Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast
Results 101 to 125 of 237

Thread: Boks iz ljubavi

  1. #101
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vestalka View Post
    Nadam se da se salis. :mad:
    ....
    zezas li ti to mene?

  2. #102
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    1,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vestalka View Post
    Nesiguran u sebe, kada postavljas takva pitanja?
    samo nek si zdravo psihijatru moj.
    ne znam zasto ocjenjujes ljude i to odmah negativno a nista ni ne shvatas!!!
    i ne treba ti znak pitanja na kraju kad mu tu mjesto nije.
    za sve koji ne shvataju, mada sumnjam da ih ima jos, ovo nije moj slucaj; a u principu to je objasnjenje ovog topica barem sa moje strane gledano.
    mene su moji naucili da nikad ne dignem ruku na bilo koju zenu a ja sam se zakleo da cu odsjeci ruku koja udari neku zensku osobu.
    vjerovatno mi zao ruku mojih pa ne udarih do sada nijednu
    Last edited by pilicius; 06-10-10 at 14:44.

  3. #103
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    počeću sa par primjera a završiti sa pitanjem:

    -Došao ja kod jednog druga na kafu. Zadesila se tu i njegova đevojka, mi u priču d se oni dohvatiše oko neke sitnice. Nastade tu svađa i od jednom joj on puče šamarčinu od koje bih i ja pao. Ja izbezumljeno skočim od stola i kažem mu nešto tipa "e sad si mu jeba majku što je razvali tako" pokušavajući da ga ohladim malo. Kad od jednom ona skače i unoseći mi se u facu reče "ŠTA SE TI MIJEŠAŠ"!!!!!

    -Imam jednog brata od kojeg ja mislim da nema većeg ženskaroša u Crnu Goru i Beograd. računali smo jednom sa koliko je cura bio i izračunali 136 do njegove 26 godine(ja lično poznajem 50)!!!!!!!!!!!!!!!
    I pored toga što nije neka ljepota,nema ni centa u džepu on je vodio najbolje ribe u gradu (bilo je tu i fotomodela)
    I SVAKU, ALI BAŠ SVAKU JE PREBIJAO!!!!

    -Mog prijatelja je šutnula đevojka poslije 3-4 godine(to mi je dalo ideju za otvaranje teme). ona mu je rekla da je previše dobar!!!!!

    -Pitam ja svoju prijateljicu da li ju je momak nekada udario.
    NARAVNO DA JESTE,KAD GOD TO ZASLUŽIM!!!!!!!!!!!!

    I tako učeći se od drugih ja koji sam bio izuzetno dobar i nježan sa curama i za sve to vrijeme nisam bio naročito uspješan no su me zajebavale okrenuh drugi list i sad ih ćeram u majčinu,šikaniram,nikad ih ne zovem na telefon i apsolutno nemam prazan hod
    samo još da se nakanim da udarim ali mi to nešto ne ide

    e sad pitanje za cure:
    pojasnite zbog čega svoga momka više volite kada vas bije(a volite). Koje su to misli koje vam prolaze kroz glavu . je li u pitanju nešto nesvjesno(animalno) u vama
    da je "jak" muškarac koji vas kontroliše, dobar muškarac .Da li je u pitanju neki vid očuvavanja veze, šta li već.

    To su glupace nevidjene,jer da imaju ista u glavu ne bi bile sa njim a on ima nesto u sebi cime treba da se psihijatri pozabave a mozda bi i novu granu u psihijatriji pronasli.A nijedno ljudsko bice ne zasluzuje batine po tome se valjda od zivotinja razlikujemo...

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    Rakune, po tvojim razmisljanjima mogu zakljuciti da ili si sa Zabjela ili imas krizu identiteta.
    Ne znam ja kome je momak sad sa Zabjela :blah:

    Quote Originally Posted by Flame_S View Post
    to moze biti samo labilna zena bez samopostovanja.
    Tačno, kao što je tačno i to da je takvih većina ovdje...tako da razumijem zašto je postavio temu. No uz malo sreće naiđe i normalan primjerak ženske vrste koji ne uživa u sado-mazo varijantama koje nisu vezane za sex
    She is only here to annoy herself!

  5. #105
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moram da vam se pozalim... Mene momak danas istukao i to nekoliko puta, po guzi ako se to racuna
    Eto i ja imam nasilnog momka ali ga necu ostaviti samo zato sto me spankuje, jer je dusha od covjeka.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  6. #106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Jak muskarac je onaj koji nema lazni ponos i koji ce uvek saslusati zenu
    Pa ti si se i definitivno promijenila
    She is only here to annoy herself!

  7. #107
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    8,652
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ne postoje termini normalno/savršeno/loše itd, sve zavisi od osobe do osobe i od toga kakvu osobu nađe.

    Znam sigurno da ima đevojaka/žena koje vole da budu ponižavane na ovaj ili onaj način.

    To zavisi od toga kako je cura odrastala, ukoliko je navikla da bude ponižavana/udarana, najveće su šanse da će takav model tražit i u vezi, pa na svako normalno ponašanje od strane muškarca će reagovat odbojno. Mislim da je to glavni uzrok zašto cure kažu da je momak "previše fin", jer su naučile na drugačije, osim u slučajevima kad žele da otkače nekog.

  8. #108
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Milo mi je što ste svjesni da ćete biti brisani...vratimo se temi, pišite o temi, a pjesme i klipove vezane za temu brišemo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #109
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa ti si se i definitivno promijenila
    Eh, menjanje je logicna stvar kroz godine sem toga ja nikad nisam podnosila ``grubijane``... To je dobro ako je na bolje. Muskarac koji ume da osovoji zenu bez agresivnosti i zena koja to zna da prepozna i ceni su savrsen par.

  10. #110
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene muskarci osvajaju svojom strascu....

  11. #111
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Jak muskarac je onaj koji nema lazni ponos i koji ce uvek saslusati zenu i kad zna da gresi i truditi se da joj ukaze na greske koliko moze i to vreme ostati kraj nje jer je voli i postuje. To je onaj koji zna da kaze izvini kad pogresi.
    aj mi molim te reci da li si ozbiljno mislila ovo

    ovo je tipican muskarac da ga đevojka je*e u glavu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #112
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zahvaljujuci prirodi posla - srijecem se sa najrazlicitijim zvitnim situacijama. U nebrojenim prilikama vidjela sam sljedece - zive zajedno/u braku su. On "malo voli" da popije, a kad to ucini "malo" je nezgodan i PUNO je voli pa je "malo" ljkubomoran, tako da nekad znaju da se posvadjaju, pa je on "malo izudara" ali on naravno NE misli tako...
    Do krivicne prijave dodje samo ako se gdin ujutru ne izvine (kad shvati da je POGRIJESIO). I onda kad dodje do postupka - skoro uvijek se desi isto.
    Ona kumi, moli sud da ga oslobodi, da ga blaze kazni, da on to tako ne misli, da se iskreno kaje i sl.
    I, sto treba takvim zenama bez JOS batina??
    Trose drzavne pare i snagu da bi im se sto prije vrnule.
    Njima treba definitivno lijecenje.
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  13. #113
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by InDiJaNkA View Post
    Zahvaljujuci prirodi posla - srijecem se sa najrazlicitijim zvitnim situacijama. U nebrojenim prilikama vidjela sam sljedece - zive zajedno/u braku su. On "malo voli" da popije, a kad to ucini "malo" je nezgodan i PUNO je voli pa je "malo" ljkubomoran, tako da nekad znaju da se posvadjaju, pa je on "malo izudara" ali on naravno NE misli tako...
    Do krivicne prijave dodje samo ako se gdin ujutru ne izvine (kad shvati da je POGRIJESIO). I onda kad dodje do postupka - skoro uvijek se desi isto.
    Ona kumi, moli sud da ga oslobodi, da ga blaze kazni, da on to tako ne misli, da se iskreno kaje i sl.
    I, sto treba takvim zenama bez JOS batina??
    Trose drzavne pare i snagu da bi im se sto prije vrnule.
    Njima treba definitivno lijecenje.
    i pored toga što se ovdje sve bsaju kako NIKAD ali NIKAD ne bi podnosile ovakve situacije,VEĆINA BI. Ali u brakove se ne razumijem (nisam ženjen). Znam dosta sličnih situacija u relaciji Momak-Djevojka. Umlati onda se izvini i kao da ništa nije bilo
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #114
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Hahahahaha, e pa dobro je da ti znas bolje.
    Are you suggesting coconuts migrate?

  15. #115
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    i pored toga što se ovdje sve bsaju kako NIKAD ali NIKAD ne bi podnosile ovakve situacije,VEĆINA BI. Ali u brakove se ne razumijem (nisam ženjen). Znam dosta sličnih situacija u relaciji Momak-Djevojka. Umlati onda se izvini i kao da ništa nije bilo
    Sigurno da neka žena bi, ali svaka žena koja drži do sebe ne bi, prije svega, dovela sebe u situaciju da je partner "malo" izmlati, jer "nije slušala"
    One koje vole da glume žrtve, samo neka izvole, nije im teško izaći u susret.
    Da se razumijemo, svako može da pogriješi, tako da nije neobično da budem "slijepa od ljubavi" i da ne vidim da sam se zaljubila u nasilnika, pa čak i da mi prilijepi jedan šamar, ili napravi scenu gdje bilo, ali ako sebi još jednom to dozvolim, ako ne nazovem njegovo ponašanje pravim imenom, onda sam i zaslužila svaku psovku i šamar koji mi uputi. Može se otići, žene, samo treba priznati sebi neke stvari, i shvatiti da je svuda ljepše nego u zajednici koja se temelji na strahu!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #116
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    i pored toga što se ovdje sve bsaju kako NIKAD ali NIKAD ne bi podnosile ovakve situacije,VEĆINA BI. Ali u brakove se ne razumijem (nisam ženjen). Znam dosta sličnih situacija u relaciji Momak-Djevojka. Umlati onda se izvini i kao da ništa nije bilo
    Reci mi nesto...Zato sto TI ZNAS u tvom okruzenju ljude koji nasilje odobravaju,i ona strana koja daje udarac i ona koja prima i predje preko toga,znaci li to da zato sto to gledas takodje odobravas,da ti se dopada to sto vidis?...Evo ja bas i necu da vjerujem da ti se to dopada i da bi volio da zivis tako i ako se "bsas" sad nesto...Mislim da to sto vidis u okruzenju na tebe treba da djeluje tako sto to sebi neces dozvoljavati u zivotu,da budes iznad toga ili ne?...Malo mi je iskreno glupo da ti ista kazem na ovu temu jer te ne shvatam ni malo ozbiljno...



    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #117
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by puppy View Post
    Za mene je jak muskarac onaj koji je - siguran u sebe, stabilna licnost, postuje zenu i njene zelje i nikad nece sebi dozvoliti da se ponasa nasilnicki (sto bi bio samo dokaz njegove nesigurnosti, iskompleksiranosti i kukavicluka...).
    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Jak muskarac je onaj koji nema lazni ponos i koji ce uvek saslusati zenu i kad zna da gresi i truditi se da joj ukaze na greske koliko moze i to vreme ostati kraj nje jer je voli i postuje. To je onaj koji zna da kaze izvini kad pogresi.
    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    aj iskreno...koliko ste takvih momaka upoznale??? jer mi se chini da jeste da bi sad njegovo prezime nosile...
    Dakle...

    1. Đevojke (većina) žele "dobre" momke.
    2. Dobrih momaka stvarno ima malo.

    Ovo je kondradiktorno jedno sa drugim. Neko laže

  18. #118
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Treba to bit sve, svako jutro, da je mirna citav dan, ajde.

    Uf izvinjavam se, pomijesa sam, ne treba da se bije, samo se treba voditi doktrinom - penis bonus pax in domus.

    Muskost se ne dokazuje tucom, ima mnogo drugih nacina da se dokaze muskost.

    Ja licno nikad ni jednu nisam udario. A da sam udario, i da mi je presla preko toga, odma bih je ostavio. Isto bih ostavio djevojku koja bi mi presla preko toga da je nazovem "kurvo".

    Osim u izuzetnim, sexualno obojenim situacijama
    Bjese li prevod Dobar penis mir u kuci?

    Ne znam treba li mlatiti djevojke,neke treba ocigledno. Ja nesto ne mogu zensko da udarim,sve i da zasluzi,necu zbog sebe.
    Ako vec oce da "igra",vazda moze da se povede fina konverzacija,kazes 2-3 rijeci koje ce da je zabole vise nego samar.

  19. #119
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drage dame, zalazete li se za jednakost polova ili ne?! Zar nije bolje da vas momak prebije nego da vas sazalijeva?! Popustanjem/neudaranjem vam pripadnik JEDNAKO JAKOG pola (jbg, ja sam za jednakost - komunjara stara) stavlja do znanja da niste na nivou muskaraca, a to je neprihvatljivo!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  20. #120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NeroAzzurro View Post
    Bjese li prevod Dobar penis mir u kuci?

    Ne znam treba li mlatiti djevojke,neke treba ocigledno. Ja nesto ne mogu zensko da udarim,sve i da zasluzi,necu zbog sebe.
    Ako vec oce da "igra",vazda moze da se povede fina konverzacija,kazes 2-3 rijeci koje ce da je zabole vise nego samar.
    ne ne.... ide :

    "A cock a day,keeps chicken at bay"

    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  21. #121
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Inace... Obrnuta psihologija..... Zasto neki mushkarci vole kuchke?
    -Verovatno jer ne drze do sebe i nisu svoji....

    Eto, srecom... Znam na koga ne djeluje... Preferiram da budem bijesan umjesto jadan. Svakako... Malo ko normalan moze bit srecan ako se osoba B ne ponasa kako treba.
    Last edited by cvxcomputers; 16-10-10 at 14:37.

  22. #122
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "STO ME VISE TUCE JA GA VISE VOLIM"-BOLESNO AL IMA PUNOOOO PRIMJERA..
    "penis bonus-pact in domus" hehehhe

    sta znam , ne osudjujem nikog niti sam ja iko da sudim , ako tako curama odgovara-samo udrite.
    Mene tip tj muz da dovati mislim da bi mu to poslednje u zivotu bilo-bilo je situacija u kojim am ga dovodila do ludila, uspjesno ih je prevazisao -tako da mislim da za mene nema bojazni..

    ja imam prijateljicu , koja modra bude-al ne samara je on ovako po zasluzi;vec se isamaraju tokom vodjenja ljubavi-heheh-al to je off topic(nego mi pade na pamet )
    Last edited by MALAodSKANDALA; 15-10-10 at 12:44.

  23. #123
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    524
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Preferiram da budem bijesan umjesto jadan.
    Potpis na ovo.Ne volim ni jedno ni drugo,ali od dva zla ovo prvo je manje.
    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    "bilo je situacija u kojim sam ga dovodila do ludila, uspjesno ih je prevazisao
    Znachi ON je prevazishao probleme koje si TI pravila? i ponosish se tim? pa,fino...
    Sm1Le4MeNow(banned)

  24. #124
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Devourer View Post
    Potpis na ovo.Ne volim ni jedno ni drugo,ali od dva zla ovo prvo je manje
    Ko voli moj dobri ti... Samo... Ako ti je stalo do nekoga, a on se prema tebi ne ophodi bas najbolje ... Tesko da mozes ravnodushan ostat

    Svakako... Auto s turbom i BLOW OFF ventilom sigurno ima malo duzi radni vijek od onog bez... I ljudi moraju nekako to negativno sto drze u sebi ispoljiti da ne popucaju prije vremena.

    eLeM... Najgori tip nestabilnih i nikakvih ljudi: "Sad cu ja da se pravim nesto i ustezem (bitcharka klasicna), pa ako mu je stalo trchace za mnom"... LOSHE! Mozda dami to imponuje, dize joj samopouzdanje i srecna je jer je kao nekome stalo... Ali da naglasimo: to se zove FOLIRANJE... A s takvim ljudima stvarno ne zelim da imam kontakta, vjerujem da je tako i kod svakog normalnog.
    Last edited by cvxcomputers; 16-10-10 at 17:05.

  25. #125
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Ko voli moj dobri ti... Samo... Ako ti je stalo do nekoga, a on se prema tebi ne ophodi bas najbolje ... Tesko da mozes ravnodushan ostat

    Svakako... Auto s turbom i BLOW OFF ventilom sigurno ima malo duzi radni vijek od onog bez... I ljudi moraju nekako to negativno sto drze u sebi ispoljiti da ne popucaju prije vremena.

    eLeM... Najgori tip nestabilnih i nikakvih ljudi: "Sad cu ja da se pravim nesto i ustezem (bitcharka klasicna), pa ako mu je stalo trchace za mnom"... LOSHE! Mozda dami to imponuje, dize joj samopouzdanje i srecna je jer je kao nekome stalo... Ali da naglasimo: to se zove FOLIRANJE... A s takvim ljudima stvarno ne zelim da imam kontakta, vjerujem da je tako i kod svakog normalnog.
    Konacno neko normalan kome nije do foliranja, igara i pravljanja necim sto nije. Mislila sam da ovakvi vise ne postoje.

Page 5 of 10 FirstFirst 123456789 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I/K: Boks
    By magnifik in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 14-11-10, 13:35
  2. Boks
    By Desert Eagle in forum Ostali sportovi
    Replies: 68
    Last Post: 04-09-10, 23:24
  3. Kik-boks u NK?
    By Luximus in forum Centralni
    Replies: 7
    Last Post: 09-04-09, 17:46
  4. Boks !
    By Gigoje in forum Ostali sportovi
    Replies: 12
    Last Post: 03-03-08, 14:18
  5. O ljubavi i slobodi u ljubavi
    By ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ in forum Ljubav
    Replies: 45
    Last Post: 19-12-07, 07:46

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •