Page 629 of 666 FirstFirst ... 129529579619625626627628629630631632633639 ... LastLast
Results 15,701 to 15,725 of 16635

Thread: Iz raznih novina II

  1. #15701
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    To su glasovi za drzavu. Da nema tih ne bi ni drzavu imali no bi pod krilo Srbije bili. Treba zapravo da im se zahvalimo.

  2. #15702
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  3. #15703
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Na zakup prostorija Crna Gora godišnje trošila oko 7,5 miliona eura

    Crna Gora će uštedjeti dosta novca zahvaljujući dogovoru sa Srbijom o besplatnom ustupanju prostorija za ambasade dvije zemlje, saopšteno je iz Ministarstva vanjskih poslova. Slična saradnja već postoji sa Turskom, a u najavi je i sa Makedonijom. Crna Gora je za zakup prostorija, većinom za potrebe konzularnih predstavništava, do sada trošila oko sedam ipo miliona eura godišnje.



    Vila Crnogorka


    Premještanje ambasade Srbije u bivšu zgradu "Puteva" je dobro rješenje za našu zemlju jer je taj objekat prešao u vlasništvo Crne Gore kroz naplatu poreskih dugova imovinom, tako da će se smanjiti troškovi države za iznajmljivanje prostorija, kaže za Atlas TV generalni sekretar Ministarstva spoljnih poslova i evropskih integracija, Predrag Stamatović.
    Crna Gora je za zakup prostorija, većinom za potrebe konzularnih predstavništava, do sada trošila oko sedam ipo miliona eura godišnje.
    "Na obostrano zadovoljstvo postigli smo dogovor sa Srbijom. Ustupaju se nekretnine bez naknade na neodređeno vrijeme", rekao je on.
    Sa Srbijom je postignut dogovor da nove prostorije crnogorske ambasade u Beogradu budu u Čakorskoj 2. Pored ovakvog modela, Stamatović kaže da postoje još dva načina postizanja dogovora o korištenju objekata za konzularna predstavništva, što je Crna Gora sprovela sa Turskom i Makedonijom.
    "Jedan način je ovo što smo mi urdili sa Srbijom, to je razmjena nekretnina, drugi je razmjena placeva što smo mi uradili sa Turskom i treći je oko lokacije koji ovih dana sprovodimo sa Makedonijom gdje i mi i Makedonija zajedno tražimo prostor u trećim državama. Sporazum sa Makedonijom smo potpisali i za nekoliko mjeseci se može očekivati otvaranje prvog predstavništva", kazao je Stamatović.
    Ambasada Srbije je još smještena u Hecregovačkoj ulici u centru Podgorice, dok se diplomatsko predstavništvo Crne Gore u Beogradu privremeno nalazilo u beogradskom Domu Sindikata. Crnogorska ambasada u Beogradu godinama je bila smještena u vili "Crnogorka" na Dedinju, koja je nedavno vraćena porodici Karađorđević, po zakonu o restituciji.




    http://www.cdm.me/politika/na-zakup-...5-miliona-eura

    Sedam i po miliona godišnje :smile:
    In vino veritas

  4. #15704
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    A evo i kako komšije raspolažu novcem poreskih obveznika:

    In vino veritas

  5. #15705
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gledam ovo i ne vjerujem čime se bave novine koji pojedinci s foruma uzimaju za relevantan izvor informacija

    Kurir u najboljem izdanju

  6. #15706
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    http://m.vijesti.me/vijesti/bolnica-...-clanak-197904

    A je li ovo realno ' sezona grijanja je gotova' , ' za koji dan ce se proljepsat vrijeme' . U berane jedu suvu hranu. Ova drzava tone iz dana u dan. U evropu sa DPSom.

    Sent from my GT-I9190 using Tapatalk

  7. #15707
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Terrae Dominus Montenegro
    Posts
    6,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by johnny bravo View Post
    A evo i kako komšije raspolažu novcem poreskih obveznika:
    Samo kratko da se osvrnem... Johnny, podstaknu me ovaj klip što si zakačio...
    Ovog čovjeka, voditelja Uroša Davidovića sa B92 neobično jako cijenim... Neću "otkriti Ameriku" ako kažem da je njegova emisija "Dobra zemlja" ubjedljivo najgledanija emisija iz agronomije na čitavom Balkanu.
    Ne fascinira me toliko što se radi o neobično inteligentnom, obrazovanom i prirodnom voditelju (iako su rijetki, ima ih još), već što je Davidović dokazao (nešto što je na Balkanu zaista rjetkost) da urban čovjek (a ne polupismena seljačina) može vrhunski voditi emisiju iz agronomije.
    Ja se nikad u životu nijesam bavio agronomijom (nijesam imao uslova za to, a vjerovatno bih), ali njegove emisije (na iznenađenje svih mojih ukućana, kojima ništa nije jasno) često rado pogledam.
    Ne samo da je čovjek majstor u onom što radi, i da u emisiji dovodi interesantne goste iz struke, već Davidović nikada ne udovoljava nikom, pa ni uredništvu B 92.
    Nedavno je bila scena (gotovo skandal) kada je tokom jedne emisije, izrevoltiran što su u uredništvu promijenili/pomjerili njegov termin da bi se gledao (nacionalni junak) Đoković, izjavio:
    - Ovog jutra smo počeli malo ranije, zbog tenisa, tako da, eto: nekom tenis, a mi dobismo ono što se rimuje sa time"...
    Srbija se cijepala od smijeha, ali njegovim šefovima nije bilo smiješno...



  8. #15708
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,210
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,318
    Thanked in
    2,020 Posts

    Default

    Diklofenak koristiti minimalno zbog kontraindikacija

    Agencija za lijekove i medicinska sredstva Srbije ALIMS saopštila je danas da je u saradnji sa proizvođačima lijekova koji sadrže diklofenak proslijedila pismo zdravstvenim radnicima kojim ih upozorava o organičenjima terapijske primjene ovog lijeka.

    Diklofenak


    "Korist primjene diklofenaka veća je od rizika, međutim, trenutno dostupni podaci ukazuju na povećanje rizika za nastanak arterijske tromboembolije (tromb se prenosi kroz vene) pri primjeni diklofenaka", navodi se u saopštenju i dodaje da je kod svih pacijenata potrebno primjenjivati najmanju efektivnu dozu ovog lijeka i to u najkraćem mogućem roku potrebnom za kontrolu simptoma.
    Kontraindikacije diklofenaka, kako su naglasili, primijećene su kod pacijenata koji imaju slabo srce.

    • "Primjena diklofenaka od sada je kontraindikovana kod pacijenata kojima je
      ustanovljena kongestivna insuficijencija srca (srčana slabost) NYHA (New York Heart Ašociation) klase II-IV, ishemijska bolest srca, bolest perifernih arterija ili cerebrovaskularna bolest", precizirali su u saopštenju.

    U slanju pisma zdravstvenim radnicima, pored Agencije, učestvovali su i proizvođači koji imaju dozvole za lijekove koji sadrže diklofenak i namijenjeni su za sistemsku primjenu, poput Galenike, Alvogen farme, Hemofarma, Krka-Farme i Farma svisa.

    Izvor: Portal CDM
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #15709
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    http://www.portalanalitika.me/drustv...nije-u-ulcinju

    Hahahha, e sta se radi, kakvo zapisavanje teritorija. Ocekujem od ponositith i hrabrih Crnogoraca 2 slucaja prevrtanja zeludca i jedno mumlanje sebi u bradu. Sto je mnogo vise nego na dosadasnje reagovanje u odnosu na Albance.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  10. #15710
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto je trenutak takav kakav jeste, onda ovo mozemo posmatrati kao lancanu reakciju. (Vjerovatno) jeste provokacija (na koju treba ostati uzdrzan), slanje politicke poruke, ali nije prvi put, koliko me pamcenje sluzi, da se izbor za mis Albanije odrzava u Crnoj Gori. Nijesam siguran, ali mislim da su se te manifestacije i ranije, nekoliko puta, organizovale u Ulcinju tokom devedesetih i u prosloj deceniji.
    Meni ne smeta, od Albanaca ocekujem da budu ono sto jedino mogu biti, Albanci, ali i gradjani koji uvazavaju Crnu Goru. Da bismo dosli do "ekvilibrijuma", do optimalnog stepena suzivota, potrebno je i da vlast cijeni njihovu dokazanu posvecenost Crnoj Gori - posvecenost u onoj mjeri koja je moguca za jedan narod koji, s punim pravom, u drugoj drzavi prepoznaje maticu, a pritom je autohton u drzavi u kojoj zivi. Da ne duzim, kad se nesto obeca, onda se dogovor mora ispostovati. Albanci su svoju rijec (uvijek) odrzali, te svojim dosadasnjim odnosom prema Crnoj Gori nijesu zasluzili da ih se, tek tako, odricemo, lijepimo etikete i pisemo "presude".
    Last edited by Jal Cargo; 23-04-14 at 07:38.

  11. #15711
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Pretpostavljam da se nece niko ljutiti da izbor za mis Srbije bude u Hiltonu u Podgorici kad se otvori. Ono, nema ljutis
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  12. #15712
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uopste nijesam ocekivao da ces to napisati.

  13. #15713
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Uopste nijesam ocekivao da ces to napisati.
    Ja sam siguran bio da ces bas napisati ovo gore sto si napisao. Da ponovim, ocekujem 2 slucaja prevrtanja zeludca i jedno mumlanje sebi u bradu. Toliko je bilo toga i na utakmici Crna Gora-Albanija, tako ce biti i sada. Kad Albanci dodju po svoje, odnosno po ono sto misle da je njihovo, nadam se da se mi Srbi necemo mijesati u fundamentalne i bratske odnose izmedju Albanaca i Crnogoraca.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  14. #15714
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    toliko je neženja kod nas tako da slobodno neka dovode što više žena svaki dan ako će
    She is only here to annoy herself!

  15. #15715
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niksicanin... Trebalo bi da se pomiris sa realnoscu (znam ja da je ti pravilno razumijes, ali te politika frustrira, pa ne znas sta ces od sebe): Albanci ne moraju da "dolaze po svoje", jer su svoji na svome, to pravo im Crna Gora ne moze osporiti ili oduzeti samo zato da bi jedan dobar dio vas, "Srba iz Crne Gore", zadovoljio svoje dnevne energetske potrebe; Albanci nidje ne mogu ponijeti Ulcinj iz Crne Gore, takvi modeli resavanja problema na Balkanu su potroseni, pripadaju istoriji iz koje smo izvukli pouke i ostavili je iza nas. Doduse, uvijek mozete "vi" da dodjete na vlast i pokazete mi da grijesim...

  16. #15716
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Niksicanin... Trebalo bi da se pomiris sa realnoscu (znam ja da je ti pravilno razumijes, ali te politika frustrira, pa ne znas sta ces od sebe): Albanci ne moraju da "dolaze po svoje", jer su svoji na svome, to pravo im Crna Gora ne moze osporiti ili oduzeti samo zato da bi jedan dobar dio vas, "Srba iz Crne Gore", zadovoljio svoje dnevne energetske potrebe; Albanci nidje ne mogu ponijeti Ulcinj iz Crne Gore, takvi modeli resavanja problema na Balkanu su potroseni, pripadaju istoriji iz koje smo izvukli pouke i ostavili je iza nas. Doduse, uvijek mozete "vi" da dodjete na vlast i pokazete mi da grijesim...
    Ja vrlo dobro znam sta cu od sebe. A ti, ako mislis, i jos pricas "izvukli smo pouke", grdno se varas. Kao sto se varate svi da Albanci nece doci po ono sto misle da je njihovo. Nimalo slucajno drzavni dnevnik Albanije temperature mora pocinje bas od Ulcinja. Mislim, ti zivi u tim flosukalama o poukama, to je tvoja stvar i nimalo me ne interesuje. Albanci su osjetili, moze im se, da je doslo njihovo vrijeme da zapisaju teritoriju za koju misle da je njihova, i vjerujem da ce se bas potresti ako ovdje bude neko iznenadjen zbog toga.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  17. #15717
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onda, da se dogovorimo. Pusti mene da se izborim sa velikoalbanskom agresijom na Crnu Goru, a ti pravac Pristina, ili jos bolje - Beograd, Nemanjina br. 11, pa tamo objasnjavaj, analiziraj i resavaj probleme. Svako svoj posa, je li tako.

  18. #15718
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Onda, da se dogovorimo. Pusti mene da se izborim sa velikoalbanskom agresijom na Crnu Goru, a ti pravac Pristina, ili jos bolje - Beograd, Nemanjina br. 11, pa tamo objasnjavaj, analiziraj i resavaj probleme. Svako svoj posa, je li tako.
    Ja sam rodjen ovdje, i nema sta da idem u Nemanjinu 11. A ti resavaj ili ne, bas me briga, samo sto dalje od nas Srba, pa sta god hocete.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  19. #15719
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Citam da je ova vjest pogodila Medojevica i citavu opoziciju kao smetale ima zastave u Berane a ovo im ne smeta.
    mislim uporedjivati zastave jedne tudje zemlje na izbore u CG i jednu manifestaciju je u najmanju ruku glupost.
    eto bili su dani Kanade u Tivtu, dani srpske kulture u HN, TV, PG i KO , da ne nabrajam jos ali imalo bi materijala. ali ocigledno je isto kad se slave izbori u CG tudjim zastavama i kad se organizuje neka manifestacija iz druge zemlje.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #15720
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Ja sam rodjen ovdje, i nema sta da idem u Nemanjinu 11. A ti resavaj ili ne, bas me briga, samo sto dalje od nas Srba, pa sta god hocete.
    Sad si me zbunio. Ne znas sta hoces. Ne interesuju te problemi u Crnoj Gori, u kojoj si rodjen, ne interesuju te problemi u matici, Srbiji, ali si se raspisao i raspojasao sa prognozama od kojih imas velika ocekivanja. Ne moze tako, moras nesto i da das. Mogao bi, recimo, da budes ambasador Crne Gore u Ulcinju, kad nam ga otme Koco Danaj.

  21. #15721
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Sad si me zbunio. Ne znas sta hoces. Ne interesuju te problemi u Crnoj Gori, u kojoj si rodjen, ne interesuju te problemi u matici, Srbiji, ali si se raspisao i raspojasao sa prognozama od kojih imas velika ocekivanja. Ne moze tako, moras nesto i da das. Mogao bi, recimo, da budes ambasador Crne Gore u Ulcinju, kad nam ga otme Koco Danaj.
    Nemoj da mi podmeces da ja hocu neko zlo. Ovdje nije pitanje hoce li biti, nego samo kad ce Albanci poceti da prave haos. To ako ne vidis, tvoj je problem, ne zanima me. Kao i ono na nivou predskolskog djeteta da su izvucene pouke iz balkansih ratova(na pocetku 20. vijeka je predvidjano da je sa ratovima i istorijom zavrseno, stigao je 20. vijek, vijek sveopsteg napretka. Kako je trajao i zavrsio, svi znamo). Nas ste proglasili neprijateljima drzave i najmanje sto mogu ocekivati od vas je da mi budemo na bilo koji nacin umijesani u vase odnose.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  22. #15722
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Srbi… albanci… haos… problemi… u čemu je razlika ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #15723
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niksicanin24,a Srbi inace imaju bas "malu" teritoriju na Balkanu pa bijahu ugrozeni kao narod.Sve od Banjaluke do Nisa i Trebinja do Subotice je Srbija.Taj prostor je konglomerat naroda i kultura.Srbija je recimo duplo veca od Hrvatske.Ali ne,Srbi su uvijek ugrozeni.Bili su ugrozeni 90.ih,sad su takodje ugrozeni. Izgleda da treba citav Balkan da se pretvori u Srbiju da oni ne bi bili ugrozeni.

  24. #15724
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Nemoj da mi podmeces da ja hocu neko zlo.
    Nije valjda. Ona kolicina zadovoljstva, sa kojom si prenio clanak i objasnio da je izbor za mis uvod u apokalipsu, posledica je cega tacno?

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Kao i ono na nivou predskolskog djeteta da su izvucene pouke iz balkansih ratova(na pocetku 20. vijeka je predvidjano da je sa ratovima i istorijom zavrseno, stigao je 20. vijek, vijek sveopsteg napretka. Kako je trajao i zavrsio, svi znamo). Nas ste proglasili neprijateljima drzave i najmanje sto mogu ocekivati od vas je da mi budemo na bilo koji nacin umijesani u vase odnose.
    E, to si u pravu, uvijek precijenim nasu moc orijentacije, spoznaje i opazanja svijeta, medjutim, zaboravio si na faktor "integracija" - clanstvo u vaspitinim kolektivima koji nijesu postojali u periodu koji pominjes, a formirani su upravo da bi sprijecili njegovo ponavljanje. Konkretno, kolektiv(i) kojem cemo se pridruziti, a u kojem je vec ili ce biti Albanija, ima prilicno rigorozne standarde edukacije i vaspitanja, te ce nas, djecu, sprijeciti da se samopovredjujemo dok se igramo.

    Quote Originally Posted by niksicanin 24 View Post
    Nas ste proglasili neprijateljima drzave i najmanje sto mogu ocekivati od vas je da mi budemo na bilo koji nacin umijesani u vase odnose
    Nije bilo potrebe da "vas" "proglasavamo", "vi" ste se sami, dobrovoljno, nedvosmisleno i ponosno, odredili prema divljoj gradjevini koju treba srusiti.
    Last edited by Jal Cargo; 23-04-14 at 09:28.

  25. #15725
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    Nije valjda. Ona kolicina zadovoljstva, sa kojom si prenio clanak i objasnio da je izbor za mis uvod u apokalipsu, posledica je cega tacno?



    E, to si u pravu, uvijek precijenim nasu moc orijentacije, spoznaje i opazanja svijeta, medjutim, zaboravio si na faktor "integracija" - clanstvo u vaspitinim kolektivima koji nijesu postojali u periodu koji pominjes, a formirani su upravo da bi sprijecili njegovo ponavljanje. Konkretno, kolektiv(i) kojem cemo se pridruziti, a u kojem je vec ili ce biti Albanija, ima prilicno rigorozne standarde edukacije i vaspitanja, te ce nas, djecu, sprijeciti da se samopovredjujemo dok se igramo.



    Nije bilo potrebe da "vas" "proglasavamo", "vi" ste se sami, dobrovoljno, nedvosmisleno i ponosno, odredili prema divljoj gradjevini koju treba srusiti.
    Otkud ti znas da izmjeris moju kolicinu zadovoljstva? Niti sam bio nesto odusevljen, niti tuzan. Najprije ravnodusan. A mozda i malcice zloban. Kad ste onoliku dzevu podigli zbog zastave iz Berana, onda da vidim kako reagujete kad se zastave u Ulcinju podizu. I taman ste ocekivano reagovali. Bice ipak mozda i pokusaj mrstenja.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

Page 629 of 666 FirstFirst ... 129529579619625626627628629630631632633639 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. filmski isjechci iz novina
    By paralelopipak in forum Film
    Replies: 21
    Last Post: 21-11-11, 10:20
  2. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  3. novina Republika pobijedi na berzi
    By Sandman in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 20-02-08, 09:52
  4. najbolja i najgora novina
    By joao in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-04, 12:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •