Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: Nasi u Italiji? Ko, sta, gdje...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast ! Bas ste dobro uradili, zasto blam?
    Bas super sto vas ima vise, ovdje bas nemam mnogo drustva. Nadam se da ce biti prilike da se negdje nadjemo. No o tom po tom...
    Sve najbolje svima tamo!

  2. #27
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default jezik i kultura

    nevjesta da ti recem mozda tebe to je seljacki i prosto.ali nama muzjacima je seljacki i prostije kad vi tj.nase zene crnogorske ljezete ca negerom tj.crncem ili mudzahedinom,vidis mi to nazivamo izdajom i proiklestvom a ti/vi mozete komotno sexsom ili LJUBAVLJU ali kako nama ljudjima pase tako vama zenama NE pase ,i zato te visoko molim da ne donosis odluke o nekome za kojim veze blage nemas ko je ko i ko je sto !!!!! Prvo porasti pa onda donesi odluke o nama OK ?? ! Aj sad lagano !!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default JA I NIKOn KA JA !!!!!

    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #29
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pinjula
    Svaka cast ! Bas ste dobro uradili, zasto blam?
    Bas super sto vas ima vise, ovdje bas nemam mnogo drustva. Nadam se da ce biti prilike da se negdje nadjemo. No o tom po tom...
    Sve najbolje svima tamo!
    E blamirala bi se i ti kad bi svi oko tebe dosli sa karnevalskim kolima, muzikom, folklorom, a nas kukavce pokupili i obukli u nosnje!
    I jos kad sam vidio ovu novu zastavu razocarao sam se, ako su mislili da je mijenjaju mogli su je ljepsu napravit, a ovako svi su mislili da smo Albanci (zbog zastave), a kad im kazemo da smo iz Montenegra gledaju te ko da si reko Zapadni Dzibuti! Em je napolju bilo +-2 stepena, a mi u kolekciji proljece-ljeto 1853.
    Evo i ostatka slika:





    Cak je i Bangladesh dosao sa kolima (jes da izgledaju ko da su ih sad pokupili ispred questure ali bar su na kolima)!
    Last edited by Iceburn; 16-03-05 at 10:55.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  5. #30
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih da pitam, ima li neko od ovih graficara odozgo da ima neke zanimljive lay-out-e za site-ove!
    Ja programiram u HTML-u i PHP-u ali sa dizajnom sam tanak (uvek sam koristio one predefeinisane iz dreamweaver-a), pa ako neko ima a spreman je da to objavi kao free source, nek se javi!

    Ima li kod vas masa shiptara (ovde ih zovemo Svedjani da nebi znali da pricamo o njima)? Na mojoj klasi od stranaca tu sam ja, copor albanaca (10-15) i jedan crnac za obraz!
    Kako ste sa permessom, cuo sam da ga u Rimu cekaju i po 9 meseci, u Firenzi ga izdaju posle 40 dana od dana podnosenja zahtjeva!
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

  6. #31
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi

    Pa da znas i jesi kukavica kad se stidis nosit drzavnu zastavu !!!!!!!! Nije su je nacinjeli mrco sad, no budalo to je drzavna zastava od davnina Crne Gore i samo poseranim poserbicama je to ka albanska zastava ! Magare koje pljuje na nju nije zasluzno da je nosi ,pa ni da je kraj nje,jer cuku ona je crvena zato jer je natopljena krvlju crnogoraca i svije ostalij rodoljuba koji dadose zivote za Crnu Goru i Crnogorstvo !!!!
    Mene je stvarno za sto nemamo ljetnju i zimsku narodnju nosnju ka serbi pockani ,ali nije ni je Versace dizajnira no narod Crnogorski jako jako davno ,tako da bi te zamolijo u ime svije Crnograca a i moje da ne prdnjavis kad su Crnogrski simboli u pitanju !!!!


    Magare uste jedna informacija ! !!!!
    Dvoglavoga orla imaju C R N O G O R C I , R U S I , P O L J A C I , N J E M C I , A L B A N C I , S E R B A L J I , I T D I T D !!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  7. #32
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Pa da znas i jesi kukavica kad se stidis nosit drzavnu zastavu !!!!!!!! Nije su je nacinjeli mrco sad, no budalo to je drzavna zastava od davnina Crne Gore i samo poseranim poserbicama je to ka albanska zastava ! Magare koje pljuje na nju nije zasluzno da je nosi ,pa ni da je kraj nje,jer cuku ona je crvena zato jer je natopljena krvlju crnogoraca i svije ostalij rodoljuba koji dadose zivote za Crnu Goru i Crnogorstvo !!!!
    Mene je stvarno za sto nemamo ljetnju i zimsku narodnju nosnju ka serbi pockani ,ali nije ni je Versace dizajnira no narod Crnogorski jako jako davno ,tako da bi te zamolijo u ime svije Crnograca a i moje da ne prdnjavis kad su Crnogrski simboli u pitanju !!!!


    Magare uste jedna informacija ! !!!!
    Dvoglavoga orla imaju C R N O G O R C I , R U S I , P O L J A C I , N J E M C I , A L B A N C I , S E R B A L J I , I T D I T D !!
    Jebote oce debil mene da uci istoriji!! Aj pokrij se usima i zavuci se ispod krsa ispod kog si izgmizao! Ova zastava nikad nije zvanicno postojala, vec se pojavljuje kao CG cetna zastava iz doba kralja Nikole, a crvo-plavu i bijelu boju pominje jos i Njegos u Luci Mikrokozmi (tri svete boje u koje se kune, ne znma tacno ali cini mi se da je negdje pri kraju!) i predstavljaju crnogorski narodnu nosnju (jelek, gace i gete) "Iz knjige Istorija stare Crne Gore -J.Erdeljanovic, P. Gazivoda- Obod - 1978.)"!
    A pi novopeceni i priuceni crnogorski nacionalisti, promijenili bi i Boga da mozete (nesto ste pokusali cuo sam, al vam nije uspjelo)! U svijetu za nas niko ne zna (a ko nas zna, zna nas po svercu), obrukaliste Crnu Goru vise no svi skorasnji ratovi!
    Kazes imaju orla i Rusi i Srbi i Poljaci i Njemci i Shiptari, al se ne nadje niko bez mi i maniti Albanci da je stavimo na zastavu! Jedno je grb, a drugo zastava!
    A vidim Srbe mrzis iz duse, miliji su ti Shiptari no Srbi (Njegos bi se od muke u grobu prevrtao da te moze cuti)! Samo vi nastavite sa odvajanjem pa ce od Crne Gore ostat Crmnica sa okolinom.

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    NYC, Manhattan/ PG
    Posts
    1,175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a odje se prica neka politika? Cemu nervoza?
    O cemu vi ovo?
    Daj zveku, vidis da je momak u nosnji bio ulicama italije, pa barem toliko mozes da ga postujes! Neki se i te nosnje stide.
    LiFe iS a BiTcH, dEaL wItH iT oR DIE!

  9. #34
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Posto se prica o nasim u Italiji, evo da se i ja prijavim. Nije da zivim trajno al posto studiram u Rimu, tu i povodim veci dio godine.
    Svaka cast momcima i djevojkama iz Firenze za to sto su uradili za karneval.
    Release Yourself

  10. #35
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Southpark
    Posts
    163
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast momcima i djevojkama iz Firenze!!!!


    super ste

  11. #36
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala na cestitkama!
    I da se zna, nit smo se blamirali zbog zastave (mozda malo jer je Italijani mijesaju sa Albanskom) a pogotovo ne zbog nosnje, no je blam bio sto su sve zemlje imale kultirno-umetnicki program bez mi (cak i Banglades), da smo se malo bolje spremili pa da smo doveli neko Kult-umjetnicko drustvo ili mazoretke pa da zasjenimo sve ostale, a ovako...

    Nego niko mi ne odgovori od ovih dizajnera za lay-out!
    Pa ima li ko da je spreman da svoje radove podijeli sa ostatkom svijeta?
    Ja programiram u HTML-u i PHP-u i bas su mi lay-outi problem jer stalno koristim predefinisane iz Dreamveawera!

  12. #37
    Join Date
    May 2004
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo velju da se javim. Ja sam u TS, i uzivam u ovom periodu, sad ce sunce, pa kratke haljine, mrnjauuuu. Je li Helga Boga ti koliko imas ljeta ti da se ne znamo mozda kad si UWC i prija ti u Milanu :-)))) Ja sam bio 5 dana na jedan seminar i sve ludo histericno brate nije to za mene za mene je Kuba.

    Inace sam zavrsio faks i trenutno bjezim od familije e oce da me zene. Pozdrav Firenci nije bilo lako sigurno predstavljati zemlju u kojoj se inace ne zna ko pije ko placa a kamoli da je promovises van. To znam evo vec 10 godina
    Pleased to meet you,
    hope you guess my name
    but what's puzzling you
    is the nature of my game

  13. #38
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cetinje , Montenegro
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo bih zelio da pozdravim sve u crnogorce u dijaspori mada i one koji su jos uvijek u Crnoj Gori...

    Ima jedan "nas" momak u Italiji, cudi me da se nije javio... Ime mu je Ivan *a*ovic , studira u Trstu Politicke nauke.
    Last edited by ^Tijana^; 28-03-05 at 14:20.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posto si nov trebao bi nauiti da na forumima postoje nickovi i vjerovatno te taj Ivan nije ovlastio da pises gdje i sta studira.

  15. #40
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Trst, Italija
    Posts
    395
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mir u kuci

    Evo me tu sam.

    Ne postujem na ovaj kanal nego na Ct,sport isl.

    sto se tice demijana neka se javi na private da vidim'ko mi se brine zaq zdravlje'

    u svakom slucaju je fino kad te se neko $eti iz rodne grude.....

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bogu iza tregera
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo ljeto planiram ici u Italiju na mjesec dana da ucim jezik,a nemam ideju gdje se organizuju kursevi...Predlozili su mi na faxu da odem u Firencu.
    Da li neko zna mozda naziv neke organizacije koja iz Crne Gore organizuje boravak u Italiji?Neki broj telefona? Cula sam za "Porta Aperta",ali ne znam kako da dodjem do njih.Svaka informacija mi znaci puno!Hvala!

  17. #42
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Italia
    Posts
    598
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tashaaaa
    Ovo ljeto planiram ici u Italiju na mjesec dana da ucim jezik,a nemam ideju gdje se organizuju kursevi...Predlozili su mi na faxu da odem u Firencu.
    Da li neko zna mozda naziv neke organizacije koja iz Crne Gore organizuje boravak u Italiji?Neki broj telefona? Cula sam za "Porta Aperta",ali ne znam kako da dodjem do njih.Svaka informacija mi znaci puno!Hvala!
    Ako planiras da dodjes u Firenzu samo napred! Ja sam u FI isao na svoju ruku (s drustvom) a sad studiram tamo ali znam da ih je dosta islo bas sa "Porta aperta"! Znam da je za Firenzu bila zaduzena Ivana Zec, ciji broj ja na zalost nemam ali ti mogu dati broj Bebe Martinovic (radi u ambasadi u Rimu), a ona poznaje Ivanu Zec dobro i sigurno ima njen broj u Jugoslaviji! njen broj cu ti poslati na PM da ne bih narusavao privatnost

    Svi koji planiraju da posete Firenzu, makar i kao turisti dodjite slobodno imace te sta da vidite, a pored toga u Toscani se prica najcistiji Italijanski!
    Last edited by Iceburn; 04-04-05 at 13:48.
    V.isita I.nteriore T.errae R.etificandoque I.nvenies O.cultum L.apidem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •