View Poll Results: Ko će narednih 3 godine vedrit i oblačit nad Prijestonicom

Voters
19. You may not vote on this poll
  • Milo Janković, čudo je stara škola i podrška "opozicije"

    3 15.79%
  • Aleksandar Bogdanović, mladi lavovi udaraju iznenada

    15 78.95%
  • Neko iz opozicije, uz podršku dijela DPS

    1 5.26%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 80

Thread: Janković - Bogdanović

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dje bas vazda nadju da se na Cetinje vjezbaju, obucavaju, eksperimentisu..... Red je vala da malo promijene pa te svoje strucnjake nedje drugo postave. Nasradin hodza je tukao dijete kad ga je slao da donese vodu da ne bi razbio krcag jer kad razbije dzaba ga je biti. Ja ne sumnjam da je on strucnjak ali zna li iko cega je strucnjak

  2. #52
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by komsija View Post
    i to za 115000 DEM (protivvrijednost dinara) 1991 godine
    eeee,bruka,i jos ga zale...
    Pu$tite ovog momka na mir,neka prova,prava je umjetnost bit gori od Jankovica

  3. #53
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Hahaha minjo ti si moj idol , čuš neka proba hahaha. A neka proba kad mu je merak.

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma Cetinje je sredjeno da tamo ni 'ticinog mlijeka ne fali pa se mogu igrati, probati, vjezbati.... sve po onoj "bili smo na ivici provalije i napravili veliki korak naprijed" Kad god pomislis da DPS ne moze gore vazda te iznenade i dokazu da mogu

  5. #55
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka Vi zajebancije,dajte 12 mjeseci Novom gradonacelniku,pa ga onda ......

  6. #56
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    881
    Thanked in
    557 Posts

    Default

    A onda po starom
    Ako neću urgirat da maknu Rajka.Boljega portparola DPS ne može imat od tebe minjo

  7. #57
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemaju partije tijeh para za mene,a i sad su ti unutar stranacki sukobi,pa kad se sredi sve to,mogao bi da im budem jedino spin doktor.

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Onda bi uveli termine: nejasno, nejasno do zla boga i ono sto samo Minjo moze objasniti

  9. #59
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    te termine imas i sada

  10. #60
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vec kritikujete covjeka, a nije ni zasjeo kao gradonacelnik. Kao sto neko rece, dajte mu bar godinu dana, pa neka se jave Cetinjani je li sta uradio, mada i to nije neki rok.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  11. #61
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rogavcevic View Post
    nego od koga će zavisit nego od volje jednog čoeka gospođo? neće valjda da se pita narod koji bi to haos onda bio kad bi se masa pitala? dao nam je bog viteza crnogorskog đukanovića i ranka krivokapića i neka nas vode doklen god mogu jer to su dva najveća crnogorca od svetog petra pa na ovamo! a svima vama koji oćete da se šegačite s crnom gorom poručio bi da crna gora nikad nije i neće bit ničija potrpezna kučka i to neka je jasno svima danas ođe!
    Vodi te "vitezove" doma, eto ti ih slobodno
    Bas si to fino rekao, neka nas "vode", jer odje narod nema svoje glave, taman im vodja treba. U jednoj recenici si tacno opisao mentalitet odje.
    Ko oce da se segaci sa Crnom Gorom? Niko se nije vise ishegacio od tvoga viteza, tako da...Crna Gora je njegova potrpezna kuchka i to neka ti je jasno danas odje

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    A i ti si Beogradska skola
    A sto velikim slovima "beogradska" Minjo?
    Ja sam, srecom, mamina i tatina skola i vazda im fala za to.

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Neka Vi zajebancije,dajte 12 mjeseci Novom gradonacelniku,pa ga onda ......
    Evo smo im dali i 20.

    A ko ce sad biti Filipov savjetnik ili sto vec umjesto ovoga gradonacelnika?

  12. #62
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Vec kritikujete covjeka, a nije ni zasjeo kao gradonacelnik. Kao sto neko rece, dajte mu bar godinu dana, pa neka se jave Cetinjani je li sta uradio, mada i to nije neki rok.
    Nećemo mu bogami davat godinu, jer je malo mnogo...100 dana je dosta da vidimo koliko je uspio, a svako normalan će podržat sve dobre projekte, ali se moraju znat prioriteti: voda prije žičare i autobuska prije pećine za Filermosu.

    SDP se nije miješao u ove prljave zakulisne radnje oko izbora gradonačelnika jer je to unutrašnja stvar DPS-a, što se ne bi moglo reći za predstavnike SNP-a i ostalih opozicionih partija, kao i pojedinih predstavnika DPS-a.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  13. #63
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nijesu bogomi to unutrasnji problemi DPS već spoljasnji problemi Cetinja. Kad kazu da su odbornici Socijalističke narodne partije, Socijaldemokratske partije i koalicije Građanske i Liberalne partije su bili uzdržani skoro pa ispada da im svejedno koga će postaviti. Cini mi se da bi bilo prakticnije da ste predlozili neku poznatiju licnost pa neka se onda klimoglavci iz DPS makar zamisle kakav im gradonacelnik treba. Śutra će njemu u biografiji upisati da je bez ijednog glasa protiv izabran za gradonacelnika Cetinja pa makar zastupa ideju gradnje zeljeznicke stanice, a sve price kasnije macku o rep.

  14. #64
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post

    A sto velikim slovima "beogradska" Minjo?
    Ja sam, srecom, mamina i tatina skola i vazda im fala za to.



    Evo smo im dali i 20.

    A ko ce sad biti Filipov savjetnik ili sto vec umjesto ovoga gradonacelnika?
    Sto se cimas,Filip Vujanovic,TI,Sasa,svi ste beogradska skola,sta je lose zavrsiti visoko obrazovanie u Beogradu-nista.
    Zasto Fico ne bi imao savjetnicu????

  15. #65
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Nijesu bogomi to unutrasnji problemi DPS već spoljasnji problemi Cetinja. Kad kazu da su odbornici Socijalističke narodne partije, Socijaldemokratske partije i koalicije Građanske i Liberalne partije su bili uzdržani skoro pa ispada da im svejedno koga će postaviti. Cini mi se da bi bilo prakticnije da ste predlozili neku poznatiju licnost pa neka se onda klimoglavci iz DPS makar zamisle kakav im gradonacelnik treba. Śutra će njemu u biografiji upisati da je bez ijednog glasa protiv izabran za gradonacelnika Cetinja pa makar zastupa ideju gradnje zeljeznicke stanice, a sve price kasnije macku o rep.
    Vjeruj mi da smo mi u SDP bili za to, nego je trebalo da skupimo 9 potpisa (imamo 7 odbornika). Kolege iz opozije (2 GP-LP, 3 SNP) su nas formalno i neformalno pozivali da podržimo Jankovića, da bi na naš predlog (dr. Ivan Gazivoda, šef odborničke grupe SDP) rekli da "ga ne mogu podržat zbog statutarnih odredbi" (SNP, da bude još jače ta odredba je ukinuta dan poslije našeg razgovora) ili zbog čekanja mišljenja iz centrale za LP, što je tek prava sprdnja.

    Ponudili smo i da predložimo nekog zajedničkog kandidata, uglednog Cetinjanina, nekog ko je jasno iz suverenističkog bloka...ali ni taj predlog nije dobio podršku bar dvojice iz opozicije, tako da smo ostali usamljeni.

    No nema veze, sad je bar jasno građanima ko je prava a ko wanna be opozicija, pa valjda neće prosut glasove idući put.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Ponudili smo i da predložimo nekog zajedničkog kandidata, uglednog Cetinjanina, nekog ko je jasno iz suverenističkog bloka...ali ni taj predlog nije dobio podršku bar dvojice iz opozicije, tako da smo ostali usamljeni.
    Zasto poslije svega nijeste glasali protiv vec bili uzdrzani?
    PS.
    Minjo, śetovati Filipa ti dodje po onoj narodnoj ćoravom namigivati i gluvome saptati

  17. #67
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zasto poslije svega nijeste glasali protiv vec bili uzdrzani?
    PS.
    Minjo, śetovati Filipa ti dodje po onoj narodnoj ćoravom namigivati i gluvome saptati
    Isto se vata, bili protiv ili uzdržani, mislim da ne treba po difoltu bit protiv svakog predloga koji dolazi od DPS-a, a ovaj momak će imat 100 dana da pokaže koliko je spreman da mijenja.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dok se cijeli DPS izreda pa svi po sto dana i za sve se buda isto vatalo ode mas u propas, al...

  19. #69
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Vjeruj mi da smo mi u SDP bili za to, nego je trebalo da skupimo 9 potpisa (imamo 7 odbornika). Kolege iz opozije (2 GP-LP, 3 SNP) su nas formalno i neformalno pozivali da podržimo Jankovića, da bi na naš predlog (dr. Ivan Gazivoda, šef odborničke grupe SDP) rekli da "ga ne mogu podržat zbog statutarnih odredbi" (SNP, da bude još jače ta odredba je ukinuta dan poslije našeg razgovora) ili zbog čekanja mišljenja iz centrale za LP, što je tek prava sprdnja.

    Ponudili smo i da predložimo nekog zajedničkog kandidata, uglednog Cetinjanina, nekog ko je jasno iz suverenističkog bloka...ali ni taj predlog nije dobio podršku bar dvojice iz opozicije, tako da smo ostali usamljeni.

    No nema veze, sad je bar jasno građanima ko je prava a ko wanna be opozicija, pa valjda neće prosut glasove idući put.

    sto ja rekoh prije neku noc :mrgreen::mrgreen:

    ja mislim da bi ili Gazivoda bio izabran ili bi bili ponisteni izbori.....

  20. #70
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Nećemo mu bogami davat godinu, jer je malo mnogo...100 dana je dosta da vidimo koliko je uspio, a svako normalan će podržat sve dobre projekte, ali se moraju znat prioriteti: voda prije žičare i autobuska prije pećine za Filermosu.

    SDP se nije miješao u ove prljave zakulisne radnje oko izbora gradonačelnika jer je to unutrašnja stvar DPS-a, što se ne bi moglo reći za predstavnike SNP-a i ostalih opozicionih partija, kao i pojedinih predstavnika DPS-a.
    To kao ono sa Barak Obamom . Dobro, eto neka bude 100 dana, slazem se da je sasvim dovoljno. Zna li se tacan budzet opstine Cetinje?
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  21. #71
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da podsjetim. Aktuelni gradonacelnik jos uvjek Dr Jankovic, je svega nesto oko pola godine sasmostalno sa svojom partijom vrsio vlast na Cetinje a do tada je bio u koaliciji sa SDP_om.
    Sad najaca izjava je bila od strane odbornika SDP_a, kada je rekao tj. ispricao pricu, kako mu saradnici ne valjaju, a do samo prije pola godine su i ljudi iz SDP_a bili tik uz njega....

    Mozete li mi reci sto je to sto jedna lokalna vlast ispraznjenog budzeta moze uraditi za 100 dana? Budite realni sto bi vi to mogli da uradite za 100 dana

  22. #72
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by minjo View Post
    Sto se cimas,Filip Vujanovic,TI,Sasa,svi ste beogradska skola,sta je lose zavrsiti visoko obrazovanie u Beogradu-nista.
    Zasto Fico ne bi imao savjetnicu????
    Minjo los update informacijama Visoko obrazovanje nijesam stekla u Beograd(u), aj' sad a a a ?

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Isto se vata, bili protiv ili uzdržani, mislim da ne treba po difoltu bit protiv svakog predloga koji dolazi od DPS-a, a ovaj momak će imat 100 dana da pokaže koliko je spreman da mijenja.
    A ako ne zadovolji za tih 100 dana, chudo cete ucinjet?
    Uzdrzati se je isto sto i glasati Za, u ovom slucaju i bilo bi postenije da ste glasali. Nista licno ovaj komentar

  23. #73
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hamilton View Post
    Samo da podsjetim. Aktuelni gradonacelnik jos uvjek Dr Jankovic, je svega nesto oko pola godine sasmostalno sa svojom partijom vrsio vlast na Cetinje a do tada je bio u koaliciji sa SDP_om.
    Sad najaca izjava je bila od strane odbornika SDP_a, kada je rekao tj. ispricao pricu, kako mu saradnici ne valjaju, a do samo prije pola godine su i ljudi iz SDP_a bili tik uz njega....

    Mozete li mi reci sto je to sto jedna lokalna vlast ispraznjenog budzeta moze uraditi za 100 dana? Budite realni sto bi vi to mogli da uradite za 100 dana
    Pa kad prenosiš priče, prenesi do kraja...Odbornik SDP-a je rekao da su priče da je Milo dobar ali mu saradnici ništa ne valjaju dolazile iz DPS-a, ne odnekle drugo...A pošto si upućen znaš sigurno i od koga je to dolazilo.

    Inače sam Milo je više no jednom istakao da su mu najbolji saradnici bili ono troje ljudi iz SDP-a tako da eto, čisto da se zna...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  24. #74
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Minjo los update informacijama Visoko obrazovanje nijesam stekla u Beograd(u), aj' sad a a a ?



    A ako ne zadovolji za tih 100 dana, chudo cete ucinjet?
    Uzdrzati se je isto sto i glasati Za, u ovom slucaju i bilo bi postenije da ste glasali. Nista licno ovaj komentar
    Pa nije isto, nego baš suprotno, ako insistiraš
    Da je bilo 16 glasova za, a 7 uzdržanih, on ne bio bio izabran jel tako? Po tome je bit uzdržan u stvari bit protiv samo na ljepši način

    A poslije 100 dana ćemo krenut sa pitanjima oko problema u gradu, isto kao i do sad što na svakoj od ovih 10 sjednica parlamenta od kad smo opozicija...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  25. #75
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Pa kad prenosiš priče, prenesi do kraja...Odbornik SDP-a je rekao da su priče da je Milo dobar ali mu saradnici ništa ne valjaju dolazile iz DPS-a, ne odnekle drugo...A pošto si upućen znaš sigurno i od koga je to dolazilo.

    Inače sam Milo je više no jednom istakao da su mu najbolji saradnici bili ono troje ljudi iz SDP-a tako da eto, čisto da se zna...
    ima li dje javno da je to rekao? Ja ne kazem da nijesu bili dobri, ali jel to dje javno rekao Jankovic?

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    A poslije 100 dana ćemo krenut sa pitanjima oko problema u gradu, isto kao i do sad što na svakoj od ovih 10 sjednica parlamenta od kad smo opozicija...
    A poslije 100 dana ćemo krenut sa pitanjima oko problema u gradu, isto kao i do sad što na svakoj od ovih 10 sjednica parlamenta od kad smo opozicija... Today 10:44
    ...
    to bi bilo dobro kad bi bilo prenosa sjednica ili kad bi pisani mediji vise pisali o tome, do tada to na zalost niko i ne cuje

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •