Page 48 of 84 FirstFirst ... 3844454647484950515258 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 2084

Thread: Dota 2 najavljena

  1. #1176
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Realno gledano , na garenu eto u High lvl room ( eto da to gledamo kao najbolji pub room , iako je dno bio ) najbolji game , je opet 15 puta gori od partije sa 5 rusa na steamu . Jedino kad si mogao normalno partiju odigrat je ako vas se skupi 10oro , a isto tako se moze i na steam partija napravit na custom game . Gdje je na garenu opet postojalo oko 60 % sanse da ce nekog dropat , i ta dropanja nisu bila zbog interneta nego zbog klijenta u 90% slucajeva . Bas ne mogu da nadjem aspekt Garene koji bih predstavio u pozitivnom svijetlu

    Tako da , tim sam zelio da kazem da dzabe biras , kad ne postoji dobar izbor
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  2. #1177
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infiltrator View Post
    Sustina price je dok se god budete zalili kako su vam drugi (bilo koje nacionalnosti) krivi za poraze, necete napredovati jer cete biti pod iluzijom da igrate "perfektno". Nekada se stvarno desi da necijom krivicom bude poraz ali po vasoj prici svaki gubitak se dodjeljuje drugome. Kada priznate da ste pocetnici i krenete aktivno da lovite i ispravljate sopstvene greske onda cete mozda poceti da se penjete, a vi kojima su vazda rusi krivi, potrazite sopstveni nick u replay filter i pogledajte skillove zadnjih partija, glavu dajem da su najdonja dva nivoa
    Pocetnici? LOL!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #1178
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nesh0 View Post
    Realno gledano , na garenu eto u High lvl room ( eto da to gledamo kao najbolji pub room , iako je dno bio ) najbolji game , je opet 15 puta gori od partije sa 5 rusa na steamu . Jedino kad si mogao normalno partiju odigrat je ako vas se skupi 10oro , a isto tako se moze i na steam partija napravit na custom game . Gdje je na garenu opet postojalo oko 60 % sanse da ce nekog dropat , i ta dropanja nisu bila zbog interneta nego zbog klijenta u 90% slucajeva . Bas ne mogu da nadjem aspekt Garene koji bih predstavio u pozitivnom svijetlu

    Tako da , tim sam zelio da kazem da dzabe biras , kad ne postoji dobar izbor
    Auuu pomjesa si ti nesto opsano izgleda...U mom slucaju u hlr1 su padali najbolji gejmovi,a da ne pricam kad se skupe 10-oro 'poznatih' u hlr ili srb...To sto se tice dropanja to je tacno ne bas oko 60% sanse al dobro...Tada sam bio srecniji no sad kad mozes da se vratis u gejm,ne laguje ,nema hack-va svaki moguci nacin..

  4. #1179
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Client je bio ******, al bar nije bilo rusa...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  5. #1180
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tada se niko nije zalio na garenu..Samo kazem da mi je tada ljepse bilo nego sad na steam

  6. #1181
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedino dobro mjesto za pub je bio DLG.

  7. #1182
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Niko se nije zalio na garenu ...? Jedini period koji ja znam da se korisnici nisu zalili na garenu , ukljucujuci i mene , je dok se jos zvala GG Client , i mozda jos pola godine-godinu nakon promjene imena. Tada su partije bile stabilne ( u pogledu konekcije ) pa na to nemam zamjerke , a kvalitet partija nije bio neki , ali igra se realno tada jos razvijala ,narocito dobrih igraca nije ni bilo , ja sam tek pocinjao tako da nisam mogao neku razliku da napravim ...A realno , promjenio sam vise soba , imao sam acc 35 lvl , bez hackovanja , ostavljanja na cs cijelu noc i gold membera tako da ih se jesam naigrao , da sam tada imao bolju opciju , uzeo bih je , naravno ... Kao sto i jesam kad se Dotalicious pojavio .
    Serbian known game ,strasna stvar,moderator te banuje jer imas mh , koji je on provalio na racun toga sto si ga u sumu nasao ...i naravno , svako svakoga za mh optuzuje ,nebitno jel known ili nije....Tacnije , ne optuzuju , samo pitaju : "A jeli , kako si ti znao da sam ja bas tu bio ,a ? "

    Zivjela Rusija pored onih ljudi ,njih bar ne razumijem pa ne znam koliko su tacno retardirani .

    Hlr ista stvar , narocito po pitanju optuzivanja za mh , a onda po pitanju toga sto su igraci iz Jordana namrtvo uzivali da igraju tamo , uprkos cinjenici da je svakome od njih lagovalo i da ih je dropalo svaku drugu partiju , boga pitaj na sta su njihove sobe onda licile kad su oni u eu hlr dolazili .

    A kao sto rekoh vec , ne vidim zasto bi known game na garenu bio ista bolji od ovoga na dotu 2 , osim ljudima koji vise vole da igraju dotu 1 , jer ako vas ima 10oro , matchmaking nije neophodan ni najmanje .

    Nisam pretjerao sa 60 % , taj procenat se nije odnosio na to da sad za mene postojiv 60% sanse da ce me dropat nego od nas 10 , svaku drugu partiju jedan ce ispast , leavanje se vrlo rijetko sankscionisalo , a i kad pocnu da banuju , nadju se idioti koji smatraju da za njih sistem ne vazi , i da oni imaju pravo da leavaju jer im njihov saigrac nije prijavio miss na vrijeme , i kad ih se skupi dovoljno pobanovanih , promjene sobu ,za njima podju i njihovi drugari , a za drugarima drugari itd itd itd .
    Opet , to je tvoje misljenje , ali smatram da je opste misljenje vec duze vrijeme da je garena odavno propala sto se ikakvog gaminga tice
    A clever person solves a problem. A wise person avoids it.

  8. #1183
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    246
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vec zalazimo u neke pojedinace partije ...Ne znam na koje duze vrijme mislis ali u svoje doba garena je bila bog za sve..Sta god evo vise od god dana ne igram nesto aktivno te igrice jer je sve nekako postalo vidimo se..Od pojavljivanja honeva,loleva kur*ceva palceva sto moze moj brat od ujaka od 6 godina da ih igra.Da ne pricamo o WoW-u sto ga usrase sa cata. dje je izbrisan skill itd itd.

  9. #1184
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infiltrator View Post
    Sustina price je dok se god budete zalili kako su vam drugi (bilo koje nacionalnosti) krivi za poraze, necete napredovati jer cete biti pod iluzijom da igrate "perfektno". Nekada se stvarno desi da necijom krivicom bude poraz ali po vasoj prici svaki gubitak se dodjeljuje drugome. Kada priznate da ste pocetnici i krenete aktivno da lovite i ispravljate sopstvene greske onda cete mozda poceti da se penjete, a vi kojima su vazda rusi krivi, potrazite sopstveni nick u replay filter i pogledajte skillove zadnjih partija, glavu dajem da su najdonja dva nivoa
    Vrati se pa ponovo procitaj prethodne postove, mozda shvatis o cemu pricamo. A sto se tice skillova zadnjih partija, Gold i Platinum, tako da mi dugujes glavu. I da stavim ovaj namigujuci smajli posto je izgleda kul
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  10. #1185
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackHawk View Post
    A sto se tice skillova zadnjih partija, Gold i Platinum
    Hahahahahahahahahah izgleda da je neko pobrkao DBR i skill na replay filter, a to sto si na DBR Gold-Platinum znaci da si prosjek, cestitam
    Infiltrator out.

  11. #1186
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Napustite kafanu

  12. #1187
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infiltrator View Post
    Hahahahahahahahahah izgleda da je neko pobrkao DBR i skill na replay filter, a to sto si na DBR Gold-Platinum znaci da si prosjek, cestitam
    Nijesam ni znao za replay filter u doti tako da sam pretpostavljao da mislis na DBR. I je li realno da raspravljam sa coekom koji je od zadnjih 100 meceva, 80 odigrao sa Templar Assassin-om hahahahahaha? Ko ne vjeruje: http://dotabuff.com/players/24538808/matches . Da se coek prekrsti. Sigurno si znacajno napredovao kao igrac ne daj boze jednom u zivotu da odigras random (Single Draft: 0, Random draft: 0, All Random: 0). Ali odlicna ti je taktika, pocecu i ja samo sa rikijem da igram pa cemo se krpit u tim profesionalnim very ultra mega high skill partijama koje ti igras.
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  13. #1188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha kad ces profil pod lupu da mi stavljas onda ces i vidjeti da mnogo puta igram sa/protiv na'vi/LGD/IG.. ti se druzis sa lowbie rusima al igras random, svaka cast, pro koji je nezasluzeno tu zapao, siguran sam
    Infiltrator out.

  14. #1189
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ahahahaha, izvini pro, nijesam te poznao
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  15. #1190
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo ti pici random
    Infiltrator out.

  16. #1191
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Stani, stani, stani jesam li ovo odgovarao liku koji piči random i žali se na saigrače...? Auuuh ostaralo se...
    #fakenews

  17. #1192
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vazi lutko moja

    P.S. a pominjao te Dendi na stream-u, vidim ja poznat si mi nesto :*

    @Medo picim random i zalim se na Ruse. Ali i pored svega toga mi je pozitivan win rate tako da sta god ti je bila poenta, nema veze s mozgom
    Last edited by BlackHawk; 06-02-13 at 23:52.
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  18. #1193
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Void
    AM
    Spectre
    Naga

    ..

    Void: "Pick support plz"

    RANDOM CLINKZ

    kupuju se cizme

    "mid or feed"

    "SUKA"
    Infiltrator out.

  19. #1194
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aha znaci poenta ovoga bi bila, da ti stalno igras All Pick da bi mogao da izaberes heroja koji se uklapa u tim? Zamisli jbt. koja je to slucajnost kad 80 od 100 puta timu fali bas Templar
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  20. #1195
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesi li to dobro prebrojao, ne bih da se zajebes pa da ispadne 79/100?
    Infiltrator out.

  21. #1196
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U svakom slucaju je presmijesno
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  22. #1197
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    813
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja sam se zarazio sad sa Huskarom, igrao sam 20 zadnjih samo njime, zato jer mi je svaki 6-7 game bio lose, ostali win. Ali vremenom postane nezanimljivo, sad kao da ne znam da igram sa ostalim herojima. Moram se odviknut od toga sto prije, vjerovatno cu ici all random, ili single draft pa sto dodje, a sto se tice servera prosvjetlio sam se od kako sam poceo da igram na US West and East. Svaki 4-5-6 game mozda upane rus, ruku na srce stalno su bili normalni, samo spanci malo zajebaju sa jezikom ali znaju igrat.

    Malo prije, single draft, protivnicki tim (anti mage, pudge, riki, nyx assassin, sven) vs moj (b.hunter(ja), lesharac, lion, jugg, drow) - demolirali su nas.
    Drow ranger koji je zavrsio game sa 9im lvl-om, nikad iskoristio stun. U team fight, riki baci silence, anti mage napravi 5-kill. Bas cu sjutra izbacit sliku, da vidite kako je lik uklopio iteme i kakav mu je skor bio. Sramota!
    Najbolji Web Hosting u Crnoj Gori

    www.oklop.me

  23. #1198
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,222
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam zasto se raspravljate sa likom koji je utripovao da dobro igra jer je malo naucio Dote, pa sad misli da je najbolji non-pro igrac.

    Uzivajte s Rusima

    Btw, Quattro, Drow nema stun
    A i promijeni malo Huskara sa Ursom, isti je rezultat. Ili lycanom.

  24. #1199
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    имам 50 kejeva zovite me

  25. #1200
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e jeben ti, ja se juce iscimah kod 20 ljudi da mi daju...dje ranije ne postavi

    Sent from my Samsung Galaxy SIII using Tapatalk 2

Page 48 of 84 FirstFirst ... 3844454647484950515258 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. dotA
    By cpu in forum Game Server CG
    Replies: 68
    Last Post: 24-05-10, 14:02
  2. DOTA turnir?
    By alien in forum Game Server CG
    Replies: 28
    Last Post: 09-06-09, 18:10
  3. DotA
    By hacker_nk in forum Game Server CG
    Replies: 32
    Last Post: 25-12-07, 14:59
  4. Dota Song
    By daconi in forum Game Server CG
    Replies: 17
    Last Post: 15-08-07, 19:34
  5. dota
    By Hund in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 10-08-06, 12:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •