Results 1 to 5 of 5

Thread: RC Helicopter...

  1. #1
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default RC Helicopter...

    Ima li ko da prodaje neki rc helikopter(polovan moze i polomljen) al naravno da nije neka sobna zezalica (po mogucnosti sa 6 kanalnom stanicom i prijemnikom)?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    BU2
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    imam ja razne modele ,plasticne ,aluminijumske vece manje svi su oko 50€ uglavnom su sa baterijom sa dve ili jednom elisom daljinski su uglavnom sa dva yojstika jedan de dajes gas podizes spustas i drugi de ide levo desno napred nazad i u sredinu dugme de sihronizujes ako je sa dve elise da se ne okrece oko ose ,ja imam jedan sa dve elise i jedna manja nazad radi na bateriju od 3,7v lijon i aluminijumsko je kuciste letio je do visine za oko dve zgrade i vise nisam bio izvuko antenu i izgubio domet i pao i samo mu se slomila plasticna kabina ostao ziv i dalje radi stim sto ga ne dizem vise toliko visoko daljinski Rf radi na 40mhz

  3. #3
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni treba nesto drugo to sto ti imas su 2kanalne stanice sa trimom jel tako? inace meni treba sa naponom li-po 11.1v i 6kanalna stanica to je "malo" veci modelpoz

  4. #4
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    refresh....

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by yt1prm View Post
    imam ja razne modele ,plasticne ,aluminijumske vece manje svi su oko 50€ uglavnom su sa baterijom sa dve ili jednom elisom daljinski su uglavnom sa dva yojstika jedan de dajes gas podizes spustas i drugi de ide levo desno napred nazad i u sredinu dugme de sihronizujes ako je sa dve elise da se ne okrece oko ose ,ja imam jedan sa dve elise i jedna manja nazad radi na bateriju od 3,7v lijon i aluminijumsko je kuciste letio je do visine za oko dve zgrade i vise nisam bio izvuko antenu i izgubio domet i pao i samo mu se slomila plasticna kabina ostao ziv i dalje radi stim sto ga ne dizem vise toliko visoko daljinski Rf radi na 40mhz

    a barem zarez stavi nedje ! iz duska si ovo napisao

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •