View Poll Results: KO OSVAJA OVE SEZONE NLB LIGU ?

Voters
139. You may not vote on this poll
  • PARTIZAN

    31 22.30%
  • CRVENA ZVEZDA

    14 10.07%
  • HEMOFARM

    4 2.88%
  • RADNICKI

    0 0%
  • CIBONA

    2 1.44%
  • ZADAR

    1 0.72%
  • CEDEVITA

    2 1.44%
  • ZAGREB

    0 0%
  • BUDUCNOST

    77 55.40%
  • OLIMPIJA

    3 2.16%
  • KRKA

    1 0.72%
  • SIROKI

    0 0%
  • IGOKEA

    1 0.72%
  • NYMBURK

    3 2.16%
Page 13 of 25 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 617

Thread: Nlb liga 2010/2011

  1. #301
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ko je spominjao INTERNET?????96...RUZE, KAD PUSIS TRAVU PISU DOBRU TRAVU....NE LOSU, NIJE TEBI DOBRO, AJDE SAD CITAJ PA VIDJI DJE KO SPOMINJE INTERNET....BOZE SPASI NAS. OD LUDAKA
    P.S. A INTERNET SAM OPET IMAO PRIJE TEBE 98 GODINE.....
    :)

  2. #302
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    ko je spominjao INTERNET?????96...RUZE, KAD PUSIS TRAVU PISU DOBRU TRAVU....NE LOSU, NIJE TEBI DOBRO, AJDE SAD CITAJ PA VIDJI DJE KO SPOMINJE INTERNET....BOZE SPASI NAS. OD LUDAKA
    P.S. A INTERNET SAM OPET IMAO PRIJE TEBE 98 GODINE.....
    svi navijaci pa i ti izrazavaju svoje misljenje po foruma jel

  3. #303
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bezalatanemazanata View Post
    svi navijaci pa i ti izrazavaju svoje misljenje po foruma jel
    Sto ja svaki put dozvolim sebi replike sa djecinom....
    :)

  4. #304
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Prvo, ta ekipa koja je nosila tu zastavau, o kojoj se prica, ja je nisam ni vidio....samos am rekao, da ne znam sto se dize galama oko toga i te zastave, jer ipak u pitanju MDJUNARODNI MEC...i ti koji su bili u toj grupi dje je bila ta nasa domovisnka zastava....su varvari od kad ja znam za sebe...i nisu cg varvarai niti bilo koji drugi, nego kao i svi ostali....drugo....znam ja o cemu ti govoris....ako tebe nije muka da ima vise gostujucih navijace meni to po malo smeta....ja ti necu nabrajati imena odje na forum....niti cu ti reci....ali bilo je mnogo mnogo onih varvara koji nisu kao mi spoljasnji, nego d aih nazovem unutrasnju varvari....oni iz vrha ili ekipa onih koji su u vrhu....posto nisi bio u sportski, odakle znas ko je bio????? iskreno??? ajde pricamo drugarski znamo se....i znas sta sve mislim o tebi itd....da ne ulazimo u to....
    ja cu ti reci d aih je bilo dosta...a jedan vrlo bitan....je cak jednog i NABO sakom....a taj je u varvare, mnogo prije mnogih vas koji ste mnogo dali za varvare, ali su oni ipak duze tu od vas....znaci moras postovati i taj dio navijaca....oces da kazes da ekipa opet necu da nabrajam, znas prijekog lijeka....i njegovu ekipu u kojoj je...sa foruma odje likcina
    da oni nisu odani varvari??? bez politike itd???? jesu...i znam da bi ti momci vise dali od mnogih koji kao bojkotuju...njih 20-tak...dobra ekipa...bili su svi tamo, nije se navijalo i pjevalo, ali jeste dobacivanjaklupi partizana i sprdanja...i ta jedna frka sa jednim grobarom....itd..nebitno..uglavnom, ja samo akzem d ami je dosta bojkota....iz razloga.,,....sto treba da dodje 500 grobara u moracu....+ sto je najgore ni jedan iz srbije....bar da su iz bgd pa da skines kapu...ovako me sramota....dusmani podgoricki i ostatka sela po cg
    ja i dalje ne znam detalje bojkota kosarke....povrsno znam nesto....ali isto znam, to sam spomenuo jednom....ta uprava vise ne postoji, pa se valjda moze sa novom porazgovarat, jer smo mi ipak zaostala sredina, bojkotom necemo bas uspjeti....ja bih volio da grijesim...
    Nisam ja dizao frku oko zastave, nego ne mogu da vjerujem da neko ima potrebu da iritira nekog suparnickog navijaca na utakmice buducnosti isticuci svoju nacionalnost?
    Buducnost je klub koja je specificna po tome sto je podrzavaju sve nacije i vjere sa naseg podrucja! I nema potrebe to kvariti, nismo je do sad ni kvarili pa necemo ni sad.
    Bio sam u sportski i znam ko je bio. Oko toga mozemo privatno pricat a ne odje stvarno.
    Znam ko je koga naboo sakom, znam ko je bio dolje ko gore, znam sve sto mislis da ne znam.
    A to sto se tice razloga bojkota, ja sam napisao ali neko mi je gnjilo izbrisao post jer mu vjerovatno nije odgovarao, al dobro, njemu na cast.
    Toliko, necu se odje raspravljati i diskutovati o navijacima, vec mozemo to uradit na masu drugih nacina.
    Pozdrav tebi.
    Намјерно Другачији...

  5. #305
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidjeh nedje da si se naljutio sto ti je neko obrisao post...i zao mi sto to ne procitah
    p.s. sto si bio u sportski :P :P :P
    :)

  6. #306
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Buducnost je klub koja je specificna po tome sto je podrzavaju sve nacije i vjere sa naseg podrucja! I nema potrebe to kvariti, nismo je do sad ni kvarili pa necemo ni sad.
    ..u cemu je onda problem? Ako su svi ti sto si nabrojao sa podrucja Crne Gore zar nije onda zastava svih njih jer je Crnogorska zastava ...svasta..uopste ne razumijem sto ste htjeli reci..i ne razumijem kako bi onako prelijepa zastava ista kvarila,naprotiv moze samo da uljepsa..
    aj` zdra`o

  7. #307
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izvinite jel ovo topic za pricu o navijachima,ili o NLB ligi ?

    daj batalite vise molim vas,unististe topic,stvarno bez veze gdje je otislo pola topica

  8. #308
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    jel ti stvarno mislis da imam lijepu kosu
    ja ne znam sprdas lis e, ili me gotivis ono
    Iako to nije bila poenta mog posta, mogu ti reci da si izuzetno simpa sa tom frizuricom.
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  9. #309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Nisam ja dizao frku oko zastave, nego ne mogu da vjerujem da neko ima potrebu da iritira nekog suparnickog navijaca na utakmice buducnosti isticuci svoju nacionalnost?
    Buducnost je klub koja je specificna po tome sto je podrzavaju sve nacije i vjere sa naseg podrucja! I nema potrebe to kvariti, nismo je do sad ni kvarili pa necemo ni sad.
    kad se zastava pojavi u kop varvara onda dizi frku, i placi kako smo je mogli donijet i to pogotovo sto mislis da smo je donijeli da provociramo protivnicke navijace, ajde i da jesmo to je nase pravo, a nisu je zbog toga momci donijeli koji su bili samnom, nego sto je medjunarodni mec
    a jos najbitnija stvar, od kad se ultrasi mijesaju u to kako da se ponasaju obicni navijaci na utakmici, sta da nose i kako da nose, kkao da navijaju i sl, i to pogotovo na utakmica dje se bojkotuje
    pa sta ako je buducnost jer je podrzavaju svi, to znaci da se ne moze nosit cg zastava i ako je buducnost cgorski klub?
    ne mozes da spocitavas ekipi koja nije u varvare i nekim ljudima koji vise ne dolaze u varvare vise, zbog onih ili ovih razloga, sto nose zastavu,
    ja odlicno znam da svaka grupa ima pravila, varvari imaju pravilo da nema podjela, super postujem to, al nemoj onda ta pravila da guras pod nos ljudima koji nisu u vasoj grupi, jer vecina od onih momaka onaj dan nisu nikad isli u varvare i ako vole buducnost nista manje no varvari
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #310
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    491
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    15 kolo:

    CRVENA ZVEZDA-BUDUCNOST 63:55
    NYMBURK-RADNICKI 97:94 ot
    ZAGREB-IGOKEA 85:77
    OLIMPIJA-ZADAR 78:53
    CEDEVITA-KRKA 74:80
    SIROKI-CIBONA 81:82
    HEMOFARM-PARTIZAN 64:71


    tabela poslije 15 kola:


    KRKA 10/5
    OLIMPIJA 10/5
    PARTIZAN 9/6
    BUDUCNOST 9/6
    CEDEVITA 8/7
    SIROKI 8/7
    ZAGREB 8/6 (-1)
    NYMBURK 7/8
    HEMOFARM 7/8
    IGOKEA 6/9
    CIBONA 6/9
    ZADAR 5/10
    RADNICKI 6/8 (-1)
    CRVENA ZVEZDA 5/10


    16 kolo:

    BUDUCNOST-HEMOFARM 13/01/2011
    PARTIZAN-SIROKI 13/01/2011
    CIBONA-CEDEVITA 12/01/2011
    KRKA-OLIMPIJA 11/01/2011
    ZADAR-ZAGREB 11/01/2011
    IGOKEA-NYMBURK 11/01/2011
    RADNICKI-CRVENA ZVEZDA 13/01/2011



  11. #311
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    super! sad se, znaci, u sledece kolo sudaraju Krka i Olimpija, tako da jedan mora da vrisne.. Partizan ce da se pokaki po Sirikom, Hemofarm po Buducnosti i.. tu smo!


  12. #312
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    kad se zastava pojavi u kop varvara onda dizi frku, i placi kako smo je mogli donijet i to pogotovo sto mislis da smo je donijeli da provociramo protivnicke navijace, ajde i da jesmo to je nase pravo, a nisu je zbog toga momci donijeli koji su bili samnom, nego sto je medjunarodni mec
    a jos najbitnija stvar, od kad se ultrasi mijesaju u to kako da se ponasaju obicni navijaci na utakmici, sta da nose i kako da nose, kkao da navijaju i sl, i to pogotovo na utakmica dje se bojkotuje
    pa sta ako je buducnost jer je podrzavaju svi, to znaci da se ne moze nosit cg zastava i ako je buducnost cgorski klub?
    ne mozes da spocitavas ekipi koja nije u varvare i nekim ljudima koji vise ne dolaze u varvare vise, zbog onih ili ovih razloga, sto nose zastavu,
    ja odlicno znam da svaka grupa ima pravila, varvari imaju pravilo da nema podjela, super postujem to, al nemoj onda ta pravila da guras pod nos ljudima koji nisu u vasoj grupi, jer vecina od onih momaka onaj dan nisu nikad isli u varvare i ako vole buducnost nista manje no varvari
    Placi?! Sto cini didi, kako si se razmaha ovo je nevjerovatno.
    Nista ja ne sporim, ja bih volio da su svi Varvari Crnogorci i da se vijori jedan 3x3 na Sjever, al jebiga... Najbolje je ovako, bez icega, samo plavo bijela.
    Samo kazem, da ti, koji sebe nazivas Varvarom mozes da stojis sa Crnogorskom zastavom i mases je ispred Grobara. I znamo odlicno da to nije zato sto je na um palo nekome da je donese, nego zato sto se igra protiv Parizana.
    Mislim da 90% tih ljudi znam sto su bili tamo, i volim ih, i sigurno znam ko je donio al nije bitno, nego ukazujem na greske u koracima i ishitrenosti, jer je jako smijesno ono izgledalo.
    Kao protv Vojvodine prije 4 godine kad su svi nesto pokazivali put Firme 2 prsta itd... i ostala hala pjevali `Buducnost Svetinja nikada Politika`.

    I mene ne moze niko da ubijedi da moze neko vise da voli Buducnost neko ko dolazi povremeno na tekme i kao ne moze od posla itd, od onih koji se lome svake subote za nju? ne moze, prosto ne moze... ali dobro...
    Намјерно Другачији...

  13. #313
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate, oli mi ti davat mjesecno 500 eura....ja necu radit icu samo na tekme ja bi pocinuo brate
    :)

  14. #314
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avitanretla View Post
    Placi?! Sto cini didi, kako si se razmaha ovo je nevjerovatno.
    Nista ja ne sporim, ja bih volio da su svi Varvari Crnogorci i da se vijori jedan 3x3 na Sjever, al jebiga... Najbolje je ovako, bez icega, samo plavo bijela.
    Samo kazem, da ti, koji sebe nazivas Varvarom mozes da stojis sa Crnogorskom zastavom i mases je ispred Grobara. I znamo odlicno da to nije zato sto je na um palo nekome da je donese, nego zato sto se igra protiv Parizana.
    Mislim da 90% tih ljudi znam sto su bili tamo, i volim ih, i sigurno znam ko je donio al nije bitno, nego ukazujem na greske u koracima i ishitrenosti, jer je jako smijesno ono izgledalo.
    Kao protv Vojvodine prije 4 godine kad su svi nesto pokazivali put Firme 2 prsta itd... i ostala hala pjevali `Buducnost Svetinja nikada Politika`.

    I mene ne moze niko da ubijedi da moze neko vise da voli Buducnost neko ko dolazi povremeno na tekme i kao ne moze od posla itd, od onih koji se lome svake subote za nju? ne moze, prosto ne moze... ali dobro...
    vidis po meni nije najbolje, jer ako je buducnost crnogorski tim, ne vidim poentu da smeta zastava, al to je stav grupe i ja to postujem, svidjalo se to meni ili ne
    a i da je nose radi provokacije sto smeta, pa protiv izraela nosismo palestine zastavu, cilj opravdava sredstvo
    al opet ti kazem da zastava nije bila u kopu, pa da ti se kriva, nego je bila u gledalistu, mogu jedino da shvatim da ti se ne svidja sto neko ima drugacije misljenje, al jbg razliciti smo, jer kad buducnost igra medjunarodnu utakmicu, ona predstavlja podgoricu i crnu goru, tako da je tim obiljezjima i grada i drzave mjesto u gledaliste l()==
    tebi je smijesno izgledalo, meni nije, ljudima koji su je donijeli nije,
    prica se o zastavi evo 5 dana, sto se ne prica o tome kako je u moracu bilo ka da smo u sred bg-a, sto se ne prica o tome da se to ne dozvoli sledeci put
    nego je problem zastava, i to zastava koju su donijeli momci, iz jedinog jedinog raazloga jer igra buducnost, a ne da provociraju protivnika, koji je eto iz srbije,
    znas i sam da se moze nac mnogo boljih nacina za provokaciju i pored te zastave
    priotiv vojvodine je smijesno naravno, al tada su ljudi pojedini zalutali na utakmice, a mislim da i vecina ne zna da smo u koliko toliko prijateljskim odnosima sa firmom, a da ne pricam do pola ljudi i ne zna da smo apoliticni
    sto se tice ovog zadnjeg, ja nisam tu da ocjenjujem ko voli buducnost vise, ili onaj sto ne propusta ili onaj sto je sprijecen da ide stalno, bitno mi je da je iskreno voli
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #315
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem sto se cini, nemojte nosit zastavu svoje drzave da se srbi ne uvrijede... Ovo samo kod nas ima, nidje drugo.
    U bg kad se pjevaju cetnicke pjesme, siri 4c zastava sve je u redu, sve je to patriotizam. Odje jedna jedina drzavna zastava je provokacija.
    Oprostite grobari ako smo vas uvrijedili, nece se ponovit.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  16. #316
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bravo....neki varvari mogu za srbiju navijat...a neki varvari ne mogu cg zastavu nosit....valjalo bi sad cuti odgovor na ovu moju opasku
    :)

  17. #317
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    je li moguce da ne mozete da ukapirate prostu stvar?!
    vec sam to napisa napisacu opet..
    varvare cine ljudi svih vjera i narodnosti - STAV GRUPE JE DA SE NIKAKVA NACIONALNA OBILJEZJA NE NOSE NA UTAKMICE BUDUCNOSTI!

    ladjenje..
    tema je nlb liga..

  18. #318
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    597
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    neka te ljudi,doce rogavcevic...

  19. #319
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ne mogu da vjerujem sto se cini, nemojte nosit zastavu svoje drzave da se srbi ne uvrijede... Ovo samo kod nas ima, nidje drugo.
    U bg kad se pjevaju cetnicke pjesme, siri 4c zastava sve je u redu, sve je to patriotizam. Odje jedna jedina drzavna zastava je provokacija.
    Oprostite grobari ako smo vas uvrijedili, nece se ponovit.
    Srbi se od te tvoje zastave nece uvrijedit, ne boj se. U Bg je to potpuno normalno jer za Partizan navijaju iskljucivo Srbi ili makar 99% navijaca su Srbi.

    A ta jedna vasa zastava nije provokacija za Grobare i Srbe, nego za jedan dobar dio Varvara koji se osjecaju kao Srbi.

  20. #320
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mad_dog_KO View Post
    Ne mogu da vjerujem sto se cini, nemojte nosit zastavu svoje drzave da se srbi ne uvrijede... Ovo samo kod nas ima, nidje drugo.
    U bg kad se pjevaju cetnicke pjesme, siri 4c zastava sve je u redu, sve je to patriotizam. Odje jedna jedina drzavna zastava je provokacija.
    Oprostite grobari ako smo vas uvrijedili, nece se ponovit.
    Sva prica oko crnogorske zastave, koju smatram i mojom, je pocela kad su je pojedine grupe aktivista nosili za dnevnice i to uglavnom ljudi koji nemaju veze sa KK Buducnost....smucilo mi se kad sam to vidio!!Niko ne misli na one klince i familije koji je donesu iz patriotskih razloga, iskrenih i cistih!!Sjetite se Slavka Vujisica..pojavljuje se i sad na neke "bitne" utakmice i to samo da bi "barjacio"!!Ako MOJU zastavu koriste iz takvih pobuda jednostavno mi dodje da mu glavu otkinem a u SC se tacno zna i vidi ko to radi i zasto i zato bi valjalo da prekinete tu pricu!!

  21. #321
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    262
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Astral_Projection View Post
    S

    A ta jedna vasa zastava nije provokacija za Grobare i Srbe, nego za jedan dobar dio Varvara koji se osjecaju kao Srbi.
    Nije tacno i ne lupaj!!Ti isti Srbi, sto ti velis, su je nosili na SP u Njemackoj!!Jednostavno se odlucilo da su nase zastave klubske i varvarske i kraj!!Ekipe prate i crnogorsku i srpsku reprezentaciju a ima ljudi koji prate i jednu i drugu!!Na tribini ima i muslimana i hrvata i svi prate Buducnost!!Sta je tu nejasno ili treba da pricamo o "cistoj" rasi i tim sranjima kao prije par vjekova!!Dobar dan ovo je 2011!!
    Last edited by sve-vas-poznajem; 11-01-11 at 20:19.

  22. #322
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da nijeste ukapirali pricu. Didi prica o desavanjima VAN grupe!
    Ne vidim zasto bi nekome smetala zastava koja je VAN kopa... O tome se radi.
    Ja ne znam sto da napisem pa da shvatite o cemu prica. VAN, PORED, NIJE MEDJU ULTRASIMA..
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  23. #323
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    je li moguce da ne mozete da ukapirate prostu stvar?!
    vec sam to napisa napisacu opet..
    varvare cine ljudi svih vjera i narodnosti - STAV GRUPE JE DA SE NIKAKVA NACIONALNA OBILJEZJA NE NOSE NA UTAKMICE BUDUCNOSTI!

    ladjenje..
    tema je nlb liga..
    drug, ukapirali smo to...ajde sad posto ti dobro objasnjavas, objasni mi STAv pojedinca...evo uzecu sebe za primjer da nekoga ne uvrijedim i npr tebe...znaci, ja i ti smo varvari...ja inace varvar navijam za srbiju i nosim srpski sal,dres,zastavu...kad igra srbija...a ti varvar crnogorac, ne mozes nosit zastavu svoje domovine, u medjunarodnom mecu....ja bih razumio da igramo protiv lovcena, itd..pa bi to bilo ok....p.s. samo mi nemoj sad samo odgovoriti tipa, nije isto repka i klub....jer je poenta price ista.... sledece...
    ako je parola varvara koja je mnogo dobra ''podgorica podgoricanima'' zasto takva parola nije u glavama pojedincima da je domovina domovina...a ne navijati za drugo zemlju....molim za objasnjenje, i ima li ti odje logike???meni nema, mozda sam glup, ali sta mogu!
    :)

  24. #324
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    drug, ukapirali smo to...ajde sad posto ti dobro objasnjavas, objasni mi STAv pojedinca...evo uzecu sebe za primjer da nekoga ne uvrijedim i npr tebe...znaci, ja i ti smo varvari...ja inace varvar navijam za srbiju i nosim srpski sal,dres,zastavu...kad igra srbija...a ti varvar crnogorac, ne mozes nosit zastavu svoje domovine, u medjunarodnom mecu....ja bih razumio da igramo protiv lovcena, itd..pa bi to bilo ok....p.s. samo mi nemoj sad samo odgovoriti tipa, nije isto repka i klub....jer je poenta price ista.... sledece...
    ako je parola varvara koja je mnogo dobra ''podgorica podgoricanima'' zasto takva parola nije u glavama pojedincima da je domovina domovina...a ne navijati za drugo zemlju....molim za objasnjenje, i ima li ti odje logike???meni nema, mozda sam glup, ali sta mogu!
    Dzoni, nijesi u pravu. Kad je utakmica Buducnosti, niko ne nosi ni srpske ni crnogorske rekvizite. Za koga ce neko navijat' kad nijesu utakmice Buducnosti, to je njegova stvar. Kome se prati Srbija, neka prati Srbiju...
    Dok igra Buducnost svi smo isti!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  25. #325
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neTko_iz_mase View Post
    Dzoni, nijesi u pravu. Kad je utakmica Buducnosti, niko ne nosi ni srpske ni crnogorske rekvizite. Za koga ce neko navijat' kad nijesu utakmice Buducnosti, to je njegova stvar. Kome se prati Srbija, neka prati Srbiju...
    Dok igra Buducnost svi smo isti!
    jes ti citao pazljivo....normalno je da kad igra fk bud. sa decicem, mogrenom nema potrebe za zastavom domovine......ali ako bi igrala sa zvezdom, dinamom...itd...koja bi trebala da stoji??? cg ili srpska???? daj molim vas,,, ne pravite se da ne kontatae pricu....ja sma mislio ja glup
    shvati poentu..sto neko rece, pojedinci nece da se suprostave drugima jer su sve to momci koji se znaju....deceniju..i svi su manje vise dobri prijatelji..takav je dogovor i to je ok....moja prica je o stavu....tipa moj grad moj klub..zasto tako nije moja drzava moja drzava...daj ne pravite se...
    :)

Page 13 of 25 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. Replies: 5523
    Last Post: 31-05-11, 21:44
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. Liga Evrope 2010/2011
    By cookie in forum Fudbal
    Replies: 184
    Last Post: 18-05-11, 23:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •