Quote Originally Posted by djeye View Post
idi na account >> account settings >> account security >> Login notifications (stavi na 'on')

Mozda ti se ispod pojavi notifikacija da je jos neko logovan na tvoj account, ako ne jos bolje

Sledeci put kad se logujes dodas svoj komp. na listu (isto to uradis i za kompjuter na poslu/kod babe/tetke/itd.) i ko god se loguje a da nije sa te liste tebi stize notifikacija na mail

Ali preporucio bih ti prije svega da
1)skeniras pc - mozda imas instaliran keyloger ili nesto slicno
2)promijeni prvo pass od e-maila, pa onda od facebooka i probaj da ne bude 12345678 ili nesto slicno
http://www.cs.cmu.edu/~help/security...tml#bestmethod
3)ako te i dalje potkradaju - jbg svaka im cast, zasluzili su te cipove
Hvala brate, uradio sam ono prvo gore sto si napisao "on" bas prije neki 10 dana i nije mi padalo na pamet za cem to sluzi samo sam ga tad onako kliknuo rekoh ne moze da skodi! Nisam provjeravao jeli ko logovan na moj nalog jer nisam znao da se moze to tu vidjeti i sad kako sam ovo procitao ajde reko da provjerim kad BINGO, neko je shisnjao po mojem nalogu a da to nisam bio ja! Jer se bas nisam u poslednje mjesec dana logovao na fejs osim od kuce pa sam vidio uljeza koji je pristupio mom nalogu sa internet explorera i neke ip adrese ko zna, a ja koristim Mozilu stalno! Kliknuo sam na ono "zavrsi aktivaciju", promijenio sifre, izbrisao sve sumnjive osobe iz prijatelja, promijenio dosta u privatnosti svojih licnih stvari tipa da ne moze niko d ami vidi meil adresu i tako neke gluposti i promijenio sifru na meil. Takodje sam i tamo unio neke dodatne sigurnosti radi reda pa dako sad bude u redu.
Hvala