Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 32

Thread: Jos jedan pokret, dokle vise ????

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Jos jedan pokret, dokle vise ????

    Beograd -- U Beogradskom "Domu sindikata" održana je osnivačka skupština Pokreta za zajedničku evropsku državu Srbije i Crne Gore.

    Taj Pokret osnovan je kao udruženje državljana Crne Gore koji žive u Srbiji, a jedan od ciljeva pokreta je da oni dobiju pravo glasa na referendumu o državnom statusu Crne Gore.

    Istoričar Veselin Đuretić je obraćajući se okupljenima poručio da je državna zajednica rešenje koje je politički realno, ali da mi treba da težimo organskom jedinstvu srpstva. "To jedinstvo vidim u srpskoj uniji, a onda ćemo one koji govore o samobitnosti i nagraditi kao što se nagrađuju ljudi čojstva i junaštva, a one koji govore o nekakvoj okupaciji srpskoj, posebnosti, proteraćemo kao izrode Crne Gore", rekao je Đuretić.

    Akademik Matija Bećković rekao je da Crnogorci u Srbiji neće odustati od svog prava, a to, kako je rekao, znači da "referendum bude odložen za sva vremena, ili da bude malo bolje pripremljen". "U kompjuterskoj eri, nijedan ne ume da napiše slovo "š" latinicom, a hoće svoja prava i zaštitu tih prava od šjeverne Koreje, preko šjevernog pola, do šjeverne Amerike".

    I ostali učesnici današnjeg skupa bili su isto tako nadahnuti kao i Matija Bećković. Književnik Miro Vukomanović: "Mi smo se iselili iz Crne Gore, ali se nije Crna Gora iselila iz nas. Nijesmo svoju Crnu Goru sa srpskim imenom i crnogorskim nadimkom ostavili da je iznose na pazarište", kazao je Vukomanović, a Vesna Jauković je poručila: "Naša deca su umorna od maternjeg i paternjeg i svakog drugog jezika, koji ih bombarduje sa svih bilborda i ekrana. Ostavimo im njihov srpski jezik, tu jedinu vezu sa majčinim mlekom, sa domom i sigurnošću, koju osećaju dok nam pišu mejlove sa Aljaske iz Australije, Kanade i svih onih dalekih i tuđih mesta na koja su pobegli od naših podela, dokazivanja i preganjanja".

    Za predsednika Pokreta za zajedničku evropsku državu Srbije i Crne Gore izabran je akademik Ljubomir Tadić, a za potpredsednika akademik Matija Bećković, a članovi Saveta pokreta postali su brat Radovana Karadžića Luka Karadžić, novinar Vanja Bulić i direktor beogradskog Zoološkog vrta Vuk Bojović.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne zebaj stari
    sad su na pomolu :
    Pokret Srba iz kesice za ocuvanje zajednice
    Pokret ni-tamo-ni-ovamo Crnogoraca za ocuvanje guzice Matije Beckovica
    Udruzenje "Srba u pokushaju"
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ako ti "strucnjaci" to ne rijese nece niko... pfff

    Kako bi da po cio dan palamude iz Beograda, pa da onda dodju u malo "dedovinu" da glasaju...

    Kolko od njih placa porez drzavi Crnoj Gori, kladim se da 99,9% njih ima licnu kartu u BG...

    Intruder, zaboravio si onaj novi proizvod iz "cuvene" SANU kuzine - "Instant Srbin" ili kako ga narodne mase zovu "Srbin iz kesice", na poledjini uz uputstvo za upotrebu, ide i najelokventnije objasnjenje srpskog porijekla Leonarda da Vincija: "Leonardo je porijeklom Srbin iz Like. Majka mu je od poznate srpske porodice tog kraja, uostalom :Samo srpska majka moze da rodi takvog genija!"
    Caesar`s wife must be above suspicion

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Molim da sa duznim postovanjem pricate o tom pokretu. Zar vi mislite da je lako biti Crnogorac po zanimanju ili Crnogorac poreklom?. A kakva je samo ono elita. Kao da je u pitanju neki tv vremeplov. Koga oni brane propadanje mu ne gine

  5. #5
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pitanje je veliko, koliko njih ce dochekati referendum,
    prosjek se krece oko 75 godina,
    Vuk Bojovic bi mogao da obogati svoj vrt, sa posebnom vrstom,
    vec vidjeno u odumiranju sa bijelim medjedima.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    prpa, a?!
    vidimo se u decembru,
    kada bude opet zima,
    kad zapuca u brdima,
    onim srpskim slobodima!!!

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prkno zvace gace. Ako ako i treba

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Jos jedan pokret, dokle vise ????

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Beograd -- U Beogradskom "Domu sindikata" održana je osnivačka skupština Pokreta za zajedničku evropsku državu Srbije i Crne Gore.

    Taj Pokret osnovan je kao udruženje državljana Crne Gore koji žive u Srbiji, a jedan od ciljeva pokreta je da oni dobiju pravo glasa na referendumu o državnom statusu Crne Gore.

    Istoričar Veselin Đuretić je obraćajući se okupljenima poručio da je državna zajednica rešenje koje je politički realno, ali da mi treba da težimo organskom jedinstvu srpstva. "To jedinstvo vidim u srpskoj uniji, a onda ćemo one koji govore o samobitnosti i nagraditi kao što se nagrađuju ljudi čojstva i junaštva, a one koji govore o nekakvoj okupaciji srpskoj, posebnosti, proteraćemo kao izrode Crne Gore", rekao je Đuretić.

    Akademik Matija Bećković rekao je da Crnogorci u Srbiji neće odustati od svog prava, a to, kako je rekao, znači da "referendum bude odložen za sva vremena, ili da bude malo bolje pripremljen". "U kompjuterskoj eri, nijedan ne ume da napiše slovo "š" latinicom, a hoće svoja prava i zaštitu tih prava od šjeverne Koreje, preko šjevernog pola, do šjeverne Amerike".

    I ostali učesnici današnjeg skupa bili su isto tako nadahnuti kao i Matija Bećković. Književnik Miro Vukomanović: "Mi smo se iselili iz Crne Gore, ali se nije Crna Gora iselila iz nas. Nijesmo svoju Crnu Goru sa srpskim imenom i crnogorskim nadimkom ostavili da je iznose na pazarište", kazao je Vukomanović, a Vesna Jauković je poručila: "Naša deca su umorna od maternjeg i paternjeg i svakog drugog jezika, koji ih bombarduje sa svih bilborda i ekrana. Ostavimo im njihov srpski jezik, tu jedinu vezu sa majčinim mlekom, sa domom i sigurnošću, koju osećaju dok nam pišu mejlove sa Aljaske iz Australije, Kanade i svih onih dalekih i tuđih mesta na koja su pobegli od naših podela, dokazivanja i preganjanja".

    Za predsednika Pokreta za zajedničku evropsku državu Srbije i Crne Gore izabran je akademik Ljubomir Tadić, a za potpredsednika akademik Matija Bećković, a članovi Saveta pokreta postali su brat Radovana Karadžića Luka Karadžić, novinar Vanja Bulić i direktor beogradskog Zoološkog vrta Vuk Bojović.
    Kakav skup intelektualnih gromada.Sve moj do moga :twisted:

  9. #9
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    358
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgleda prisutnim dukljanima smeta to sto vodeci ucesnici pokreta i ovog skupa imaju vise skole nego oni sami sa sve blizom i daljom rodbinom. O ugledu koji pomenuti uzivaju da ne pricam. Izdvojicu ovaj komentar:

    Knacno da se cuje glas iz najveceg crnogorskog grada. Ima nas u Beogradu, i po Srbiji bar dva puta koliko nas je u Crnoj Gori. Zasto dopustiti da dvije trecine budu marginalizovane. Cestitam svim gradjanima Crne Gore, ovo je veliki dan i za one koji podrzavaju zajednicu, i za one druge, jer konacno mozemo da vidimo da da nas ima i van CG, i da nas oni koji su izvan Milove drzave, i van njegovoga jarma, ipak nisu zaboravili. Ovo je pocetak oslobadjanja Crne Gore. Neka nam Bog pomogne!
    (Bokelj, 5. februar 2005 20:48)

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jadza, kako da tako obrazovana elita prica onako "od oka" pa " bar dva puta" gdje su precizni podaci? Stalno te molim da nam javis koliko to ustvari ima Crnogoraca i jesmo li blizu 3 meleona, a ti preskaces? Koliko se tih sto tamo bijahu, a u Srbiji zive izjasnilo da su Crnogorci ili bi oni to samo da budu kad se glasa?
    Oslobodili su oni Jadza Crnu Goru svoga prisustva a neka drugi ocjenjuju koliko su se usrecili njima, no daj ti nama sta je rekao nas Smajo sto planine spaja
    Kazu da je taj glavni odbor predlozio za Ginisovu knjigu kao cojeka sa najvise nacija na svijetu, pa ne znam da li je to istina ili dukljanska propaganda.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23-
    Izgleda prisutnim dukljanima smeta to sto vodeci ucesnici pokreta i ovog skupa imaju vise skole nego oni sami sa sve blizom i daljom rodbinom. O ugledu koji pomenuti uzivaju da ne pricam. Izdvojicu ovaj komentar:

    Knacno da se cuje glas iz najveceg crnogorskog grada. Ima nas u Beogradu, i po Srbiji bar dva puta koliko nas je u Crnoj Gori. Zasto dopustiti da dvije trecine budu marginalizovane. Cestitam svim gradjanima Crne Gore, ovo je veliki dan i za one koji podrzavaju zajednicu, i za one druge, jer konacno mozemo da vidimo da da nas ima i van CG, i da nas oni koji su izvan Milove drzave, i van njegovoga jarma, ipak nisu zaboravili. Ovo je pocetak oslobadjanja Crne Gore. Neka nam Bog pomogne!
    (Bokelj, 5. februar 2005 20:48)
    Posebno likovi kao što su Vuk Bojović,Vanja Bulić,Luka Karadžić(kome je valjda najveća zasluga što mu je brat najveći srpski zločinac Radovan Karadžić)....O Mlatiji i Veselinu Đuretiću ne treba trošiti riječi.Blago zemlji u kojoj su oni akademici.

  12. #12
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Jadza, kako da tako obrazovana elita prica onako "od oka" pa " bar dva puta" gdje su precizni podaci? Stalno te molim da nam javis koliko to ustvari ima Crnogoraca i jesmo li blizu 3 meleona, a ti preskaces? Koliko se tih sto tamo bijahu, a u Srbiji zive izjasnilo da su Crnogorci ili bi oni to samo da budu kad se glasa?
    Oslobodili su oni Jadza Crnu Goru svoga prisustva a neka drugi ocjenjuju koliko su se usrecili njima, no daj ti nama sta je rekao nas Smajo sto planine spaja
    Kazu da je taj glavni odbor predlozio za Ginisovu knjigu kao cojeka sa najvise nacija na svijetu, pa ne znam da li je to istina ili dukljanska propaganda.
    Ko što je pokojni Miro Vicković u skupštini rekao jednom za njega Smajo četvrtina(Musliman,Crnogorac,Srbin,Jugosloven).Kak av skup nacija u jednome čovjeku...

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    HEHE komicni su ovi SRBOGORCI,inace to su sve postovaoci Radovanovih koljaca a sad su navodno “evropejci”.

    Samo sada znamo da iza njih stoji ZVANICNA Srbija jer nije slucajno sto ovoj grupi pripada otac Borisa Tadica,koji je rekao da su Crnogorci izmisljeni.To naravno ne smije da izjavi B.Tadic,ali i on tako razmislja!Sjutra da im stvarno damo da glasaju kako mozemo znati da ih ima stvarno 270.000,zatim mozda moze covijek sto je rodjen u CG da glasa ali sin ne smije!Pazite sad ako otac glasa u CG a ne u Srbiji on se atomatski odrice drzavljanstva Srbije jer ce Crnogorci naravno izglasati nezavisnost! I sto ce biti kasnije,zato poruka ovima sto zive u Srbiji,DRZTE SE JEDNE DOMOVINE JER VAS NI SRBIJANCI NESTO NE VOLE PA CE JEDVA DOCEKATI DA VAM DAJU NOGU U ZADNJICU!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    akademci protiv dukljanskih kakademaca,
    istorichari protiv dukljanskih kleptomana,
    intelektualci protiv dukljanskih shanera i tutunshvercera,
    obichan narod protiv dukljanske mafije!!!!!!!!!!!!!!!
    vala cemo se cerat dok nekom ne smrkne, e viva kasacioni!!!!!!!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    [size=4]Gostujući u vestima TV B92, prvi predsednik Skupštine državne zajednice, Dragoljub Mićunović, osnivanje pokreta za i protiv SCG, ocenjuje kao "nesrećne priče", jer je reč isključivo o kampanjama.

    "Već se sada ulazi u kampanju, a niti je kampanja za referendum, niti je izborna kampanja, da li da postoji ili ne postoji država. Država postoji, ima svoj Ustav. Može se pokrenuti pitanje promene Ustava, to je legitimno i dogovorili smo se, pre dve godine, da ne žele tako, hoće drugačije, ali i tu moraju da se dogovore. Parlamenti moraju da preuzmu odgovornost. Na osnovovu tog dogovora napraviti referendum i građani će odlučiti. Ovako sada se ide u kampanju koja samo raspiruje strasti i kompromituje državu", rekao je Mićunović. [/size]


    Bolje je bilo da su ovaj skup matorih bitangi nazvali: Bal vampira. :evil:

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    onima koji su demokracki jahali popove trebalo bi zabranit bavljenje politikom.
    siiikteeeeeerrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    onima koji su demokracki jahali popove trebalo bi zabranit bavljenje politikom.
    siiikteeeeeerrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Znas sta Karo ?

    Da tebi kaze tvoj formumski kolega nesto.

    Ovo je najveci moguci olos. Fali doduse jos poneko, ali tu je glavnina. Da je Srbija drzava kao sto treba da bude. Da u Srbiji ne vladaju kleronacisti, ova bagra bi bila ili u ludnicu ili po zatvorima. Oni su nosioci nesrece i klevetnici zla. Oni su braneci Srbe napunili svoje dzepove bez dna, a nas sve unesrecili. Da nije bilo ove bagre mi se nebi sada ovako primitivnio prepucavali, nego bi mozda bili na nekom drugom prijatnijem mestu.

    Ovo su krvozednici zbog koji je Srbija na tapetu, evo vec 15 godina. Oni su ti koji seju mrznju medju bracom. Oni su ti zbog kojih je svako ziv pobegao od Srba i hoce jos da bezi. To su fukare koje drze Srbiju u okovima i nedaju joj napred.

    Oni se dogovaraju kako da Crnoj Gori donesu zlo. Tebi i meni ili obratno.

    Zbog njih se svakom gadi bilo kakva pomisao na zajednicku drzavu sa Srbijom. Nemoj da branis ono sto se braniti ne moze.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lazesh pashche tursko, lazesh ka vazda. niti su samooni zlochinci, niti su najvishi zlochinci. veci su zlochinci alija i njegova bulumenta i franjo i njegovi tisucljetni stozernici od ovih shto danas chuvaju zajednichku drzavu. zajednica sa srbijom se gadi ljudima i neljudima zbog onoga shto takvoj zajednici chine milo i njegova mafija, a ne zbog drugih stvari. da je mafija jednu stvar uchinjela koju je potpisala i obecala sve bi bilo drukshe. jebe ih imunitet, a jebace ih josh vishe kad budu zavisili od talijana za svaki kredit i svaku donaciju od koje prezivljavaju i smrde i dalje. ne smetaju ti shaner divizije cpc i sdp i policije koje drze crnu goru okupiranu, a smetaju ti oni koji oce da sachuvaju drzavu za svoj narod i za tvoj na kraju krajeva. no znam ja shtra je tvoja boljka, al me boli shto ova stoka moja radi da razbije drzavu i da ukopa crnu goru u krv i nesrecu zadovijek.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    a smetaju ti oni koji oce da sachuvaju drzavu za svoj narod i za tvoj na kraju krajeva. no znam ja shtra je tvoja boljka, al me boli shto ova stoka moja radi da razbije drzavu i da ukopa crnu goru u krv i nesrecu zadovijek.

    Ti si Brdjo siguran,
    da su ovi iz Beograda poshteniji od ovih iz Podgorice,
    jer chuvaju tvoju drzavu a negiraju moju ili oce da je ponesu u prciju,
    Voju na Legijalizam.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    a smetaju ti oni koji oce da sachuvaju drzavu za svoj narod i za tvoj na kraju krajeva. no znam ja shtra je tvoja boljka, al me boli shto ova stoka moja radi da razbije drzavu i da ukopa crnu goru u krv i nesrecu zadovijek.

    Ti si Brdjo siguran,
    da su ovi iz Beograda poshteniji od ovih iz Podgorice,
    jer chuvaju tvoju drzavu a negiraju moju ili oce da je ponesu u prciju,
    Voju na Legijalizam.
    kome drzavu grade slobovi i shuvarovi pitomci naopako i za njega i za njegovu drzavu. moju su i tvoju drzavu nashi djedovi ukljuchili u zajednichku, ne ja ni ti, jer ovaki nijesu u stanju da sachuvaju, ovaki samo razgradjuju. voja legalizator je doshao poslije sloba, a nashega sloba josh niste makli. kad ga maknete pitanje nezavisnosti je legalno i otvoreno, a da lopovi sve rasture za svoj ajtar ne moze, taman da cemo se ukrvit.
    alahu kongresna dvorana dokma sindikata egber!!!!!!!!

  21. #21
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kome drzavu grade slobovi i shuvarovi pitomci naopako i za njega i za njegovu drzavu. moju su i tvoju drzavu nashi djedovi ukljuchili u zajednichku, ne ja ni ti, jer ovaki nijesu u stanju da sachuvaju, ovaki samo razgradjuju. voja legalizator je doshao poslije sloba, a nashega sloba josh niste makli. kad ga maknete pitanje nezavisnosti je legalno i otvoreno, a da lopovi sve rasture za svoj ajtar ne moze, taman da cemo se ukrvit.
    alahu kongresna dvorana dokma sindikata egber!!!!!!!!

    Imash jake argumente,
    koje niko razuman ne moze pobiti.
    Plashim se da su ove podjele radi lichnih interesa da o Crnoj Gori i gradjanima ni jedni ni drugi ne vode rachuna.

    a nashega sloba josh niste makli. kad ga maknete pitanje nezavisnosti je legalno i otvoreno,
    Prijatno sam iznenadjen tvojim stavom,
    dace Bog da ´bude tim redosledom.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    iznenadjenj? kojekude?
    kad maknete lopova i lopove, onda ce nas bog pogledat svakojako, pa se bar necemo bit i krvit. ovako sve su karte na sotlu, pogotovo njihovi ustavi i njihovi ustavi na ustave i novi ustavi na ustave po ustavima.
    alah je velik milovane i sve vidi. bez zajebancije. ovo shto se radi vodi na krv, a evo fashista milovijeh sve vishe i vishe. moja je deviza udri prije da ti zao nije!!!!!!!!
    alaaaahuuuuu suuuneeeettt podd goooriiicuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    iznenadjenj? kojekude?
    kad maknete lopova i lopove, onda ce nas bog pogledat svakojako, pa se bar necemo bit i krvit. ovako sve su karte na sotlu, pogotovo njihovi ustavi i njihovi ustavi na ustave i novi ustavi na ustave po ustavima.
    alah je velik milovane i sve vidi. bez zajebancije. ovo shto se radi vodi na krv, a evo fashista milovijeh sve vishe i vishe. moja je deviza udri prije da ti zao nije!!!!!!!!
    alaaaahuuuuu suuuneeeettt podd goooriiicuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

    Plashim se da je kasno, da oni drze sve konce u svoje ruke,
    mi mozemo samo glavom u zid ili da se medjusopbno pokoljemo,
    ja ne vidim chovjeka, partije ili pokreta ko ulijeva nadu, da se dostojanstvo ljudsko moze popraviti i da normalne ljudske norme zazive u Crnoj Gori.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  24. #24
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad maknemo lopove i *****e ,neopsta u serbiju da djaoljega cojeka :wink:
    Uvatila panika serbogorce pockane izrode pa sad bavedaju ka zla djeca ,ada davljenik se i za slamcicu vata :wink: Zbogom serbijoooo zbogom ambisu osta ti da tapkas dozivotno u mjesto a mi ojdosmo naprijed !!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan
    Quote Originally Posted by karamam
    iznenadjenj? kojekude?
    kad maknete lopova i lopove, onda ce nas bog pogledat svakojako, pa se bar necemo bit i krvit. ovako sve su karte na sotlu, pogotovo njihovi ustavi i njihovi ustavi na ustave i novi ustavi na ustave po ustavima.
    alah je velik milovane i sve vidi. bez zajebancije. ovo shto se radi vodi na krv, a evo fashista milovijeh sve vishe i vishe. moja je deviza udri prije da ti zao nije!!!!!!!!
    alaaaahuuuuu suuuneeeettt podd goooriiicuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

    Plashim se da je kasno, da oni drze sve konce u svoje ruke,
    mi mozemo samo glavom u zid ili da se medjusopbno pokoljemo,
    ja ne vidim chovjeka, partije ili pokreta ko ulijeva nadu, da se dostojanstvo ljudsko moze popraviti i da normalne ljudske norme zazive u Crnoj Gori.

    onda se pomirite s baljegom i na chelo i na kapu. i na krad seroja!!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •