Results 1 to 7 of 7

Thread: P, M: Nokia E51

  1. #1
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    PG
    Posts
    1,348
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default P, M: Nokia E51

    Zakljucan na t-mobile. Crni. Ocuvan veoma dobro, jedina mana tastatura.

    Radi perfektno.

    Punjac, sluske, memorijska od 2gb.

    Cijena oko 70 eura.

    Moze zamjena za nesto jeftinije (moze zakljucano na 67) i novac.


    Slike ce mozda biti tokom dana samo da mi drug donese fon.

  2. #2
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    1,593
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    auu kume ti si potpuno neiformisan o tom telefonu prodao sam ga prije 5 dana za 30 e kodiranog na 67 jer je taj telefon pun mana da je to strasno, jedna od njih je baterija sto je neizbjezno na svaki model toga... izvini sto ti mozda ispljuvah oglas ili kako to vec dozivljavas ali ono, samo da te uputim malo da ti se neko ne bi smijao zbog cijene ako ti je extra ocuvan bez tacke i dekodiran i sa super baterijom ja mislim da ga mozes prodati nekih 50 e... poz....

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To da je njemu visoka cijena za ovaj - jeste, i previsoka. U extra stanju otkljucani se prodaju po 50-60 eura i to u prodavnicama mobilnih telefona koji moraju da zarade na preprodaji. 70 eura za zakljucani - prava nebuloza.

    Ali to sto ti Splanjo pricas da je E51 puna mana i da ima problema sa baterijom i cuda to su najvece nebuloze koje sam cuo od Nove godine, a cuo sam ih dosta. I to od nove godine 2007. E51 je jedan od najboljih telefona sto je iz Nokie izasao. Skoro pa da nikad nijesu napravili bolju kombinaciju kvaliteta, opcija i cijene. Em sto ti se to od servisera moze potvrditi em sto ti to iz licnog iskustva mogu potvrditi zato sto sam pune dvije godine koristio dva istovremeno za dvije kartice, sivi i crni. A kod mene prezivjeli po 2 godine, a popili su rakije skoro isto koliko i ja i pokupili po kilo prasine sa gradilista, i padali u klozetsku solju, i bacali se, i da ne navodim jos sta sve i nikad nijesam imao problema sa telefonima. Otvorim, ocistim, zatvorim, radi top. Sa baterijom nikad nijesam imao problema, a prodao sam oba sa prvobitnom baterijom i oba se koriste i dalje na te baterije.

    A druga je prica sto su napravili E52 misleci da ce proci kao E51 pa su se zajebali praveci nekoliko serija sa fabrickom greskom, a narod vodjen iskustvom sa E51 zaletio se, kupio, pa su se o jadu zabavili.

    S' andjelima.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  4. #4
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Titograd
    Posts
    1,593
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Druze to sto si ispricao mozda jeste tacno, ne velim da nije, svaka tebi cast ako si ti to imao, ja bas vodjen iskustvom servisera telefona i ljudima koji rade sa telefonima a fala bogu poznajem ih dosta svi su mi govorili ovo gore sto sam na pisao prije ovoga da je telefon sav izbagovan i pun tih gresaka koje sam vec naveo... mozda si ti naletio na neku dobru seriju i super ti posluzila kao sto sam ja na n73 koji svi zivi pljuju koristio 4 ipo godine nikad mi zucnuo nije... ali jbg desava se, svako ima razlicita iskustva, najbolje da mi coeka pustimo da prodaje telefon i da mu se ne raspravljamo u oglas, kume oprastaj sta da ti kazem

  5. #5
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Herceg-Novi
    Posts
    1,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta mu je sa tastaturom?

  6. #6
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    PG
    Posts
    1,348
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uuuu sto se izdesava odje... ovako fon nije za mene nego za druga cijenu mi je on rekao da stavim oko 70 pa vi nudite i sve to da se dogovorimo... A fon je dobar imao sam ga i sad imam jedan koji koristim kao drugi fon i nikad im nista nije falilo.

    @bootstrap vide se znakovi koriscenja malo vise. Radi perfektno.

  7. #7
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    PG
    Posts
    1,348
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uppppppppp!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Nokia 6700c i Nokia 5310 Xpress Music
    By Anagastum in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 09-11-10, 22:02
  2. P:M: Nokia 6500 clasic , Nokia 6650 i Samsung D880 Duos
    By Nooth1ng in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 16-09-10, 10:38
  3. Replies: 28
    Last Post: 05-11-09, 11:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •