Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 42 of 42

Thread: P: I: KUCA NA ZABLJAKU (lux sredjena)

  1. #26
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    455
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes......

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,809
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by milannce View Post
    e prodaces je 210 hiljada samo nek si zdravo pa ni kad su rusi dolzaili u najjecem jeku nije mogla proc toliko a ne sad .... sta vam je ljudi napravite kucu za 30 do 40 hiljada evra i neka bude jos 10 hiljada da je namjesti i sad bi da se uzme preko 200 hiljada... pa da to tako moze svi bi to radili

    btw cvrsta gradnja po sistemu kljuc u ruke kosta 300 evra o m2
    drvene brvnarice rozajske od 150 do 200 e po m2 i montazne tu oko 200 e po m2

    a moj otac je bio u poslu sa nekim rusima koju su na sjeveru pravili veike kuce osnova 90m2 prizemlje prvi i drugi sprat ukupne povrsine 270m2 i ta kuca nije kostala preko 200 hiljada a radjen je putod 1,5km doduse podijeljena cijena puta voda se dovodila iz PM itd... itd ....
    tako da ako oces da je prodas a ne samo da je prodajes skupo ti je ovo maximalno .........

    sa srecom da bog da je ti prodao i 300 hiljada
    Koštaju ali fušerišanje samo takvo, da nemaš jednog jedinog kvalitetnog materijala na objekat... Realno je oko 500 eura da košta po kvadratu PLUS zemljište, dozvole, komunalije!!!

    Minimum ga 700 ispada, e sad prije je bilo normalno da se zarađuje po objektu x4 a nekad bogami više , zavisi od lokacije. Sad ide zarada x2.

    Nego na temu, kuća vrijedi dosta. Ne bih lupam sad ali ispod 100 hiljada je poklanjanje, eto tako.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uppp..............

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,834
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lacky View Post
    kralju moj kvadrat stana novogradnje kod pumpe je 2400e a sto mislis koliko onda ide kuca koja je namjestena full? hahaha....
    cijena kuce je 210000 evo i slike...
    Na Zabljak kvadrat stana 2400e??!!

  5. #30
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Humska 1
    Posts
    1,321
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    . Ne bih lupam sad ali ispod 100 hiljada je poklanjanje, eto tako.
    ali ne 210 hiljada
    FILIP-ANDREJ i STRAHINjA tatini sinovi :)

  6. #31
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Na Zabljak kvadrat stana 2400e??!!
    Da li je zaista 2400e kvadrat stana na Zabljaku, moze li neko ovo da potvrdi?:shock:

    Koliko je recimo cijena kvadrata u onoj novoj zgradi Razvrsja, kod autobuske, zna li neko?

  7. #32
    Join Date
    May 2010
    Location
    my madness,my right
    Posts
    2,903
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Da li je zaista 2400e kvadrat stana na Zabljaku, moze li neko ovo da potvrdi?:shock:

    Koliko je recimo cijena kvadrata u onoj novoj zgradi Razvrsja, kod autobuske, zna li neko?
    na more nemozes toliko vise kvadrat prodat 1300 do 1800e da biras,a more je more

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milannce View Post
    e prodaces je 210 hiljada samo nek si zdravo pa ni kad su rusi dolzaili u najjecem jeku nije mogla proc toliko a ne sad .... sta vam je ljudi napravite kucu za 30 do 40 hiljada evra i neka bude jos 10 hiljada da je namjesti i sad bi da se uzme preko 200 hiljada... pa da to tako moze svi bi to radili

    btw cvrsta gradnja po sistemu kljuc u ruke kosta 300 evra o m2
    drvene brvnarice rozajske od 150 do 200 e po m2 i montazne tu oko 200 e po m2

    a moj otac je bio u poslu sa nekim rusima koju su na sjeveru pravili veike kuce osnova 90m2 prizemlje prvi i drugi sprat ukupne povrsine 270m2 i ta kuca nije kostala preko 200 hiljada a radjen je putod 1,5km doduse podijeljena cijena puta voda se dovodila iz PM itd... itd ....
    tako da ako oces da je prodas a ne samo da je prodajes skupo ti je ovo maximalno .........

    sa srecom da bog da je ti prodao i 300 hiljada
    Dje ti je to montazna 150-200 eura? Sta dobijas za to ? Konkretno sam ja ovih dana gledao i ne mozes nac za te pare.

  9. #34
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    2,118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zgrada Razvrsija na Zabljaku procitao u novine kvadrat je 1600 eura..

    p.s. Kuca ti je druze extra sredjena i sve..SRECNA PRODAJA..svako ima svoju cijenu tako da necu da komentarisem ni mnogo ni malo...

    FREE REFRESH

  10. #35
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    realno gledano kuce na zabljaku i to drvene sa nekim solidnim placem su se prodavale po 100 000e kuce od oko 70 do 80 kvadrata.
    sad to je bio kratak period ali cijene su ostale iste samo sto nema prodaje,sad prolazi novi put za zabljak sledece godine bi trebalo da se pravi nova zicara a zabljak je 300 puta atraktivnije mjesto od kolasina i za skijanje i za ljetnji turizam koji je prilicno razvijen.

    najbitnija stvar - sad da imas kes i da kupis plac na zabljak nemozes da pravis kucu bez dozvole koju nemozes da dobijes jer konkretno na razvrsju nema detaljnih urbanistickih planava,a ako pocnes da gradis odma ti ruse ,u slucaju da ti ne ruse nemas dozvolu nemozes da dobijes vodu i struju.
    takodje prikljucak za vodu je 2000e plus da dovedes do placa,takodje struju dovodis sam.

    ja bih recimo moju kucu od od 85 kvadrata,plus podrum jedno 10 ,sa placem od 300 kvadrata takodje na razvrsju ,nalazi se preko puta ove tvoje prodao za 80 000e.
    put do kuce mi se cisti tako da nema nikakvih problema,dvospratna kuca na prvom spratu wc ,hodnik i tri sobe i jedna terasa,dolje hodnik ,kupatilo ,dnevna ,trpezarija,kuhinja i velika terasa.Kuca je namjestena ili niej lux znaci nema djakuzije i lcd nego klasika ali sve novo.

    izvini ako kvarim oglas ali i ja mislim da je 210 000 mnogo ali jedno oko 150 000.
    i vjerujte mi jednu stvar da je najteze naci dobrog majstora na zabljaku a cijene su tri puta skuplje nego kod ovih na primorju

  11. #36
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko ce u 500 evra da je nece ni za 135 000 prodati?

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu li ovo plocice u dnevnoj sobi ili mene oci varaju i mimo ovoga "kamina" ima li ova kuca podno, parno ili neko slicno grijanje ?
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  13. #38
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    TIVAT
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zabljak 210.000e pa ja sam na metar od marine porto montenegro,znaci dvije milijarde cu prodat kucu ako krene opet sa nekretninama,ali lijepo izgleda sto jes jes....

  14. #39
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Dje ti je to montazna 150-200 eura? Sta dobijas za to ? Konkretno sam ja ovih dana gledao i ne mozes nac za te pare.
    106km 21000 € montazna sa prevozom iz srbije postavljena na grahovo kljuc u ruke
    smile if you fucked today

  15. #40
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,242
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Ko je radio mrtvu plocu, tj. samo postolje? Ima li dimnjak ? Ima li vodovodnu instalaciju? Ima li plocicte? Koji je pod? Oni naprave speticku ? Spoje kucu na septicku ?

  16. #41
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    364
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sledece godine bi trebalo da se pravi nova zicara a zabljak je 300 puta atraktivnije mjesto od kolasina i za skijanje i za ljetnji turizam koji je prilicno razvijen.

    Nemanja ko pravi tu novu zicaru na Zabljaku i na kom mjestu?i da li si skijao ove zime na Bjelasici i Savinom Kuku kada tvrdis da je 300 puta atraktivniji ZB.

  17. #42
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za ljetnji turizam je 300 puta atraktivnije i zabljak je ljeti pun ko se bavi turizmom mnogo vise ljeti zaradi nego zimi.
    ove godine na bjelasici ,na jahorini i na savinom kuku.
    trenutno je kolasin bolji za skijanje ko oce da se iskija ko voli malo ekstremnije stvari zabljak je zakon ,rizicnija duza i po meni bolja staza mnogo ,jedino sto nema adekvatne zicare i ne odrzavaju dobro stazu.
    zicara se jos ne pravi ali se nesto spekulise da ce sledece godine ,na savinom kuku

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I/U: Smjestaj na Zabljaku
    By graveolens in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 17-09-10, 22:38
  2. Ljetovanje na Zabljaku
    By vicky in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 16-06-09, 13:06
  3. DPS pobjedio na Zabljaku !?!?
    By Ataman in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 32
    Last Post: 05-09-04, 01:23

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •