Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 36

Thread: ...da li mi muskarci imamo da kazemo samo "Dobro draga.

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...da li mi muskarci imamo da kazemo samo "Dobro draga.

    Koliko puta ste culi "Umorna sam,nechu sada,glava me boli. Famozni 'ufa dobila sam ;( itd...
    Nece kuci jer su moji i ko zna sto ce pomisliti!
    Nece kod nje jer sestra joj u sobu!
    Nece u hotelu jer "Nisam ti ja sa ulice"(jos se naljute)
    Nece u kolima jer nije romanticno,na plazu ima pjeska,u sumi se boji,kod babe ce je ubiti,tamo ne ovamo ne...Uglavnom ocu reci zene komanduju (ukoliko nemaju 85 kila ili su ruzne sa pjenom)kad ce se uraditi i dje mi muskarci lijepi i zeljni cekamo na njih da se odluce da ima zelja dodje!
    da li imamo vise da kazemo od "Dobro draga drugi put cemo"???

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mozemo... jer ne stoji kuca na zemlji nego na zeni I sto rece my old man - Jos ga nisam vidio da se zene i medjeda ne boji Ali ovo vazi samo za bracno stanje...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ...da li mi muskarci imamo da kazemo samo "Dobro dr

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    da li imamo vise da kazemo od "Dobro draga drugi put cemo"???
    Nije mi skroz jasno pitanje, al dobro ... Svako ima pravo da ostavri sopstvenu slobodu i prava dok ne ugorzava tudja
    ~ ~ ~ Agnosco veteris vestigia flammae.
    Ožiljkom jednim obogaćen. ~ ~ ~

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sad ozbiljno... mislim da dogovor "kucu" gradi... bilo koja zajednica, pa bilo da je rijec samo o muskarcu i i zeni, ili o vise ljudi, tesko da ce opstati ukoliko bilo ko zauzme autoritativan stav... e sad, ako ti spadas(a ne kazem da spadas) u kategoriju momaka koju ja zovem "plastelin" ti ces svakako da se prilagodjavas njoj i njenim odlukama... pomenuo si gore da se zena ne pita samo ako je ruzna, debela i ne sjecam se koje si jos epitete naveo... da li to implicite znaci da ako zena odlucuje da si onda ti ruzan, debeo ili sta vec ... mislim da uopste ne mozes tako rezonovati...

    Boli je glava - pa da, boli je glava... ako je ne boli onda te laze... preispitaj vasu vezu!
    Dobila je - ako nije dobila, onda te laze - preispitaj vasu vezu!
    Nece kod nje jer sestra joj u sobu! - Bi li ti je*o dok ti je sestra u sobi?
    Nece u hotelu jer "Nisam ti ja sa ulice"(jos se naljute) - za ovo je nemozes kriviti jer je to posledica nase retrogradne sredine, uvijek misli da ce na recepciji naleceti koleginica njene majke ili prva komsinica...

    Nece u kolima jer nije romanticno,na plazu ima pjeska,u sumi se boji,kod babe ce je ubiti,tamo ne ovamo ne... - ovde je jasno da ona nece SA TOBOM uopste Sta vise da ti kazem

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    BeTTwEn The Wa||eS
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    A sad ozbiljno... mislim da dogovor "kucu" gradi... bilo koja zajednica, pa bilo da je rijec samo o muskarcu i i zeni, ili o vise ljudi, tesko da ce opstati ukoliko bilo ko zauzme autoritativan stav... e sad, ako ti spadas(a ne kazem da spadas) u kategoriju momaka koju ja zovem "plastelin" ti ces svakako da se prilagodjavas njoj i njenim odlukama... pomenuo si gore da se zena ne pita samo ako je ruzna, debela i ne sjecam se koje si jos epitete naveo... da li to implicite znaci da ako zena odlucuje da si onda ti ruzan, debeo ili sta vec ... mislim da uopste ne mozes tako rezonovati...

    Boli je glava - pa da, boli je glava... ako je ne boli onda te laze... preispitaj vasu vezu!
    Dobila je - ako nije dobila, onda te laze - preispitaj vasu vezu!
    Nece kod nje jer sestra joj u sobu! - Bi li ti je*o dok ti je sestra u sobi?
    Nece u hotelu jer "Nisam ti ja sa ulice"(jos se naljute) - za ovo je nemozes kriviti jer je to posledica nase retrogradne sredine, uvijek misli da ce na recepciji naleceti koleginica njene majke ili prva komsinica...

    Nece u kolima jer nije romanticno,na plazu ima pjeska,u sumi se boji,kod babe ce je ubiti,tamo ne ovamo ne... - ovde je jasno da ona nece SA TOBOM uopste Sta vise da ti kazem
    Nemam shta da dodam sem
    ...I`m A LiTl|E RuNaWay...DaDdy'S GiR|...
    I`m Miss Milkie**>And I am prude on it... :ass: :finger:

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gile je to odlichno objasnio sem ovog prvog.
    Boli je glava? Pa sex je odlichan lijek protiv glavobolje.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    pomenuo si gore da se zena ne pita samo ako je ruzna, debela i ne sjecam se koje si jos epitete naveo... da li to implicite znaci da ako zena odlucuje da si onda ti ruzan, debeo ili sta vec ... mislim da uopste ne mozes tako rezonovati...
    Lose si to ilustrovao...
    Covjek je rekao da se "ne pita" (ne komanduje) u smislu da je jednostavno nece ni pitati, tj. nece zeljeti sex sa osobom koja je ruzna, debela... jednom rijecju - fizicki mu gadna. Svi ostali tipovi cura su mu "za pitati", tj za "zeljeti sex" sa njom, ali tada ishod zavisi iskljucivo od nje, jer je njegov stav unaprijed poznat. Meni je taj stav sasvim jasan i ne zvuci mi uopste nenormalno.

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    pomenuo si gore da se zena ne pita samo ako je ruzna, debela i ne sjecam se koje si jos epitete naveo... da li to implicite znaci da ako zena odlucuje da si onda ti ruzan, debeo ili sta vec ... mislim da uopste ne mozes tako rezonovati...
    Lose si to ilustrovao...
    Covjek je rekao da se "ne pita" (ne komanduje) u smislu da je jednostavno nece ni pitati, tj. nece zeljeti sex sa osobom koja je ruzna, debela... jednom rijecju - fizicki mu gadna. Svi ostali tipovi cura su mu "za pitati", tj za "zeljeti sex" sa njom, ali tada ishod zavisi iskljucivo od nje, jer je njegov stav unaprijed poznat. Meni je taj stav sasvim jasan i ne zvuci mi uopste nenormalno.
    Zajebavas li ti to mene :P To bi vec bilo neko preneseno znacenje... mislim da se ne radi o tome vec da je picac htio reci da je zena u podredjenom polozaju ako je ruzna, debela ili sta vec i da je presrecna sto je uhvatila makar bilo kakvog frajera... ali sta vrijedi sto je on tako mislio, kad ce reci da je mislio to sto ti kazes :P

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    ...ali tada ishod zavisi iskljucivo od nje, jer je njegov stav unaprijed poznat...
    Matematicki gledano ispada da kod svih cura na svijetu imas bar 50% sansi da uspijes... ti bi sa svakom a nijedna s tobom :P

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Zajebavas li ti to mene :P To bi vec bilo neko preneseno znacenje... mislim da se ne radi o tome vec da je picac htio reci da je zena u podredjenom polozaju ako je ruzna, debela ili sta vec i da je presrecna sto je uhvatila makar bilo kakvog frajera... ali sta vrijedi sto je on tako mislio, kad ce reci da je mislio to sto ti kazes :P
    Pa, zar ne vidis da govorimo o istoj situaciji?
    Pazi, ako je ona znaru, debela do bola i sta ti ja znam... logicno je da ce on vrlo rijetko imati potrebu da ima sex sa njom (necemo ulaziti u to zasto bi on onda uopste bio sa njom). A ako se u nekom odnosu vec javi takav problem (jednostrana NEprivlacnost), normalno je da ce sex potencirati ona strana koja nije nezadovoljna izgledom svog partnera, a to je u ovom slucaju definitivno ultra-debela zena.
    E sada, da li to nju stavlja u podredjen polozaj, istina je da stavlja... Tako da bilo koju "stranu" price da odabere, on nije pogrijesio, ali si TI napravio gresku izvodeci zakljucak da je onda u svim ostalim situacijama gdje je on inicijator - on ustvari RUZAN! :shock: Covjek je, jednostavno, iznio svoj (vrlo skroman) kriterijum po pitanju uslova za "budjenje" njegove sexualne zelje prema nekome, ali zasto bi to znacilo da onda sve zene na svijetu moraju imati isti takav kriterijum? Kapiras?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Zajebavas li ti to mene :P To bi vec bilo neko preneseno znacenje... mislim da se ne radi o tome vec da je picac htio reci da je zena u podredjenom polozaju ako je ruzna, debela ili sta vec i da je presrecna sto je uhvatila makar bilo kakvog frajera... ali sta vrijedi sto je on tako mislio, kad ce reci da je mislio to sto ti kazes :P
    Pa, zar ne vidis da govorimo o istoj situaciji?
    Pazi, ako je ona znaru, debela do bola i sta ti ja znam... logicno je da ce on vrlo rijetko imati potrebu da ima sex sa njom (necemo ulaziti u to zasto bi on onda uopste bio sa njom). A ako se u nekom odnosu vec javi takav problem (jednostrana NEprivlacnost), normalno je da ce sex potencirati ona strana koja nije nezadovoljna izgledom svog partnera, a to je u ovom slucaju definitivno ultra-debela zena.
    E sada, da li to nju stavlja u podredjen polozaj, istina je da stavlja... Tako da bilo koju "stranu" price da odabere, on nije pogrijesio, ali si TI napravio gresku izvodeci zakljucak da je onda u svim ostalim situacijama gdje je on inicijator - on ustvari RUZAN! :shock: Covjek je, jednostavno, iznio svoj (vrlo skroman) kriterijum po pitanju uslova za "budjenje" njegove sexualne zelje prema nekome, ali zasto bi to znacilo da onda sve zene na svijetu moraju imati isti takav kriterijum? Kapiras?
    SICK... nisam te shvatio maloprije... sad kapiram... ali skapiraj da je taj moj zakljucak u stvari banalnost i krajnost jer naravno da ne mislim tako... on je napisao da zena odlucuje u svim ostalim situacijama osim ako je ruzna i debela... mislim da je to totalna glupost... iz te premise ja sam morao otici u krajnost i napisati banalnu konkluziju mislim da me kapiras... ne iskljucujem mogucnost da grijesim, neki su mi jadi u glavi tako da nisam bas mogao predano razmisliti o tvom zadnjem postu ali mislim da sam skapirao srz i mislim da ces me skapirati

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cudo napraviste cojeku. Tamo ga ubijedise da i lijepe zene cackaju nos i prde, odje da su mu sanse male.... sve mi se cini da ce i njega zaboljeti glava i opet kaciti one slike na zid

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    on je napisao da zena odlucuje u svim ostalim situacijama osim ako je ruzna i debela... mislim da je to totalna glupost...
    Ono, kada se baci pogled na jednu takvu recenicu, hvala Bogu da ce ti odjeknuti kao totalna glupost. Ali nekim izjavama, koje nisu sa puno truda skrojene, moras malo i izaci u susret da bi shvatio bit, a ne cekati je da te ona potpuno osvoji. Ja sam npr. to "ruzna i debela" shvatio kao sexualno zapostavljena (nebitan konkretan razlog sad), a misljenja sam da je, zbilja, u svim drugim situacijama (ne racunajuci extreme tipa: obaveze, bolest...) zena ta koja donosi odluku. Bar sam ja taj (izuzev slatkih iznenadjenja) koji uvijek prvi daje svoj glas ZA, a nisam nesto puno ruzan, mamu mu... :wink:

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    Ja sam npr. to "ruzna i debela" shvatio kao sexualno zapostavljena (nebitan konkretan razlog sad), a misljenja sam da je, zbilja, u svim drugim situacijama (ne racunajuci extreme tipa: obaveze, bolest...) zena ta koja donosi odluku. Bar sam ja taj (izuzev slatkih iznenadjenja) koji uvijek prvi daje svoj glas ZA, a nisam nesto puno ruzan, mamu mu... :wink:
    Ok brate... kapiram te... samo mislim da to nista ne mijenja... jer to su neke krajnosti u kojima je neko potcjenjen... mislim da je covjek mislio na par kod koga postoji obostrana privlacnost a tu se vec ne moze uzimati u obzir ovo o cemu mi raspravljamo... ali to je vec neka druga tema... mozda je bolje da je pitanje glasilo - zasto muskarci uvijek oce a zene se cesto neckaju?Jer decko je isao u samo same krajnosti... btw, nedje procitah da zene imaju 4 puta vecu potrebu za seksom od muskaraca... i to je bio tekst u nekim zenskim novinama(koje sam vazda krisom krao od sestre i citao - svasta se tu moze naci) i to je bio tekst neke zene psihologa... e sad bas to da nastavimo raspravu u tom pravcu... po meni, glavni krivac je opet nasa sredina u kojoj ce se ona smatrati lakom, kurvom ili sta vec ako legne prvu vece, drugu vece, prvu nedelju... prvi mjesec... u PV je klasika situacija da se kresnu tek posle pola godine... ima mali milion primera koje znam... za mene je to jedino objasnjenje...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni se to nije desavalo
    pa pred kucu, pred vrata u sobu na sobu na stolicu pod stolicu :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    meni se to nije desavalo
    pa pred kucu, pred vrata u sobu na sobu na stolicu pod stolicu :P
    Da nisi probo slucajno na bojleru :P

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam visoko je al ce se spusti :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: ...da li mi muskarci imamo da kazemo samo "Dobro dr

    Quote Originally Posted by nemoj__mene
    da li imamo vise da kazemo od "Dobro draga drugi put cemo"???
    Potrudi se malo vishe
    Together we can defeat capitalism ...

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    nisam visoko je al ce se spusti :P
    A na luster...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne, dragi...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ
    Quote Originally Posted by DIDI
    nisam visoko je al ce se spusti :P
    A na luster...
    ce se i on spusti :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    Quote Originally Posted by AisaJ
    Quote Originally Posted by DIDI
    nisam visoko je al ce se spusti :P
    A na luster...
    ce se i on spusti :P
    Imaju oni lusteri na rastezanje... to je lako... nego ne znam kako ces s bojlerom na kraj izaci

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Promjeni djevojku,dragi......

  24. #24
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Cudo napraviste cojeku. Tamo ga ubijedise da i lijepe zene cackaju nos i prde, odje da su mu sanse male.... sve mi se cini da ce i njega zaboljeti glava i opet kaciti one slike na zid
    Pa ima on jos puno varianti i raznih odgovora na biranje. Recimo ne treba uvijek da kaze Dobro, draga. Moze joj reci Da, draga, razumio sam, ili Da, draga, razumijem tvoje potrebe... :twisted: He, nije lako pronaci pravu dominu.
    Inace muska je uvijek zadnja makar reko samo Da, draga :P

  25. #25
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bogomi kad bi ja cuo to nemogu ovo ono cesto ,mnim da bi se zamislio i konstatova da nesto nije u redu ,i pokusa da fixsam situaciju ,ako neide onda dolazi ono famozno : KO TE HJEBE ,i idemo dalje ,jerbo ima puno koje oce :wink:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •