Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 70

Thread: Hitno neko iz azila!

  1. #1
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Exclamation Hitno neko iz azila!

    Pokušavam da stupim sa njima u kontakt, na fixni se ne javljaju, na mob. 069777021 su van dometa.
    Pas je u jako lošem stanju, znam da ovdje ima dosta volontera iz azila, molim nekog od njih da me kontaktira da bi se pas adekvatno zbrinuo.




    Hitno je!
    Last edited by Bøgíñjå; 23-01-11 at 23:11.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    313
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Katastrofa!

    I ja sam pokušavao da ih nazovem prije par dana, i na kraju sam tog psa odveo u svojim kolima.. A tamo nema mjesta za njega.

  3. #3
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nisam u mogućnosti da prebacim psa jer niko neće da ga ubaci u kola. Stupila sam u kontakt sa nekim čovjek iz azila, koji je rekao da im ne rade kola pa ne mogu doći po njega.

    I ovo nam je društvo za zaštitu životinja, nego važnije je da se psu stanje malo poboljšalo. Suviše sma iznervirana da bih bilo šta više rekla...

  4. #4
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Sad imamo boginjin broj... Stani da ovo memorisem...
    A sto se tice azila, nista me ne cudi!
    Last edited by Glenn_Q; 23-01-11 at 19:51.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pisali su molbu opstini da im da novi kombi ali jos nema odgovora. meni se isto desilo neki dan, nije imao ko da dodje po psa, a ja nisam bila u mogucnosti da ga odvedem tamo....

    boginja kako je pas sad?

  6. #6
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Hvala Boginja
    You'll Never Smoke Alone..

  7. #7
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nadam se da niko neće zloupotrijebiti moj broj, mislim da bi to bilo veoma nekorektno sa vaše strane.


    Pas je mnogo bolje, vratila se kordinacija pokrete, inače je upočetku gubljena stalno ravnoteža. Nahranjen, utopljen i smješten u stanu koji se renovira. Mislim da su ga udarila kola, nema krvi, i da bi trebao veterinar da ga pregleda.
    Ako postoji društvo za "zaštitu" životinja, onda neka rade to za šta postoje. Ne radi se o konju, već o psu, koji se može autom prebaciti, pa nek neko od njih lijepo dođe po psa sjutra. (privatno auto, ne interesujeme me kako ... )
    Otac mi nije upoznat sa tim da nam je pas u donjem stanu, a ja nisam mogla da ga ostavim na ulicu u takvom stanju. Tako gospoda iz azila neka se malo potrude, u krajnjem slučaju imate saradnju sa dvije veterinarske stanice pa nek oni izađu na teren i adekvatno zbrinu psa!

  8. #8
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Nadam se da niko neće zloupotrijebiti moj broj, mislim da bi to bilo veoma nekorektno sa vaše strane.


    Pas je mnogo bolje, vratila se kordinacija pokrete, inače je upočetku gubljena stalno ravnoteža. Nahranjen, utopljen i smješten u stanu koji se renovira. Mislim da su ga udarila kola, nema krvi, i da bi trebao veterinar da ga pregleda.
    Ako postoji društvo za "zaštitu" životinja, onda neka rade to za šta postoje. Ne radi se o konju, već o psu, koji se može autom prebaciti, pa nek neko od njih lijepo dođe po psa sjutra. (privatno auto, ne interesujeme me kako ... )
    Otac mi nije upoznat sa tim da nam je pas u donjem stanu, a ja nisam mogla da ga ostavim na ulicu u takvom stanju. Tako gospoda iz azila neka se malo potrude, u krajnjem slučaju imate saradnju sa dvije veterinarske stanice pa nek oni izađu na teren i adekvatno zbrinu psa!
    koja rasa je u pitanju?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,233
    Thanks Thanks Given 
    354
    Thanks Thanks Received 
    54
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Nadam se da niko neće zloupotrijebiti moj broj, mislim da bi to bilo veoma nekorektno sa vaše strane.



    Ali ja sam lijep..
    You'll Never Smoke Alone..

  10. #10
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Nadam se da niko neće zloupotrijebiti moj broj, mislim da bi to bilo veoma nekorektno sa vaše strane.


    Pas je mnogo bolje, vratila se kordinacija pokrete, inače je upočetku gubljena stalno ravnoteža. Nahranjen, utopljen i smješten u stanu koji se renovira. Mislim da su ga udarila kola, nema krvi, i da bi trebao veterinar da ga pregleda.
    Ako postoji društvo za "zaštitu" životinja, onda neka rade to za šta postoje. Ne radi se o konju, već o psu, koji se može autom prebaciti, pa nek neko od njih lijepo dođe po psa sjutra. (privatno auto, ne interesujeme me kako ... )
    Otac mi nije upoznat sa tim da nam je pas u donjem stanu, a ja nisam mogla da ga ostavim na ulicu u takvom stanju. Tako gospoda iz azila neka se malo potrude, u krajnjem slučaju imate saradnju sa dvije veterinarske stanice pa nek oni izađu na teren i adekvatno zbrinu psa!
    ima li sanse da odvedes psa kod veterinara? ako su ga udarila kola svasta moze biti... da li je stene ili odrasli pas?
    Last edited by Gruna_Stramen; 23-01-11 at 23:58.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    koja rasa je u pitanju?
    Vučjak, odrastao pas.
    Quote Originally Posted by Gruna_Stramen View Post
    ima li sanse da odvedes psa kod veterinara? ako su ga udarila kola svasta moze biti... da li je stene ili odrastao pas?
    Mislim da je jasan problem bio da nisam mogla da obezbijedim auto, jer niko nije htio da prebaci psa. Zvala sam i taxi...
    Ovo crno društvo za "zaštitu" životinja je trebalo da interveniše i nađu rješenje (imaju saradnju sa veterinarskim ustavanoma, pa su mogli nekog da pošalju), i ako treba svojim kolima da dođu po psa, stid i sramota ih bilo kako rade!
    Samo neka sjutra se neko od njih ne udostoji da dođe po psa... :mad:

    Nego je važno da se ima novca za sterilazaciju, i to i usvojenih štenadi...
    Last edited by Bøgíñjå; 24-01-11 at 00:07.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cekaj, polako, ne brkaj loncice... ako si zvala azil, dobila si radnika gradske cistoce koji tamo radi i kako mu kombi nije ispravan, nema cime doci... drustvo za zastitu zivotinja saradjuje sa njima ali volonteri nisu tamo stalno. probaj da nadjes broj drustva pa da njih pozoves, od ljutnje psu nece biti bolje... htjela sam da ti predlozim taxi do veterinara ali posto je veliki pas u pitanju sumnjam da ce prihvatiti da voze...
    ima jedna mogucnost ali ne znam da li ce pristati na to jer stalno imaju posla...da nazoves veterinara da dodje po psa kad bude mogao ( i mont vet i anima vet imaju svoja vozila) pa nek preuzmu psa kako bi mu pruzili pomoc a zatim kontaktiraju drustvo i azil radi smjestanja i davanja psa na usvajanje...

  13. #13
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pozivano je društvo za "zaštitu" životinja. Na nekolika broja su nas usmjeravali... toliko od pomoći.
    Last edited by Bøgíñjå; 24-01-11 at 00:22.

  14. #14
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa ko ti se javio? sta su tacno rekli?

  15. #15
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    313
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo ja imam člansku karticu društva, a sam ne znam kako da dođem do njih -_-...

  16. #16
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    I danas me samo vrte sa brojevima, da li je moguće da pored toliko volontera na ovom forumu, niko od njih nije stupio u kontakt sa mnom da preuzme psa...
    Ponovo sam danas razgovoarala sa čovjekom iz azila, i zahtijevala da aktivira veterinarske stanice sa kojima sarađuju ili volontere društa, ali niko se ne javlja na jedini broj koji on ima i dao mi je 069xxxxxx (privatan broj zato ispravljeno) . A broj 069777021 koji se nalazi i na sajtu ruka-šapa.me je i dalje van dometa.

    Ovo je prešlo svaku mjeru tolerancije...
    Last edited by Bøgíñjå; 24-01-11 at 11:33.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako,

    Nisam volonter drustva, a nisam ni clan drustva. Da nemam 7 pasa u kuci, rado bih uzeo tog psa.
    Medjutim, osoba ciji si broj napisala u postu iznad je broj moje doobre prijateljice, koji nije u funkciji vec duze vrijeme. I to je PRIVATAN BROJ, a ne SLUZBENI, tako da je po pravilima foruma zabranjeno postavljati tudje brojeve telefona na forum. Takodje, ta osoba nije na forumu, pa ne moze vidjeti tvoj post. Evo ja cu joj reci za psa u toku dana.

    I jos nesto, temu si otvorila u 19:38, a prvi post napisala u 21:34. Nisi racunala mozda da u ta dva sata NIKO iz tog Drustva nije na forumu. Lijepo sacekas makar do ujutru, pa onda onako reaguj.
    Posle tvog prvog posta, da sam volonter, nikad ti se na telefon ne bih javio.

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    I ovo nam je društvo za zaštitu životinja, nego važnije je da se psu stanje malo poboljšalo. Suviše sma iznervirana da bih bilo šta više rekla...

    Pozz
    Last edited by TyKy; 24-01-11 at 11:10.
    Dom bez dlaka nije dom!

  18. #18
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Vidy, Tyky, psu treba veterinarska pomoć jer je povrijeđen, a ja od 5 sati od juče pokušavam da stupim sa nekom osobom da preuzme psa i adekvatno ga zbrine. Konstatno nas vrte sa brojevima, i niko se nije udostoji da dođe po psa. Tražim pomoć na sve strane a pomoći nema. Shvataš li ti uopšte o čemu ja pričam? Koja je svrha društva? Kad će neko da dođe i da pomogne psu?!

    Krajnje neodgvorno i za svaku osudu...

  19. #19
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    A tek sad vidjeh da ćeš reći u toku dana. Hey, hitno je neko po psa treba da dođe sad! Pričam li ja ovdje kineski, pa niko ne shvata ozbiljnost situacije u kakvoj je pas... Sad javi osobama koje imaju veze sa drštvom za "zaštitu" životinja (ne interesujeme me kome) želim da se psu pomogne kako treba.

    EDIT:
    I još nešto Tyky , ne znam koje ti vrijeme vidiš, ali tema je otvorena u Yesterday, 17:38, posle nemogućnosti da se stupi u kontaktan sa bilo kojom osobom koja bi zbrinula psa...
    Last edited by Bøgíñjå; 24-01-11 at 11:44.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    stara, pitanje je bi li hitna dosla za coeka nedjeljom u roku od 2h a ne ljudi iz drustva za pasce..
    ja razumijem da si htjela da pomognes ali budi realna..
    sa andjelima, javice se vec neko, strpljenja..

  21. #21
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Fix, pas je povrijeđen i treba mu pomoć, a ni niko nije došao po njega od osoba koje su dužne... a strpljenja nemam više.

  22. #22
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bøgíñjå View Post
    Fix, pas je povrijeđen i treba mu pomoć, a ni niko nije došao po njega od osoba koje su dužne... a strpljenja nemam više.
    pa cek, sta je problem - prevoz ili to sto nema dje da se odvede?

  23. #23
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prevoz.



    __________________________________________________ _________
    Dom bez dlaka nije dom!

  24. #24
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjeruj mi da sam samo malo blize,JA bih dosla da ga vozimo do veterinara...zar je toliki problem sa autom u Pg?
    Nije KONJ pa da nemoze da stane u auto...bolje temu da si otvorila u podforumu AUTOMOBILIZAM...zar je moguce da niko od forumasa nema auto???
    Ne kapiram...

  25. #25
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Doći će jedna osoba da prebaci psa (veoma sam zahvalna toj osobi), a pomoći od azila, društva za zaštitu životinja nije bilo, kao što mi nisu ni poslali ni veterinara na terenu, iako imaju saradnju sa njima.
    Nije problem auto nabaviti, problem što je teško naći osobu koja je spremna da prebaci psa lutalicu autom.


    Bar se nadam da će tom psu pružiti tamo pomoć koju zaslužuje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Uzaludno čekanje azila
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 01-11-10, 22:26
  2. Replies: 5
    Last Post: 14-10-10, 22:14
  3. Replies: 4
    Last Post: 10-05-10, 19:49
  4. I: ima li neko da radi maturske radove? HITNO
    By apple in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 04-05-10, 20:58
  5. Hitno potreban neko iz moneta
    By Iz_dana_u_dan in forum Operatori
    Replies: 6
    Last Post: 31-01-06, 21:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •