View Poll Results: Tko osvaja JVL?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Jug

    2 10.00%
  • Jadran HN

    0 0%
  • Primorac

    11 55.00%
  • Mladost

    0 0%
  • Budva

    2 10.00%
  • Cattaro

    0 0%
  • Primorje

    1 5.00%
  • Mornar

    0 0%
  • Šibenik

    0 0%
  • Jadran ST

    0 0%
  • Medveščak

    2 10.00%
  • POŠK 1937

    0 0%
  • Rokava

    2 10.00%
Results 1 to 20 of 20

Thread: Jadranska vaterpolska liga - 2010./11.

  1. #1
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Jadranska vaterpolska liga - 2010./11.

    16. listopada počinje treća sezona najjače lige na svijetu.

    http://hr.wikipedia.org/wiki/Jadrans...ona_2010..2F11.

    KONAČNA PROGNOZA

    * Jug
    * Mladost
    * Jadran HN
    * Primorje
    * Primorac
    * Budva
    * Cattaro
    * Šibenik
    * Medveščak
    * Mornar
    * Rokava
    * Jadran ST
    * POŠK 1937

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    primorje prije primorca a?

    ti mora da si neki tesko zagoreli croat

  3. #3
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako bi se hrvatska slucajno plasirala na euro 2012,vjerovatno bi prvi otvorio topic a hrvati bi mu sigurno uzeli neku medalju

  4. #4
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    964
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah,evo ga opet ovaj,imas tamo hrvatske forume pa tamo prosipaj pamet..Primorje ispred Primorca?!Mnogo iritantan lik

  5. #5
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bon_Jovi_90 View Post
    hahah,evo ga opet ovaj,imas tamo hrvatske forume pa tamo prosipaj pamet..Primorje ispred Primorca?!Mnogo iritantan lik
    Barač, Garcia, braća Varga...

  6. #6
    big giant head Guest

    Default

    nije on iritantan lik, nego klinac koji ima visak vremena pa davi online.

  7. #7
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primorje je sa novim pojacanjima kandidat za titulu u Hrvatskoj, tu su negdje li-la sa Mladosti i Jugom

  8. #8
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak je za najviše mjesta promašio šibenik, mora ih spustit 5 mjesta niže na 13. poziciju, a primorac će po meni sigurno bit ispred jadrana, primorja, a vjerojatno i mladosti

    može li netko napisat promjene u sastavima cg ekipa u odnosu na lani, tj nadopunit ovo moje:

    primorac - otišao: kiss, došao: mađarski ljevoruki igrač - ne znam mu ni ime ni gdje je do sad igro niti kakav je (je li igro ikad za reprezentaciju?)

    jadran: - otišli: ivović, zloković, radović, vukčević, jokić, elez, perčinić je li bebić otišo?
    došli: kovačević (mornar), ko je još došo i što igraju ti igrači?

    budva: otišli: ćirić, antonijević, franičević
    došli: jokić, vukčević, žanetić...

    cattaro: jesu li svih 14 lanjskih otišli?
    ko će im igrat i kakve su progoneze za njih?

    evo i napisat ću za naše klubove:
    jug - sve isto ko i lani uz zamjenu sutić za boškovića.
    mladost - otišli: 2. golman brzica - zamjena perčinić, 2. bek milaković - doveden sidrun brlečić iz šibenika (pa će lanjski drugi sidrun lončar vjerojatno sad opet bit bek), otišo prvi ljevak zubčić, a još su došli perić (mladi igrač, 20 god, iz splitskog jadrana kojega rudić često zove na pripreme reprezentacije) i naravno udovičić
    udranih 7 mladosti su: pavić - buljubašić - hinić - muslim i karač - udovičić i još netko (pitanje je tko će bit desno krilo, ima još jedan lijevak živković, ali ne vjerujem da će imat veliku minutažu)
    primorje: otišo nije niko od bitnijih igrača (riješili se lijevaka slovenca, para mi se da se zove bukovac i otišo im je sidrun vrlić), došli braća varga, garcia, sidrun paškvalin i bek jelača.
    prvih 7: car - jelača - paškvalin - varaga i barač - varga i garcia - adusti s klupe franković desni vanjski, glavan bek, krapić sidrun, tiškvivski (ne poznam ga dobro ali dobar klupski igrač na razini primorja od sada, vidjet ćemo kako će se sad snać)

    mornar - 4. po kvaliteti, otišla 2 važna igrača, kovačević u jadran, a ban u possilipo, također i prvi golman kačić. došli: bijač (treći golman juga 91. god - posudba), antonijević (budva), i franičević (ne znam je li ovaj sidrun iz budve ili lijevak iz jadrana st), na prvu nešto lošiji nego lani

    pošk, medveščak i jadran st će se borit za poz 5 - 8 hr kluba. iako je jadran u početku trebo bit samo s juniorima nakon lanjskog financijskog kraha ipak su doveli smodlaku, i braću wigo amerikance, ne znam jesu li još koga doveli. pošk je u stečaju, ali je doveo 2 mlada amerikanca koje će plaćat US savez, a pošk im treba dat stan i hranu, i doveli su 3-4 igrača iz jadrana, i benića i bautovića 2 igrača juga (91 i 92 god) na posudbu što su bili juniorski prvaci svijeta lani u šibeniku. medveška ne znam na ćemu je osto, otišo im je trener asić u primorje.

    šibenik bi trebo bit zadnji od svih klubova - igraju sa 3 igrača koja su doveli, svoja bivša igrača, stojanović (sidrun), vrebac (golman) i antić - zadnja dvojica nisu uopće igrala zadnjih godina ili su igrali samo ljeti 2. ligu. ostatak ekipe su im lanjski juniori, a i većina njih su još uvijek juniori. trener im je zeljak (lani igro u medveščaku) koji ima tek 31 god, a brkić pomoćni trener.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  9. #9
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što jug ima zanimljiv raspored ove godine:
    2. kolo - jad hn
    3. kolo - slobodan
    4. kolo - PRIMORAC
    5. kolo - mla
    6. kolo - BUDVA
    7. kolo - catt
    8. kolo - PRIM
    i onda može odmarat (5 kola) do 1/4 finala, ili ako bude 1. ili 2. (što očekujem) onda sve do final4-a.
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  10. #10
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ROKAVA!!! ROKAVA!!! ROKAVA!!!


    Osvajamo lagano ove godine

  11. #11
    big giant head Guest

    Default

    može li netko napisat promjene u sastavima cg ekipa u odnosu na lani, tj nadopunit ovo moje
    sto se jadrana tice, otisao je i bebic i to u cattaro. dosli su, taj momak iz splita [ja sam mislio da je kovacic, a ne kovacevic], iz vojvodine uros kalinic [bek] i petar filipovic [centar, bio je u rimu medju 15 za srbiju], iz cattara je dosao djordje filipovic [bio najbolji igrac finala LEN kupa], iz primorca crepulja [nezgodno krilo iz primorca, nekad veliki talenat, sada... pa, propali talenat ], vratio se premus po 3. put. to je, mislim, to. ostalo ce se popunjavati sa klincima [+ naravno, scepanovic, gojkovic i janovic].

    primorcu je otisao, osim crepulje [sto ne vjerujem da smatraju velikim hendikepom] i kiss. dosao je madjar kallay, iz chini mi se honveda. mislim da nije igrao nikad za a reprezentaciju, ali je bio sa univerzitetskom u beogradu prosle godine. mislim da nisu nikoga vise uzimali..

    budva je dovela nekog kanadjanina, ne znam ni kako se zove ni sta igra, dovela je djordja bashica na centru [dal je on igrao za marsej prosle godine, ili brat mu, nisam siguran]. ostao im je sefik, pa su pjetlovica proslijedili zvezdi. ostao im je trbojevic, iako sam ja donedavno mislio da je on odlucio da posle prosle sezone batali vaterpolo.

    cattaro je gro ekipe promjenio. dosli su im bebic, barba [koji je, mislim, bio u nishu prosle godine], doveli su amerikanca bittera, a zeljko vicevic ce ponogo da igra. ovo je sa njihovog sajta: "Na prvom treningu javili su se: Bjelobrković, Barba, Ž. Vičević, Pavlović, Božović, Djurović, Paunović, Krivokapić, Vrbica, Dončić, Bebić, Drašković, Živković, Tomašević."

  12. #12
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da vjerojatno je kovačić - znam ga po nadimku kova, nisam bio siguran u prezime. znači jadran ima solidnu prvu postavu. što igra filipović? prednost jadrana je što je tucak navikao radit u takvim uvijetima još u šibeniku. kad se mogo sa njima borit u euroligi do zadnjeg kola za 1/4finale, sa gojkovićem, janovićem i ostalima očekujem i dosta više. u jadranskoj ligi final4, a u euroligi će bit u prvoj jakosnoj grupi i izbjeći će juga, recco i partizan pa imaju realne šanse za prolazak u 1/4finalne grupe

    je li osto peković u budvi, što će im onda treći sidrun? nekako mislim da će oni opet bit iza i jadrana i primorca unatoč pojačanjima

    cattaro je ipak zadržo dio mlađaih igrača od lani. ne znam što će im bebić.ne znam snagu tih igrača, ali mislim da bi cattaro mogo bit ravnopravan u borbi za negdje 8-9 mjesto u jvl.

    e i đuho je reko daje rokava složila konkurentniju ekipu ove sezone. već su bili doveli burburana u 12. mjesecu, sad im je stigo računica, i još nekoliko igrača koje sadne znam na prvu ponovit
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  13. #13
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Dubrovnik
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    * Jug - Rokava 14:3
    * Budva - Jadran ST 13:8
    * Primorje - Mornar 11:6
    * Cattaro - Šibenik 9:7

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Raspored nam je los (gostujemo Primorju, Jugu i Budvi, a domacini smo jadranu i Mladosti), ali makar nam nisu stavili ono kao lani.
    Da se izvucemo iz g....a, pa cemo vidjet kako ce to sve ic'.
    P r i m o r a c

  15. #15
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Primorac - POSK 13-7 ..... navijanje odlicno ,nas oko 40 tak u kopu,pirotehnika .....sve na nivou a igrali smo protiv dosta slabe ekipe Shodno tome mislim da budva ili jadran igraju sa poskom ne dodje ukupno 40 ljudi a nas je samo toliko u kop bilo !

    NAPRED PLAVI
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Mnogo manje utakmica= mnogo manje zanimljivosti= mnogo manje postova
    makar do aprila, mjeseca, a onda ce se opet poceti punom snagom
    Please alowe me to introduce myself.......

  17. #17
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel 6 tog primorac-jadran ?
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    rupa
    Posts
    259
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    aj postavi to pitanje još na 10 tema
    o.O

  19. #19
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DjuKa View Post
    aj postavi to pitanje još na 10 tema

    Pa ovo je za vaterpolo i ono tamo isto tako da gasss
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  20. #20
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1,681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pro Reko od naredne sezone u Jadranskoj ligi


    Prvak Italije i vicešampion Evrope Pro Reko naredne sezone će gotovo sigurno igrati u Jadranskoj ligi, izjavio je danas direktor tog takmičenja Milivoj Bebić.

    "Velika je verovatnoća da će Pro Reko ući u Jadransku ligu. Oni su spremni da plate da bi igrali, odnosno da finansijski participiraju troškove. Treba, ipak, pričekati odluku Upravnog odbora", rekao je Bebić za sajt Crovaterpolo.

    Pro Reko već godinama kupuje sve najbolje evropske vaterpoliste, ali dva puta u poslednje tri godine nije uspeo da trijumfuje u Evroligi. Pretprošle godine je u finalu izgubio od Primorca, a ove od Partizana.

    Bebić je rekao da su prvaku Srbije Partizanu vrata Jadranske lige širom otvorena, ali su crno-beli još na čekanju, jer nije poznato da li spremni da učestvuju u finansiranju lige.
    http://sportservis.name/wsw/index.php?p=133&ni=23982

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  2. Liga Sampiona 2009/2010
    By Celzinjo in forum Fudbal
    Replies: 7085
    Last Post: 25-05-10, 18:07
  3. Jadranska liga - vaterpolo
    By bracodubrovnik in forum Ostali sportovi
    Replies: 1232
    Last Post: 12-05-10, 16:35
  4. Goodyear Jadranska Liga
    By Bunny Rabbit in forum Ostali sportovi
    Replies: 273
    Last Post: 18-12-05, 13:02
  5. Jadranska Liga u fudbalu
    By {-_-} in forum Ostali sportovi
    Replies: 19
    Last Post: 05-05-05, 15:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •