Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 43

Thread: Uzimam na poklon musko stene labradora. - ako ko poklanja. :)

  1. #1
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Budva
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uzimam na poklon musko stene labradora. - ako ko poklanja. :)

    Zdravo svima koji ovo citaju. Uzeo bih na poklon musko stene labradora koje bih drzao u stanu. Ako je neko voljan da ga pokloni, bio bih zahvalan.

    Pistite u inbox ili na e-mail :[email protected]
    Last edited by nezavisni_posmatrac; 23-10-10 at 14:17.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    157
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijepo je to ..ali cisto sumnjam da ces dobiti musko stene na poklon ..ja da sam imao 20 muzijaka sve bi ih prodao za 300e koliko je ljudi zvalo ..a zenke jedva da se neko interesuje

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas u Kotorski azil divnog dalmatinca ako vec trazis "firmirano" kuche.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    firmirano
    Bako, jebeš li što?

  5. #5
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nezavisni_posmatrac View Post
    Zdravo svima koji ovo citaju. Uzeo bih na poklon musko stene labradora koje bih drzao u stanu. Ako je neko voljan da ga pokloni, bio bih zahvalan.

    Pistite u inbox ili na e-mail :[email protected]
    ...Mislim da su male sanse da dobijes labradora na poklon...Ako neko ne moze da drzi psa wjerowatno ce ga prodat,sumnjam da ce ga poklonit,osim ako nije hitno...

    ....A zasto ne uzmes psa iz azila...ewo MANEKENKA20 kaze da u azilu u Kotoru imas dalmatinca....U podgorickom azilu imas tonu pasa i stenadi koja cekaju da ih neko udomi...

    Ewo na primjer JA...Ja sam htijela da kupim zlatnog retriwera....i trazila sam po netu ima li ko da ih prodaje,al dodjoh owdje na CAFE DEL MONTENEGRO i widjeh da jedan decko poklanja malu stenad ,neke mjesance....i odmah sam odustala od retriwera,posla kod njega i uzela stene...Mislim da bi mogao da uzmes tako neko stene kojem je potreban dom...Ako uradis owo i umjesto da cekas da ti neko pokloni labradora(mislim da ces dugo cekat) uzmes neko stene (pa makar bilo obicni mjesanac) onda stawarno .. pozzz...

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    ljudi, uzmite stene obicnog najobicnijeg mjesanca (ili jednostavno dzukelu) koji nema dom i podijelite svoj sa njim!!! niste svjesni koliko ce vam biti zahvalan i kako ce vam se oduziti!
    PAS NE TREBA DA BUDE RASAN I SA PEDIGREOM DA BI BIO PAMETAN I POSLUSAN!!!
    dovoljno je samo da mu svaki dan posvecujete paznju kao djetetu i dobicete vjernog prijatelja koji vas nikad nece iznevjeriti. provjereno

    Blueberry -

  7. #7
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    ...Mislim da su male sanse da dobijes labradora na poklon...Ako neko ne moze da drzi psa wjerowatno ce ga prodat,sumnjam da ce ga poklonit,osim ako nije hitno...
    Ne mora da znaci. Ja sam ima priliku da dobijem na poklon labradora i to od clana ovog foruma.

    Tako da se uvjek moze naci neki dobar covjek koji ce pokloniti psa. Ako ima 5-6 steneta, zasto ne bi poklonio jedno, pravom ljubitelju te rase? Ja bih, da sam u toj poziciji...

  8. #8
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    ljudi, uzmite stene obicnog najobicnijeg mjesanca (ili jednostavno dzukelu) koji nema dom i podijelite svoj sa njim!!! niste svjesni koliko ce vam biti zahvalan i kako ce vam se oduziti!
    PAS NE TREBA DA BUDE RASAN I SA PEDIGREOM DA BI BIO PAMETAN I POSLUSAN!!!
    dovoljno je samo da mu svaki dan posvecujete paznju kao djetetu i dobicete vjernog prijatelja koji vas nikad nece iznevjeriti. provjereno

    Blueberry -
    Darijan ( ...ewo owo ZUTO -BIJELO stene je moje...uzela sam nju...zowe se Rea... )Sto se mene tice,nije mi bitno je li pas rasan ili nije...PAS je PAS pa bio rasan ili ne...Bio labrador,srednje azijski owcar,doga ili obicna dzukela...Po mom misljenju te rasne pse ce SWE neko kupit,jer danas je swima stalo da imaju rasne pse ....prije Ree imala sam mjesanca fox terijera(uginuo je)...i sad kad imam Reu koja je obicni mjesanac ,iskrenu ne widim neku razliku i jedno i drugo su diwni psi.....


    A STO SE TICE TWOG ODABIRA PSA NE SLAZEM SE...Kazes drzao bi ga u stanu...Iskreno se ne slazem s tim ,jer labradoru treba dosta prostora, iako bi ga setao dowoljno opet bi ga bilo greota drza t u stanu...

  9. #9
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sh0ne View Post
    Ne mora da znaci. Ja sam ima priliku da dobijem na poklon labradora i to od clana ovog foruma.

    Tako da se uvjek moze naci neki dobar covjek koji ce pokloniti psa. Ako ima 5-6 steneta, zasto ne bi poklonio jedno, pravom ljubitelju te rase? Ja bih, da sam u toj poziciji...
    Shone nije u tome fora....Te ce labradore i zlatne retriwere neko uzet...znam...meni su nudili goldena al sam se odlucila za mjesanca jer znam da bi tog retriwera neko uzeo ,a swe je manje ljudi koji ce uzeti stene sa ulice,....widjala sam ljude koji traze RASNOG psa ,a jos da ima papire PA SRECI NEMA KRAJA...swe je manje ljudi koji ce uzeti stene sa ulice....i opet PO MOM MISLJENJU LABRADORA I ZLATNOG RETRIWERA JE GREOTA DRZAT U STANU...
    Last edited by Blueberry; 26-10-10 at 21:02.

  10. #10
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Šine :lolblue: :lolblue:
    Blueberry hvala ti na toj gresci, bas sam se nasmijao...
    i evo pjevam - "vratija se šime" :mrgreen:

    pitanje za "vlasnika" teme: sta ces da radis kad stene bude imalo 1god i bude lajalo kao grom?

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    ma nek nabavi pit bull-a,oni ne laju toliko
    al će morat da mijenja namještaj i da gleda kako trči po plafonu kad ga uvate lude ka ovu moju budalu malu

  12. #12
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by darijan View Post
    Šine :lolblue: :lolblue:
    Blueberry hvala ti na toj gresci, bas sam se nasmijao...
    i evo pjevam - "vratija se šime" :mrgreen:

    pitanje za "vlasnika" teme: sta ces da radis kad stene bude imalo 1god i bude lajalo kao grom?
    XAXAXA ....Mozda je tacno sto SHONE kaze da mu je neko poklanjao labradora preko neta...da ali to poklanjaju ljudi koji wise nemaju uslowa da drze tog psa.(!moje misljenje!!)...Da se razumijemo nemam nista protiw da on ili ona ima labradora,ali mora obratiti paznju na neke stwari kao npr to sto si ti rekao , NA LAJANJE...sta ako ne bude imao wremena da ga cesto seta...ili slicno..

  13. #13
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    XAXAXA ....Mozda je tacno sto SHONE kaze da mu je neko poklanjao labradora preko neta...da ali to poklanjaju ljudi koji wise nemaju uslowa da drze tog psa.(!moje misljenje!!)...Da se razumijemo nemam nista protiw da on ili ona ima labradora,ali mora obratiti paznju na neke stwari kao npr to sto si ti rekao , NA LAJANJE...sta ako ne bude imao wremena da ga cesto seta...ili slicno..
    Poklonio mu ga je chlan ovoga foruma, inache 'bavi' se labradorima iz niksica ako se ne varam.
    Ostale je prodao koliko se sjecam a nju poklonio ali nebitno.

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,526
    Thanks Thanks Given 
    5,401
    Thanks Thanks Received 
    3,883
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    evo druze meni se kucka okucila i nazalost ne znam koliko ih je jer ih jos ne izvlaci nije rasan pas ali prethodna tri kucka su joj bila bombone, ako ti je za utjehu parila se sa labradorom.

    Dakle ja nemam dje sa njima bice kod mene mjesec, dva dok ih ne odhrani i moram ih micat pa cu okacit slike ovdje i vidji sam ako ces ga pazit vrlo voljan sam da ti dam neko....

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam mog labradora dobila od momka sa ovoga foruma.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  16. #16
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Talking

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    evo druze meni se kucka okucila i nazalost ne znam koliko ih je jer ih jos ne izvlaci nije rasan pas ali prethodna tri kucka su joj bila bombone, ako ti je za utjehu parila se sa labradorom.

    Dakle ja nemam dje sa njima bice kod mene mjesec, dva dok ih ne odhrani i moram ih micat pa cu okacit slike ovdje i vidji sam ako ces ga pazit vrlo voljan sam da ti dam neko....

    Nezavisni_posmatrac,sto ne pogledas neko od owih stenadi....mozda ti se neko swidi...i opet PAS je PAS pa bio rasan ili ne! sigurno ce ti biti dobar prijatelj,a sigurno ces se i ti osjecati super,bar sam se ja tako osjecala (jer sam uzela psa sa ulice,psa kojem je potreban dom)....Ti odluci....)

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    eto, kaemSe ce ti dati jednog psica
    dok ti pas ne poraste, predlazem ti da iscitas ove izdvojene teme sa balkan kinology foruma.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Budva
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cao svima. Hvala na odazivu na temu. Ovako, vec sam imao kuce mjesanca, ali s obzirom da sam raskinuo sa curom sa kojom sam zivio, ona je ptisa i odvela kuce sa sobom. Fora je sto sam se vezao za maliasu i sada trazim novog frenda. Mozda se nadje nekoda pokloni stene labradora, jer sam i ja sam to ucinio prijedvije godine. Kucka je uginula mjesec nakon sto se okotila i nisam htio zadrzati nijedno kuce, jer sam bio u zalosti. E mozda je neko moje sudbine pa bude darezljiv.

  19. #19
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i tako ces ti labradora...hehe znaci ne mogu ti pomoc... srecno...ako se predomislis jawi...znam nekog ko ima stenad i poklanja ih,to ti je forumas KaemSe

  20. #20
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Budva
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Blueberry View Post
    i tako ces ti labradora...hehe znaci ne mogu ti pomoc... srecno...ako se predomislis jawi...znam nekog ko ima stenad i poklanja ih,to ti je forumas KaemSe
    koja rasa?

  21. #21
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nezavisni_posmatrac View Post
    koja rasa?
    DODz englezi su to.

  22. #22
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    268
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    evo druze meni se kucka okucila i nazalost ne znam koliko ih je jer ih jos ne izvlaci nije rasan pas ali prethodna tri kucka su joj bila bombone, ako ti je za utjehu parila se sa labradorom.

    Dakle ja nemam dje sa njima bice kod mene mjesec, dva dok ih ne odhrani i moram ih micat pa cu okacit slike ovdje i vidji sam ako ces ga pazit vrlo voljan sam da ti dam neko....
    Quote Originally Posted by nezavisni_posmatrac View Post
    koja rasa?
    ....Eto jesu waljda mjesanci labradora...)))

  23. #23
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Budva
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Poklanjam musko stene mjesanca (majka dodz , otac labrador). Ne mogu da ga drzim u stanu jer zivim privatno, a gazda je neumoljiv po tom pitanju. Mali je kao bombonica. Poklanjam iskljucivo ozbiljnoj osobi koja bi ga drzala u stanu i obezbijedila mu ,,udoban zivot" - kako sa ishranom, tako i sa higijenom. Pisite na e-mail : [email protected] sa naznakom REX ili ovdje na forumu PM. POZ

  24. #24
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo ti ga!:burp:
    Dom bez dlaka nije dom!

  25. #25
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    1,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto danima trazis psa i sad odjednom nemozes da ga chuvas?
    Takvih osoba kakav si ti ja se jezhim:burp: ovaj smajlic te tacno opisuje...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Stene labradora
    By Extrim in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 21-06-10, 18:14
  2. nestalo stene labradora!
    By Ljusto_struhar in forum Kućni ljubimci
    Replies: 3
    Last Post: 11-12-09, 07:17
  3. Stene Vucjaka ili Labradora
    By GaGo020 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 0
    Last Post: 09-05-09, 22:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •