Page 546 of 666 FirstFirst ... 46446496536542543544545546547548549550556596646 ... LastLast
Results 13,626 to 13,650 of 16635

Thread: Iz raznih novina II

  1. #13626
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Presude za ratne zločine (Bukovica,Štrpci, Kaluđerski Laz, Morinj, izručivanje izbjeglih Bošnjaka Karadžićevim dželatima...) koje su tokom ranijih godina donijeli crnogorski sudovi (izrugujući se zdravom razumu, mrcvareći rodbinu žrtava i iznova produžavaći stradanje i agoniju unesrećenih) umjesto da relativizuju i prikriju ulogu Crne Gore i njenih građana u najsramnijem od svih ratova u njenoj dugoj istoriji, učinili su samo da se odloži i oteža naše neminovno suočavanje sa prošlošću.

  2. #13627
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ja sam ucio sa Batom. Sreo sam ga posle rata prvi put 1998. Nisam htio da mu se javim, on je prisao. Naravno, osim par recenica, nismo se dugo zadrzali.
    Elem, istine radi, Bato je mogao jedino iz amin DPS-a, odnosno Mila Djukanovica da bude pusten iz Spuza. Nikakva NOVA mu tu ne bi pomogla. Niti bi on mogao posle bjekstva iz Novog Sada doci u Crnu Goru, a da mu amin ne da crnogorska udba i nezvanicni sef te iste udbe za koga je Bato radio. Tako da nisu u pitanju ravnogorske, nego crnogorske cete.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  3. #13628
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ravnogorski front , DPS nema tu puno razlike.

  4. #13629
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Ravnogorski front , DPS nema tu puno razlike.
    Pa jeste. Isto tako crnogorske, evropske, bilo kakve. Gdje god se okrenes, dps 100 lica, isto toliko nalicja. Ovo je fenomen.
    Evo, sad kao pobjedik(izmedju ostaloh i zadnjih izbora tamo), Djukanovic se pojavljuje u Beogradu. Sta ce covjek, ulozio pare u Tomu i Vucica, da iskontrolise investiciju. Pohvalno. Nemojmo da smo na kraj srca
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  5. #13630
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Pa jeste. Isto tako crnogorske, evropske, bilo kakve. Gdje god se okrenes, dps 100 lica, isto toliko nalicja. Ovo je fenomen.
    Evo, sad kao pobjedik(izmedju ostaloh i zadnjih izbora tamo), Djukanovic se pojavljuje u Beogradu. Sta ce covjek, ulozio pare u Tomu i Vucica, da iskontrolise investiciju. Pohvalno. Nemojmo da smo na kraj srca
    Dok čitam što pišeš samo se pitam da li se tvoje razmišljanje može smatrati karakterističnim za prosječnog birača Nove (odnosno Fronta)?.. Jer ako tako razmišlja biračko tijelo NOVE, a od vas išta bude zavisilo, Đukanovića će sa vlasti smijeniti samo prirodna smrt.
    Ja bih prije rekao da tebe nakon ove posjete ubrzo očekuje (još jedno, možda i najneprijatnije) iznenađenje kada budeš svjedočio kako lider tvoje partije (po instrukciji Beograda) postaje kooperativan i pretvara Srbe u CG u "politički faktor".
    Za tvoju informaciju ta tema je i centralna tokom susreta Vučića i Dačića sa Đukanovićem danas, i to (mož li vjerovat?) kao operacija zamišljena u Beogradu i od strane samih Srba.
    Nije ti sve najjasnije?... Biće uskoro...

  6. #13631
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Dok čitam što pišeš samo se pitam da li se tvoje razmišljanje može smatrati karakterističnim za prosječnog birača Nove (odnosno Fronta)?.. Jer ako tako razmišlja biračko tijelo NOVE, a od vas išta bude zavisilo, Đukanovića će sa vlasti smijeniti samo prirodna smrt.
    Ja bih prije rekao da tebe nakon ove posjete ubrzo očekuje (još jedno, možda i najneprijatnije) iznenađenje kada budeš svjedočio kako lider tvoje partije (po instrukciji Beograda) postaje kooperativan i pretvara Srbe u CG u "politički faktor".
    Za tvoju informaciju ta tema je i centralna tokom susreta Vučića i Dačića sa Đukanovićem danas, i to (mož li vjerovat?) kao operacija zamišljena u Beogradu i od strane samih Srba.
    Nije ti sve najjasnije?... Biće uskoro...
    Samo se nadam da nam 2 Slobova djaka (jedan iz Pg a drugi iz Bg) ne zakuvaju pregorku corbu, mada smo dosta svikli evo 20 i kusur godina

  7. #13632
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Dok čitam što pišeš samo se pitam da li se tvoje razmišljanje može smatrati karakterističnim za prosječnog birača Nove (odnosno Fronta)?.. Jer ako tako razmišlja biračko tijelo NOVE, a od vas išta bude zavisilo, Đukanovića će sa vlasti smijeniti samo prirodna smrt.
    Ja bih prije rekao da tebe nakon ove posjete ubrzo očekuje (još jedno, možda i najneprijatnije) iznenađenje kada budeš svjedočio kako lider tvoje partije (po instrukciji Beograda) postaje kooperativan i pretvara Srbe u CG u "politički faktor".
    Za tvoju informaciju ta tema je i centralna tokom susreta Vučića i Dačića sa Đukanovićem danas, i to (mož li vjerovat?) kao operacija zamišljena u Beogradu i od strane samih Srba.
    Nije ti sve najjasnije?... Biće uskoro...
    Za mene nikakva novost. dodik je jos prije 4, 5 godina navaljivao da se udje u vlast. Sigurno nije sam od sebe to pitao, nego po necijem drugom migu.
    Da je do mene Djukanovic bi bio davna proslost. ALi, kao sto znas, mi ga Srbi ne drzimo na vlasti. Drze ga Crnogorci.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  8. #13633
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    U Andrijevicu sve Srbin do Srbina pa opet DPS na vlast
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  9. #13634
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    ALi, kao sto znas, mi ga Srbi ne drzimo na vlasti. Drze ga Crnogorci.
    probaj samo malo da razmislis zasto je obrnuto
    She is only here to annoy herself!

  10. #13635
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ovaj lik posle 20 i kusur godina iste opozicije i dalje tvrdi kako ga Srbi ne drze na vlast i da su Mandic i co istinski borci za smjenu vlasti. Majko presveta..

  11. #13636
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    A šta ćeš, zbog takvih smo tu gdje jesmo, a ovaj će do smrti gospodariti.

  12. #13637
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ja sam ucio sa Batom. Sreo sam ga posle rata prvi put 1998. Nisam htio da mu se javim, on je prisao. Naravno, osim par recenica, nismo se dugo zadrzali.
    Elem, istine radi, Bato je mogao jedino iz amin DPS-a, odnosno Mila Djukanovica da bude pusten iz Spuza. Nikakva NOVA mu tu ne bi pomogla. Niti bi on mogao posle bjekstva iz Novog Sada doci u Crnu Goru, a da mu amin ne da crnogorska udba i nezvanicni sef te iste udbe za koga je Bato radio. Tako da nisu u pitanju ravnogorske, nego crnogorske cete.
    Nekad je bio lijep momak,zgodan,pogledaj mu sad IZDEFORMISANU facu od svega shto je uradio,fuj !!!
    ...

  13. #13638
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nekad je bio lijep momak,zgodan,pogledaj mu sad IZDEFORMISANU facu od svega shto je uradio,fuj !!!
    Zastidje za covjecanstvo.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  14. #13639
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,052
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Drago mi je shto se makar u nechemu slazemo .
    ...

  15. #13640
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,233
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Za takve nesoje nema dovoljno teške kazne!
    Ne mogu samo da shvatim da niko nije mogao na put da mu stane. Zar je moguće da su se svi "njegovi" samo sklanjali ili čak odobravali sva zvjerstva koja je činio?

  16. #13641
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    on je bio samo jedna od poluga zakrvljivanja naroda, sprovedenog kako bi gladne guzice na miru provele svoje priHvatizacije...
    She is only here to annoy herself!

  17. #13642
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/politika/princ-muh...a-u-crnoj-gori

    A, kako su navalili (ili mi na njih?) da dolaze i kupuju, kao na pijaci.
    Ako vec nijesmo sposobni da privucemo bilo sta sto hoda na dvije noge, a zivi zapadno od Bosfora, onda, bilo bi dobro da "natjeramo" ovog tipa, koji je nesumnjivo bogat i ugledan, da ulozi u nesto dodatno osim turizma.

  18. #13643
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Za takve nesoje nema dovoljno teške kazne!
    Ne mogu samo da shvatim da niko nije mogao na put da mu stane. Zar je moguće da su se svi "njegovi" samo sklanjali ili čak odobravali sva zvjerstva koja je činio?
    Pobjegao je iz RS. Htjeli su Srbi da ga likvidiraju, ne samo drugi. Izgleda da je svugdje imao zastitu sluzbe, ne bih mogao da drugacije objasnim tolike godine na slobodi. Mi smo jos na pocetku rata culi sta je radio, tesko da nisu i drugi koji bi trebali da vode racuna o tome. Nema sansi da nije bio povezan sa sluzbama u CG i Srbiji.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  19. #13644
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Za takve nesoje nema dovoljno teške kazne!
    Ne mogu samo da shvatim da niko nije mogao na put da mu stane. Zar je moguće da su se svi "njegovi" samo sklanjali ili čak odobravali sva zvjerstva koja je činio?
    Pobjegao je iz RS. Htjeli su Srbi da ga likvidiraju, ne samo drugi. Izgleda da je svugdje imao zastitu sluzbe, ne bih mogao da drugacije objasnim tolike godine na slobodi. Mi smo jos na pocetku rata culi sta je radio, tesko da nisu i drugi koji bi trebali da vode racuna o tome. Nema sansi da nije bio povezan sa sluzbama u CG i Srbiji. Kad napisem mi, mislim na nas sto smo ucili sa njim(nisam toliko star, on je bio repetent vise puta , ali je nekako navukao osnovnu, bio je vicesampion SFRJ u boksu, pa su mozda oni urgirali).
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  20. #13645
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stradivari View Post
    Za takve nesoje nema dovoljno teške kazne!
    Ne mogu samo da shvatim da niko nije mogao na put da mu stane. Zar je moguće da su se svi "njegovi" samo sklanjali ili čak odobravali sva zvjerstva koja je činio?

    Monstrum sa Grbavice je samo jedna bolesna i poremecena osoba koja je vjerovala zvanicnom TV dnevniku svojih politickih predstavnika.
    Da nije bilo SDS ideologije koja se reflektuje kroz ovaj klip pok. Rista Djoge, ovo pasce iz Niksica bi ispunilo svoj CV sa par ubistava i silovanja.
    Nazalost, Karadzic i Mladic su mu dali sansu za dokazivanje a pasce je samo iskoristilo to sto mu je dato.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  21. #13646
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    POVRATAK U PROŠLOST

    Neće morati da prijave imovinu članova porodice, ni onu prije fotelje


    Uvecaj!
    Prijave jednom ili dva puta u toku mandata: I skupi satovi su imovina (Foto: Zoran Đurić)



    Vlada planira da početkom naredne godine izmijeni Zakon o sprečavanju sukoba interesa, između ostalog i zbog usaglašavanja sa Zakonom o zaštiti podatatka o ličnosti, što bi moglo da omogući javnim funkcionerima da ne polažu račune o svojoj imovini kao do sada, saznaju “Vijesti”.
    Plan je da funkcioneri ne budu obavezni da prijavljuju imovinu koju su imali prije dolaska na funkciju, kao ni imovinu svojih supružnika i djece ukoliko žive pod istim krovom, što je sada zakonska obaveza. Isto tako, izvještaje o imovini i prihodima podnosiće jednom ili dva puta za vrijeme trajanja mandata. Sada to moraju da rade svake godine.



    Kad nisu ni do sad polagali racune dobijene zahvaljujuci drzavnom budzetu i poslovnim pozicijama koje gradjani finansiraju.. sto bi nadalje.. Drzava to su oni. Sami vide da im moze biti.

    Hvala Lepo

  22. #13647
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,305
    Thanks Thanks Given 
    25
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    28 Posts

  23. #13648
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    i to spada pod cg dosije x... dokumentacija koja nedostaje u porodilistu, o energiji, o bilo cemu sem kad se neko naljuti pa priprijeti nekim dosijeima koji se cuvaju za "nedaj boze" i kvazi afere - do limita pa nazad...sad ce da taje i o imovini drzavnih funkcionera, taji se ko je u posjedu hiljade nekretnina po cg itd itd..
    sve tajnici po cg.. taje pa i albanija iz vremena envera hodze je bila transparentnija...

    Hvala Lepo

  24. #13649
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El Re View Post
    Presude za ratne zločine (Bukovica,Štrpci, Kaluđerski Laz, Morinj, izručivanje izbjeglih Bošnjaka Karadžićevim dželatima...) koje su tokom ranijih godina donijeli crnogorski sudovi (izrugujući se zdravom razumu, mrcvareći rodbinu žrtava i iznova produžavaći stradanje i agoniju unesrećenih) umjesto da relativizuju i prikriju ulogu Crne Gore i njenih građana u najsramnijem od svih ratova u njenoj dugoj istoriji, učinili su samo da se odloži i oteža naše neminovno suočavanje sa prošlošću.
    E zbilja ti ne vjeruje Re da bi Ameri kao SVOG MOŽA PRVOG SAVJETNIKA PROTIV SLOBA u neobjavljanom gradjenskom ratu imali čovjeka koji je organziovao klanja po ex Yu...pa posle primao ubjedljivo najveći broj izbjeglica ppo glavi stanovnika od sih tih zemalja I NAJVIŠE LIČNO DOPRINIO PADU "BALKANSKOG KASAPINA"....malo se i ti gubiš u prevelikom broju poluobradjnih informacija, takoa da ti ova analiza "n drži vodu, po meni"


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  25. #13650
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    O kome ovaj?
    Opet podvaljivanje... ko po "folderu" svaki put...
    p.s. ocigledno doticni sto sam misli o "jednom covjeku" a ne smije sam rec', uvaljuje tj. podvaljuje drugima toboze "braneci" istog a sudeci mu sam kroz projekciju, i to dje ni naznake nema o spominjanju ikoga personalno...

    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 11-12-13 at 16:52.

Page 546 of 666 FirstFirst ... 46446496536542543544545546547548549550556596646 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. filmski isjechci iz novina
    By paralelopipak in forum Film
    Replies: 21
    Last Post: 21-11-11, 10:20
  2. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  3. novina Republika pobijedi na berzi
    By Sandman in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 20-02-08, 09:52
  4. najbolja i najgora novina
    By joao in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-04, 12:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •