Page 1 of 10 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 237

Thread: Boks iz ljubavi

  1. #1
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default Boks iz ljubavi

    počeću sa par primjera a završiti sa pitanjem:

    -Došao ja kod jednog druga na kafu. Zadesila se tu i njegova đevojka, mi u priču d se oni dohvatiše oko neke sitnice. Nastade tu svađa i od jednom joj on puče šamarčinu od koje bih i ja pao. Ja izbezumljeno skočim od stola i kažem mu nešto tipa "e sad si mu jeba majku što je razvali tako" pokušavajući da ga ohladim malo. Kad od jednom ona skače i unoseći mi se u facu reče "ŠTA SE TI MIJEŠAŠ"!!!!!

    -Imam jednog brata od kojeg ja mislim da nema većeg ženskaroša u Crnu Goru i Beograd. računali smo jednom sa koliko je cura bio i izračunali 136 do njegove 26 godine(ja lično poznajem 50)!!!!!!!!!!!!!!!
    I pored toga što nije neka ljepota,nema ni centa u džepu on je vodio najbolje ribe u gradu (bilo je tu i fotomodela)
    I SVAKU, ALI BAŠ SVAKU JE PREBIJAO!!!!

    -Mog prijatelja je šutnula đevojka poslije 3-4 godine(to mi je dalo ideju za otvaranje teme). ona mu je rekla da je previše dobar!!!!!

    -Pitam ja svoju prijateljicu da li ju je momak nekada udario.
    NARAVNO DA JESTE,KAD GOD TO ZASLUŽIM!!!!!!!!!!!!

    I tako učeći se od drugih ja koji sam bio izuzetno dobar i nježan sa curama i za sve to vrijeme nisam bio naročito uspješan no su me zajebavale okrenuh drugi list i sad ih ćeram u majčinu,šikaniram,nikad ih ne zovem na telefon i apsolutno nemam prazan hod
    samo još da se nakanim da udarim ali mi to nešto ne ide

    e sad pitanje za cure:
    pojasnite zbog čega svoga momka više volite kada vas bije(a volite). Koje su to misli koje vam prolaze kroz glavu . je li u pitanju nešto nesvjesno(animalno) u vama
    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.
    Last edited by Rakun; 03-10-10 at 21:53.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,430
    Thanks Thanks Given 
    2,996
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Nijedna djevojka odje nece rec da ju je momak udario.
    Cak i da kaze reci ce da ga je odmah ostavila.
    Izgleda da djevojke koje vole da dobiju koji samar ne vise po forumima.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #3
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post

    e sad pitanje za cure:
    pojasnite zbog čega svoga momka više volite kada vas bije(a volite). Koje su to misli koje vam prolaze kroz glavu . je li u pitanju nešto nesvjesno(animalno) u vama
    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.

    Samo si trebao dodati za NENORMALNE cure.

    Smatram da ni jedna NORMALNA cura NE VOLI da je momak povrijedi na bilo koji nacin, narocito ne fizicki, a sad druga je prica zasto to neke djevojke dozvoljavaju i trpe konstantno. Ja ih ne razumijem nikako i nikad necu.

    Smatram da se bolest poznaje po malim simptomima, pa tako je i simptomaticno da ce momak koji jednom osamari djevojku vremenom to da radi jos vise i jos gore jer mu prolazi.

    Odrasla sam u normalnoj porodici pa sam naucila da se za sve moguce nesuglasice i greske obracunavam rijecima pa to ocekujem i od mog partnera, buduceg supruga.
    Toliko od mene.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    I tako učeći se od drugih ja koji sam bio izuzetno dobar i nježan sa curama i za sve to vrijeme nisam bio naročito uspješan no su me zajebavale okrenuh drugi list i sad ih ćeram u majčinu,šikaniram,nikad ih ne zovem na telefon i apsolutno nemam prazan hod
    samo još da se nakanim da udarim ali mi to nešto ne ide
    Pa ti si bas nasao od pametnijih da ucis, svaka cast, napredovao si u svakom slucaju... A to sto nemas prazan hod i nije pohvalno obzirom da nam je svima, kao i tebi samom pretpostavljam, iz ovoga sto si napisao jasno na koji nacin i koliko kvalitetno popunjavas taj hod i kako si kvalitetno napredovao i u pogledu svog ponasanja i u pogledu izbora cura sa kojima se ``druzis``.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    e sad pitanje za cure:
    pojasnite zbog čega svoga momka više volite kada vas bije(a volite). Koje su to misli koje vam prolaze kroz glavu . je li u pitanju nešto nesvjesno(animalno) u vama
    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.
    Jak i siguran muskarac sigurno ne bije, ne sikanira i ne ponizava cure vec ih postuje i ponasa se dzentlmenski prema njima. Ako i ponasajuci se tako opet naidje na cure koje to ne znaju da postuju, on pametno shvati da problem nije u njemu i nastavi da trazi onu koja zasluzuje takvo ponasanje jer kraj sebe ne zeli nista manje od toga. Ali, naravno, ukoliko zelis da imas vezu kakvu tvoji navedeni prijatelji imaju, na pravom si putu.
    Cure o kojima pises definitivno postoje, to su cure sa jako malo samopostovanja, ali mislim da su u velikoj manjini.
    Last edited by zvoncica; 03-10-10 at 23:32. Reason: sredjivanje posta

  5. #5
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    -Imam jednog brata od kojeg ja mislim da nema većeg ženskaroša u Crnu Goru i Beograd. računali smo jednom sa koliko je cura bio i izračunali 136 do njegove 26 godine(ja lično poznajem 50)!!!!!!!!!!!!!!!
    I pored toga što nije neka ljepota,nema ni centa u džepu on je vodio najbolje ribe u gradu (bilo je tu i fotomodela)
    I SVAKU, ALI BAŠ SVAKU JE PREBIJAO!!!!
    136 djevojaka do 26. godine i svaku je prebijao....

    Pa sto onda ni jedna od tih silnih 136 nije ostala s njim?
    Kad vec izvede teoriju da djevojke vole da budu premlacene odgovori na ovo
    bukvalno demantujes svoju teoriju ovim primjerom :idea:
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dobro de djevojke nemojte Rakuna previse ozbiljno shvatat'



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Kod mene je obrnuto.Ali za sad se branim solidno.

  8. #8
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijedna nece reci 'ja volim da me biju'. Pa ipak, nekad, kad se voli, jako je lako preci preko udarca, onako : 'nije on htio', 'zasluzila sam', 'to je od strasti, to je iz ljubavi'... Jos ako u porodici i okolini vidi da muskarac vise vrijedi ako je glasniji, strasniji i ako vise kontrolise sve oko sebe, a da zena vise vrijedi kad cuti i trpi...

    Zapravo su takvi ljudi , koji tuku, kukavice. Mozda je jos bolji izraz -*********
    Last edited by zvoncica; 05-10-10 at 00:04.
    Jedan je veliki covjek jednom rekao : " Mrav, kad je osamucen, uvijek pada na lijevu stranu."

  9. #9
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Kotor
    Posts
    270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Kod mene je obrnuto.Ali za sad se branim solidno.
    Ne brini, postoji i sigurna muska kuca. To su javne kuce, u njima je sigurno za muskarce.
    Jedan je veliki covjek jednom rekao : " Mrav, kad je osamucen, uvijek pada na lijevu stranu."

  10. #10
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    S vremena na vrijeme po jedan samar, ne mari, ako zasluzi, naravno.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  11. #11
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    136 djevojaka do 26. godine i svaku je prebijao....

    Pa sto onda ni jedna od tih silnih 136 nije ostala s njim?
    Kad vec izvede teoriju da djevojke vole da budu premlacene odgovori na ovo
    bukvalno demantujes svoju teoriju ovim primjerom :idea:
    Ne znam o kome konkretno pricha ali imam i ja jednog slichnog poznanika, koji se mozhe "pohvaliti" priblizhnim skorom, do kojeg je doshao na slichan nachin... Vecina tih djevojaka je kad bi ih ostavio trchala za njim, svashta radile da bi ostali zajedno, pravile telefonske rachune po par stotina mjesechno, dolazile sa koferima na kucna vrata i sl...

    Apsolutno ne podrzhavam takvo ponashanje i mislim da ne bih bio u stanju da udarim zhenu (izuzimajuci neke extremne situacije)... Ali je chinjenica da na ovim prostorima ima podosta zhena koje sve to tolerishu i bukvalno trche za takvim momcima...

    Scena od ljetos... Shetam sa drushtvom do sv stefana i pri povratku zachusmo shkripu guma, pomislili neko malo zanio u krivinu ili sl, kad predjosmo 50ak metara i vidimo momak obalio djevojku na sred ulice, $eo na nju i bije je shakama koliko ima snage... Pritrchasmo da maknemo govedo sa nje, kad poche i nas neshto da vrijedja, ovom jednom drugu prekipjelo i krenu put njega da ga udari, a vidish djevojka skache nemojte, grli ga, a on i dalje po koji shamar... Pobjezhe do auta i gas, a ova muchenica trchala za njim dok se nije umorila i ostade da $edi na ulicu... Sad vjerovatno nedje uzhivaju u velikoj ljubavi...
    #fakenews

  12. #12
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    počeću sa par primjera a završiti sa pitanjem:

    -Došao ja kod jednog druga na kafu. Zadesila se tu i njegova đevojka, mi u priču d se oni dohvatiše oko neke sitnice. Nastade tu svađa i od jednom joj on puče šamarčinu od koje bih i ja pao. Ja izbezumljeno skočim od stola i kažem mu nešto tipa "e sad si mu jeba majku što je razvali tako" pokušavajući da ga ohladim malo. Kad od jednom ona skače i unoseći mi se u facu reče "ŠTA SE TI MIJEŠAŠ"!!!!!

    -Imam jednog brata od kojeg ja mislim da nema većeg ženskaroša u Crnu Goru i Beograd. računali smo jednom sa koliko je cura bio i izračunali 136 do njegove 26 godine(ja lično poznajem 50)!!!!!!!!!!!!!!!
    I pored toga što nije neka ljepota,nema ni centa u džepu on je vodio najbolje ribe u gradu (bilo je tu i fotomodela)
    I SVAKU, ALI BAŠ SVAKU JE PREBIJAO!!!!

    -Mog prijatelja je šutnula đevojka poslije 3-4 godine(to mi je dalo ideju za otvaranje teme). ona mu je rekla da je previše dobar!!!!!

    -Pitam ja svoju prijateljicu da li ju je momak nekada udario.
    NARAVNO DA JESTE,KAD GOD TO ZASLUŽIM!!!!!!!!!!!!

    I tako učeći se od drugih ja koji sam bio izuzetno dobar i nježan sa curama i za sve to vrijeme nisam bio naročito uspješan no su me zajebavale okrenuh drugi list i sad ih ćeram u majčinu,šikaniram,nikad ih ne zovem na telefon i apsolutno nemam prazan hod
    samo još da se nakanim da udarim ali mi to nešto ne ide

    e sad pitanje za cure:
    pojasnite zbog čega svoga momka više volite kada vas bije(a volite). Koje su to misli koje vam prolaze kroz glavu . je li u pitanju nešto nesvjesno(animalno) u vama
    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.
    Nažalost, ispada da je istina da muškarac koji "glumi" grubijana ima više uspjeha kod žena! Skoro po pravilu su imali više veza i iskustva. E sad, koliko ostaju u vezama ti grubi, koliko su srećni zapravo, to je drugo pitanje! Pretpostavljam da je veća fora natjerati takvoga da bude tvoj (pa makar ponekad i udario) nego biti uz nekog "dobricu".
    Nekako je "veći zalogaj" ženskaroša smiriti, grubijana natjerati da pred tobom prede kao mače...medjutim, jureći te ciljeve, redovno zaboravljamo da prava ćud kad-tad ispliva na površinu, i grubijan onda kad je ljut, bijesan, kad se osjeća izigranim (makar samo umišljeno) reaguje u skladu sa prirodom njegovog karaktera, i nema kud, no šamara! A djevojka na početku bude ponosna što je ljubav prema njoj izazvala takvu buru emocija u njemu i navalu bijesa...ej, nije on bijesnio zbog bilo koga, no zbog mene!!!! EJ!
    Dok se opameti, pomodri dobro...neke se nikad ne opamete...ne razumijem. Ja volim "dobrice" (da im srž koštanu pijem)
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #13
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,680
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Jedan prijatelj mi rece za zenu. Ozenio se skoro .. nesto ga ponekad iznervira pa je isšamara.. Ja se zacudih jer mi je to najbolji drug. Nikad mrava ne bi zgazio. Ali izgleda da mora zenu. I evo ih srecni zadovoljni prave kucu.

    E da citiram jednu djevojku sto je rekla za bivseg.. "Sto ce greote bio je dobar"
    Last edited by Lommy; 03-10-10 at 23:50.


  14. #14
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kakvi samari i poluge, to je samo za seljake... fino je uvatis za baf i povuces 2 do 3 puta. Tako to rade gospoda

  15. #15
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Boze, kakvih sve ljudi nema. Ja mislim da mi /ponosni Balkanci/ zaista prednjacimo u nasilju u brakovima, pa i vezama. Mozda jos oni S.Korejci...?..
    E pa...to su piiiip, a ne muskarci.

  16. #16
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    894
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    batine samo ka' me ko diiiiiiiiira...
    there is no dark side of the moon. as a matter of fact it's all dark.

  17. #17
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Bijah i ja jednom predobar... Moram pochet karate da treniram ili neshto... Ne mozhe se ovako
    Slazem se.

  18. #18
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Nažalost, ispada da je istina da muškarac koji "glumi" grubijana ima više uspjeha kod žena! Skoro po pravilu su imali više veza i iskustva. E sad, koliko ostaju u vezama ti grubi, koliko su srećni zapravo, to je drugo pitanje! Pretpostavljam da je veća fora natjerati takvoga da bude tvoj (pa makar ponekad i udario) nego biti uz nekog "dobricu".
    Nekako je "veći zalogaj" ženskaroša smiriti, grubijana natjerati da pred tobom prede kao mače...medjutim, jureći te ciljeve, redovno zaboravljamo da prava ćud kad-tad ispliva na površinu, i grubijan onda kad je ljut, bijesan, kad se osjeća izigranim (makar samo umišljeno) reaguje u skladu sa prirodom njegovog karaktera, i nema kud, no šamara! A djevojka na početku bude ponosna što je ljubav prema njoj izazvala takvu buru emocija u njemu i navalu bijesa...ej, nije on bijesnio zbog bilo koga, no zbog mene!!!! EJ!
    Dok se opameti, pomodri dobro...neke se nikad ne opamete...ne razumijem. Ja volim "dobrice" (da im srž koštanu pijem)

    Toliko mi se sviđa ovo što si rekla da bi te sad najradije jednom pošteno zalijepio :-P

    Veoma je interesantno to što si napisala da voliš "dobrice" da ih je*** u glavu (ako si nisi šalila, a mislim da nisi jer po mojoj poslovici "u svakoj šali,ima po malo šale") znači u principu voliš jake momke koji mogu da te obuzdaju

    Konačno jedna koja nema priču IJU ZAR MENE,PI KAKO TE NIJE SRAMOTA DA TO PIŠEŠ SELJAČINO JEDNA BALKANSKA, JA BI GA UBILA, JA BI MU VRATILA, JA BIH GA ŠUTNULA (ali stvarnost je drugačija)
    Last edited by Rakun; 04-10-10 at 07:42.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #19
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    136 djevojaka do 26. godine i svaku je prebijao....

    Pa sto onda ni jedna od tih silnih 136 nije ostala s njim?
    Kad vec izvede teoriju da djevojke vole da budu premlacene odgovori na ovo
    bukvalno demantujes svoju teoriju ovim primjerom :idea:
    Pošto ne živi u ortodoksno muslimanskoj zemlji gdje je bigamija legalna ostao je samo sa jednom sa kojom ima ćerkicu (oženio se sa 27) tako da ne demantujem svoju priču.

    taj momak je stalno bio u ozbiljnim vezama (godinu-dvije) i sa te strane je uvjek bio srećan,a s' obzirom da znam te cure svaka je bila odlična(za kuće).Doduše bilo je tu ljubomornih i prezahtjevnih ali niko nije savršen
    a što se onoga broja 136 riba do 26-te godine tiče(koji se čini nevjerovatan) počeo je sa 14 i svaku svoju curu je varao kad je stigao
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #20
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel taj Bokséér iz Dánskéé? ))

  21. #21
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by spirulina View Post
    Pa ti si bas nasao od pametnijih da ucis, svaka cast, napredovao si u svakom slucaju...
    gledajući tadašnje i sadašnje stanje ispada da sam napredovao
    sad sam Rakun v2.0 - moguć downgrade
    Quote Originally Posted by spirulina View Post
    A to sto nemas prazan hod i nije pohvalno obzirom da nam je svima, kao i tebi samom pretpostavljam, iz ovoga sto si napisao jasno na koji nacin i koliko kvalitetno popunjavas taj hod i kako si kvalitetno napredovao i u pogledu svog ponasanja i u pogledu izbora cura sa kojima se ``druzis``.
    potpuno mi je jasno i znam da bih bio srećniji kada bih mogao da budem ponovo svoj ali ispada da vi volite "mudonje" koji vas udaraju (to je izgleda previše napredno za mene) i mrškaju svakom prilikom

    tačno je da bih bio srećniji da mogu biti ponovo svoj, ali je takođe tačno da sam srećniji sada dok se foliram i zahvaljujući tome nisam sam, nego kada sam bio fin i bio sam



    Quote Originally Posted by spirulina View Post
    Jak i siguran muskarac sigurno ne bije, ne sikanira i ne ponizava cure vec ih postuje i ponasa se dzentlmenski prema njima. Ako i ponasajuci se tako opet naidje na cure koje to ne znaju da postuju, on pametno shvati da problem nije u njemu i nastavi da trazi onu koja zasluzuje takvo ponasanje jer kraj sebe ne zeli nista manje od toga. Ali, naravno, ukoliko zelis da imas vezu kakvu tvoji navedeni prijatelji imaju, na pravom si putu.
    Cure o kojima pises definitivno postoje, to su cure sa jako malo samopostovanja, ali mislim da su u velikoj manjini.
    što se tiče toga citiraću zvončicu " Ja volim "dobrice" (da im srž koštanu pijem) "
    Bolje takvu vezu nego nikakvu
    to da su cure koje vole to u manjini jednostavno nije tačno
    ko ima više uspjeha dobri ili grubijani ??? Grubijani naravno, a nema 1000 đevojaka u Crnu Goru koje vole to pa ih "žestoki" momci dijele međusobno no svaki ima svoju (i pored nje još po neku, ali to je druga priča)
    malko matematike nije na odmet
    100 "jakih" momaka = 140 cura
    100 finih momaka= 70 cura
    u kojem redu ima više đevojaka ??
    Last edited by Rakun; 04-10-10 at 07:40.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #22
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lunar View Post
    Jel taj Bokséér iz Dánskéé? ))
    ne iz BG je, inače izbjeglica iz Hrvatske
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #23
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post

    I tako učeći se od drugih ja koji sam bio izuzetno dobar i nježan sa curama i za sve to vrijeme nisam bio naročito uspješan no su me zajebavale okrenuh drugi list i sad ih ćeram u majčinu,šikaniram,nikad ih ne zovem na telefon i apsolutno nemam prazan hod
    samo još da se nakanim da udarim ali mi to nešto ne ide
    Za ovo sam ubijeđena da se šališ.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    e sad pitanje za cure:

    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.
    jak muškarac i dobar muškarac je neko ko mi drži pažnju svakodnevno nekim lijepim stvarima, dovoljno je nekad i porukama, i po meni kad ti neko poklanja pažnju, to je vid očuvanja veze. Sve ostalo se prekida momentalno.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  24. #24
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kuglica View Post
    Za ovo sam ubijeđena da se šališ.
    za šta se šalim (da ne kažemo lažem)
    za to da sam bio dobar ?
    za to da sam sada loš ?
    za odnos između nekad i sad ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #25
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rakune, po tvojim razmisljanjima mogu zakljuciti da ili si sa Zabjela ili imas krizu identiteta.

    Trazis zenu koju ces moci da bijes... Sta ti mislis kakva je to zena? Da li je to ono sto ti zaista zelis?
    to moze biti samo labilna zena bez samopostovanja.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I/K: Boks
    By magnifik in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 14-11-10, 13:35
  2. Boks
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 68
    Last Post: 04-09-10, 23:24
  3. Kik-boks u NK?
    By Luximus in forum Centralni
    Replies: 7
    Last Post: 09-04-09, 17:46
  4. Boks !
    By Gigoje in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 03-03-08, 14:18
  5. O ljubavi i slobodi u ljubavi
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 45
    Last Post: 19-12-07, 07:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •