Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 33

Thread: Ljubav sa strancem???

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ljubav sa strancem???

    Sta vi, koji zivite vani, i koji se svakodnevno susrecete sa ljudima raznoraznih nacionalnosti, mislite o ljubavi izmedju 2 osobe iz razlicitih krajeva svijeta?

    Ja znam da su mnogi od nas vjerovatno imali vezu sa nekim "sa strane", ali da li mozete sebe da vidite u braku sa osobom koja nije "nase gore list", kojoj maternji jezik nije srpski (ili kako ga vec zovete), koja je iz drugog kraja svijeta i potpuno drugacije vaspitana, podignuta, naucena na drugi sistem vrijednosti i sl.

    Ja licno ne bih mogao zivot da provedem sa takvom osobom, a i kada pomislim na svoju djecu koju cu jednog dana hopefully imat ne bih mogao da podnesem da ne pricaju srpski (a u tom slucaju bi onaj majcin znali 100%).

    So, how about you guys??
    ...if this ain't lunch, why does it feel so good?

  2. #2
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Southpark
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema sanse... ja volim jednu malu Kotoranku... i to jako jako puno... znate je vi ali necu nista da pricam 8)


    /me jako srecan :twist:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izlazenje sa njima je top
    A brak, ihaa.. Ima do toga masa, al' da je sad to vrijeme, NE!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene je ponasanje jednog momka nedavno odusevilo, a bila sam obecala sebi da se necu muvati sa "strancima" jer ne mogu progovoriti sa njima fino i nasmijati se kako treba....
    Ali eto, mijenjaju se vremena

    U glavnom...sve to zavisi od osobe do osobe, nema nikakve veze sa mentalitetom i narodom.

    ps. nemojte mi vaditi neke stare moje postove dje sam mislila suprotno, molim vas!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja cu se praviti da nesto nijesam vidio a bogomi imate izreda nasih koji su otisli "na privremeni rad" i oboje su sa sred Crne Gore, a djeca im ne znaju ni beknuti naski.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NE! Sex da, brak ne.
    Io ci credo!

    Welcome



  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sve to zavisi. Ako bih se bas zaljubio u tu curu naravno da bih je ozenio. A oce li nam djeca govorit srpski i oce li znat nasu kulturu zavisi upravo od mene i koliko vremena ja budem ulagao u njih.
    Sto rece Hari, koliko ima brakova dje su i muz i zena nasi pa im djeca srpski ne znaju beknut.
    No kako sad stoje stvari, vjerovatno ce to biti jedna mlada, slatka podgoricanka
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve to zavisi od intelegencije tijeh dvoje , Ja sam sa Norvezankom 20 godina i kusur ,pa mi ne smeta nimalo , djeca ´zbore Crnogorski isto i ona , ja Svecki , i Norveski ,i nema micesovija problema :wink: Ako je cojek sipljiv onda vazi ona stara ( "zlome qurcu i dlake smetaju" )! Mada je opet puno puno lakse kad je jedno i drugo iste vjere, skoro istije obicaja ,iste boje iz istoga kontinenta itd itd !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #9
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    HN
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja licno nemam nista protiv strankinja da se zabavljam na kratko vrjeme snjim ali brak nikad nebi mogao dje da je odvedem na kocert aca lukasa a da nezna o cemu se radi nema sanse ne salim se nebi volio zato sto nebi znali o nashoj kulturi i tako i plus nase cure su ubjedljivo najljepse na svjetu i najzabavnije barem u mom iskustvu do sada
    otvaraj kurvo jebat cu ti majku!!!! BO$$

  10. #10
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Los Angeles CA. 90066
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam... ja npr... ne mogu sad bas da pricam o strankinjama... Jer ovdje zivim vec dugo tako da sam kod kuce Mada sa djevojkom planiram da dodjem na ljeto u CG. Obecao sam joj da cu je povesti. Dejvojka mi je inace African-American... Ne znam, nismo osjetili nikakve razlike u smislu ne razumjevanja itd... (normalno da ima i uspona i padova) ali znaci sve ono sto ide uz zivot. Razumijemo se perfektno, srecni smo... Dugo smo vec zajedno. (jos malo pa u Svatove) Tako da nemam nikakva negativna iskustva ni sa njom ni sa Djevojkama prije nje... Sto se ove teme tice sve je Koo 8) :wink: . Pozdravljam... Peace 1.
    All I Need Is One Mic !!!
    H.O.V.A. ThA G.O.A.T.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,083
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Haha nakon ovih godinu dana odje, mogu slobodno za kaludjerice. Mentalitet je cudo. Ako bih ja s nekim mogla spojiti 10 dana, bilo bi dobro. Samo se misli na keks . Ove male po skoli od 12 godina, ove navijacice cuda... lele. I cesto sam znala reci "A dje su mi sad CRNOGORCI" :P. Zalosno, ali tacno...
    Always smiling :-)

  12. #12
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Houston ,Tx
    Posts
    321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Nase je nase!!!!Ameri su specificni i ja sebe sa njima definitivno ne mogu vidjet.Imaju previse cudne poglede na svijet i to mi se apsolutno ne svidja.Kao sto rekoh -->NASE JE NASE
    Last edited by kotoranka_tea; 23-05-05 at 16:53.
    I still believe in your eyes
    I just don't care what
    You've done in your life ! ! !

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Ja sam ozenio Italijanku,i ama bas nikakvih problema nemamo sto se tice te"razlike"o kojoj toliko pricate...ona bolje govori nas jezik od pojedinih "Jugoslovena"koji se nalaze odje na zapadu....mada u pocetku je bilo "malo"trzavica izmedju mene i njenog oca al svremenom je to sve doslo na svoje mesto....ja volim moju talijanku i boli me **** sta ce ko rec:-)

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sve zavisi koja starninja

    Sve zavisi sa kojom strankinjom Naprimer imas dosta amerikanki koje vrh izgledaju sve ovo ono ali naprimer ne vrsi depilaciju na rukama ja kad to vidim dodje mi da povratim znaci u USA to se redovno desava SEX da Brak nikad Mislim brak da ako ide na onu fintu da dobijes drzavljanstvo ali cuvajte se desava se da se par taj dogovori ali posle odredjenog vremena strankinja nezeli da te pusti onda ti trazis razvodi i citav zivot radis za nju i nju podrzavas ! A sto se tice evropljana sve dolazi u obzir JEr smo dosta bliski koliko toliko Moji favoriti su ! Najmilije su cehinje i Njemice!
    Pozdrav za sve MrMote iz jazbine

  15. #15
    Join Date
    May 2005
    Location
    Pittsburgh,PA
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uh gde me nadje

    Pa ja se evo vec godinu i po dana rvem sa jednim Italijanom i njegovim verskim shvatanjima... Mada pravo da ti kazem sto se tice ljubavi sa bilo kim drugacije tradicije, kulture, veroispovesti, maternjeg jezika, sve je to suvise komplikovano da bi se moglo izdiskutovati i pojasniti na forumima... Moj brat je ozenio Amerikanku i super im je, odlicno se slazu imaju dvoje dece koja pored engleskog govore i srpski, tako da nije bilo svadje ko ce svoje da namece i tako to... Opet kao sto rekoh zavisi od ljudi, okolnosti... Evo sad gledam ovaj moj post i nema pojma sta sam htela da kazem, ako neko desifruje nek mi javi
    My name is Pedro and I kill people 4 money, but u r my friend I'll kill u 4 nothin'!

  16. #16
    WhiTeTiGeRrrGrL Guest

    Default

    Djenka sto se brakova tiche! imash ugovore koji se naprave i koje zena potpishe bash zbog svega toga! tako da onaj koji ulazi u brak zbog papira ne mora da brine sta ce biti kasnije jer ima ugovor u kojem kaze da mu ona ne moze nista!


    sad sto se tiche veza sa strancima! opet kazem sa amerikancem se nikada nisam zabavljala! mada amerikanci i african americans su dva veoma drugachija pojma! oni mozda jesu i amerike tu su rodjeni i odgajani ali njihov mentalitet i mentalitet bijelaca (amerikanaca) je totalno drugachiji!
    mada opet ima izuzetaka! naidjeh na amerikance koji iako su amerikanci totalno se razlikuju od drugih i sa njima se fenomenalno slazes i mozes da nadjesh zajednichki jezik! mada tih ima veoma malo i vecinom su stariji dobro nachitani obrazovani ljudi koji su prosli kroz svijet! mada ima i mladjih generacija ali njih je veoma malo!

    evropljani kao stranci nisu daleko od nas ali nisu ni blizu!
    od svih najvishe harmonije sam imala sa SICILIJANCIMA i Grcima!

    a sto se braka tiche!
    po meni je pozeljno da se udam za negoh nasheg primornog ili podgorichana po mogucnosti! po mogucnosti
    ali ako dodje do toga da se zaljubim u nekog drugog ( po mogucnosti siclijanca ili grka) i to bi bilo OK ali bi djeca morala kod nas ic u skolu! pa kad predju 16tu neka biraju dje ce na dalje skolovanje!!!!

  17. #17
    WhiTeTiGeRrrGrL Guest

    Default

    i sad nemam pojma ni sto sam iskucala!


    :lolblue:

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=WhiTeTiGeRrrGrL]Djenka sto se brakova tiche! imash ugovore koji se naprave i koje zena potpishe bash zbog svega toga! tako da onaj koji ulazi u brak zbog papira ne mora da brine sta ce biti kasnije jer ima ugovor u kojem kaze da mu ona ne moze nista!

    Vidis za ovo nisam cuo cuo sam 100 prica na ovu temu i naveo sam vam jedan primer sta se desava ali ako je ovako ond aje ok sad jos nesto naprimer ovako su svi prije isli u njemacku ali sad vise nemoze njemacka to vise nedozvoljava!
    Pozdrav za sve MrMote iz jazbine

  19. #19
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milena_Laettner
    Pa ja se evo vec godinu i po dana rvem sa jednim Italijanom i njegovim verskim shvatanjima... Mada pravo da ti kazem sto se tice ljubavi sa bilo kim drugacije tradicije, kulture, veroispovesti, maternjeg jezika, sve je to suvise komplikovano da bi se moglo izdiskutovati i pojasniti na forumima... Moj brat je ozenio Amerikanku i super im je, odlicno se slazu imaju dvoje dece koja pored engleskog govore i srpski, tako da nije bilo svadje ko ce svoje da namece i tako to... Opet kao sto rekoh zavisi od ljudi, okolnosti... Evo sad gledam ovaj moj post i nema pojma sta sam htela da kazem, ako neko desifruje nek mi javi
    u potpunosti se slazem sa tobom ali svuda ima dobrih i losih ljudi tako da se nikad nezna kao tvoj brat naprimer treba imati srece i potrefiti jer iako na prvi pogled lici ok i sve to posle odredjenog vremena shvatis da si sa skroz suprotnom osobom nego sto si uzeo za zenu ! svi znamo koliko je u USA popularan razvod kad pricam sa njima retko koga i interesuje ono brak ozbiljan na fintu ajde da uradimo nesto od ovog i kao ono ajde da umremo zaedno nego sve ono kao e na pet godina pa kao nismo mogli da izdrzimo vise zaedno u tih pet godina naprave jedno ili dvoje dece zatim se razvode od to dvoje naprave debile one prave americke (ali opet ne uvek) ove kretene koje boli uvo za sve zivo pi pi pi i uglavnom zavrse u vojsku bace ih na prvu liniju i onda roditelji pricaju kako im je zao i krivo sto su im deca u vojsku i da nemogu da spavaju (naravno ameri su extra osecajni) a ustavri oni su ti koi su ih poslali u vojsku jer nisu uspeli da formiraju porodicu kako treba trosili pare na razvode i advokate deca ostala bez skole i onda im je kriv presednik ! e takvih u spokkane ima koliko hoces nema ja mislim 200 brakova ono na fintu ajde da umremo zaedno A sve je kao finta crkva do crkve svi strogi hriscani (i ponovo ponavljam spokane je grad gdje penzioneri dolaze da umru i grad je toliko depresiva da je to bruka a ovi mladji samo sve vise i vise propadaju!)
    Pozdrav za sve MrMote iz jazbine

  20. #20
    WhiTeTiGeRrrGrL Guest

    Default

    ne znam, za mene je brak svetinja!
    ali ako cemo da prichamo o razvodu i prije no sto se uzmemo bolje da zivimo zajedno makar se nikad i ne vjenchali! pa kad pukne pukne!
    a u americi naprimjer u californiji i texasu ako zivish sa osobom vishe od 7 godina, kad dodje do separacije sve se radi kao da ste bili uzeti!


    a sto se tiche tog tvog depresivnog grada!
    taj grad bi trebao da radi na foru dje ce da te ubedachi toliko da ces da radish zavrsish skolu i pokushash sve da odesh odatle!

    sto se brakova za papire tiche! sve je to lako samo ako si pametan!

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Desert Eagle
    NE! Sex da, brak ne.
    Upravo! Desert, moram ti rec, pametno zborish!

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    izlazenje sa strancima je mene ok! a i njima samnom

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor/Tivat
    Posts
    474
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izlazenje ti je ok. A ulazenje? :mrgreen:
    Last edited by BLeNtaVi; 17-06-05 at 20:10.

  24. #24
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Far&Away
    Posts
    412
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne stvarno sa ovim Rusima blentavim...
    It's my way or the highway

  25. #25
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostanimo vjerni crnogorskom krshu!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •