Predstavljamo vam online, browser, flash igru koja simulira fudbal, tačnije igra je zapravo fudbalski menadžer, ali ne kao i svaki drugi. O čemu se radi?
Igra je novi projekat online menadžerske igre u kojoj možete imati ulogu igrača, trenera, pomoćnog trenera ili čak novinara. Odabirom bilo koje od navedenih opcija preuzimate odgovorost da ćete izvršavati ono što se podrazumjeva u fokusu svakog od ovih karaktera. Igra je organizovana po principu liga.Skoro svaka država ima svoj "fudbalski savez" koji je organizovan u lige koje čini 12 klubova.(CG ima liga ali ne i savez)

Jedna sezona traje 22 kola i igraju se dvije utakmice sedmično. uz obavezne samostalne i timske treninge.

Ukoliko izaberete menadzera radit ce te sve kao na ostale menadzerske igrice samo sa pravim ljudima,mnogo je zanimljivije dogovarati se sa pravim igracem oko plate i kako da igra i slicno.

Ukoliko izaberete fudbalera moci cete igrat u raznim domacim ali i stranim klubovima,morat ce te radit samostalni i timski trening(za trening vam je potrebno 5m dnevno).I vasi klubovi ce zavisiti od vasih poteza u mecu,nista nije random sve zavisi od vas.(dolje cu stavit kako izgleda igranje meca)
UPOZORENJE:kad budete birali poziciju gledajte da to ne bude CFiliWF(napadaci) posto njih ima najvise a najmanje ih moze igrat,pa cete teze igrat u prvi tim i teze cete nac klub.

Ukoliko izaberete novina moci cete pisati razne clanke o utakmicama,ligama i sl...Moci cete da radite intervjue sa fudbalerima/menagerima...

Crnogorska liga za sad ima jedan klub koji vodi stranac sa svim stranim igracima.Srbija i BIH imaju po tri lige u kojima su prve dve potpuno pune i igraju vecinom domaci igraci.Hrvatska ima prvi ligu aktivnu dok je drugi prazna...

Ukoliko neko zeli da pocne da igra nek mi posalje pm u igrici ili ovde i poslat cu mu tutorijale na srpskom i pomoci mu.User u igrici mi je mmiikkii.

LINK DO IGRICE: http://footballidentity.com
LINK DA VIDITE KAKO IZGLEDA IGRANJE MECA:

I da se zahvalim covjeku iz BIH koji mi je dao da kopiram ovaj tekst(uz neku moju preradu).
Ako neko oce da kopira tekst nek slobodno uradi samo nek mi posalje na koje forume je stavio...