pokvarena..ukrali bi ti iz oci da mogu.
    slabo ko od njih shvata da su ustvari oni sami sebi reklama ! jer ako mene neko dobro usluzi i korektno obavi posao ja tu toga svakome preporuciti , a kad te neko jednom naguzi uzece ti tad pare ali drugi put sigurno nece i sigurno ga nikom neces preporuciti ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #17
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    imaces ti sa tim malo problema , jer jedan moj kolega je imao slican problem sa tim telefonom iz T-Mobilea i bio mu je mjesec dana u servis. chak su ga ja mislim na kraju slali za hrvacku ili italiju u ovlasceni servis da se opravi
    Ma nema tu nikakvih problema rastavio sam ja to već, čekam digitizer da ga namjestim i to je to, telefon je u funkciji, ja ga normalno upravljam preko računara. Pa i meni su rekli da će ga poslati u "htc", koji, gdje, ne znam, niti me zanima. Za taj kvar mi neće priznati garanciju a ni ne tražim, skupe opravke za taj telefon ne dolaze u obzir, pa nisam poludio da platim 70% vrijednosti telefona za dio od 15-20 €.

  18. #18
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    slabo ko od njih shvata da su ustvari oni sami sebi reklama ! jer ako mene neko dobro usluzi i korektno obavi posao ja tu toga svakome preporuciti , a kad te neko jednom naguzi uzece ti tad pare ali drugi put sigurno nece i sigurno ga nikom neces preporuciti ...
    @Tacno Tako!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci, Exlusive Mobile mi je posle 5 dana popravke vratio telefon Nokia E72 zbog kvara zvucnika, na taj nacin da se zvucnik upola cuje u odnosu kako se cuo kad je bio nov, i plus da taster ne moze lijepo da se pritisne. I za takav tel je gazda Exlusive Mobile-a rekao da je to u redu !?##!

    Danas sam bio sam u Touch Mobile. Momak ljubazan nemam rijeci, pogledao je tel na licu mjesta i odmah se viđelo da su ga u Exlusive Mobile lijepili jer im je pukao saraf i zato tasteri nijesu dobro "lijegali" odnosno imali odziv kao kad je nov tel. Momak je vratio lijepljeni saraf kako je bio, nije mi nista naplatio.

    Opet ja idem u Exlusive Mobile, sa kazaljkom u crveno..Telefon ukomađen a prakticno ne koriscen. Ni ton da valja, ni tasteri, lijepljen, po sarafa fali..
    Ulazim u radnju, pricam sve ovo sto sam naveo ođe, dajem opet garanciju na kojoj prethodno nisu upisali da je tel vec bio servisiran kod njih bas u tu radnju. Gazda mi veli, poslacu ja telefon u Italiju da ga tamo servisiraju. Ja velim: ne no u Zanzibar! Ludilo,..., da ne prepricavam sve..bila je tog gazde izjava ako bude problema znam ko ih nece imati..kao neke prijetnje a sve u nekoj granici da ako pukne on ili ja bice svasta. I naravno puko je on i veli ovoj radnici daj mu novi telefon!

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Pa ukoliko ne mogu da ga oprave dužnu su da ti daju nov
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Pa ukoliko ne mogu da ga oprave dužnu su da ti daju nov
    Vala su mi ga dali kao da ga nisam platio, tako su se postavili.

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Wink

    Zato više nikad nećeš poći kod njih i svi koji te pitaju reći ćeš puno loše o njima,a drugi će reći trećima itd... i ubrzo će zatvoriti...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Popravke na forumu :D
    By DIDI in forum CdM Arhiva
    Replies: 52
    Last Post: 24-05-07, 20:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •