Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 57

Thread: ZAKON O OSTVARIVANJU SLOBODA I PRAVA NACIONALNIH MANJINA

  1. #26
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upsi dejzi!!!
    pijanko vlahovic, aka pljaka slindzija se birne za nacionalne manjine, a ne da im da budu manjine. dobrushki, ne shjekiraj se jadan nebio, vidish da je krenula akcija crvenih golubova da vas josh jednom pridobiju na svoju stranu kad proglase crnogorske srbe za nacionalnu manjinu, a i ja ti znamo ko je i kakvo ***** i od koga. mlooogo vas bre volu ovi crnogorski antisrbi. bre! kad jednom udare granicu, mosh se slikat sa sandzakom, pa ti ovo dodje kao velikosrpskocrnogorska ujdurma protiv nas boshnjaka kako ga god okrenesh.
    ne slushaj pijanka, on mnogo vishe jede ***** nego shto izgleda.
    alaaaahuuuuuuuu zajedniiiicaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    dobrushki, ne shjekiraj se jadan nebio, vidish da je krenula akcija crvenih golubova da vas josh jednom pridobiju na svoju stranu kad proglase crnogorske srbe za nacionalnu manjinu, a i ja ti znamo ko je i kakvo ***** i od koga. mlooogo vas bre volu ovi crnogorski antisrbi.
    Vala Kachkine, kako imamo ovciju narav, mogu da nam rade sta god hoce. :cry:

  3. #28
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aaa? nacionalno? da, da... ja sam Arramani, koji je za buduce prebivaliste izabrao Crnu Goru. Ako si na to mislio?

    Dobrusky, prestani se gadjati "glagolima".

    to meni nista ne znaci. to je obican verbalizam koji je toliko vulagrizovan i prostituisan da ne volim da stoji uz moje ime. sustina je u tome da meni nije bitno ko si po imenu, nego kakav si. a ko ces biti to je sve tvoja sloboda koja ide toliko daleko dok ne prekoraci u slobodu drugog.
    ja licno ne verujem u simbole, nego samo u ono sto simbolizuje, i ako je to nesto vredno mojeg verovanja.

  4. #29
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Vala Kachkine, kako imamo ovciju narav, mogu da nam rade sta god hoce."

    samo pozivam: dodjite sebi i svojoj svesti, u gradjanski otpor prema robovanju mitovima, lazima i lopovima. Nikoga na nista ne silim. imate veliki izbor: kuma Mila i kromanjonca Mandica.

    bas si nasa crkvu dje ces bogu da se molis, tu skalameriju Karakurchina.

  5. #30
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by karamam
    dobrushki, ne shjekiraj se jadan nebio, vidish da je krenula akcija crvenih golubova da vas josh jednom pridobiju na svoju stranu kad proglase crnogorske srbe za nacionalnu manjinu, a i ja ti znamo ko je i kakvo ***** i od koga. mlooogo vas bre volu ovi crnogorski antisrbi.
    Vala Kachkine, kako imamo ovciju narav, mogu da nam rade sta god hoce. :cry:
    ne dajMO se. dok god ti drzish stranu crnogorskim chetnjacima sprotivu srpskocrnogorskih chetnjaka, najebacesh. ovako tebi i nama boshnjacima kao jedinim chuvarima svijetle tradicije antifashistichkookupatorskog partizanskog pokreta shirom svijeta ne preostaje nishta drugo nego da sachekamo plenume, kaskade i trofaze i gradjevinske dozvole i da jednom pushtimo da se braca raschiste i dogovore bez nasheg ucheshca. pametnije je, vjeruj mi.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    "Vala Kachkine, kako imamo ovciju narav, mogu da nam rade sta god hoce."

    samo pozivam: dodjite sebi i svojoj svesti, u gradjanski otpor prema robovanju mitovima, lazima i lopovima. Nikoga na nista ne silim. imate veliki izbor: kuma Mila i kromanjonca Mandica.

    e bas nas crkvu dje ces bogu da se molis, tu skalameriju Karakurchina.
    spotafrknem ti ga stani nizbrdo, prije podne i iz zaleta!!!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    ...sustina je u tome da meni nije bitno ko si po imenu, nego kakav si. a ko ces biti to je sve tvoja sloboda koja ide toliko daleko dok ne prekoraci u slobodu drugog.
    ja licno ne verujem u simbole, nego samo u ono sto simbolizuje, i ako je to nesto vredno mojeg verovanja.

    Tebi da. Ali reci ti meni koliko je takvih ljudi na ovim nasim prostorima?

    Mi smo imali nekoliko ratova iza kojih su stajali nacionalisti. Nacionalisti su danas na vlasti, svuda su oko nas. Oni su i u opoziciju.

    Postalo je pravilo na Balkanu: "Ovca koja se odvoji od stada, pojede je vuk". A kako je krenulo, Milo, ima da pojede celo bosnjacko "stado", jer laze svaku, cim zine. To i ti sam vidis.

  8. #33
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam ja, Plannco, i ja govorim svoje misljenje. oprosti, ta tvoja poslovica je tacna samo za ovce.
    ostalo su licne dileme koje svaka osoba za sebe mora da odgovori. demokratija, u krajnjem slucaju, znaci - brinuti se o sebi. ako je tesko izbarati izmedju gradjanske republike jednakih i ravnopravnih i ostalih feudalnih oblika drzave onda nam nema pomoci.

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    demokratija, u krajnjem slucaju, znaci - brinuti se o sebi. ako je tesko izbarati izmedju gradjanske republike jednakih i ravnopravnih i ostalih feudalnih oblika drzave onda nam nema pomoci.
    Naravno da nije tesko, ja sam uvek za ovo prvo ... za to sam uvek i bio. Medjutim ovo sve sto se radi okolo ide ka tome da se stvaraju nacionalne drzave. Ljudi koji su istinske demokrate su uzasno u manjini. Mislim na ovim nasim prostorima BiH, S i CG, naravno ukljucujuci i Kosovo.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pomiri se sa sudbinom. pravi se nacionalna novosrnogorska i dukljanska drzava sa gradjanskim manjinama koje o sebi i svojijem prohtjevima nemaju gradjasko pravo na rijech, jerbo to nije gradjanski. slushajte shta vi pjotr i zvek seroja prichaju i sve ce vi bit jasno. oni kji se zbog uspaljenosti okrenu na sovju bracu, ne mogu bit vama mnogo bolji.
    u se i u svoje kljuse, a samar na nekoga drugoga.
    alaaahuuuuuu raaaazuuuuummm!!!!!

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    pomiri se sa sudbinom. pravi se nacionalna novosrnogorska i dukljanska drzava sa gradjanskim manjinama koje o sebi i svojijem prohtjevima nemaju gradjasko pravo na rijech, jerbo to nije gradjanski. slushajte shta vi pjotr i zvek seroja prichaju i sve ce vi bit jasno. oni kji se zbog uspaljenosti okrenu na sovju bracu, ne mogu bit vama mnogo bolji.
    u se i u svoje kljuse, a samar na nekoga drugoga.
    alaaahuuuuuu raaaazuuuuummm!!!!!
    Mene se cini da ocete vi na nas, a ne mi na vas, jel tako ?

  12. #37
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamam
    pomiri se sa sudbinom. pravi se nacionalna novosrnogorska i dukljanska drzava sa gradjanskim manjinama koje o sebi i svojijem prohtjevima nemaju gradjasko pravo na rijech, jerbo to nije gradjanski. slushajte shta vi pjotr i zvek seroja prichaju i sve ce vi bit jasno. oni kji se zbog uspaljenosti okrenu na sovju bracu, ne mogu bit vama mnogo bolji.
    u se i u svoje kljuse, a samar na nekoga drugoga.
    alaaahuuuuuu raaaazuuuuummm!!!!!
    Magare avetno, zna se ko je krvozedna nacija ,i ko voli da kolje malu djecu i zene :evil: :evil: :evil: :evil: Prezivjese Crnogorci ; "krvavi bijeli teror " od serbaljske brace( :ass: ) i netreba vise ,sad smo na oprezu !!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    upravo Milovan i ja pravimo Opoziciju onima koji CG tegle za usi vec 15 godina praveci od nje partijsku i privatnu drzavu, sa ciljem da je vratimo njenim gradjanima. pa ako neko hoce da ima legitimet u ovim diskusijama nek ispuni formular za pristup Gradjanskoj inicijativi.
    Moj Plannco,

    Na nashu veliku zalost, ne dijele ljude na dobre i loshe, kad ih izvode iz vozova, kad ih hapse po crnoj Crnoj Gori, ni ovi CRNOGORCI sa foruma ne ulijevaju povjerenje nashoj braci u siguran i chastan zivot u ta nasha brda tvrda.

    Mi smo jadan , sirak tuzni bez idje ikoga, anacionalni, gradjansku Crnu Goru sa ovakvim izlivima mrznje i ponizavanja manjina od strane Crnogoraca a pogotovu Srbogoraca,
    sa onih 800 zitelja iz Bukovice koji ni dan danas u sred JEVROPSKE CRNE GORE ne smiju posjetit svoje domove, skupshtina Crne Gore izgubila ili unishtila dokumente o hapshenjima Muslimana, Boshnjaka po Crnoj Gori od uniformisanih SRBOMILOGORACA i CRNOGORACA.

    Ja od njih ne mogu trazit ANACIONALNOST, dok ne budem siguran da imaju pravo na zivot i zashticenja sva ljudska prava.

    Mnogo smo tudje krvi prolili za nashu nacionalistichku Crnogorsko-Srbocrnogorsku ideologiju.

    Ako denacionalizujemo ove zajapurene nacionaliste,
    koji ne znaju ko im je silova babu a ko prababu, kome je tetka dobrovoljno davala pichke TAlijanima, kako je Miljan napravio Marka,
    ko je kome otac, koje su sve vojske napastovale chobanice, ko je klepeca nanulama dok je krevet shkripa, ko ju je vodio prvu noj kod Pashe da je jashe, kad shvatimo, da smo pravi koktel od aziskih, mongolskih, ilirskih, slovenskih, germanskih, nordiskih gena,
    da je ISO- ISUS a Dzibril -Andjeo Gabrijel,
    da su podjele u mozgu i zlochini radjeni da se zamagli pljachka,
    da su elite shetale od Triglava pa do Vardara na shednike, kad su vidjeli da je njima doshao kraj, da diploma iz Kumrovca ne vazi,
    grupno se crveni dogovore da postanu CRNI,
    da svako svoj narod zrtvuje dok se ne opljachka i zadnji dinar drushtvene imovine.

    Sad ga pushe sve nacije(izuzev Slovenije),
    svaki narod ga pushi svome nacionalnom gospodaru, sa podrshkom vjerskih zajebnica, koji nacionalista stisne zube, odsijeche glavic svome gospodaru, zato shetaju razjapljenih vilica, pa muve ulijecu i izlijecu kao iz cenefa.

    Neznam kako ti podnosish ovo ludilo,
    ali ako nastave ovi moji domaci nacionalisti, ja necu peMziju dochekivat sa Crnogorskim pasoshem, umrijet cu sa okupatorskim pasoshem, jedinim koji sam ikad u zivotu ima, drugi nijesam ni trazio.

    Poshtovanje krvlju natopljenih granica se mora uvazavati, , od svih gradjana, nacrtane su prije 60 godina, neka se svaki gradjanin solidarishe sa svojom drzavom, izvadi pasosh pa polako preko granice u posjetu svojiema ako su na drugu bandu, da je bilo pameti , prije 15 godina, mogli smo sporazumno da se bratski razdvojimo, ali lopovi ne dadoshe dok sve ne pokradoshe, poubijashe, raselishe, zapalishe i obraz ocrnishe,
    a ko najvishe zasluge ima, to je kristalno jasno svima.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  14. #39
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    rasturam ih ja, vec deset godina i povise, ka' Panto pitu. ali samo teoretski. ne moze se ni sloboda uterati onome ko je nece. niti ja imam takvih pretenzija. pa ako je slobodan izbor ... a nije, nego se trose milioni za profesionalnu manipulaciju masama.
    eto, Milovane, mi mu dodjemo ka' protivteza. ja sebi ne vidim druge uloge u ovoj drami.

    ja nikom ne osporavam naciju i ostale drangulije. ali osporavam da je iko koji je odredjene nacije ista vredniji ili ima ikakve prednosti nad nekim drugim koji je neke druge nacije, vere, rase ...itd.

    forum je prosto za iskazivanje slobodnog misljenja i stavova i slobodnu razmenu ideja. ko ce ih prihvatiti ili nece -njegova stvar. a treba reci istinu i tacnu iformaciju o mraku koje proizvode placenicki mediji. "a tirjanstvu stati nogom za vrat covjecja je duznost najsvjetlia".

  15. #40
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E moj Plannco,

    Ni ja se ne nadam nichemu dobrom,
    dobro je da imam tebe, da nijesam potpuno sam na ovom forumu,
    na B92 imam Kinika.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #41
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bez sumnje, ja sam pobornik povratka nelegalno oduzete drzavnosti CG. ali naravno, ne kroz barut, vatru, dim i revoluciju, nego kroz evoluciju; demokratske institucije, Ustav i Medjunarodno pravo. svakako, svestan sam da nemamo "bisnis" sa ljudima "s druge strane stola" koji imaju posebno postovanje ka nabrojenim pojmovima. kao i da "revolucionarni" DPS rezim sa svojim priveskom SDP igra igru preskakanja magaraca.

    u ovom domenu, o kojem ja pisem, je jacanje gradjanske svesti. i poziv na postivanje gradjanskih prava; pravo na zivot, sigurnost zivota i imovine, i pravo na rad i srecu, bez obzira na etnicku pripadnost, starost, pol ... itd. ovo je poziv istovremnao da svi gradjani postuju gradjanska prava onih oko sebe, jer sopstvena sreca ne moze se graditi na nesreci drugih. to je takodje u domenu i kompetenciji od strane naroda izabrane vlasti. a to je ono sto oni najmanje rade. izgleda da svako u CG najradije tura nos u tudji posa' a najmanje u svoj.

    logicno je da vrlo pozitivno ocenjujem tekst Zekovica, i mislim da on dobro radi svoj posao. ali mislim da je prioritet obezbediti gradjanska prava svima. pa onda svako moze do mile volje prakticirati svoje nacionalne, etnicke, narodne (nazovite ih kako hocete) i verske afinitete. drzava u svom istinskom znacenju znaci - skup zadovoljnih i sitih drzavljana, tj. gradjana. samo postojanje kriticne mase gradjanske orijentacie je garant stabilnosti jedne drzave. a ne nikakvi politicki lideri, autoriteti i akademici.

    Jos jednom, ispred Gradjanske inicijative: POCNITE BRINUTI SAMI O SEBI !

    Plannco Wallach Senior

  17. #42
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Ni ja se ne nadam nichemu dobrom."

    ja se ne nadam, jer sam nereligiozan. u se i svoje kljuse. samo se pitam koliko ce jos narodno kljuse da izdrzi a da se ne osmehne na nebo, sa sve cetiri uvis u kakvom jarku.

    za ostalo ja mislim kao "casu meda jos niko ne popi sto je casom zuci ne zagrci." :?

  18. #43
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "spotafrknem ti ga stani nizbrdo, prije podne i iz zaleta!!!"

    Vaj, cuda nad cudima?! Bili ti moga' ka' si 'vako akrobata, da mi ga podudlas nizbrdo i iz zaleta. I, ako moze nekako u suton, jer sa tim brkovima bi moga' da prodjes pod Rosinu rosulju. Vas joj licis, i ona je tako kudrava.

    brzopushac, ti si mene izgleda zaboravio. secas li se kako sam te svojevremno povaljivao po forumu s jednom ili dve recenice? 8)

  19. #44
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by karamam
    pomiri se sa sudbinom. pravi se nacionalna novosrnogorska i dukljanska drzava sa gradjanskim manjinama koje o sebi i svojijem prohtjevima nemaju gradjasko pravo na rijech, jerbo to nije gradjanski. slushajte shta vi pjotr i zvek seroja prichaju i sve ce vi bit jasno. oni kji se zbog uspaljenosti okrenu na sovju bracu, ne mogu bit vama mnogo bolji.
    u se i u svoje kljuse, a samar na nekoga drugoga.
    alaaahuuuuuu raaaazuuuuummm!!!!!
    Mene se cini da ocete vi na nas, a ne mi na vas, jel tako ?
    neno vi konju, vi se odrichete crnogorstva, a uvodite dukljanstvo. ti i ovaj krad seroja i slichna stoka crnogorskofashistichka.
    siiiiiiiiiiikttteeeeeerrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

  20. #45
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    "spotafrknem ti ga stani nizbrdo, prije podne i iz zaleta!!!"

    Vaj, cuda nad cudima?! Bili ti moga' ka' si 'vako akrobata, da mi ga podudlas nizbrdo i iz zaleta. I, ako moze nekako u suton, jer sa tim brkovima bi moga' da prodjes pod Rosinu rosulju. Vas joj licis, i ona je tako kudrava.

    brzopushac, ti si mene izgleda zaboravio. secas li se kako sam te svojevremno povaljivao po forumu s jednom ili dve recenice? 8)

    zato ti ja pomenuh samo stanojku, rosa je nepokretna za te stvari. ka drvo drveno.

    a da sam te zaboravio nisam, od kad si se pocheo proseravat svojom priuchenom istorijom i pobrajat krive vasojevice iz LEVE REKE, pa do tvojeg otkrovenija i samoproglashenija gradjanskih manjima u najcrnogorskijoj crnoj gori isto si ***** bio i ostao. povaljivao si ti sebe, a kad se probudish ne smijesh ni rosu da povalish, a kamoli ljucko bice. siiiikteeeeeerrrrrr kuuuurbiiinooooo muuuloooooooo!!!!!!!

  21. #46
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "sto mamkaru u cemeru stane, to se Planku po zemljici vuce.
    time Planko glupe razvaljuje i mangupe u celenku tuce.
    pa ik salje nebu i oblaku, a nabija krivonogu Staku.
    a kakva je krivonoga guzla, sto ovaca na Komu je muzla.
    od dobroga kolena i soja, levoreckog krivoga Vasoja.
    al su kratki murci na te strane stoga ona trazi Arramane.
    ljuto pisti kad na njega stane, te se cuje na sve cetir' strane.

  22. #47
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Bili ti moga' ka' si 'vako akrobata, da mi ga podudlas nizbrdo i iz zaleta."

    neboj se mamkaru, nemam ja takvih sklonosti. samo ti se rugam jer si priglup a preglasan.

    hoces li biti tako dobar pa mi opisati svoju babu, da bi bio siguran da ne udaram na rod. prosa' sam jednom davno tijem brdima. secam se dobro da u ta stara dobra vremena zene na te strane ispod rase (haljine) nisu nosile gace. cudom sam se cudio ...

    salu na stranu, dobar si ti mamkaru. al si priglup.

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    Sta vi dezurni forumski mlatikuri mislite o ovome zakonu?
    Mislimo da jedino zalaganje za neposredne izbore ima nekog smisla. Sve drugo je sumnjivog kvaliteta.

    Gde je tu demokratija kada 5% može da uloži veto? :shock: Baš me interesuje ima li sličan primer negde u svetu.

    Dakle, ulažemo veto na taj predlog :wink:

  24. #49
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    283
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    "Bili ti moga' ka' si 'vako akrobata, da mi ga podudlas nizbrdo i iz zaleta."

    neboj se mamkaru, nemam ja takvih sklonosti. samo ti se rugam jer si priglup a preglasan.

    hoces li biti tako dobar pa mi opisati svoju babu, da bi bio siguran da ne udaram na rod. prosa' sam jednom davno tijem brdima. secam se dobro da u ta stara dobra vremena zene na te strane ispod rase (haljine) nisu nosile gace. cudom sam se cudio ...

    salu na stranu, dobar si ti mamkaru. al si priglup.
    kenjo, ti si davno isho za tudjim ovcama po onijem brdima, davno. odavno su uveli obichaj da se chuvaju koze i ovce zbog vlashkih kopiljana i monstruma kao shto si ti. rosa je inache sve to stoichki podnijela- cheshljala je sebi brkove i popravljala shminku dok si se ti napinjao da se popnesh na njeno medjurjechje. vele ljudi da si je jednom i oprashio, uz pomoc veterinara.
    .................................................. .
    ..................................................
    ..................... /´Ż/)....................
    ..................../Ż.. /.....................
    .................../..../.....................
    ............./´Ż/..'.'/´ŻŻ`•¸............
    ........../'/.../..../......./¨Ż.)........
    .........(......................../.......
    ..............................•´.......
    ............/............./............
    ........../............./.............
    .....................................

  25. #50
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    karamam wrote:
    pomiri se sa sudbinom. pravi se nacionalna novosrnogorska i dukljanska drzava sa gradjanskim manjinama koje o sebi i svojijem prohtjevima nemaju gradjasko pravo na rijech, jerbo to nije gradjanski. slushajte shta vi pjotr i zvek seroja prichaju i sve ce vi bit jasno. oni kji se zbog uspaljenosti okrenu na sovju bracu, ne mogu bit vama mnogo bolji.
    u se i u svoje kljuse, a samar na nekoga drugoga.
    alaaahuuuuuu raaaazuuuuummm!!!!!


    Magare avetno, zna se ko je krvozedna nacija ,i ko voli da kolje malu djecu i zene Prezivjese Crnogorci ; "krvavi bijeli teror " od serbaljske brace( ) i netreba vise ,sad smo na oprezu !!!!!!
    _________________
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •