Page 442 of 666 FirstFirst ... 342392432438439440441442443444445446452492542 ... LastLast
Results 11,026 to 11,050 of 16635

Thread: Iz raznih novina II

  1. #11026
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prelomi ga preko koljena Bojović:"....Vujanovićeva neustavna kandidatura"....Nije tako jednostavno kako iz njegovog tona ispada, nikako nije....ČINJENICA JE DA SLAVIMO NEZAVISNOST NOVE DRŽAVE, A DRŽAVA I REPUBLIKA U FEDERATIVNOJ REPUBLICI JUGOSLAVIJI ILI FEDERATIVNOJ DRŽAVI "SRBIJA I CRNA GORA" NISU ISTI...Djukanović je tražio konfederaciju (koja je savez nezavisnih država), pa mu to Srbija nije htjela dati, te se pošlo na referendum.

    Od referenduma je nova država, koja nije nikakva republika u federaciji, nego nova članica UN itd....A PREDSJEDNIK VUJANOVIĆ JE PO PRVI PUT POSTAO PREDSJEDNIK TE DRŽAVE PRIJE 7 GODINA, A DRUGI PUT SADA....bez ikakvog navijanja -tvrdim da mogu da razdvojim profesionalno mišljenje od političkih simpatija-Ustavni sud je zakonito odlučio da je to ovako kako sam izneo. Kako je pravo k**vina nauka, dobar pravnik može uvjek " i ovako i onako" obrazložiti, ali je gore iznijeti stav svakako mnogo jače utemeljen u medjunarodnopravnoj praksi nego drugačije tumačenje...
    Uostalom, posle čestitki Putina, Obame i ostalih-to je gotovo!

    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 23-05-13 at 01:00.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  2. #11027
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    To sve stoji.
    In vino veritas

  3. #11028
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Ne stoji. U ustavu piše da ne neko ne može "biti" predsjednik, a ne da neko ne može "postati" predsjednik najviše dva puta. Vujanović je bio predsjednik nezavisne države Crne Gore od 2006. Pa je bio predsjednik drugi put od 2008. do 2013. i na kraju, kad Crna Gora postane prava pravna država u kojoj je na prvom mjestu poštovanje zakona a Ustav kao sveto pismo, zanima me kakav bi bio odgovor ako bi vas neko pitao "jeste li kad doprinijeli kršenju zakona ili ne daj bože Ustava?". Posebno ako je taj neko ko postavlja pitanje dijete kojem želite da odrasta i da bude vaspitano u skladu sa vrijednostima kakvi su u državi gdje je na snazi prava vladavina zakona.
    Last edited by Dejan; 23-05-13 at 10:14.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  4. #11029
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je drago kad političari čitaju ovaj forum, a još draže kad me maltene citiraju:

    Poslanik Socijaldemokratske partije SDP Džavid Šabović kaže da je neophodno formiranje nove političke snage u Crnoj Gori, koja bi preporodila našu državu i u koju bi ušli predstavnici SDP, Pozitivne, SNP, PZP, LP, manjinskih partija i samo pojedini poslanici DPS.
    http://www.cdm.me/politika/sabovic-p...skid-sa-dps-om

    Tako je, Šaboviću, radiš prave stvari.

  5. #11030
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad se konačno vraćaju investitori koji su POBJEGLI (Qatari Diar se bio potpuno povukao, ugasio crnogorski branch,ALI SE NEDAVNO PONOVO REGISTROVAO), a novi investitori koje se mogu ocijeniti kao NAJBOLJI NA SVIJETU ( šeik i krunski princ UAE Al Nahijan, koji otvara Atlas Capital Centar) samo što nisu došli, pored Boka grupe a Tivat, pravi se konorcijum za Herceg Novski dio Luštice, sa predvidjenim investicijama od 402 mil €...... a odlučujuće za ovu odluku investitora je SIGURNOST KOJU DJUKANOVIĆ NUDI I ZRAČI! Zar ne vidite to?

    ONAJ KO ŠABOVIĆA PRETPOSTAVI DJUKANOVIĆU ZA BOLJEGA I NIJE!

    Nije strašna promjena vlasti, ali puštite toga DJukanovića da konačno odradi ONO ŠTO SAMO ON MOŽE! Šabović i pomenuta ekipa je MNOGO, MNOGO GORA, PRIMITIVNIJA, NEISKUSNIJA, PROVINSIJALNIJA OD LUKŠIĆA, A NI LUKŠIĆ NIJE BIO DOVOLJNO "KAPAC" DA U DOVOLJNOJ MJERI ANIMIRA TE NAJBOGATIJE INVESTITORE.

    Zar ne vidite da Djukanović ima HARIZMU, A TO JE DAR OD BOGA, KOJI IMA 1 OD 100.000 LJUDI?

    Plus OGROMNO ISKUSTVO, najveće na Balkanu.....PUŠTITE GA DA RADI, AKO BOGA ZNATE, ne bi li preokrenuo ove trendove, kao što je počeo.
    Rast CG GDP-a za prvih 3 mjeseca je 5,4% daleko najveći u Jugoistočnoj Evropi...a dolazi najbolje pripremljena sezona u istoriji, Budva i šira okolina konačno ima najsavremeniji kanalizacioni kolektor, koji potpuno čistu vodu izbacuje na dubinu od 50 m! San generacija!!! Šeik dolazi uskoro, Italijani dolaze u prvoj nedjelji juna, u veoma repreentativnom sastavu, da zaključe poslove vezane za poljoprivredu...itd, itd.
    Znači li to nešto? Valjda znači i slijepome .

    Ponavljam-puštite me Šabovića i njegovih beskrajnih ambicija (kako samo sjevernjaci znaju) bez kriterijuma, bez objektivnosti, bez zahvalnosti-samo beskrajno vlastohleplje, sujeta i pohlepa! Vidjeno je to...)


    Pozdrav,
    Last edited by Old Bone; 23-05-13 at 15:27.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  6. #11031
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    I Hitler je bio harizmatican kao jedan u milion

  7. #11032
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Sad se konačno vraćaju investitori koji su POBJEGLI (Qatari Diar se bio potpuno povukao, ugasio crnogorski branch,ALI SE NEDAVNO PONOVO REGISTROVAO), a novi investitori koje se mogu ocijeniti kao NAJBOLJI NA SVIJETU ( šeik i krunski princ UAE Al Nahijan, koji otvara Atlas Capital Centar) samo što nisu došli, pored Boka grupe a Tivat, pravi se konorcijum za Herceg Novski dio Luštice, sa predvidjenim investicijama od 402 mil €...... a odlučujuće za ovu odluku investitora je SIGURNOST KOJU DJUKANOVIĆ NUDI I ZRAČI! Zar ne vidite to?

    ONAJ KO ŠABOVIĆA PRETPOSTAVI DJUKANOVIĆU ZA BOLJEGA I NIJE!

    Nije strašna promjena vlasti, ali puštite toga DJukanovića da konačno odradi ONO ŠTO SAMO ON MOŽE! Šabović i pomenuta ekipa je MNOGO, MNOGO GORA, PRIMITIVNIJA, NEISKUSNIJA, PROVINSIJALNIJA OD LUKŠIĆA, A NI LUKŠIĆ NIJE BIO DOVOLJNO "KAPAC" DA U DOVOLJNOJ MJERI ANIMIRA TE NAJBOGATIJE INVESTITORE.

    Zar ne vidite da Djukanović ima HARIZMU, A TO JE DAR OD BOGA, KOJI IMA 1 OD 100.000 LJUDI?

    Plus OGROMNO ISKUSTVO, najveće na Balkanu.....PUŠTITE GA DA RADI, AKO BOGA ZNATE, ne bi li preokrenuo ove trendove, kao što je počeo.
    Rast CG GDP-a za prvih 3 mjeseca je 5,4% daleko najveći u Jugoistočnoj Evropi...a dolazi najbolje pripremljena sezona u istoriji, Budva i šira okolina konačno ima najsavremeniji kanalizacioni kolektor, koji potpuno čistu vodu izbacuje na dubinu od 50 m! San generacija!!! Šeik dolazi uskoro, Italijani dolaze u prvoj nedjelji juna, u veoma repreentativnom sastavu, da zaključe poslove vezane za poljoprivredu...itd, itd.
    Znači li to nešto? Valjda znači i slijepome .

    Ponavljam-puštite me Šabovića i njegovih beskrajnih ambicija (kako samo sjevernjaci znaju) bez kriterijuma, bez objektivnosti, bez zahvalnosti-samo beskrajno vlastohleplje, sujeta i pohlepa! Vidjeno je to...)


    Pozdrav,
    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...83#post2964983

    A bogme ste prosle godine skroz druge projekte najavljivali, onako kako samo dps to zna i umije. Ispade da od toga naravno nema nista pa je sad red na arape i italijane. Cekamo 2014 da izadjemo iz krize..show se nastavlja..

  8. #11033
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Nije tako jednostavno kako iz njegovog tona ispada, nikako nije....ČINJENICA JE DA SLAVIMO NEZAVISNOST NOVE DRŽAVE, A DRŽAVA I REPUBLIKA U FEDERATIVNOJ REPUBLICI JUGOSLAVIJI ILI FEDERATIVNOJ DRŽAVI "SRBIJA I CRNA GORA" NISU ISTI...

    Od referenduma je nova država, koja nije nikakva republika u federaciji, nego nova članica UN itd....A PREDSJEDNIK VUJANOVIĆ JE PO PRVI PUT POSTAO PREDSJEDNIK TE DRŽAVE PRIJE 7 GODINA, A DRUGI PUT SADA....bez ikakvog navijanja -tvrdim da mogu da razdvojim profesionalno mišljenje od političkih simpatija-Ustavni sud je zakonito odlučio da je to ovako kako sam izneo.
    A što ako sam ja dugovao republici u federaciji 5,000€ poreza? Zašto moram plaćat to novoj državi, članici UN?

  9. #11034
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Pola Svijeta nema ljeba da jede, a ovi protestuju prosipanjem mlijeka. Vala bi im J E B O majku majcinu.

  10. #11035
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Nisam siguran da pravilno tumacis tu zajednicu Srbija i Crna Gora kao federaciju. Tad su nas ubijedjivali da smo zajednica nezavisnih drzava.
    Dakle blizi smo bili konfederaciji, posebno posto savezna vlada nije imala ingerencija nikakvih u CG.
    Tako da tu pricu da mu je ovo drugi mandat i tu "pravnu" filozofiju mogu pricati onima koji su sad upisali pravo.

  11. #11036
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Pola Svijeta nema ljeba da jede, a ovi protestuju prosipanjem mlijeka. Vala bi im J E B O majku majcinu.
    bojim se da te neki od seljaka dohvati da bi bjezao koliko te noge nose...ne bendaju ti oni vas ratnike preko tastature
    She is only here to annoy herself!

  12. #11037
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bavaria, Germany
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Pola Svijeta nema ljeba da jede, a ovi protestuju prosipanjem mlijeka. Vala bi im J E B O majku majcinu.
    Jes da se moglo dati socijalnim slucajevima. Ali ko si ti i ko sam ja da im zapovijedamo sta ce da urade. Mislim mogli bi sve svoje stvari unistavati pa i da su BMW-ovi a ne mlijeko. Takav je zakon

  13. #11038
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Nisam siguran da pravilno tumacis tu zajednicu Srbija i Crna Gora kao federaciju. Tad su nas ubijedjivali da smo zajednica nezavisnih drzava.
    Dakle blizi smo bili konfederaciji, posebno posto savezna vlada nije imala ingerencija nikakvih u CG.
    Tako da tu pricu da mu je ovo drugi mandat i tu "pravnu" filozofiju mogu pricati onima koji su sad upisali pravo.
    Nije fer da mi imputiraš da ja pričam priče da nekoga zavlačim!

    U medjunarodnopravnom statusu- (pored preduslova t.j.definisane teritorije, stanovništva i vlasti na toj teritoriji)- bitno je priznanje i sticanje statusa članice UN, što CG nije bila kao dio federacije. To da li smo bili bliži, ili dalji konfederaciji nije odlučujuće, već pomenuti kriterijumi, koje je MNE ispunila tek od sticanja nezavisnosti po pravilima kako je propisala medjunarodna zajednica, a koja su ispunjena.
    Pored toga, svaka reč koji sam napisao u prethodnom postu je pravno tačna! Ipak, napomenuo sam da dobar pravnik UVJEK MOŽE "SAVITI POZITIVNO PRAVO DA MU SLUŽI", a primjer je Staljinov tužilac Višinski, koji je hiljade pravih ljudi poslao u gulage, fabrikujući lažne optužnice, koje su imale pravno korektnu formu na prvi pogled (a drugi pogled nije bio dozvoljen ); Nadam se da si čuo za čuvene riječi kardinala Rišeljea (Richelieu) :"Dajte mi tri rečenice koje je neko izgovorio i ja ću zakonito obesiti pisca"- ista cinična konstatacija o "fleksibilnosti prava" u rukama dobrog pravnika.

    U tom smislu može se osporavati Vujanovićeva kandidatura, ali ponavljam da je mnogo smislenije i pravno jače tumačenje da je sa referendumom nastala nova država, koja je kvalitetno drugačiji medjunarodnopravni subjekt, pa je Vujanović prvi mandat imao pd 21.maja 2006.g.
    ISTIČEM DA SE MOŽE I DRUGAČIJE POSTAVITI STVAR, ALI DA JE PRAVNO MNOGO NEUBEDLJIVIJE TUMAČENJE DA FEDERATIVNA ČLANICA IMA ISTI MEDJUNARODNOPRAVNI STATUS KAO I NEZAVISNA DRŽAVA, IZ ČEGA BI SLIJEDILO DA JE PREDSJEDNIK FEDERATIVNE ČLANICE ISTO ŠTO I PREDSJEDNIK SAMOSTALNE DRŽAVE, PA BI VUJANOVIĆU OVO BIO TREĆI MANDAT.
    Dakle, opozicija može prigovarati toku izbora, ali ne i zakonitosti mandata špredjednika Vujanovića.

    Čudi me da ne vidiš da sam u pravu, ako se iz posta da zaključiti da smo kolege. Ili se i ti ponašaš po omiljenom obrascu naše opozicije: "Ako se istina ne uklapa u naše stavove-tim gore po istinu"....t.j.da Djulkanović zlatna jaja nosi-i to bi bilo štetno po MNE .

    Pozdrav,

    PS

    Sa ovim postom se odjavljujem iz ove diskusije, ne zato što te manje cijenim, nego zato što sam sve što imam da kažem na ovu temu napisao u postovima.
    Last edited by Old Bone; 23-05-13 at 20:48.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  14. #11039
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,905
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,432
    Thanked in
    2,231 Posts

    Default

    To je potpuno tačno, ali onda je Filip trebalo da podnese ostavku istog dana kad je Crna Gora izglasala nezavisnost i da se ponovo trka za "prvi" mandat. Ipak je i on pravnik, a koiliko razumijem, vrlo sposoban pravnik. To njegovo groteskno dugo predsjedničenje čini još licemjernijim. Razlika između legitimiteta i legaliteta i te fore.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #11040
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Onda bi trebalo ukinuti i nacionalne penzije poslanicima koji su bili u skupstini prije otcijepljenja?

  16. #11041
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Pola Svijeta nema ljeba da jede, a ovi protestuju prosipanjem mlijeka. Vala bi im J E B O majku majcinu.
    Kako bi se pokajao, moj družeeeee.

  17. #11042
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bavaria, Germany
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    Plus OGROMNO ISKUSTVO, najveće na Balkanu.....PUŠTITE GA DA RADI, AKO BOGA ZNATE, ne bi li preokrenuo ove trendove, kao što je počeo.
    Rast CG GDP-a za prvih 3 mjeseca je 5,4% daleko najveći u Jugoistočnoj Evropi...a dolazi najbolje pripremljena sezona u istoriji, Budva i šira okolina konačno ima najsavremeniji kanalizacioni kolektor, koji potpuno čistu vodu izbacuje na dubinu od 50 m! San generacija!!! Šeik dolazi uskoro, Italijani dolaze u prvoj nedjelji juna, u veoma repreentativnom sastavu, da zaključe poslove vezane za poljoprivredu...itd, itd.
    Znači li to nešto? Valjda znači i slijepome .
    http://www.ansa.it/nuova_europa/en/n...4_8649726.html

    Nešto si Bone pretjerano optimističan u vezi napredovanja CG ekonomije, i da se nastavi ovaj rast od oko 2% GDPa godišnje, teško da će se u narednih pola vijeka dostići prosječni evropski standard življenja, jer i ostale države kad-tad rastu po GDPu, a neke kao Turska ili Poljska opipljivo dižu standard življenja poslednjih godina.

    Daleko je bolje nego pod sankcijama 90ih, ali to nije nikakav razlog za slavlje.

  18. #11043
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bone, imas neki dokument koji potvrdjuje tvoju tezu da je rast u prvom kvartalu bio 5.4%?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  19. #11044
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MK View Post
    http://www.forum.cdm.me/showthread.p...83#post2964983

    A bogme ste prosle godine skroz druge projekte najavljivali, onako kako samo dps to zna i umije. Ispade da od toga naravno nema nista pa je sad red na arape i italijane. Cekamo 2014 da izadjemo iz krize..show se nastavlja..
    Ostvarilo sde mnogo toga, A MNOGO VIŠE ĆE OVE GODINE!
    Sjeti se vodovoda za primorje i kanalizacije sa najsavremenijim tretmanom fekalija za Budvu i širu okolinu ni jednu više ne moram da progovorim!

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  20. #11045
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by greenmann View Post
    http://www.ansa.it/nuova_europa/en/n...4_8649726.html

    Nešto si Bone pretjerano optimističan u vezi napredovanja CG ekonomije, i da se nastavi ovaj rast od oko 2% GDPa godišnje, teško da će se u narednih pola vijeka dostići prosječni evropski standard življenja, jer i ostale države kad-tad rastu po GDPu, a neke kao Turska ili Poljska opipljivo dižu standard življenja poslednjih godina.

    Daleko je bolje nego pod sankcijama 90ih, ali to nije nikakav razlog za slavlje.
    U momentima kad moćne po definiciji (kao članice finansijske elite svijeta-EU) Grčka, Španija, Portugalija posrću i pune su im ulice, naš rast je zaista za svako poštovanje...A BIĆE ODLIČNA GODINA ZA TURIZAM, A SAMIM TIM RASTE MOGUĆNOST DA KONAČNO ULOŽE I U PROJEKTE ZA KOJE SE KOLEBAJU....ljudi moji, pa mi smo epska sirotinja bili!!!


    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  21. #11046
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

  22. #11047
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Bone, da se razumijemo nijesmo svi bili epska sirotinja, ali kad zavrsite sa sdps tretmanom bicemo siromasniji i od epske sirotinje.

  23. #11048
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bavaria, Germany
    Posts
    266
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/ekonomija/vlada-na...ovecanje-pdv-a
    Povećanje PDV-a 2%, a i nije neki problem kad su mogli 17% mogu i na 19% da dignu. Ćuti i krpi budžet u recesiji

  24. #11049
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

  25. #11050
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    "U jednom trenutku, jedna ruka mi je bila u medvjedovim ustima, a drugom sam ga držao za grkljan dok nije pao", kaže Blažo. Kakav doktor :lolblue:

    http://www.vijesti.me/svijet/blazo-g...-clanak-130228

Page 442 of 666 FirstFirst ... 342392432438439440441442443444445446452492542 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. filmski isjechci iz novina
    By paralelopipak in forum Film
    Replies: 21
    Last Post: 21-11-11, 10:20
  2. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  3. novina Republika pobijedi na berzi
    By Sandman in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 20-02-08, 09:52
  4. najbolja i najgora novina
    By joao in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 23-08-04, 12:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •