Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 45

Thread: Monitor na internetu ne?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Monitor na internetu ne?

    da li mi može neko reći đe je domen Monitora?
    www.monitorcg.com ne radi...
    www.monitor.co.me više ne funkcioniše takođe...
    đe je?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    This Account Has Been Suspended
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Ko zna zbog čega, najvjerovatnije neplaćanja hostinga
    She is only here to annoy herself!

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Bice nijesu domen platili.
    A velike stete i da ih ne bude

  5. #5
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pirun View Post
    Ovo im je bila adresa, vjerovatno će je obnoviti, neki hakerski napad....

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogami su dobili jedno 100.000 eura od EK ove godine pa nek daju 1000 eura za sajt...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  7. #7
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OSCAR View Post
    Bogami su dobili jedno 100.000 eura od EK ove godine
    Šališ se? Zašto bi oni dobili toliki novac?

  8. #8
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a dje cu sad procitat intervju vojvode Mandica?
    piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ii

  9. #9
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    1.5 euro poneseš i na trafiku kupiš Monitor.

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Šališ se? Zašto bi oni dobili toliki novac?
    Eto zato
    I još je Milka potpisala ugovor da se ne preznojava Perović pored svoje inokoštine.
    I još njih nekoliko, kapnulo je tu fino, veruj mi
    Ne bi ih jad ubio da malo poboljšaju kvalitet papira, kad su tekstovi svake neđelje isti...
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  11. #11
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    100 000. Malo si ga prećerao. Prevelik je to poklon za jedan neđeljnik.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    100 000. Malo si ga prećerao. Prevelik je to poklon za jedan neđeljnik.
    Aj muka me tražit, ali mi dođeš neki slasticu ako to uspijem iskopat O.K ?
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za projekte NVO 700 hiljada eura
    ND Vijesti, DruštvoNovember 19, 2009
    Podgorica (MINA) Evropska komisija (EK) donirala je više od 700.000 eura za projekte devet nevladinih organizacija (NVO).

    Šef Delegacije EK u Podgorici Leopold Maurer potpisao je ugovore sa predstavnicima MANSa, CRNVO-a, Juventasa i Centra za monitoring (CEMI). Podršku EK u sprovođenju projekta dobili su i nedjeljnik Monitor, Udruženje mladih sa hendikepom, Humanitarac, Udruženje paraplegičara, kao i Evropski pokret u Crnoj Gori.

    »Evropska unija (EU) se zasniva na vrijednostima poštovanja ljudskog dostojanstva, demokratije, slobode, vladavine prava i ljudskih prava, uključujući prava osoba koje pripadaju određenim manjinama«, kazao je Maurer.

    Prema njegovim riječima. odabir predstavnika NVO je proces koji je bio dosta zahtjevan, jer je, kako je naveo, trebalo izabrati najbolje od najboljih. »Nadamo se da će organizacije civilnog društva postati samoodržive, odnosno, da kada jednom nauče kako ovi procesi funkcionišu da će moći da rade samostalno, bez previše doprinosa sa strane. što je jedan od glavnih ciljeva«, rekao je Maurer.

    Novinar Monitora Milka Tadić je kazala da će podrška biti značajna za jačanje civilnog sektora i medija.

    Tadić je kazala da je najvažnije osvijetliti mnoge od prepreka ka Evropi, kao što su visoke novčane kazne novinarima i medijima, kao i posljedice tih kazni po slobodu izražavanja ili funkcionisanje pravosuđa u kome, kako je dodala, gotovo da nema presuda za visoku korupciju.

    »Ovi principi još nijesu zaživjeli u Crnoj Gori, posebno kada su u pitanju određene etničke skupine, rodne i manjinske seksualne grupe, čija prava se, kao što smo vidjeli ovih dana, nažalost dovode u pitanje i sa najviših državnih adresa«, navela je Tadić.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  14. #14
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Crna Gora
    Posts
    10,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

    Default Vijesti, 15. 10. 2010.

    Uprkos svemu

    Piše: Miodrag Perović: 20 GODINA MONITORA

    http://www.monitor.co.me/

    Kad je Monitor počinjao prije dvadeset godina, Crna Gora je, takođe, bila korumpirana i civililzacijski zapuštena. Činila je četrdeseti dio jugoslovenske populacije, a davala šesti ili osmi dio establišmenta savezne države. Tu privilegiju Crnogorci su branili igrajući ulogu čuvara revolucije. Nezavisno od toga na kojoj strani su bili oni ili njihovi preci u Drugom svjetskom ratu, ogromna većina bila je spremna da slomi svakog ko bi se usudio da u bilo kojoj formi dovede u pitanje komunističku diktaturu. Stoga su promjene 1989. donijele samo podmlađivanje režima. Mladi karijeristi iz raznih komiteta bili su gori od svojih tvoraca. Podjednako im je bila bliska svaka ideologija koja bi ih dovela na vlast i omogućila privilegije. Podržali su velikosrpski šovinizam i fašističke ideje i uveli Crnu Goru u zločine kakve ne pamti njena istorija.
    Monitor je od svog osnivanja 1990. bio glas Druge Crne Gore. One koja je željela da Crna Gora nakon raspada Jugoslavije obnovi nezavisnost i transformiše se u evropsku demokratiju. Bio je glas manjine koja je preuzela misiju inicijatora promjena.

    Režim nas je dočekao kao neprijatelje. I tada, kao i sada, na nas su slali sve svoje odrede. Tužilaštvo, sudstvo, arkanovce, glas čepuraka, javne i tajne servise, bombe i batinaše. Njih je bilo na stotine hiljada. Nas i naših čitalaca, u početku, – nekoliko stotina. Iskra koju su zapalili Liberalni savez, Monitor i Socijaldemokrati reformisti, postepeno se pretvarala u plamen. Na kraju je prerasla u vatru koja je bila vidljiva iz evropskih prijestonica i Vašingtona. Na talasima energije koju je Druga Crna Gora proizvela, svjetski moćnici su lukrativne vođe crnogorskog režima nagovorili na promjenu. Za izdaju/napuštanje Miloševića obećali su im oprost zločina. I priliku da upravljaju redistribucijom nacionalnog bogatstva nakon propasti komunizma.
    Frakcija DPS-a kojoj su bili važniji vlast i bogatstvo od srpstva i Nemanjića, prihvatila je ponudu i postala saveznik zapada. Preuzeli su barjak independizma i agilno se založili za neminovne evroatlantske integracije. Nekažnjeni kriminalci, po prirodi stvari, proizveli su i kriminalizovano društvo. Korupciju i organizovani kriminal neslućenih razmjera.
    Osnivači Monitora su 1990. godine procjenjivali da je nužno najmanje dvije decenije da naše ideje pobijede. Kalendarski, nezavisnost je obnovljena brže, ali Crna Gora kakva je danas nije to za šta se zalagao Monitor. Crna Gora je u ovom trenutku jedna od najkorumpiranijih zemalja na svijetu. Čaura bez sadržaja, civilizacijska pustoš. Za oporavak iz ovog stanja nužne su minimum nove dvije decenije. Bez obzira što će se ulazak u Evropsku uniju, vjerovatno, ostvariti znatno brže.

    Crnoj Gori, Monitor je nužan danas koliko i 1990. I dalje kao glas manjine koja inicira promjene. Promjene svijesti koja je porodila današnje stanje da bi budućnost bila drugačija.
    Danas je ovu ulogu mnogo teže ostvarivati nego prije dvadeset godina. Režim je razgranao interese i grijehe, pa prijeti i bije žešće nego ikad. Nema društvene anomalije iz nedavne prošlosti i sadašnjosti u kojoj vrh režima ne igra glavnu ulogu. Kad se piše o ratu i ratnim zločinima, priča neminovno dovodi do njegovih vođa jer su oni bili inspiratori rata i zločina. Kada se govori o pljački bivše društvene imovine i privatizaciji, ponovo put vodi ka vrhu vlasti. Kada se govori o današnjoj korupciji i organizovanom kriminalu, postaje očigledna uloga režima. Nije moguće pisati o narkobiznisu a da ne postane jasno da u Crnoj Gori sa šest stotina hiljada stanovnika nije moguće prošvercovati hiljade i hiljade kilograma droge godišnje a da vlast za to ne sazna.
    Današnjoj redakciji Monitora je teže nego što je bilo nama koji smo ga osnivali. Nema više liberala i socijaldemokrata da sa Monitorom podijele teret i multiplikuju glas otpora. Malobrojna populacija je isuviše malo tržište za uspješne medijske projekte kakav je Monitor. Klasa novih crnogorskih bogataša nema Soroša i Gejtsa. Većinu njenih predstavnika vlast je učinila bogatašima i s njima dijeli moć. U takvim uslovima teško je naći donatore kakav je bio Ćano Koprivica i neki drugi osnivači.
    Ipak, vjerujem da će monitorovci uspjeti u svojoj misiji uznemiravanja. Uprkos svemu.


    (Monitor)

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Ćipur View Post
    Današnjoj redakciji Monitora je teže nego što je bilo nama koji smo ga osnivali. Nema više liberala i socijaldemokrata da sa Monitorom podijele teret i multiplikuju glas otpora. Malobrojna populacija je isuviše malo tržište za uspješne medijske projekte kakav je Monitor. Klasa novih crnogorskih bogataša nema Soroša i Gejtsa. Većinu njenih predstavnika vlast je učinila bogatašima i s njima dijeli moć. ....
    Jos manja je bila populacija koja je Monitor citala, a ni Soros ni Gejts od tebe Misko ne napravise bogatuna vec si to uradio sam. Ne bas sam već u finoj sprezi sa onima koje sad kao napadas. Zbilja Nema više liberala i socijaldemokrata jer oni bili s vama rad ideje, a vi radi para i unovcavanja. Teret je s vama vec podijeljen davno - liberalima pendrek po prknu a Misku i druzini pare i dionice. Da ne zafali ambasadorskih mjesta sad bi i Miskec drugu pjesmu pjevao.

  16. #16
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bio sam na POVOJNICU, kad se MONITOR RADJA,
    cijenio i RODITELJE MONITORA i ocheve i majke, ali sad kad je MONITOR POSTAO PUNOLJETAN,
    sve vishe lichi na BRABOLJAK OSTAVLJEN NA CEDILO,
    a mlijeko i skorup su pokupili ANTIRATNIPROFITERI, kojima je CGa postala zadnja rupa na SVIRALI,
    a Cano Koprivica zaboravljen i zapostavljen "nepomenik" reka bi Kosto iz Biograda, kao da je shtetu pravio, TIPICHKI CRNOGORSKI MENTALITET.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #17
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Monitor? Monitor..? Aaaa... bijaše to negda odista dobra novina. A, ovo danas je bulevarski, žuti list, pljuvački, anticrnogorski crni gavran. Ne śećam se kad sam potomnji put pročita nešto pozitivno o bilo kome ili bilo čemu u Crnu Goru, nako je podpora njinome zlome naumu - pokopu Crne Gore.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    mozda tako pisu ali budi siguran da vlasniku monitora to nije cilj jer i u ovakvoj situaciji vrlo pozitivno posluje..
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    mozda tako pisu ali budi siguran da vlasniku monitora to nije cilj jer i u ovakvoj situaciji vrlo pozitivno posluje..
    Bačih jednom pogled na one pamflete u Pobjedu, ako je išta istina - odviše je. Liše toga, je li moguće da na tome zarađuju pare... ili imaju sponzore?

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    ne znam na koje pamflete misliš jer glas čepuraka i tako ne pratim ali je, očito, sasvim moguće..

    uostalom nekad mi dođe da se zapitam ima li išta u CG da nije moguće..
    She is only here to annoy herself!

  21. #21
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne znam na koje pamflete misliš jer glas čepuraka i tako ne pratim ali je, očito, sasvim moguće..

    uostalom nekad mi dođe da se zapitam ima li išta u CG da nije moguće..
    Pa bio je ljetos feljton u nastavcima od onoga Kusovca.
    @Krisna, konacno da se slozim sa tobom, a i da priupitam sta bi sa tuzbama protiv Mugose? Bili su se nesto lozili da ce da ga tuze, kad ja tamo, a ono medjutim.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Monitor? Monitor..? Aaaa... bijaše to negda odista dobra novina. A, ovo danas je bulevarski, žuti list, pljuvački, anticrnogorski crni gavran. Ne śećam se kad sam potomnji put pročita nešto pozitivno o bilo kome ili bilo čemu u Crnu Goru, nako je podpora njinome zlome naumu - pokopu Crne Gore.
    E jes, sve se u monitor upinju da pokopaju cg.
    Pisu protiv dps-a ne protiv cg razluci to.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  23. #23
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    E jes, sve se u monitor upinju da pokopaju cg.
    Pisu protiv dps-a ne protiv cg razluci to.
    Razlučio bih ja, ali ako je njima sve u CG crno da crnje bit ne može, što drugo mogu mislit? Ne razlikuju se ni mrvu od anticrnogorske srbske štampe... sem što im časopis ima pet listova i što im je CG jedina tema...

  24. #24
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Razlučio bih ja, ali ako je njima sve u CG crno da crnje bit ne može, što drugo mogu mislit? Ne razlikuju se ni mrvu od anticrnogorske srbske štampe... sem što im časopis ima pet listova i što im je CG jedina tema...
    Jes da im je sve crno (i mora bit jer su opozicionari-nece valjda fino pisat o dps i tome sto su ucinjeli za cg?) ali ih ne bi nikako uporedjivao sa anticrnogorskim novinama srPskim (vjerovatno mislis na kurir pravdu pecat i slicne?).
    Ja mislim da imaju gresaka ali je dobro sto postoje jer ne bi valjalo samo da se cita pobjeda i gleda rtcg.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  25. #25
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mstislav View Post
    Jes da im je sve crno (i mora bit jer su opozicionari-nece valjda fino pisat o dps i tome sto su ucinjeli za cg?) ali ih ne bi nikako uporedjivao sa anticrnogorskim novinama srPskim (vjerovatno mislis na kurir pravdu pecat i slicne?).
    Ja mislim da imaju gresaka ali je dobro sto postoje jer ne bi valjalo samo da se cita pobjeda i gleda rtcg.
    Po mojemu razumijevanju stvari kad neko želi bit konstruktivan on ukazuje i kritikuje negativnosti, ali i afirmiše pozitivne stvari vezane za to čime se bavi. Ne bavi se pljuvanjem i ne koristi samo crnu boju. Ali, ako je namjera čista destrukcija, onda OK.
    Ja nijesam zna e je Monitor opoziciona novina, mislio sam da je prosto nezavisna novina? Kakve gođ da su to novine, ne osporavam njino postojanje, ali su daleko od toga da bih ih moga pofalit. Za bilo što.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zaraditi Na Internetu!!!
    By fakincina in forum Internet
    Replies: 15
    Last Post: 12-04-07, 14:44
  2. TVCG na internetu!
    By ines in forum CG dijaspora
    Replies: 2
    Last Post: 10-10-06, 11:07
  3. Gdje na internetu...
    By Balsa in forum Internet
    Replies: 72
    Last Post: 24-09-06, 13:36
  4. ima li se dje vidjet po internetu
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 09-01-05, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •