Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 28

Thread: Srbija u chaosu, Anfilohije-vladika sa masinkom, vodja bande

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Srbija u chaosu, Anfilohije-vladika sa masinkom, vodja bande

    VLADIMIR Beba POPOVIC


  2. #2
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Sremski Karlovci-Srbija
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...Beba je potpuno lud covek,pratio sam oba "Insajedera" i kreten optuzuje bukvalno sve od DSS,SRS,SPS i strance!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Citao sam i ja obadva dijela, fino je cut iz drugog ugla od ove danasnje vlade Malo je namjesteno da su on i Ceda jedini ok, a ostali sljam al' u redu je.

    Samo sto je meni privuklo paznju je da se na dva teksta od oko 14-15 strana Dobrusky uvatio za SPC, jer je to njemu izgleda nocna mora. SPC, cetnici i Hag To su mu teme kojima je postao opsjednut.

    Covjece, tekstovi su o potpuno necem drugom Nemoj da zivis u takvim opsesijama. I na usput posto ne umijes da pises, pise se 'haos' a posto ne znas da citas pise da je Amfilohije i citava crkva bila u 'toj' (ne znam kako da je nazovem) organizaciji a ne njen vodja..

    Cudo si ti od coeka
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker

    Samo sto je meni privuklo paznju je da se na dva teksta od oko 14-15 strana Dobrusky uvatio za SPC, jer je to njemu izgleda nocna mora. SPC, cetnici i Hag To su mu teme kojima je postao opsjednut.

    Covjece, tekstovi su o potpuno necem drugom Nemoj da zivis u takvim opsesijama. I na usput posto ne umijes da pises, pise se 'haos' a posto ne znas da citas pise da je Amfilohije i citava crkva bila u 'toj' (ne znam kako da je nazovem) organizaciji a ne njen vodja..

    Cudo si ti od coeka



    Sh0cker, evo ti malo pogledaj.

    Crkvu cine vjernici i svestenstvo. Nepravedno bi bilo ako bi ja optuzio celu SPC za zlocine i nesrece koje su nas snasle zadnjih 15 godina od kada su popovi i hodze skinule ular sa njihovih njuski.
    Vrh SPC-a, to odavno pisem, je organizovani kriminalni zlocinacki gang koji je osmislio, organizovao, inicirao i podrzao balkansku katastrofu.
    Ti monstrumi preko svojih poslusnika ( Vlada Srbije & Co ) i danas vrsljaju, truju, lazu i svaki nered prave. Oni su navukli bes medjunarodne zajednice na Srbiju i mrznju ostalih, pa i bratskih, naroda koija je usmerena prema Srbima. Cenu njihovog zlocinstva placa obican svet, medju koji i ja spadam, a ni ti nisi daleko. Zato cu svoje dzelate prozivati do sudnjega dana.

    P.S.

    Kad sam spomenuo hodze, nisam to uradio radi ravnoteze i nisam pri tom mislio na ef. Fejzica iz Crne Gore. O njemu i o gospodinu Mihailu (CPC) imam visoko misljenje i duboko postovanje.
    Konkretno sam mislio na ef. Cerica, najveci turban u Bosnjaka, prijatelja Henrija Kisindzera, zastitnika UDBINIH hodza spijuna, lopuzu i bandita, muslimanskog Srbina. Posto je patrijah Pavle metiljav i hunjkav, mogli bi ovog Cerica uzeti na njegovo mesto i spasiti nas barabe.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobruski, to o cemu ti pricas na ovom forumu vec godinama ti je tipican primjer Irana. Bas sam cuo ovih dana da u Iranu nije dozvoljeno otvaranje McDonalds-a, vec samo Iranskih fast-food, a razlog je zato sto je Americki, mada nisam cuo da ne koriste kompjutere al' jbg

    Da ti pomognem izgubljeni covjece, nauci da citas pa procitaj moj post opet, pa opet, pa procitaj svoj, pa ako ti nije jasno kakve budalastine pises (mada ocigledno odgovaras meni a pricas svoju opsesivnu pricu non-stop) pa opet, pa opet.. Pa ako ti i dalje nije jasno, ti iskljuci komp pa na spavanje. Nije to za tebe
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default IRAN

    "Rasap ludosti,sjedeci na jastuku
    Imam pretvara moru u Teheran,
    labirint procesije,iznad svega egzaltiranost!

    Bog vrednuje prestiz gluposcu ,
    stanice ocaja dovedeni na stadion
    umiru prije nego cuju plotun,
    stanice ocaja ,prizivajuci Alaha,
    gledali su jedni u druge..."

    B.Shtulic-IRAN :wink:
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Šokantno a tačno
    Anđelka R. POPOVIĆ 30.01.2005, 18:51:16

    BEOGRAD - Svi događaji o kojima je Vladimir Popović govorio u "Insajderu", a u kojima sam ja učestvovao, verno su prikazani. Mnogi od njih su, znam, šokantni za građane. Ali, za Srbiju je dugoročno dobro da zna u kakvim strahovitim okolnostima je Zoran Đinđić preuzeo vlast posle petooktobarskih događaja. On je zatekao razoren državni sistem i, praktično, nedostatak kontrole nad delovima policije i Državne bezbednosti. Intervju Popovića je, u stvari, svedočanstvo o vrlo zamršenim odnosima nekih ljudi iz režima Slobodana Miloševića i sveta kriminala.

    Ovim rečima dr Žarko Korać, bivši potpredsednik Vlade Srbije u vreme premijera Zorana Đinđića i Zorana Živkovića, potvrđuje navode iz intervjua u emisiji "Insajder" TV B92 Vladimira-Bebe Popovića, bivšeg šefa Biroa za komunikacije Vlade i bliskog prijatelja pokojnog premijera. Korać smatra da će Popovićevo svedočenje pomoći našoj javnosti da stvori jasniju sliku o periodu od 5. oktobra 2000. do 12. marta 2003. godine, dana kada je ubijen premijer Đinđić.
    Na pitanje - kojim događajima je, konkretno, on prisustvovao, Korać odgovara:
    - Sastancima u Vladi Srbije, sednicama Saveta za državnu bezbednost, pokušajima Zorana Đinđića da rasvetli ubistva iz prošlosti. Pri tom, mislim na ubistvo Ivana Stambolića, na Ibarsku magistralu, atentat u Budvi...
    Potvrđujete, praktično, da ste bili na "javnim" mestima, tamo gde i ostali. Ali, šta je sa susretima premijera Đinđića sa Legijom, Čumetom, Spasojevićem... Da li ste, kao lider DOS ili, kasnije, kao potpredsednik Vlade, učestvovali i u tim razgovorima?
    - Tim sastancima, lično, nisam prisustvovao. Legiju nisam poznavao. Nikada ga nisam sreo. Znao sam da je Zoran Đinđić očajnički pokušavao da otkrije sve prljavštine prethodne vlasti i da sazna gde su bili i šta su radili centri moći bivšeg režima. Zoran Đinđić je, kako ja to shvatam, prihvatao sastanke sa svakim ko bi mogao u tome da mu pomogne. To, naravno, nisu bili sastanci iz ličnog zadovoljstva. Osećao se nezaštićenim, pokušavao je da spozna odakle vreba opasnost.
    Popović pominje razgovore Đinđića sa Jovicom Stanišićem, Radetom Markovićem...
    - Zoran je mislio da u neposrednim razgovorima sa rukovodstvom DB može da dozna detalje o zločinima iz prošlosti. Zbog toga se i sastajao sa takvima. Tek sada građani mogu jasnije da vide tragičnu situaciju čoveka koji sam pokušava da uđe u seme zla u kome smo živeli godinama. Zla, koje ga je, na kraju, i ubilo.
    Kažete da niste lično poznavali Legiju. Da li ste, ipak, znali ko je taj čovek?
    - Da, znao sam. Ali, i dalje smatram da Legija nije imao nikakvu veliku ulogu 5. oktobra 2000. On je samo deo represivnog aparata koji je u ključnom momentu Slobodanu Miloševiću otkazao poslušnost. To je ono što je nama rečeno 5. oktobra uveče u sedištu DOS. Treba reći i to da su nas često upozoravali da je Legija zadužen da ubija lidere DOS u slučaju da ugroze Miloševićevu vlast. To je sve što znam o njemu.
    Ko vas je upozoravao na Legiju?
    - Strane diplomate.
    Ko su te "strane diplomate", zašto ih ne imenujete?
    - Ne bih da govorim o imenima. Ali, upozorio bih na nešto drugo: na period od pobede DOS 5. oktobra pa do konstituisanja Vlade Srbije, vreme u kome je postojala prelazna vlada. U ta tri meseca, šef DB ostao je Rade Marković. Javnost se ovde bavi Legijom, a zaboravlja ko su mu bili šefovi i politički zaštitnici.
    Ko su mu bili šefovi?
    - Ključnu političku podršku Legiji i njegovom šefu Radetu Markoviću dao je Vojislav Koštunica! DOS je tražio smenu Markovića sa čela DB, ali do toga nije došlo.
    Zbog čega?
    - Osim Koštunice, koji je bio legitimno izabrani predsednik savezne države, u Srbiji je postojala samo prelazna vlada, DOS nije imao vlast na tom nivou.
    Ali, Koštunica, kao predsednik SRJ, nije imao ingerencije na republičkom nivou?
    - Rade Marković je za tri meseca prelazne vlade, često navraćao u kabinet Vojislava Koštunice. Tačno je da on kao tadašnji predsednik SRJ nije bio nadležan za MUP i DB. Šta su Marković i Nebojša Pavković tokom ta tri meseca tražili kod Koštunice, ne znam. Znam, međutim, da su u tom periodu bili zaštićeni ljudi koje je trebalo pozvati na odgovornost. Optuživati, danas, Zorana Đinđića da je imao bilo kakve dogovore sa Legijom je ružno. Ulemek je bio zaštićen od Vojislava Koštunice podrškom Radetu Markoviću... Nikada nismo doznali zašto je to tako, ali to je ključ za sve što se kasnije desilo. Čim je Vlada Srbije konstituisana, Marković je smenjen, a ubrzo i uhapšen. Naša javnost se bavi Legijom, a ne njegovim gazdama.
    Ko su bile njegove gazde?
    - Radomir Marković, Jovica Stanišić i, u suštini, Slobodan Milošević. Po nekim iskazima Radeta Markovića u istrazi, Legija se direktno sastajao sa Miloševićem iako to danas oni negiraju.
    Vladimir Popović govori i o mutnim aranžmanima sa Miloradom Vučelićem, Milutinom Mrkonjićem, LJubišom Buhom Čumetom. Ako su tvrdnje Popovića tačne, zbog čega tadašnja vlast, u kojoj ste i Vi bili, nije protiv njih podnela krivične prijave? Čini se, tu je bilo mnogo posla za tužioca?
    - Koliko mi je poznato, a to je potvrdio i bivši šef DB Goran Petrović, ova služba je vodila istragu o novcu za čije je "prisvajanje" Stanišić optužio Vučelića. Često su nas, u Vladi, obaveštavali o toku te istrage - o tome da nedostaju dokazi da nešto konkretno preduzmu. U svakom slučaju, tužioca niko ne sprečava da danas ponovo pokuša da radi na tom slučaju.
    Kako se, onda, dogodilo da Čume, za koga se znalo da se bavio kriminalnim radnjama, dobije asvaltiranje puteva?
    - Tenderi su bili javni. A, ako pitate zašto je baš Čume dobio taj posao, onda je to pitanje i za neke druge ljude. Mogao bi da se napravi čitav spisak onih iz bivšeg režima koji su slične poslove dobili u zdravstvu, trgovini cigaretama, na drugim mestima... Čume je odabran od DSS, namerno, da bi se branila neodrživa teza da je DOS kriminalna organizacija! Nije Vlada Srbije zaposlila LJubišu Buhu Čumeta. On se javljao na tendere. I, naravno, tu se postavlja jedno krupno moralno pitanje - pitanje lustracije. Zašto govorimo samo o Čumetu? Danas su kod nas, u javnom životu, takozvani ugledni ljudi oni koji su u proteklom periodu prebijali sindikaliste, ostvarili ogromne profite u nabavkama lekova i blisko sarađivali sa tadašnjom vladom Mirka Marjanovića. Osnivajući firme na Kipru. Neki od tih, tzv. kiparskih tajkuna, veoma su aktivni na političkoj sceni Srbije. Jedan od njih je i finansijer stranke koja nas je najviše optuživala. Šta ćemo sa takvim moralom?
    Zbog čega za sve to optužujete DSS?
    - Ispada ovako: Zoran Đinđić je kriv kada razgovara sa ljudima iz DB, kada pokušava da sazna šta se ranije događalo. Vojislav Koštunica, međutim, nije kriv kada se njegova žena u Institutu društvenih nauka sastaje sa ubijenim bivšim službenikom DB Momirom Gavrilovićem? To kao da nikoga ne interesuje i kao da u tome nema ničeg neobičnog?! Ono što je za mene očigledno to je da se ovde vodila ogorčena bitka protiv Vlade Srbije, na čijem čelu je bio Zoran Đinđić.

    "ZAREĐATI" PO DEDINJU
    -Treba, naravno, rasvetliti kako su ljudi poput Čumeta dobijali poslove, ali na tome se ne treba zaustaviti - kaže Korać. - Mislim da je pravo pitanje danas i ko su snabdevači lekovima velikih zdravstvenih ustanova, da li je neko uvozio cigarete i pre i posle 5. oktobra. Slažem se da je to pitanje koje je trebalo postaviti i pre. Ali, onda ga je trebalo postaviti svima. Trebalo je u haotičnoj Srbiji tog vremena krenuti po Dedinju i svakoga ko je u proteklim godinama sazidao vilu od nekoliko miliona evra, pitati kako je stekao novac? Trebalo je otvoriti dosijee svih koji su stekli vile na Dedinju, trebalo je ispitati kako su stekli imovinu kojom finansiraju neke partije... Još nije kasno da se to uradi.

    POPOVIĆ POMAŽE
    Bili ste na čelu Komisije za utvrđivanje činjenica o ubistvu Zorana Đinđića. Da li ste, tokom te istrage, otkrili i nešto od onoga o čemu govori Beba Popović?
    - Komisija se bavila isključivo utvrđivanjem eventualnih propusta u obezbeđenju premijera. Izveštaj, koji je Vlada tada jednoglasno usvojila, pokazao je da su propusti bili ozbiljni. Popović u svom svedočenju govori o političkom kontekstu i klimi koja je tada stvorena. On time pomaže da se razumeju motivi ubistva.

    (Vecernje Novosti)

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Sremski Karlovci-Srbija
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakva je bila demokratija i normalan zivot u vreme Bebe i ekipe!(ukratko)

    -unosne poslove na namestenim tenderima dobijali mafijasi za koje navodno Beba nije ni znao
    -ubijen premijer koji je uzgred imao bliske veze sa mafijasima
    -zavedeno vanredno stanje i UKINUTO pravo na advokata (to nije bilo ni za vreme ratnog stanja)

    Dakle Beba koji je "disident" u Milosevicevom rezimu treba da objasni kako je i on bas tad pravio unosne poslove a da drugi nisu ni culiz anjega.

    Znaci ovo je samo cviljenje "cedista" koji sad ne znaju sta ce bez vlasti,a Ceda vec nema dovoljno para ni za brojno obezbedjenje a ni za kiriju!

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default SILA IH I STRAH GONI DA SE SVE VISE ODRICU SVOJIH PREDAKA

    Сила их и страх за будућност гони да се све више одричу својих предака


  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja, kujundiz izjavljujem da sam za suverenu Crnu Goru svim svojim bicem!
    ZIVJELA NEZAVISNA CRNA GORA!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    labyrinth
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da se i ovdje pusti glas hitroprelji:E Viva!!!
    BLACK OR WHITE?DARK OR LIGHT?SURRENDER OR FIGHT?MAN WITHOUT A FACE LOST IN SPACE!!!

  13. #13
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    viva las vegas

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da nam je još ovakvijeh srbaljah..
    Pomiriše nas sa susjedima :!:
    Eto podsjecanja radi da i ja opet izbačim.. :wink:





    a ova je i pride..



    mislim da je ovo rezultat prve fotke.. :wink:

    Kako VI DOBRO spajate zastaveee...
    Mogli bi ove fotke stavit za državne simbole velike srbije, a? :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ANARHISTA .... NEVJERUJEM JA E SU TO SERBALJI UCINJELI ,TO MORA DA JE GRESAKA :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :ass: :ass: :burp: :burp:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default



    Да нисам видио заставе на оној слици горе, помислио бих да се радња дешава негдје у Курдистану...

    П.С. А облачење, стварно футуристичко, последњи крик моде. Ногавице код овог јунака са шаховницом баш за Европске Уније.

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    KOSTO KOSTO CRNA NESRECO ,ZAMISLITE LJUDJI DA SERBALJSKI GEDZO SA OPANCIMA I ONIJEMA GACAMA KA DA SE POSRA U NJI VELI NESTO ZA MODU :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: E KOSTO KOSTURNICE LJIGAVA ,ZAR I VI GEDZOVANI SER/BALJSKI DA LANETE NEKOME NESTO ,A KREPAJETE OD PA$E GLADI U BOSNU TJ COSAK OD (ZA SAD) SERBALJSKE REPUBLJIK ,E TAMO PRODAJU SCERKE I SINOVE SAMO DA BI SE PRERANILI KA PASCAD A TI NI SERINJAS O MODI ,E FUKARO PROKLET BIJO KA I JESI !!!

    A NO DJE SE VOZE NAJBOLJA KOLA ,
    DJE SE NOSI NAJBOLJA I NAJSKUPLJA GARDAROBA
    NO U CRNU GORU I TI GABELJ CERCASKI DA NI LANES NESTO :burp: :ass: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :devil:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,236
    Thanks Thanks Given 
    299
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Пошто знам да су социјална и здравствена давања у Шведској велика, не сумњам да ћеш добити вакцину против бјеснила бесплатно. 8)

  19. #19
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    bd-bg
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    predlog za novu zajednicu croatia&montenegro zivi zivi zemljo hrvatsko i oprosti za sve,samo da se i mi micemo od srpskog primitivizma,zivjela hrvatska
    bjeste srpski dobrovoljci bando cetnici,
    stici ce vas nasa ruka i u srbiji,
    stici ce vas bozja kazna to vec svatko zna,
    sudice vam bojovnici iz cavoglava
    m.p.thompson

  20. #20
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Republika Srpska
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Већих издајника очева и мајки невиђох скоријех дана, Срамоте СРбске Црне горе. Али неће ни ваша ура дуго. Спрема се коначни обрачун. Византија ће ВАСКРСНУТИ КАО И ПРАВОСЛАВЉЕ, а ви јеретици и отпадници кукуј.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    765
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj gore je skrenuo kao Dobrusky.. :roll:
    Dobra je bomba koja uništava svako zlo - Majka Gavrila

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    boze boze kako se 'ovima' u zadnje vrijeme omililo hrvatsko prkno a tek fratarski pimpek. veselo veselo

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    CETNJACI JESTELI SE RAZLAJALI JESTE ,NO NEKA JOS MALACKO PA CETE URENIJEM VIZAMA PO PLAZA PRODAVAT SIR I KRTOLE !!!




    ZIVJELA NEZAVISNA DRZAVA CRNA GORA !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  24. #24
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam mogao da ne primetim, malo pismenosti nije naodmet, čovek se zove Amfilohije

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    DVIJE TRI GRESKE SU SE PODKRALE ODJE :
    PRVO NIJE COVJEK ......NO STOKA ZIVOTINJSKA
    DRUGO NIJE AMFILOKIJE.......... NEGO AMPRDOKLIJE :wink:



    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •