View Poll Results: Do pobjede?

Voters
190. You may not vote on this poll
  • Pobjeda ENG

    35 18.42%
  • Nerijeseno

    78 41.05%
  • Pobjeda MNE

    77 40.53%
Page 6 of 36 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 883

Thread: Englend - Montenegro

  1. #126
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Zaboravio si prednji-zadnji polukrug i kick i punch u isto vrijeme

    Ja bi da sam trener, rekao igracima:"Znate sto smo radili na treninzima, razigrajte se", bez ikakvog pritiska na njih da treba da ih pobijede...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  2. #127
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam zasto pojedini zapjene kad je neko realan?

    Vidim da su ocekivanja navijaca da igramo na ravne casti sa Engleskom kolijevkom fudbala..

    Postovanja nikakvoga ne pokazuju prema toj reprezentaciji.

    Evo dobra vijest, povrijedio se Lennon..Jedan sprinter manje..
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #128
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kako ce Cico da naDmudri Kapela

  4. #129
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    >M'O'N'T'E'N'E'G'R'O<
    Posts
    7,748
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Englend hahahahhahahah :lolblue:
    -->*-TRIATLON PG!-*<--

  5. #130
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Ja ne znam zasto pojedini zapjene kad je neko realan?

    Vidim da su ocekivanja navijaca da igramo na ravne casti sa Engleskom kolijevkom fudbala..

    Postovanja nikakvoga ne pokazuju prema toj reprezentaciji.

    Evo dobra vijest, povrijedio se Lennon..Jedan sprinter manje..
    Dobro je. Ti si realan. Izgubicemo 10:0,ne moramo ni ic tamo uopshte.
    Je li ti lakshe sad?
    Slazem se.

  6. #131
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad sam napisao da cemo izgubit 10:0?

    Samo kazem da se ne moze napadat Engleska na Vembli niti se sa Englezima na Vembli moz oigrati na ravne casti!!!!!!

    AKO NE UMIJES DA CITAS IDI KOD OCNOGA!
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Od kad ochni uchi ljude da chitaju?

    A ko je rekao da ih treba napadat'? Prosipash prichu odje ka' da ti je Kapelo ujak. Sam Cico je rekao da se nece otvarat...
    Slazem se.

  8. #133
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet nedostatak vida?

    Pogledaj postove od pocetka masu ljudi prica da treba hrabro na Engleze pa sto ko ponese. Ludost.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  9. #134
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi dogovorili nesto 3 za 3,to bi najbolje bilo,njima je sad bitno,a nama ce bit kad njima vjerovatno nece trebat nista.....Jos kad bi oni to shvatili...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  10. #135
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Kako to obraza ti? Ja sam mislio da ti nesto znas o fudbalu..

    Sto vise vremena prolazi sanse da ga Engleska ugura su sve vece i vece. Pa makar su 5 puta spremniji i jaci od nasih momaka. Ne zezaj da ce Dzudovic moc da iprati Rooney-a cijeli mec?

    Jedina sansa, jedina, je da odigramo najsramotniji bunker IKAD VIDJEN U ISTORIJI FUDBALA. Nemamo mi taj nivo da napadamo Engleze na Wembley..Nema Jovetica..Znaci bunkerisanje i da Vucinic ide sam na 3 igraca pa mozda i ucini nesto.
    Ti pojma o fudbalu nemaš druže, a samo se busaš nešto.
    Engleska je jako nervozna reprezentacija. Imaju 20 puta bolje fudbalere od nas, ali imaju i tu manu - nemaju tehnički potkovanog igrača kao što je Mirko Vučinić. Tu je naša šansa.
    Englezi na Svjetskom prvenstvu da su bilo koju reprezentaciju na vrijeme načeli i poveli 1:0, pa 2:0 - ispratili bi ih sa 10 komada u mreži. Ovako, svi znamo kako su prošli i šta im se izdešavalo.
    Ukoliko Crna Gora izdrži početnih 30 minuta nasrta engleskih fudbalera i odbrani se - bez dobijenog crvenog kartona, šanse da se izvuče 0:0 su izuzetno velike.

    Nejasni su mi momci koji se pozivaju na realnost onda kad uzmu spisak engleske i crnogorske reprezentacije, pa ga upoređuju. Ili uključe SONY pa zaključe da petokraka overall-a Crne Gore može 3 put da stane u Englesku. To smisla nema.

    Sviđalo se to nekome ili ne, naši momci igraju fudbal. Loš fudbal, uspavanku, ali odrađuju posao. Tri gola, tri pobjede, tri utakmice. Ja sam zadovoljan.

    Ovdje je izgleda jako bitno to što neko kaže prije utakmice, pa da se onda bije u prsa kako je ZNAO i REKAO. Ljudi, treba da vas boli k**ac za te stvari. Kad ste tako sigurni da će Engleska 10 komada da nam da, što ne odete fino do Bookmakersa, neće vam kvota ispod 8 bit, pa UOSMOSTRUČITE vaše materijalno bogatstvo, kad već imate takvo mentalno.

    Povraće mi se od te priče. Evo ja ću prvi da napišem sad da MISLIM da će Crna Gora da pobijedi Englesku sa 1:0 na sred Vemblija i da će gol da postigne ni manje ni više nego RADOMIR ĐALOVIĆ, a to će da se dogodi nakon 70. minuta.

    I sad ako se to ne desi, vi me quote-ujte i napišite da sam budala i da pojma o fudbalu nemam. Bolje i to no da malerišem ovđe sa nekakvih 10:0, 15:0 itd, itd...

  11. #136
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    0-1 Dzudovic 90`
    BBNSC

  12. #137
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Engleska 6-0 Crna Gora

  13. #138
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    jbg nismo mi krivi sto Case svrsava na Murinja

  14. #139
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dobiće nas! Ali nema veze, treba gledat da se uzimaju bodovi pritv Bugarske Švajcarske i Velsa a za Engleze ćemo lako. Što bude da bude. Rasterećeni smo i to je najvažnije. I da izgubimo, nije smak svijeta. Sve sem poraza, za nas bi bio savršen rezultat. Mada, eto, sjećamo se da smo igrali protiv Italije u goste i da nijesmo bili bez šansi. Moglo je tu bit svašta, pa tako se može i Engleska možda iznenadit. Neće oni imat motivaciju protiv Džudovića, Savića, Novakovića i Đalovića, to su anonimusi za njih, i tu leži naša glavna šansa. Da nas potcijene...

  15. #140
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    A dobiće nas! Ali nema veze, treba gledat da se uzimaju bodovi pritv Bugarske Švajcarske i Velsa a za Engleze ćemo lako. Što bude da bude. Rasterećeni smo i to je najvažnije. I da izgubimo, nije smak svijeta. Sve sem poraza, za nas bi bio savršen rezultat. Mada, eto, sjećamo se da smo igrali protiv Italije u goste i da nijesmo bili bez šansi. Moglo je tu bit svašta, pa tako se može i Engleska možda iznenadit. Neće oni imat motivaciju protiv Džudovića, Savića, Novakovića i Đalovića, to su anonimusi za njih, i tu leži naša glavna šansa. Da nas potcijene...
    Kakav smak svijeta? Pa Bugari su na Wembleyu popušili 4 komada, a Švicarci doma 1:3. Vi ste na konju ako ne izgubite više od dva razlike. Sve bolje od toga je ogroman uspjeh

  16. #141
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Idemo da osvojimo Evropsko prvenstvo!

  17. #142
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gruzin View Post
    Kako ce Cico da naDmudri Kapela
    Neće nego će da ga nadMUDI.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  18. #143
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Kakav smak svijeta? Pa Bugari su na Wembleyu popušili 4 komada, a Švicarci doma 1:3. Vi ste na konju ako ne izgubite više od dva razlike. Sve bolje od toga je ogroman uspjeh
    Zato ste ih recimo vi, Hrvati, izbacili sa posljednjeg EURA koji se igrao u Švajcarskoj i Austriji. Da li bi do pobjede na Vembliju ikad došlo da fudbaleri nisu vjerovali u sebe?
    Da li bi do pobjede došlo da su vaši fudbaleri u makar jednom trenutku pomislili da te gromade od Terija, Ferdinanda, Runija, Džerarda, Lamparda imaju neke natprirodne moći?

    To su sve ljudi. Od krvi i mesa. Što ne može da se nadoknadi kvalitetom i nekim individualnim sposobnostima (konkretno mislim na kontrast Džudović - Teri ili Bošković - Džerard) moraće da se nadoknadi dobrim trčanjem. Svih 90 minuta. Ako treba i u pauzi između poluvremena neka trče! Samo neka se ne predaju unaprijed i zadovoljavaju nekim minimalnim porazima, kao što ih je Filipović učio.

    Pod hitno Bošković da se odstrani iz prvog tima. A Vukčeviću ako Engleska ne bude dovoljan motiv da konačno za igra na nivou za koji svi znamo da može, polako i on neka ide na klupicu pa će se zamislit. Bećiraj bi mnogo bolji bio na desnoj strani, Mirko lijevo i u sredini Đalović. Iza njih da se oporavi Jovetić i to je TOP.

    Volio bih da počnu u ovom sastavu i formaciji:

    Last edited by Vlado; 10-10-10 at 15:33.

  19. #144
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Zato ste ih recimo vi, Hrvati, izbacili sa posljednjeg EURA koji se igrao u Švajcarskoj i Austriji. Da li bi do pobjede na Vembliju ikad došlo da fudbaleri nisu vjerovali u sebe?
    Da li bi do pobjede došlo da su vaši fudbaleri u makar jednom trenutku pomislili da te gromade od Terija, Ferdinanda, Runija, Džerarda, Lamparda imaju neke natprirodne moći?

    To su sve ljudi. Od krvi i mesa. Što ne može da se nadoknadi kvalitetom i nekim individualnim sposobnostima (konkretno mislim na kontrast Džudović - Teri ili Bošković - Džerard) moraće da se nadoknadi dobrim trčanjem. Svih 90 minuta. Ako treba i u pauzi između poluvremena neka trče! Samo neka se ne predaju unaprijed i zadovoljavaju nekim minimalnim porazima, kao što ih je Filipović učio.

    Pod hitno Bošković da se odstrani iz prvog tima. A Vukčeviću ako Engleska ne bude dovoljan motiv da konačno za igra na nivou za koji svi znamo da može, polako i on neka ide na klupicu pa će se zamislit. Bećiraj bi mnogo bolji bio na desnoj strani, Mirko lijevo i u sredini Đalović. Iza njih da se oporavi Jovetić i to je TOP.

    Volio bih da počnu u ovom sastavu i formaciji:

    A potpisujem, brate... Posebno ovaj dio dje kazes da oni nemaju super-moci. Brate, ako nasi izadju tamo sa zeljom da se bore (kao sto sigurno oce), mogu im se suprotstavit i to dobro. Racunam na Cicovu motivaciju, i tvrdu igru, mozemo izaci sa povoljnim rezultatom. To ne znaci da moramo da dobijemo, ali ne znace da NE MOZEMO. Fudbal je takva igra, sve moze da se desi. I koliko god to cudno zvucalo, ne volim da citam ove "realisticne" komentare. Sad su mi se nasli analiticari veliki da realni budu, ne pitaj. Utakmica protiv Svajcarske je bila prva utakmica od vaznosti na koju su dolazili ljudi sirom Crne Gore da zapravo PODRZAVAJU nas tim. Takvo jedinstvo nisam gledao od kad smo se osamostalili. I ja sam za to da se odrzi taj duh, i to razmisljanje. Treba da se busamo na SVE strane. To ne znaci da treba da ocekujemo pobjedu, ali TREBA da pricamo o tome. I treba da vjerujemo da mozemo. Pa vase realne analize ostavite za poslije meca.
    DICIOTTO

  20. #145
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  21. #146
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pobjeda Crne Gore.

  22. #147
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Zato ste ih recimo vi, Hrvati, izbacili sa posljednjeg EURA koji se igrao u Švajcarskoj i Austriji. Da li bi do pobjede na Vembliju ikad došlo da fudbaleri nisu vjerovali u sebe?
    Da li bi do pobjede došlo da su vaši fudbaleri u makar jednom trenutku pomislili da te gromade od Terija, Ferdinanda, Runija, Džerarda, Lamparda imaju neke natprirodne moći?

    To su sve ljudi. Od krvi i mesa. Što ne može da se nadoknadi kvalitetom i nekim individualnim sposobnostima (konkretno mislim na kontrast Džudović - Teri ili Bošković - Džerard) moraće da se nadoknadi dobrim trčanjem. Svih 90 minuta. Ako treba i u pauzi između poluvremena neka trče! Samo neka se ne predaju unaprijed i zadovoljavaju nekim minimalnim porazima, kao što ih je Filipović učio.

    Pod hitno Bošković da se odstrani iz prvog tima. A Vukčeviću ako Engleska ne bude dovoljan motiv da konačno za igra na nivou za koji svi znamo da može, polako i on neka ide na klupicu pa će se zamislit. Bećiraj bi mnogo bolji bio na desnoj strani, Mirko lijevo i u sredini Đalović. Iza njih da se oporavi Jovetić i to je TOP.

    Volio bih da počnu u ovom sastavu i formaciji:

    Zato što su tad na klupi imali Stevea McLarena, zato što je ta reprezentacija Hrvatske bila u naponu snage i puno, puno kvalitetnija od ove reprezentacije Crne Gore.

    Ja bi jednako kao i svatko od vas volio da dobijete vazda napuhane i bahate Engleze. Cico je motivator i on neće ići na Wembley da se preda, ali vjerujem da i on u sebi priželjuje poraz od dva gola razlike ili manji, bod bi naravno bio senzacija, a tri da ne pričamo.

  23. #148
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    vucinic je spremio neke poklone za terija i ferdinanda
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ja bi volio da bude drugacije, ali bojim se da ce nam englezi gol razliku totalno pokvarit
    ...

  25. #150
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    vala bez runija lamparda lenona wolkota i nikad gorerg gerrarda ako nas napune bicu malo razocaran , i njihove rezerve su duplo jace od nas ali nisu uigrane da bi nas mogli bas tako nataknat
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

Page 6 of 36 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Sam -son Montenegro
    By stinger in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 05-06-08, 18:13
  2. Wish Montenegro
    By wishmontenegro in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 11-03-08, 01:53
  3. Montenegro in EU
    By rusty_nail in forum English only
    Replies: 25
    Last Post: 25-04-07, 21:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •