Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 100

Thread: svaka prevara nije izdaja ali je svaka izdaja najgora prevara

  1. #51
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    nanashi, odakle si ti zapravo?
    Hr.

    The message you have entered is too short.

    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  2. #52
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    287
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nanashi View Post
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
    Sjetim se da sam jednom davno na ovakvoj istoj temi napisao kako mislim (ništa nije sigurno, ali u normalnim uvjetima sam gotovo 100% siguran) da nikad nebi prevario partnericu, a kamoli nekog s kim sam u vezi, iz razloga što bi se zbog toga osjećao kao sluzavi gmizavac, kao da bi sebe ponizio i umazao nekom nevidljivom mrljom koji sa sebe nebi mogao saprat bez obzira koliko se nakon toga trljao.

    O tome kako bi se osjećala osoba koja mi je vjerovala i kojoj je taj moj postupak "sjeo" kao olovna šaka u zube i da ne pričam.

    Nakon tog mog priloga javila se dežurna, uvijek skulirana preljubnica, koja je pred svima pogubila živce i sasula salvu uvreda na moj račun, gotovo histerizirajući i okrivljujući me za bahatost i umišljenost, da kako se ja usuđujem sebe smatrati boljim od nje...

    E pa eto, smatram se.

    A očito se svako češe tamo di ga svbi.
    Svaka ti chast za ovo boldovano. Povjerenje služi da se opravda. Ako neko ne može da se izbori s problemima, pa traži izlaz na pogrešan način... Samo nek je zdravo, i nek ima na umu: "Poslije j*banja nema kajanja". Bilo ko, ako ima išta ljudsko u sebi, a u normalnoj je vezi (koja se temelji na uzajamnom povjerenju i poštovanju)... Sigurno bi poslije takvog "čina izdaje" sebe trebao gledati kao nešto čemu je mjesto u spetičkoj jami npr

    Quote Originally Posted by Nanashi View Post
    Pa nisam je imao, eto kako, jako puno sam u životu selio (više od deset različitih adresa), nikad se ničemu i nisam osjećao baš skroz privržen.

    Napisah kako sam imao nešto tako (iako me svi ismiju kad to kažem), trajalo je neka dva mjeseca i dobih nogu...

    :mad::mad::mad:

    Koliko mi je samo zla nanijela, nikad joj to neću oprostit!!!

    :mad::mad::mad:

    Mene ovakvog savršenog nogirat, ma đubre!!!

    Koliko si savršen... Ni sam nisi svjestan...

    Izvinjavam se za OFFTOPIC.
    Last edited by cvxcomputers; 15-01-11 at 01:18.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GYPSY View Post
    Meni je najjadniji dio price taj sto vecina tih "muzjaka" misle da su super frajeri kad prevare partnerku. Kao da su tim sexom dobili ne znam kakvo priznanje. Cak i kad je u pitanju neka "kamenjarka" s kojom nije spavao samo onaj ko nije pitao, oni i dalje misle kako je to "strava", "ludilo"., sad su oni "zestoki" momci, alfa muzjaci, Kazanove i ko zna kakva sranja.
    Kao da je nesto tesko nac zenu za sex, pa je to sad neki veliki podvig.
    I ajde jada da ostane samo na tom "sepurenju", nego krenu i da ti prepricavaju, sa svim detaljima i posli te samo ljubazno zamole, sa onim "frajerskim migom" da mu ne kazes djevojci ako je slucajno poznajes.:roll:

    Necim moras da podignes samopouzdanje poljuljano licnim neuspjesima i onom dubljom,skrivenom cinjenicom da si los ljubavnik.
    Ima ih i meni nisu jadni,zao mi ih je.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #54
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Postoji jedna stvar koju u vezi ne opraštam ni pod kakvim izgovorom (sem da dokaže da su ga drogirali ). Prirodno je da se i jedni i drugi okrenemo za suprotnim polom ili prokomentarišemo iste (Bože moj - imamo oči, ne možemo se sad praviti da nema žive duše na planeti samo zato što smo u vezi), ali prekoračiti tu neku granicu u smislu intimiziranja sa nekim drugim, bez obzira na razlog? Zdravo i doviđenja...
    Pijanstvo, dosada, opklada, tuga, osveta, neprežaljena bivša, varanje s bivšom, gašenje ljubavi, daljina (razdvojenost + apstinencija)... sve su to izgovori, a ima ih sigurno i još, čak i ljepše upakovanih i serviranih za nekog ko je spreman da to prihvati kao opravdan razlog. Za mene su to samo znak nesigurnosti i nezrelosti, a kad se sve začini prevarom, dodaje se i nepoštovanje partnera, ujedno i sebe samog...
    I svaki pokušaj nastavka veze može slobodno da se baci u vodu, jer jednom poljuljano povjerenje teško da može ikad da se vrati, jer će taj crv sumnje uvijek da se provlači i isplivavaće u nekim situacijama (makar i onim banalnim), koliko god to pokušavali da demantujemo.
    I koliko god se raspravljalo o tome čija prevara je bolnija sa jedne i "opravdavajuća" sa druge strane - činjenično stanje je da je prevara, ipak, prevara. I kao takva treba da snosi posledice. Ali je izgleda mnogo lakše biti kukavica, pa pasti dovoljno nisko da se pogazi sve ono što je vrijedilo, nego sačuvati dostojanstvo i priznati da "to više nije to" i time očuvati poštovanje (do juče) voljene osobe.

    Lično ne bih oprostila prevaru (il' je taj neko sa mnom ili nije, nema treće opcije), a da se meni nekad desi tako nešto (mogućnost je ravna nuli), u tom slučaju oproštaj ne bih tražila niti ga čekala (još manje očekivala), niti bih smatrala da imam pravo na to.

  5. #55
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    ove 3 strane baš imaju veze sa sexom i erotikom..
    She is only here to annoy herself!

  6. #56
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Covjek jednostavno nije monogamno bice!
    Makar ne na predug period :wink:
    Nepodobna za vaspitavanje.

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    pa e potpise se ugovor na 24 mjeseca ka za internet..
    She is only here to annoy herself!

  8. #58
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    17,055
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,595
    Thanked in
    2,305 Posts

    Default

    Ubraja li se opštenje sa haremom u monogamiju? I to je jedan entitet.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #59
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Covjek kome k*rac upravlja mozgom ce radi kratkog trenutka napaljenosti zrtvovati nesto mnogo vrjednije od sexa
    Imamo taman toliko krvi da u istom momentu može funkcionisati samo jedna glava

    OnTopic

    u principu muškarci varaju zbog samog čina seksa dok je kod žena to mnogo dublje. Ako ga voli onda OK ne pravim nikakav problem jer ćemo oboje biti nesrećni ako se trpimo.ali ako me prevari samo joj kažem idi njemu kad ti je tamo bolje ali mi više ne izlazi na oči.Kada me sretneš na ulici pređi na drugu stranu.Tačka
    Last edited by Rakun; 25-01-11 at 10:18.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #60
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    "Poslije j*banja nema kajanja". Bilo ko, ako ima išta ljudsko u sebi, a u normalnoj je vezi (koja se temelji na uzajamnom povjerenju i poštovanju)... Sigurno bi poslije takvog "čina izdaje" sebe trebao gledati kao nešto čemu je mjesto u spetičkoj jami npr
    a svi bi po jamama zavrshili

    chekaj, znachi kad sam u vezi lijepoj ne treba da kresnem neku ribu koja me pali, samo zbog nekakvog povjerenja i poštovanja prema ovoj mojoj?

    ja sa mojom imam sve na primjer ali kad tad to ce prestat, kod mene vrlo kratko i traje, chak i da se oduzhi i ode u brak mislim da nije vrijedno propushtat prilike da otkinesh neku sa strane.

    nema ljubavi za cijeli zhivot, zaljubljenost kratko traje, tako da kakva god ti veza bila vazda treba da gledash kresnut shto vishe.

    bolje se kajat shto si je odrao od kuurca nego shto nisi
    COITO ERGO SUM


  11. #61
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    good for you, dok ima i djevojaka koje razmisljaju kao ti neces imati problema
    She is only here to annoy herself!

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Promiskuitet i poliamorija nisu prevara, ni izdaja, već osobine ljudske prirode. Neko ih prihvata, neko ne, neko to pokazuje otvoreno i javno, neko ne, neko o tome laže, neko ne, neko o tome govori, neko ćuti, ali generalno svako od nas to proživljava makar u psihi. Prema tome, imati više partnera istovremeno, bilo za seks, bilo za ljubav, ili za oboje, stvar je izbora. I dok taj izbor nije motivisan nečim lošim i zlim, on sam nije takav. No, ovakvo razmišljanje je, iako očigledno tačno, jedva pristuno u svakodnevici. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  13. #63
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene zanima zasto muskarci misle da oni mogu da varaju svoje devojke odnosno zene a polude pri samoj pomisli da one to njima urade ? U cemu je vas problem momci?

  14. #64
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    mene zanima zasto generalizatori vole da generalizuju..
    She is only here to annoy herself!

  15. #65
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slonko View Post
    Mene zanima zasto muskarci misle da oni mogu da varaju svoje devojke odnosno zene a polude pri samoj pomisli da one to njima urade ? U cemu je vas problem momci?
    Zato što mogu. Nema problema.

  16. #66
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slonko View Post
    Mene zanima zasto muskarci misle da oni mogu da varaju svoje devojke odnosno zene a polude pri samoj pomisli da one to njima urade ? U cemu je vas problem momci?
    pa tome sto one primaju, a mi dajemo :mrgreen:

  17. #67
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slonko View Post
    Mene zanima zasto muskarci misle da oni mogu da varaju svoje devojke odnosno zene a polude pri samoj pomisli da one to njima urade ? U cemu je vas problem momci?
    Neka lude koliko hoće, ima i onih koji pojma nemaju o tome, žive u ružičastom svetu zablude
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  18. #68
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    pa tome sto one primaju, a mi dajemo :mrgreen:
    Ne bih se u potpunosti slozila sa tobom... Uzalus ti dajes ako zena ne zeli da primi

  19. #69
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ksandermn View Post
    baš me zanimaju mišljenja vas anonimnih na ovu temu
    U kojim okolnostima prevaru, mušku ili žensku, smatrate tolerantnom
    koju bi oprostio-la ili pak ne
    Šta muškarac smatra prevarom a šta žena....

    Kako ja kao jedan muškarac, mogu da prema mnogim ženama osjetim, toliku privlačnost i želju, a da to nimalo ne utiče na ljubav prema mojoj curi, čak naprotiv kad se vratim kući više cijenim osobu koju tamo nađem
    Kako se flert smatra dozvoljenim, iako se u mom slučaju i u očima i preponama vidi želja i varnice, a čak više u njenim vatra i orgazmički drhtaj, a udovoljavanje te želje nije dozvoljeno već se smatra zlim, pokvarenim izdajničkim činom. I koliko je u toj priči jebeno loše kad ja kažem pogledu preko puta da imam curu čije je moje srce, ali da ona može imati svaki inč moje kože

    Koliko su žene iskrene kad kažu "možeš da spavaš sa drugom, ali nosi zaštitu" ili je to primjer obrnute psihologije gdje ona odriješenim rukama pokušava da ti sveže um???

    I konačno poznate fraze "seks ispod nivoa mora nije prevara" "na udaljenosti većoj od 500 km .... " slobodno dodajte još koju ako znate
    Zavisi koga pitas :> Moje misljenje je sljedece... Sama rijec "prevara" ne mora da se odnosi samo na ljubavni zovot s toga bih krenuo od toga. Prevara ili obmana je nesto sto licno nikako ne volim niti podnosim bila ona "bijela" ili "crna" tj. bila ona iz dobre ili u losoj namjeri. Ona u vezi predstavlja izdajstvo i skrnavi nesto sto bi trebalo biti najsvetije u nekoj vezi: povjerenje.

    Postoje partneri koji dozvoljavaju jedni drugima avanture sa strane i u tom slucaju se ne moze govoriti o prevari jer niko nije prevaren tj. obmanut. Ako je takva slucaj, ponavljam, ili ako je partner upoznat i saglasan s nekim vidom svrljanja po meni se ne moze pricati o prevari
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  20. #70
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Neka lude koliko hoće, ima i onih koji pojma nemaju o tome, žive u ružičastom svetu zablude
    Kvarno... Jako.. :>>
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  21. #71
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikadne bih prevarila osobu sa kojom sam,ali bash nikad,jednostavno takva sam i to mrzim,a da on mene prevari i da ja naravno saznam za to,zapamtio bi me...naravno odmah bih ga napustila,jer sta da radim u vezi sa osobom koji me ne cijeni i kojem nisam dovoljna....

  22. #72
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,766
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Nikada da on mene prevari i da ja naravno saznam za to,zapamtio bi me...naravno odmah bih ga napustila,jer sta da radim u vezi sa osobom koji me ne cijeni i kojem nisam dovoljna....
    takvi bas zapamte one koji ih napuste a koje inace ne cijene..
    She is only here to annoy herself!

  23. #73
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Nikadne bih prevarila osobu sa kojom sam,ali bash nikad,jednostavno takva sam i to mrzim,a da on mene prevari i da ja naravno saznam za to,zapamtio bi me...naravno odmah bih ga napustila,jer sta da radim u vezi sa osobom koji me ne cijeni i kojem nisam dovoljna....
    Zanimljivo misljenje Nikad se niko ne sme zakleti da nesto bi ili ne bi uradio....Neke stvari se jednostavno dese ...A mene partner da prevari ja ga ne bih ostavila, samo bih mu vratila istom merom :lolblue::lolblue::lolblue:.Salim se naravno. Iskreno ne znam kako bi reagovala da saznam tako nesto, nisam o tome razmisljala, ako mi se desi videcu sta ce biti.....

  24. #74
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by manekenka20 View Post
    Nikadne bih prevarila osobu sa kojom sam,ali bash nikad,jednostavno takva sam i to mrzim,a da on mene prevari i da ja naravno saznam za to,zapamtio bi me...naravno odmah bih ga napustila,jer sta da radim u vezi sa osobom koji me ne cijeni i kojem nisam dovoljna....
    ochigledno je da me nisi upoznala. ja bash volim takve djevojke. znachi ja i ti izlazimo 20-ak dana, karamo se, ja hocu da te otkachim jer sve preko 20 dana mi je trop, prevarim te i te mene shutnesh, svi srecni i zadovoljni.

    hoces da izadjemo manekenko?
    COITO ERGO SUM


  25. #75
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    ochigledno je da me nisi upoznala. ja bash volim takve djevojke. znachi ja i ti izlazimo 20-ak dana, karamo se, ja hocu da te otkachim jer sve preko 20 dana mi je trop, prevarim te i te mene shutnesh, svi srecni i zadovoljni.

    hoces da izadjemo manekenko?
    Ima muza valjda

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Religija u sluzbi politike, podjela i mržnje je izdaja Boga!
    By Waterman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 64
    Last Post: 11-02-04, 00:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •