Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 273

Thread: Živjeti zajedno...

  1. #126
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja ne bih preporucila da zive zajedno onima koji ne mogu da zive zajedno

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    ja ne bih preporucila da zive zajedno onima koji ne mogu da zive zajedno
    Interesantno.

  3. #128
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Un lugar en el mundo
    Posts
    4,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    ja ne bih preporucila da zive zajedno onima koji ne mogu da zive zajedno
    Zasto ?

  4. #129
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    ako su u pitanju ljudi, a ne stoka, onda bolje vanbracna zajednica...
    sto ne znaci da se samo stoka vjencava, da ne budem pogresno shvacen...


  5. #130
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Sve je to isto s potpisom ili bez..

  6. #131
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ako namjeravamo do kraja života onda će brak(kao zakonsko regulisanje) zbog djece prije ili kasnije morat da dođe
    ja mislim NSX da se onda vrlo razlikuje tvoje poimanje vanbračne zajednice od većine zagovornika tog tipa zajednice, a evo i zašto:
    -Tako nekako ovi koji su protiv, tumače vanbračnu zajednicu, kao neobaveznu vezu, kad još nijesi spreman za brak, za zajednicu, za djecu, nego, kao, ajde malo da se igramo zajedničkoga života pa kad nam dosadi svako će na svoju stranu!
    - Oni koji je izjednačavaju, i koji su najveći zagovornici vanbračnh zajednica (po mom uvjerenju) su oni koji misle da ne postoji razlika i da nihovu ljubav ne treba ni da opterećuje niti da vezuje nikakav papir!
    Nego, brak, djeca i sve, samo bez zvaničnih potvrda u vidu vjenčanja, svadbi i ostalih "gluposti", iz njihovog ugla.

    Ne, nijesam za to da se zajednički život započne samo reda radi i probe radi. Samo ljubavi radi, i želje da se čitav život bude zajedno, a da li će se vjenčati u opštini ili ne, manje je bitno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bogomi ja jesam sto se tice proba i da mi moRe biti probao bi sa nekim sve u sesneste a da je to isto sto i brak nije. U sustini jos nijesmo culi neki razlog zasto bi taj "bezvezni papir" smetao nekom ako je vec odlucio i siguran da je to zajednica do kraja zivota.

  8. #133
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SimonaS View Post
    ja ne bih preporucila da zive zajedno onima koji ne mogu da zive zajedno
    Imam jednog druga, idol mu je Aristotel, ako ćeš, upoznaću vas.

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    ako su u pitanju ljudi, a ne stoka, onda bolje vanbracna zajednica...
    sto ne znaci da se samo stoka vjencava, da ne budem pogresno shvacen...
    Obrazloženje?... Ljudi će se yebinjat na 10 strana jer su nevjenčani i tad nisu stoka, a ovako kad su vjenčani i žena vara muža, tad je stoka?! :roll: Or what?! o.O
    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Bogomi ja jesam sto se tice proba i da mi moRe biti probao bi sa nekim sve u sesneste a da je to isto sto i brak nije. U sustini jos nijesmo culi neki razlog zasto bi taj "bezvezni papir" smetao nekom ako je vec odlucio i siguran da je to zajednica do kraja zivota.
    Otprilike... A gle chuda, postoji i razvod (doduše, nekad zna da košta). :monkey:
    Last edited by cvxcomputers; 17-11-10 at 16:30.

  9. #134
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Bogomi ja jesam sto se tice proba i da mi moRe biti probao bi sa nekim sve u sesneste a da je to isto sto i brak nije. U sustini jos nijesmo culi neki razlog zasto bi taj "bezvezni papir" smetao nekom ako je vec odlucio i siguran da je to zajednica do kraja zivota.
    bi, ne boj se, sve proba svakih mjesec dana s drugom odivom! I sve se vadio kako nije za tvoju kuću...ajmo sledeća!
    ne, no ne bi umio, greote!:mrgreen:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #135
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    bogme bi meni s ponekima i dan tesko pao a ne mjesec..
    She is only here to annoy herself!

  11. #136
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    ada biraš čoče, ne provodiš dane i noći s nekom na silu, no sopstvenom voljom, zar ne?
    Ovdje pričamo o tome, o ljubavi, tvom izboru i želji, a ne o "farmi"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #137
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nagradno pitanje: Koliko monogamnih sisara znate?


    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    RoNN|3, evo ja cu da pojasnim zasto ja ne bih mogla da zivim sa momkom. Razlog je vrlo jednostavan, ne mogu da zivim sa nekim ako u njemu ne vidim covjeka sa kojim zelim da ostarim i da se samo pored njega budim do kraja zivota.
    Šta ako te on pita da preseliš kod njega? Volio bih da vidim kako bi se izvukla iz jednog od ovih odgovora:
    1) "Ja u tebi ne vidim nekog s kim bih mogla biti do kraja života"
    2) "Samo ako me oženiš"


    Quote Originally Posted by Charlie View Post
    Kao sto sam prije rekla, ja u brak vjerujem i stvarno mislim da je moguce naci osobu za do kraja
    Tih osoba sigurno ima na milione; Koliko ljudi zaista traži tu [jednu] osobu? Ja ne znam za slučaj da je neko otišao iz Crne Gore u Turkmenistan, da vidi da nije tamo ta prava. Vazda bude neko tu, iz komšiluka. Tako da mi to više liči na "Bolje da iskoristim ovu priliku" nego na "Sudbina nas je spojila, prinče moj" i "Stvoreni smo jedno za drugo". Kako znaš da si našla osobu za do kraja života? Zar postojanje riječi RAZVOD ne govori dovoljno o ideji "zajedno do kraja"? (I to nije kao pseudopseudohipoparatiroidizam nego se baš često koristi.)


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne znam zašto krećeš sa stavom da neko NEĆE da ti pojasni svoj stav!
    Zar nijesam upravo suprotno rekao?


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja mislim da sam bila vrlo jasna u mom postu i da nijesam ništa zamotano napisala, niti osudila tebe ili bilo koga ko je za vanbračnu zajednicu!
    Ja sam protiv nje, ali ne protiv tako da bih mitingovala po ulicama, nego protiv ukoliko bi meni moj partner ponudio takvu zajednicu!
    Tamo đe sam tebe i ostale citirao, bilo je u smislu da nijeste protiv, a ne da osuđujete i da biste mitingovali


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Zato što smatram da je vjenčanje i odluka (a po meni je to uvijek "dok nas smrt ne razdvoji") da podijelimo sve naše vrhunac povjerenja i ljubavi prema onome koga volimo. Ukoliko bi od mene tražio da se ne vjenčavamo, nego da živimo u vanbračnoj zajednici, ja bih mislila da me ne voli dovoljno, da nije siguran da sam ja prava, da mu je tako lakše jer planira uskoro da ode...ako sumnjam u njega, onda mi i ne treba!
    Kao da potpis fizički spriječava nekog da ode, ili nedostatak potpisa opravdava nekog ko je otišao. Zar nije veće povjerenje ako vjeruješ da neko neće otići iako nije ništa potpisao?


    Prava? Crkva i opština predviđaju samo jednu ženu, pa je ta jedna "prava". Ako mu nije supruga onda mu je kao bilo koja druga? Jer supruga je jedna, a drugih je koliko hoćeš. Besmislica. (Ubjeđen sam da ima i udatih koje nijesu presrećne ali tješi ih to što su majke i supruge, a ne "bilo ko" ) Recimo da ja imam firmu i dijelim parovima neke papire (ugovore, ,.. šta god) tako da svako može imati samo jedan. Ja tvrdim da su samo parovi registrovani u mom VIP klubu "pravi", a ostalo je fol. Oli bit sigurnija u svog čoeka, ako se registrujete kod mene? Ne može se registrovat sa dvije kod mene. Šta ćeš ako registruje neku drugu?!!!! Ni vaša đeca nemaju moj zlatni sertifikat!


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ..nadam se i pod istom pločom, na Čepurke, na kojoj će pisati jedno prezime i dva imena!
    Ima jedan što je sa dvije žene pod ploču


    Da ne citiram sve ostalo, to je sve nebitno ili se može srediti i bez potpisa. Slažem se da potpis daje neke olakšice ali ima i on svoje mane. Zar nije bolje srediti sve papire kako tebi odgovara?


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Samo ljubavi radi, i želje da se čitav život bude zajedno, a da li će se vjenčati u opštini ili ne, manje je bitno
    Slažem se. Samo što je, kao što sam već rekao, želja da se čitav život bude zajedno prolazna stvar. Brak, kako ga dosta ljudi shvata, podrazumijeva da pogledam u oči đevojku koju volim i slažem da je smrt jedina stvar koja nas može rastaviti.

  13. #138
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako bi me momak pitao da se preselim kod njega jednostavno bih ga odbila rijecima majka mi ne da
    podrazumijeva se da taj momak izlazi sa mnom dovoljno dugo da me upozna i da zna kako razmisljam, u tom slucaju bi mu bilo dovoljno da ga odbijem bez dodatnih pojasnjenja
    ja nisam rekla da za svakog postoji po jedna osoba, doduse tako sam razmisljala kad sam bila mala, a onda mi se javilo da se bas toj mojoj jednoj osobi srusio avion, e onda sam pocela da razmisljam malo zrelije i shvatila da su to u stvari sve one osobe koje su slicne meni, nisam nigdje rekla da sam ja one of the kind
    dakle, iskoristicu moju omiljenu frazu u ovoj temi: svaka krpa nadje svoju zakrpu

  14. #139
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bar, MNE
    Posts
    100
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    protiv sam vanbracnih zajednica. imam gomilu argumenata koji staju u jedan.
    kako jedan papir moze da optereti covjeka? zasto ga to opterecuje? mozda ta osoba nije stabilna i ne moze biti pouzdana za svoju porodicu. ako je to razlog, da nekog papir opterecuje, taj je budala. smrdi na neko nepovjerenje i to ti je bas tako. ko se boji braka ima neki kompleks. ako zelis da osnujes porodicu, zasto je toliko vazno reci 'NE SLUZBENO!'.
    Kako brak moze da optereti covjeka koji zeli da ima porodicu?

  15. #140
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post

    Šta ako te on pita da preseliš kod njega? Volio bih da vidim kako bi se izvukla iz jednog od ovih odgovora:
    1) "Ja u tebi ne vidim nekog s kim bih mogla biti do kraja života"
    2) "Samo ako me oženiš"
    ovo nije meni upućeno, ali svejedno, odgovoriću...u ljubavi nema "izvukovanja", sve je jasno, i onaj ko me voli će znati da mene ne treba pitati da živimo zajedno ako se ne vjenčamo!
    Ovo, u ljubavi, treba da važi i za sve parove! Ljudi koji se vole se medjusobno dobro poznaju i pitanja su uvijek samo formalna, u suprotnom i ne treba da su zajedno


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Tih osoba sigurno ima na milione; Koliko ljudi zaista traži tu [jednu] osobu? Ja ne znam za slučaj da je neko otišao iz Crne Gore u Turkmenistan, da vidi da nije tamo ta prava. Vazda bude neko tu, iz komšiluka. Tako da mi to više liči na "Bolje da iskoristim ovu priliku" nego na "Sudbina nas je spojila, prinče moj" i "Stvoreni smo jedno za drugo". Kako znaš da si našla osobu za do kraja života? Zar postojanje riječi RAZVOD ne govori dovoljno o ideji "zajedno do kraja"? (I to nije kao pseudopseudohipoparatiroidizam nego se baš često koristi.)
    Suština je da se brak, vanbračna zajednica, započinje onda kad si siguran. Naravno, razumijem da je ta "sigurnost" vrlo relativna, i da nikad ne možeš biti 100 % siguran, ali jeste suština da to bude "najsigurnije" što je moguće i da se boriš za svoju ljubav, što podrazumijeva da ne posustaješ kad shvatiš da i on ima prljave i smrdljive čarape, da smrdi toalet kad izvrši veliku nuždu isl





    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Kao da potpis fizički spriječava nekog da ode, ili nedostatak potpisa opravdava nekog ko je otišao. Zar nije veće povjerenje ako vjeruješ da neko neće otići iako nije ništa potpisao?
    ne, iz mog ugla ne, što svakako ne znači da iz tvog nije tako kako si ti napisao. Ne radi se o tome što će neko biti "vezan" potpisom...niko nije vezan, ničim, nego o tome što ja smatram (i moj partner, naravno) da je brak jedna ozbiljna zajednica, vrhunac ljubavi dva bića, momenat potpisivanja nas spaja posebnom emocijom, i naša djeca su kruna toga, trajemo već mnogo godina i tu se sva priča završava


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Prava? Crkva i opština predviđaju samo jednu ženu, pa je ta jedna "prava". Ako mu nije supruga onda mu je kao bilo koja druga? Jer supruga je jedna, a drugih je koliko hoćeš. Besmislica. (Ubjeđen sam da ima i udatih koje nijesu presrećne ali tješi ih to što su majke i supruge, a ne "bilo ko" ) Recimo da ja imam firmu i dijelim parovima neke papire (ugovore, ,.. šta god) tako da svako može imati samo jedan. Ja tvrdim da su samo parovi registrovani u mom VIP klubu "pravi", a ostalo je fol. Oli bit sigurnija u svog čoeka, ako se registrujete kod mene? Ne može se registrovat sa dvije kod mene. Šta ćeš ako registruje neku drugu?!!!! Ni vaša đeca nemaju moj zlatni sertifikat!
    Ne, moj suprug i ja smatramo onaj izvod iz matične knjige vjenčanih (MKV) jedinim validnim dokumentom...i tu se priča završava

    p.s. u mog čojeka sam sigurna čak i da mi predloži da se razvedemo i da počnemo da živimo nevjenčano, hladno bih pristala, danas


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Ima jedan što je sa dvije žene pod ploču
    ja se nadam da ni ja ni moj suprug nećemo biti takve sudbine, nego ćemo ležati jedno pored drugog


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Da ne citiram sve ostalo, to je sve nebitno ili se može srediti i bez potpisa. Slažem se da potpis daje neke olakšice ali ima i on svoje mane. Zar nije bolje srediti sve papire kako tebi odgovara?
    meni odgovara da nosim isto prezime kao moja djeca i kao moj suprug! Nas četvoro činimo jednu porodicu i nas četvoro smo jedna cjelina, i nosimo obilježja koja nam svima odgovaraju.


    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Slažem se. Samo što je, kao što sam već rekao, želja da se čitav život bude zajedno prolazna stvar. Brak, kako ga dosta ljudi shvata, podrazumijeva da pogledam u oči đevojku koju volim i slažem da je smrt jedina stvar koja nas može rastaviti.
    iz mog ugla nije tako, nego zbilja "do smrti" i tako ga doživljavam, i živim...i ne slažem se da je prolazna stvar!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #141
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam za brak, te vanbracne zajednice mi nisu interesantne, na neko veoma kratko vrijeme ok, npr kado odlucimo da se vjencamo pa se skucimo i planiramo vjencanje, ali ovako, ajde da se igramo muza i zene, nema sanse. E sad, mozda naidje neki pa me bas tako nesto zadesi, nikad ne reci nikad, ali za sad tako razmisljam. Tako sam vaspitana i nemam zelju da se pravim da sam sirokijeh evropskih shvatanja, Balkan zivi u meni, od toga ne mogu d apobjegnem.
    dva i dva su tri

  17. #142
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste primijetili da su vecinom zene ZA brak a muskarci protiv? O cemu to govori zaboga...?

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To govori o tome da one odlucuju, a muski se prave vazni pa ono sto im ne moze biti kazu nije vazno

  19. #144
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    hahahaha, dobro receno hari..
    naplacuju nam ove danasnje zeMske sve sto su nasi djedovi, pradjedovi, cukundjedovi itd cinjeli njima..

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Po zelenaskoj kamati pa jos dupliraju

  21. #146
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    A jes', velika je muka na vas.. vi ste zlata, a žene su fukare. :P
    Are you suggesting coconuts migrate?

  22. #147
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Talking

    vratio bi ve ja sve u 19 vijek da pepeljate noge muzevima, pa bi vidjela onda..

  23. #148
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    sve je jasno, i onaj ko me voli će znati da mene ne treba pitati da živimo zajedno ako se ne vjenčamo!
    Može on svejedno pitat Što onda? Kraj? A što ako se ispostavi da je on bio najbolji?


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    momenat potpisivanja nas spaja posebnom emocijom
    Drago mi je da je vama bilo lijepo. Za mene je to samo ugovor, kao i svaki drugi.


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    meni odgovara da nosim isto prezime kao moja djeca i kao moj suprug! Nas četvoro činimo jednu porodicu i nas četvoro smo jedna cjelina, i nosimo obilježja koja nam svima odgovaraju.
    Ti si birala prezime, đeca nijesu (I ja mislim da đeca treba da imaju očevo prezime, iz praktičnih razloga)


    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    iz mog ugla nije tako, nego zbilja "do smrti" i tako ga doživljavam, i živim...i ne slažem se da je prolazna stvar!
    Prolazna je, u opštem slučaju. Možda se nekome i posreći i nađe nekog u koga se zaljubljuje svakog dana sve više i odlično im je zajedno, ali samo zato što je jedan dobio na loto ne znači da treba i ja da kupujem tiket.


    Quote Originally Posted by _Ingrid_ View Post
    Jeste primijetili da su vecinom zene ZA brak a muskarci protiv? O cemu to govori zaboga...?
    Brak se isplati ženama, ne muškarcima. Posljedica evolucije Dijete ne može bez majke, a može bez oca. Žena ima jedan gamet, a muškarac 500 miliona. Lako je zaključiti koja je optimalna strategija muškarca, a koja žene.
    Last edited by RoNN|3; 25-11-10 at 04:40.

  24. #149
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    PG
    Posts
    622
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidis i sam da nam je strategija 'zarobljavanje 500 milona gameta' (brak) vise nego uspjesna s obzirom na veliki broj sklopljenih brakova a relativno slab natalitet (imajuci u vidu te vase silne reproduktivne moci) ...

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zensko rasipnistvo nema granica od pet miliona one iskoriste samo jedan komaT

Page 6 of 11 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Konačno svi zajedno!!
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 106
    Last Post: 16-02-10, 16:50
  2. P: 2 igre za PS3 (zajedno 30e)
    By chomi in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 17-11-09, 16:16
  3. DC i LP zajedno?
    By Fanaticooo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 319
    Last Post: 30-03-09, 07:46
  4. P: prodajem zajedno mb cpu ram
    By kefaja in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-09, 20:57
  5. igrajmo se zajedno(PU SPAS ZA SVE NAS)
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 33
    Last Post: 15-09-06, 21:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •