Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 237

Thread: Boks iz ljubavi

  1. #76
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    S jednim se slazem: tuca, udarac, agresivnost je samo znak slabosti i psihicke nemoci.

  2. #77
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    Strahopostovanje i ljubav ne idu zajedno. Strahopostovanje u drugim sferama zivota je itekako dobro... Biliv mi.
    Nemoguca je ta rec d aima pravo znacenje strahopostovanje je ustvari strah... nema tu postovanja ... Veruj ti meni.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Nemoguca je ta rec d aima pravo znacenje strahopostovanje je ustvari strah... nema tu postovanja ... Veruj ti meni.
    To je postovanje iz straha. Dok god strah traje, postuju te.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  4. #79
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [quote=kvarni;1856457]
    Uf izvinjavam se, pomijesa sam, ne treba da se bije, samo se treba voditi doktrinom - penis bonus pax in domus.

    Tacno, onda nema kad za bikovanje :mrgreen:

  5. #80
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    dobro de...

    @ puppy i oljce

    aj iskreno...koliko ste takvih momaka upoznale??? jer mi se chini da jeste da bi sad njegovo prezime nosile...

    to je kao da ja kazem da je prava zena ona koja voli i postuje svoga muza,njegove zelje,slusha ga bespogovorno i nevina je ushla u vezu(brak)(crnogorska "prava" zena") - shto je ukratko recheno - obichna budalashtina...

    to shto ste vi navele je pozeljan muskarac za brak....kad nadjete takvog(a da nije gej) javite....
    Prije nego sto odgovorim, da pitam - zar je toliko nemoguce biti normalan, siguran u sebe i ne upotrebljavati silu na bilo koji nacin prema njeznijem polu? Zasto bi te osobine bile toliko nerealne? Zar je toliko nemoguce ne biti takva kukavica, takav slabic?
    Mislila sam da cete vi muskarci skociti u odbranu i reci kako vas je puno bas takvih (ovih pozeljnih), a vi samo dokazaste da vas nema ili je to raritet!
    E pa onda mi je jos milije sto sam ja taj dragulj (sa bas svim pozeljnim osobinama) nasla, a poznajem ih jos koji su naravno vec zauzeti.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  6. #81
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    dobro de...

    @ puppy i oljce

    aj iskreno...koliko ste takvih momaka upoznale??? jer mi se chini da jeste da bi sad njegovo prezime nosile...

    to je kao da ja kazem da je prava zena ona koja voli i postuje svoga muza,njegove zelje,slusha ga bespogovorno i nevina je ushla u vezu(brak)(crnogorska "prava" zena") - shto je ukratko recheno - obichna budalashtina...

    to shto ste vi navele je pozeljan muskarac za brak....kad nadjete takvog(a da nije gej) javite....


    ognjena ako zbog icheg....bar bi dobra fora bila
    eto, ja sam npr takav i nije mi lose.
    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Treba to bit sve, svako jutro, da je mirna citav dan, ajde.

    Uf izvinjavam se, pomijesa sam, ne treba da se bije, samo se treba voditi doktrinom - penis bonus pax in domus.

    Muskost se ne dokazuje tucom, ima mnogo drugih nacina da se dokaze muskost.

    Ja licno nikad ni jednu nisam udario. A da sam udario, i da mi je presla preko toga, odma bih je ostavio. Isto bih ostavio djevojku koja bi mi presla preko toga da je nazovem "kurvo".

    Osim u izuzetnim, sexualno obojenim situacijama
    kao kad joj kazes "droljo" (da ne trazim sad tvoj stari POST)
    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Prije nego sto odgovorim, da pitam - zar je toliko nemoguce biti normalan, siguran u sebe i ne upotrebljavati silu na bilo koji nacin prema njeznijem polu? Zasto bi te osobine bile toliko nerealne? Zar je toliko nemoguce ne biti takva kukavica, takav slabic?...
    Mislila sam da cete vi muskarci skociti u odbranu i reci kako vas je puno bas takvih (ovih pozeljnih), a vi samo dokazaste da vas nema ili je to raritet!
    E pa onda mi je jos milije sto sam ja taj dragulj (sa bas svim pozeljnim osobinama) nasla, a poznajem ih jos koji su naravno vec zauzeti. kao npr...

  7. #82
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Luximus View Post
    To je postovanje iz straha. Dok god strah traje, postuju te.
    Strahopostovanje se moze imati samo prema Bogu. Prema ljudima takav oscaj ne postoji, jer je to onda samo strah. Ko jos moze postovati nasilnog coveka?

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Prije nego sto odgovorim, da pitam - zar je toliko nemoguce biti normalan, siguran u sebe i ne upotrebljavati silu na bilo koji nacin prema njeznijem polu? Zasto bi te osobine bile toliko nerealne? Zar je toliko nemoguce ne biti takva kukavica, takav slabic?
    Mislila sam da cete vi muskarci skociti u odbranu i reci kako vas je puno bas takvih (ovih pozeljnih), a vi samo dokazaste da vas nema ili je to raritet!
    E pa onda mi je jos milije sto sam ja taj dragulj (sa bas svim pozeljnim osobinama) nasla, a poznajem ih jos koji su naravno vec zauzeti.
    iz istog razloga shto ja mogu napisati odje da imam spolovilo od 3 metra,krila,da izgledam kao Adonis etc etc... uzimam sa rezervom priche ljudi na forumu jer ljudi prosto vole da sebe(ili nekog do sebe) uzdizu u visine.

    to shto si napisala mozesh pitati rakunovog druga jer ja nisam takav pa ti ne mogu odgovoriti...ja ne mogu da skachem u odbranu jer nemam koga da branim...ne znam ni jednog momka(muza) koji je udario svoju zenu...ja samo pricham realno i sa moje tachke gledishta..

    if ( zena > mushkarac) then - Mindfuck...tj ona se nishta ne pita iako u sushtini sve ono shto on odluchi je nametnuto od strane nje i to vrlo prosto i diskretno.

    if( muskarac > zena) then - Utter Manipulation...tj manipulishe sa njom kako mu se prohtije...

    if (muskarac = idiot)+(zena = idiot) then - Beat the shit out of me and I will love you...tj ako su oboje idioti onda on nju tuche a ona mu oprashta,vara je, ona mu oprashta,i manipulishe sa njom kako mu se cefne...

    if (muskarac = zena) then - mutual mindfuck tj...ako su relativno iste mentalne moci onda jebu jedno drugo u mozak ali vrlo skladno i umjereno...

    Therefore muskarac + savrsenost = non existable and zena + savrsenost = utterly impossible
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #84
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Mislila sam da cete vi muskarci skociti u odbranu i reci kako vas je puno bas takvih (ovih pozeljnih), a vi samo dokazaste da vas nema ili je to raritet!
    s'obzirom da je diskusija otvorena sa pitanjem zašto vi žene volite grubijane, (a volite) ispada da je vaš u teorijski poželjan momak, u praksi nepoželjan tako da "fini" i "pažljivi" momci kao što reče zvončica(jedina cura koja je rekla istinu) po pravilu imaju manje uspjeha
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #85
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,424
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Nasilnog čovjeka može da poštuje isti onaj koji može da voli nasilnog boga.

    Razni su razlozi iz kojih neko ostaje sa nasilnikom. Ako je neko podignut u porodici đe se to redovno dešavalo, nikad nije bilo prigovora sa strane, onda se to doživljava kao nešto normalno. Onda postoje ljudi koji sebe, iz ovog ili onog razloga, ne vole baš koliko bi trebalo pa smatraju da su zaslužili sve što im se dešava, postoje mazohisti, postoje oni koji se boje da ostanu sami, pa oni koji imaju djecu i boje se da neće moći da im obezbijede egzistenciju...

    A postoje i ženske budale koje to shvataju kao izraz ljubavi. A postoje i one koje mogu, ili da budu bivene, ili da se nekom popnu na glavu. E, to su ove kojima dobri i pažljivi momci nisu poželjni. Kod njih je ili ili - ili su one gadovi, ili su prema njima gadovi. Klasični sado-mazo karakter (bez seksualne komponente, u pitanju je karakter).
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #86
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    iz istog razloga shto ja mogu napisati odje da imam spolovilo od 3 metra,krila,da izgledam kao Adonis etc etc... uzimam sa rezervom priche ljudi na forumu jer ljudi prosto vole da sebe(ili nekog do sebe) uzdizu u visine.

    to shto si napisala mozesh pitati rakunovog druga jer ja nisam takav pa ti ne mogu odgovoriti...ja ne mogu da skachem u odbranu jer nemam koga da branim...ne znam ni jednog momka(muza) koji je udario svoju zenu...ja samo pricham realno i sa moje tachke gledishta..

    if ( zena > mushkarac) then - Mindfuck...tj ona se nishta ne pita iako u sushtini sve ono shto on odluchi je nametnuto od strane nje i to vrlo prosto i diskretno.

    if( muskarac > zena) then - Utter Manipulation...tj manipulishe sa njom kako mu se prohtije...

    if (muskarac = idiot)+(zena = idiot) then - Beat the shit out of me and I will love you...tj ako su oboje idioti onda on nju tuche a ona mu oprashta,vara je, ona mu oprashta,i manipulishe sa njom kako mu se cefne...

    if (muskarac = zena) then - mutual mindfuck tj...ako su relativno iste mentalne moci onda jebu jedno drugo u mozak ali vrlo skladno i umjereno...

    Therefore muskarac + savrsenost = non existable and zena + savrsenost = utterly impossible
    Pitao si me da kazem koliko muskaraca po mom opisu znam (a da nisu gejevi) i da bih vec bila u braku ako takvog znam, i sad opet kazes da savrsenstvo ne postoji. Pa zar je savrsenstvo ako je neko normalan i ako postuje zensko? Po tvojim odgovorima ispada da su muskarci gori nego sto sam mislila da jesu, jos kad to muskarac kaze onda...
    Ja nisam opisala nikakvo savrsenstvo, niti vjerujem da postoji i potpuno realno gledam na svijet. Kad ne bi bilo tako, taj moj muskarac bi trebao da ima sve te osobine, plus da bude najljepsi na svijetu, da ima super posao itd. :mrgreen:
    Quote Originally Posted by Rakun
    s'obzirom da je diskusija otvorena sa pitanjem zašto vi žene volite grubijane, (a volite) ispada da je vaš u teorijski poželjan momak, u praksi nepoželjan tako da "fini" i "pažljivi" momci kao što reče zvončica(jedina cura koja je rekla istinu) po pravilu imaju manje uspjeha
    Varas se. Ni jedna normalna ne voli grubijane. Ko vam je kriv sto ste izgleda sve na ove druge nailazili.
    Evo, iskreno, ne poznajem ni jednu koja voli takve momke, sve one vole one normalne i pazljive. Doduse, postoji razlika izmedju finog i pazljivog momka i previse finog i pazljivog momka. Vjerovatno je djevojkama dosadno biti sa nekim ko po citav dan trci oko njih, pa prestanu da cijene ono cega imaju na pretek. Mislim da ne treba ni u tome pretjerivati, mada i to zna biti lijepo.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  12. #87
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Varas se. Ni jedna normalna ne voli grubijane. Ko vam je kriv sto ste izgleda sve na ove druge nailazili.
    Evo, iskreno, ne poznajem ni jednu koja voli takve momke, sve one vole one normalne i pazljive. Doduse, postoji razlika izmedju finog i pazljivog momka i previse finog i pazljivog momka. Vjerovatno je djevojkama dosadno biti sa nekim ko po citav dan trci oko njih, pa prestanu da cijene ono cega imaju na pretek. Mislim da ne treba ni u tome pretjerivati, mada i to zna biti lijepo.

    Ja bih sigurno zadrzala za sebe tu istinu - da me momak udario. Tako da ne trebas ni te drugarice shvatat 100% ispravnim.

  13. #88
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ognjena View Post
    Ja bih sigurno zadrzala za sebe tu istinu - da me momak udario. Tako da ne trebas ni te drugarice shvatat 100% ispravnim.
    Iako bi zadrzala tu istinu, ostala bi sa njim? Znajuci njih (pricam za ovaj uzi krug) ne bi to trpjele sigurno jer ne prelaze ni preko puno bezazlenijih stvari.
    Ne vidim razlog ostajanja sa takvim covjekom tj. necovjekom. Posle tog udarca ja ne bih mogla vise da ga gledam istim ocima, niti da imam povjerenja u njega, a kamoli da posle zivim u strahu oce li to da uradi opet. Znam dosta primjera gdje zene trpe sve to zbog djece jer nemaju gdje da se vrate, ne smiju () i sl. Da imam desetoro, ne bih to trpjela, pa makar morala da ga ubijem da bi me ostavio na miru... Eto tako.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  14. #89
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    nešto razmišljam, ako kako negdje zvončica reče većina cura doživljava to kao neki izliv ljubavi (nije on popizdio zbog bilo koga,no zbog mene)

    ja sam peškir koji je volio dosta momaka u srednjoj,a bogomi voljeli su i oni mene
    ne, nažalost, tvrdim da su djevojke toliko opčinjene da pokušavaju sebe da ubijede da je to izliv ljubavi...kad shvate pravo stanje stvari, onda kažu "kako sam bila glupa?!"

    Lično sam imala slučaj s drugaricom koju je momak ubijedio da se udvarao njenoj drugarici samo zato da bi vidio je li joj prava drugarica?! I da, dao joj je dozvolu da se druži sa njom, jer je negativno odgovorila na njegovo udvaranje- mršnula ga je!!! I ova je popila priču! Popila je i šamar jer je on bio "strašno ljubomoran i zabrinut" gdje je ona, pošto je zvao telefonom (nije bilo mobilnih tada, no samo fiksnih) a ona je pošla do prodavnice da kupi hleb, a nije mu se javila!?!?!
    Ljudi, iz nekoliko slučajeva mojih poznanica, drugarica, komšinica, samo djevojke su krive što se muškarci tako prema njima ponašaju! Uostalom, često jedan muškarac bude grubijan u jednoj vezi, a umiljato mače u drugoj...ima i onih nepopravljivih slučajeva, koji uvijek traže "žrtvu" na kojoj liječe svoje komplekse.
    što bi stari rekli, "sličan se sličnom raduje", i muškarac prema tebi ima ponašanje tačno onakvo kakvo mu dopustiš u startu! I nema tu šta da se priča dalje.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #90
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Iako bi zadrzala tu istinu, ostala bi sa njim?
    Pa, mnoge sigurno zadrze i ostanu sa njim, nadajuci se da nece vise. I makar ne ispadaju ćurke u tudjim ocima, nego samo svojim.

    Ne znam sto bih ja uradila kad bi mi se to desilo, pokusala bih da se obracunam trenutno to je sigurno

    Tako je zvoncice, kako dopustis tako ce ti biti. Ne samo u ljubavnom odnosu nego bilo kojem.

  16. #91
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ognjena View Post
    Pa, mnoge sigurno zadrze i ostanu sa njim, nadajuci se da nece vise. I makar ne ispadaju ćurke u tudjim ocima, nego samo svojim.

    Ne znam sto bih ja uradila kad bi mi se to desilo, pokusala bih da se obracunam trenutno to je sigurno
    Ne bih se ja obracunavala (bio bi jaci od mene sigurno), nije to bas toliko pametno. A ne daj boze da mi je kakvo oruzje pri meni, e onda...:mrgreen:
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  17. #92
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,898
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,424
    Thanked in
    2,227 Posts

    Default

    Alo moderatori, što je ovo te ova mala nasilje promoviše? Aloo, ej, aloo!
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #93
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, tada od bijesa dodje ona "mala snaga", ni ne zna covjek koliko je jak
    Ma, kakvo oruzje, samo na sake hahahahahahahhahahhaahah

  19. #94
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Alo moderatori, što je ovo te ova mala nasilje promoviše? Aloo, ej, aloo!
    Ja njega necu nikad prva dirat'! :joint:
    Quote Originally Posted by Ognjena
    Uh, tada od bijesa dodje ona "mala snaga", ni ne zna covjek koliko je jak :grin::grin::grin:
    Ma, kakvo oruzje, samo na sake hahahahahahahhahahhaahah
    Ih! Od sad ne gledam visoke momke, nego ove nize da ih mogu premlatit'.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  20. #95
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahahahahhahah da da
    Da mu je glava taman u visini tvojih grudi, kad ne slusa da mu zavalis jednu pljeskavicu dlanovima, a kad slusa onda ... pa sad... nije tema :mrgreen:

  21. #96
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Ne bih se ja obracunavala (bio bi jaci od mene sigurno), nije to bas toliko pametno. A ne daj boze da mi je kakvo oruzje pri meni, e onda...:mrgreen:
    Što da ne? Ja vazda nosim nož sa sobom. :mrgreen:

    Nisu me udarali još Ne, stvarno, nikad me momak nije udario, a da je krenuo zadnje bi mu bilo. Nemam želju da me iko kontroliše, neću nekog mužjaka snažnog da me bije, nešto mi to nije slatko. Ne shvatam đevojke koje to trpe ili koje misle da su to zaslužile.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  22. #97
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ja postujem moju gospodju ali kad zasluzim pljesne joj poneka onako niz usi, cisto da shvati da je pogrijesila i nista joj ne progovaram vec je ostavim da sama shvati i shvati ona pa mi se poslije izvinjava. nije da ona voli kad je udarim, ali isto joj je milo jer sam joj rekao milion puta da nikog ne bijem bez nju zato sto mi je samo do nje i stalo i onda poslije mog izliva emocija ona zna da je jos uvijek voli.

    a vazi brate kako je

  23. #98
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne pocinjem vezu bez dva disciplinska...

    boze kakva tema...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  24. #99
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pilicijus, dobro si to sve objasnio, sve po redu, tacno tako

  25. #100
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pilicius View Post
    ja postujem moju gospodju ali kad zasluzim pljesne joj poneka onako niz usi, cisto da shvati da je pogrijesila i nista joj ne progovaram vec je ostavim da sama shvati i shvati ona pa mi se poslije izvinjava. nije da ona voli kad je udarim, ali isto joj je milo jer sam joj rekao milion puta da nikog ne bijem bez nju zato sto mi je samo do nje i stalo i onda poslije mog izliva emocija ona zna da je jos uvijek voli.

    a vazi brate kako je
    Nadam se da se salis. :mad:

Page 4 of 10 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I/K: Boks
    By magnifik in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 14-11-10, 13:35
  2. Boks
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 68
    Last Post: 04-09-10, 23:24
  3. Kik-boks u NK?
    By Luximus in forum Centralni
    Replies: 7
    Last Post: 09-04-09, 17:46
  4. Boks !
    By Gigoje in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 03-03-08, 14:18
  5. O ljubavi i slobodi u ljubavi
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 45
    Last Post: 19-12-07, 07:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •