Results 1 to 6 of 6

Thread: Pogledajte kako lazu i gluposti pisu ove novine !

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pogledajte kako lazu i gluposti pisu ove novine !

    Ovo je iz danasnjih Vecernjih Novosti, pogledajte kakve budalastine pisu !
    Molim moderatore, da puste par dana, pa da prebace u "Sve i svasta".





    __________________________________________________ _______


    [size=6]Rak lečio pivom[/size]

    J. PETROVIĆ 28.01.2005, 18:20:43

    ŽIVOT Obrenovčanina Dragana Tuke (52), zaista je neobična priča. Zvanično, proglašen je medicinskim fenomenom jer je pobedio rak. Kako veli, 1979, u septembru, na vojnoj vežbi u Užicu prvi put je osetio bolove u grudima. Usledila je malaksalost, pa temperatura i kašalj da bi završio u nesvesti. Za tih nekoliko dana vojne vežbe stanje mu se toliko pogoršalo da je u Užicu već početkom oktobra izvršena operacija na testisu. Otpušten je posle petnestak dana, otpusna lista je predata njegovom bratu.
    Na papiru je pisalo da mu se kancer sa testisa raširio po celom telu i da je zahvatio oba plućna krila. Po procenama lekara Draganu je kraj bio blizu i hemoterapija je bila tada jedina mogućnost. Dragan se dokopao svojih nalaza brzo.
    Rešio je da "preskoči" hemoterapiju i da to malo života što mu osta, provede po svom ćefu. U kafani.
    Posle dva meseca bilo mu je bolje. Došlo je i vreme da ode na kontrolu, a kad se pojavio u bolnici, dr Dujić nije mogao da veruje. Kancer se povukao pred "hmeljom".
    Lekari su nastavili da "prate" Tuku, a on je nastavio da prati svoju sudbinu.
    U međuvremenu, po srbijanskim običajima "razdužio" se od brata i otišao da živi sam u kućerku tik uz Kolubaru.
    Nalazi sa klinike obezbedili su mu invalidsku penziju u pošti gde je ranije radio.
    Od te i takve penzije, imao je za hleb i za piće, a povremeno je ležao i na odeljenju eksperimentalne medicine kod načelnika Dujića gde je zaradio zvaničnu titulu "medicinski fenomen".
    - Nema smrti bez sudnjega dana - prvo je što nam je Tuka rekao dok smo sedeći u njegovom domu kraj Kolubare pričali o njegovoj prošlosti.
    - Mnogo sam se uplašio kada sam saznao za rak - nastavlja Tuka. - Nekako mi je bilo lakše da strah teram pićem i tako korak po korak i stah je nestao, a sa njim valjda i bolest.
    Verujte, kada su mi rekli da sam ozdravio i da su mi koreni iz oba plućna krila poslati čak u Japan radi utvrđivanja dijagnoze, odnosno razloga izlečenja, nastavio sam sa pićem, ali ovog puta iz drugog razloga. Bio sam srećan što živim.
    Celu priču Dragana iz Draževca proveravali smo iz već požutelih hartija kojekakvih otpusnih i kontrolnih lista. Kako stoji na papiru - govori istinu.
    Zbog neizlečive bolesti još pre 24 godine počeo je da prima invalidsku penziju. Sada se žali da mu je penzija smanjena upola i da iznosi samo 4.000 dinara. Grdi i psuje ove iz socijalnog i veli da nije on kriv što ga je pivo izlečilo.

    KAO ROBINZON

    I BEZ vode, i bez struje i bez grejanja živi Dragan u kolibi pored reke. Jedini i najbolji prijatelji su mu psi. Ima ih dvanaestoro i svakom od njih pruža istu dozu pažnje i ljubavi, a oni mu na najbolji način vraćaju - odanošću. Desi se da lovci namerno ili nenamerno rane ili ubiju Tukinog psa i to mu najteže pada. Ne žali se na samoću, uživa u životu i pivu...
    [/b]

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajmo naprijed u 21 vijek :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto bi ovo bila laz ?? cak naprotiv eto dobre reklame za crnu goru.
    a bog sam zna od kakvih se sve supstanci pravi to niksicko pivo.eto igrom slucaja nekako zbuckashe i lijek za rak.
    svaka im cast , sve pohvale za niksicku pivaru.bravo doktori hvala majstori

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    AAA cus ovogoga cutuka ahahahahahahhaa sad mu je i Nisicko pivo krivo sto babe perse kroz serbiju vidaju pasuljom bolesti ,aahahahahahahahaha ,no serbalju zabite babe e ce vi ig izlupezat neko ,Ameri mozda a :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Ma ja sam vazda govorio e su serbi nebeski narod :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve te babe su porijeklom iz crne gore

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Lazas ka pas ,eo vidis i karma isto gleda u pasulj i zvijezde a on je pravi serbalj :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :burp: To su sve vaske babee vjestice koje vidaju pasuljom *maternji * VRDZOLOM !!!!! Ada eo i crnca ste doveli u serbiju, kunta kinte iz plemena tutci hahahaahhhahaha, da vi cara i gleda u solju :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :burp: :burp: :burp:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •