Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 31

Thread: I: COM-TECH SHOP Podgorica

  1. #1
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,422
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default I: COM-TECH SHOP Podgorica

    Zanima me zna li ko gdje je premjesten COM-TECH SHOP, bio je na Starom Aerodromu u Kozarackoj 38?

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Ne radi vise. Firma se zatvorila.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    a jel moguce to?
    onakvi markenting i cuda i zatvorise se
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ninja pobratima brata mog je bomba totalno nagrdila.
    Ali dobro je, nije slijepo crijevo, to je najvažnije.

    A sto se tiche marketiga, to je bilo i ocekivano, sjeca li se ko Oly computersa i istog marketinshkog forsiranja. Neodrzivo za CG.

    A fto, ću.
    Sada ću ga ugasiti na Šut Duvn.
    Čemu ovo služi, a osim toga i ne radi!!!

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Hmmm... Neka su se vala zatvorili.. Ono, bilo je marketinga, djelovali su povoljno za obične smrtnike, ali:

    Prije masu godina kad sam još bio slabije povezan s dobavljačima... Podjoh u ComTech shop Da kupim kućište prazno, u njega je bilo 450W napajanje, i ja sam htio da doplatim za 550W.. Rekli su da može da me neće ispast možda 5E...
    Sjutri dan, dolazim, kućište me čeka sve zapakovano... Gledam fakturu... FULL CIJENA KUĆIŠTA i FULL CIJENA NAPAJANJA... Zajedno 50E... (znači naplatili su mi i ono od 450W koje su "prisvojili")... A inače se radilo o kućištu koje je s napajanjem 20-25E, i napajanju 550W koje je u Tagor bilo 15-20E

    Onda 1 moj drug... Kupio PC s 3 godine garancije kod njih... I gle čuda... NA vrh 2 godine je riknuo (srećom, prije nego se firma zatvorila). Mi u servis, a serviser ladno vadi RAM memoriju dok je PC spojen na strujnu mrežu.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Ja sam bio zadovoljan sa njima. Uzeli smo tamo 3 lap topa i jos uvijek su dobri. Dva asusa i jedan acer. Cijene su bile bas povoljne.
    A sto se tice ComTech shopa i Oly-ja, mislim da nijesu znali da barataju sa tolikim novcem koliko su zaradjivali, trosilo se na sve strane i eto....

    pmpedja- ako imas neki racunar od njih koji ti je u garanciji, javi se na pm, ako ti neki dio nije ispravan, sredicemo to u garantnom roku.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  7. #7
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Prije masu godina kad sam još bio slabije povezan s dobavljačima... Podjoh u ComTech shop Da kupim kućište prazno, u njega je bilo 450W napajanje, i ja sam htio da doplatim za 550W.. Rekli su da može da me neće ispast možda 5E...
    Sjutri dan, dolazim, kućište me čeka sve zapakovano... Gledam fakturu... FULL CIJENA KUĆIŠTA i FULL CIJENA NAPAJANJA... Zajedno 50E... (znači naplatili su mi i ono od 450W koje su "prisvojili")... A inače se radilo o kućištu koje je s napajanjem 20-25E, i napajanju 550W koje je u Tagor bilo 15-20E
    a dobro, tako i mi poslujemo samo sto vratimo slabije napajanje kupcu, ne prisvajamo nista. moras razumjet da firme rade drugacije i da je njima prvo kuciste i napajanje jedan artikal, pa kad naruce drugo napajanje ne mogu samo da ti zamijene, jer onda na stanju imaju artikal samo fizicki a nema nikakvog ulaza za njega, sto inspekcija ne bi tolerisala.

    a da nije u redu sto su zadrzali prvo napajanje-to ne sporim.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  8. #8
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,944
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Pazi... Da su mi rekli: Kupi oba napajanja - rekao bih da nema problema... Ako sam platio OBA... Volio bih da dobijem OBA... I sve bi bilo ok

    Inače... Jedan od mogućih razloga propadanja...

    Drug je imao PC s 8500GT karticom... Dok je PC bio u trogodišnjoj garanciji, lipsala je... Dali su mu 9500GT

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tungunstan-Tunguzija
    Posts
    1,502
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Ja sam bio zadovoljan sa njima. Uzeli smo tamo 3 lap topa i jos uvijek su dobri. Dva asusa i jedan acer. Cijene su bile bas povoljne.
    A sto se tice ComTech shopa i Oly-ja, mislim da nijesu znali da barataju sa tolikim novcem koliko su zaradjivali, trosilo se na sve strane i eto....

    pmpedja- ako imas neki racunar od njih koji ti je u garanciji, javi se na pm, ako ti neki dio nije ispravan, sredicemo to u garantnom roku.
    to što su lap topovi još uvijek dobri nije do njih već do proizvođača lap topova. Da su se kvarili a ovi ih uredno servisirali ili zamijenili onda bi bilo razumljivo da ih hvališ
    Vjestacka inteligencija se ne moze suprostaviti prirodnoj gluposti.

  10. #10
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Pazi... Da su mi rekli: Kupi oba napajanja - rekao bih da nema problema... Ako sam platio OBA... Volio bih da dobijem OBA... I sve bi bilo ok

    Inače... Jedan od mogućih razloga propadanja...

    Drug je imao PC s 8500GT karticom... Dok je PC bio u trogodišnjoj garanciji, lipsala je... Dali su mu 9500GT
    Jbg, oni su prema zakonu duzni da ti u roku od 45 dana oprave kvar ili nadoknade stetu - zamijene dio istim (ako istog nema u obzir dolazi samo bolji, jer se ne smije na stetu kupca) ) a dobro je da neko barem stiti potrosace

    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  11. #11
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    1,422
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Ja sam bio zadovoljan sa njima. Uzeli smo tamo 3 lap topa i jos uvijek su dobri. Dva asusa i jedan acer. Cijene su bile bas povoljne.
    A sto se tice ComTech shopa i Oly-ja, mislim da nijesu znali da barataju sa tolikim novcem koliko su zaradjivali, trosilo se na sve strane i eto....

    pmpedja- ako imas neki racunar od njih koji ti je u garanciji, javi se na pm, ako ti neki dio nije ispravan, sredicemo to u garantnom roku.
    Poslato na pm...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by New_user View Post

    A sto se tiche marketiga, to je bilo i ocekivano, sjeca li se ko Oly computersa i istog marketinshkog forsiranja. Neodrzivo za CG.
    That s the point
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #13
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by New_user View Post
    A sto se tiche marketiga, to je bilo i ocekivano, sjeca li se ko Oly computersa i istog marketinshkog forsiranja. Neodrzivo za CG.



    Nije njih uništio marketing nego trošenje para od kredita za gradnju zamka i kupovinu luksuznih auta. Nema rabote bez dobrog marketinga pa bilo to oglašavanje u medijima ili nešto drugo.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,046
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,349
    Thanked in
    1,214 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Nije njih uništio marketing nego trošenje para od kredita za gradnju zamka i kupovinu luksuznih auta. Nema rabote bez dobrog marketinga pa bilo to oglašavanje u medijima ili nešto drugo.
    Slazhem se, ljudi ovdje bjeze od marketinga ali to je ono sto jednim dijelom prodaje proizvod. Nije ih sigurno ubila reklama nego bas to sto ti navodish.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Slazhem se, ljudi ovdje bjeze od marketinga ali to je ono sto jednim dijelom prodaje proizvod. Nije ih sigurno ubila reklama nego bas to sto ti navodish.
    Pazi oboje znamo kolika je danas zarada po jednom prodatom notebook / netbook računaru (uzećemo da im je to bio target prodaje).

    Ali ja znam i koliko košta reklama u Vijesti, koliko košta bilboard za mjesec dana, koliko koštaju katalozi, koliko košta bigovanje, štampa, plaćanje dječaka da ih ubaciaju u sandučiće, znam koliko košta radio, koliko košta TV reklama, znam koliko se plaćaju radnici, struja, voda i to su sve ogromni troškovi kod nas....

    Ajde ovako, znaš li da za jedna bilboard u PG treba a prodaš oko 4-5 lap top račuanara da bi ga isplatila. Ako imaš 4 bilboarda (koji za PG nijesu ništa bukvalno) treba da prodaješ jedan lap top dnevno, svaki dan da bi samo pokrio troškove bilboard -a. Malo prevelik zalogaj za firmu koja ima jednu randju....
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Odma ću vi reć pošto radim u marketing službu Vijesti, puna kolor strana za jedan dan košta kolko bilbord u centru Podgorice za dva mjeseca , pa još 30 eura preko.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,937
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    Odma ću vi reć pošto radim u marketing službu Vijesti, puna kolor strana za jedan dan košta kolko bilbord u centru Podgorice za dva mjeseca , pa još 30 eura preko.
    posto mozda ne smijes da odajes cijenu kolor strane u vijestima...koliko kosta bilbord za jedan mjesec u PG?
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  18. #18
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    HAhahahah čušš... ODAJEM... ada kako bi moga prodat nešto ako cijenu krijem? AHahHAHA

    Puna strana za jedan dan (kolor) košta 793.5 eura +PDV ili ti 928 eura ukupno. Dodaje se +30% cijene ako oćeš da ti strana bude desna u prvi dio novine.

    Bilbord u sred centra grada u ovo vrijeme možeš dobit 350-400 eura i to u guzicu da te ljube. Ako ih uzmeš 4-5 može bit ih sve dobiješ po 300.

  19. #19
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ihaaaaaa

    1000 € za stranu?
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Upravo tako... ili ti ako uzmeš desnu 1200 eura... DNEVNO.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    HAhahahah čušš... ODAJEM... ada kako bi moga prodat nešto ako cijenu krijem? AHahHAHA

    Puna strana za jedan dan (kolor) košta 793.5 eura +PDV ili ti 928 eura ukupno. Dodaje se +30% cijene ako oćeš da ti strana bude desna u prvi dio novine.

    Bilbord u sred centra grada u ovo vrijeme možeš dobit 350-400 eura i to u guzicu da te ljube. Ako ih uzmeš 4-5 može bit ih sve dobiješ po 300.
    OPa onda mi imamo fantazija cijene kod vas :wink:
    Inače bilboard je zbog krize i 300€ moguće uzeti. Pola ih "visi" za džabe trenutno i dali bi samo da se krene.

    Inače u vrijeme ComTech -a radio sam drugi posao i tada je bio bilboard 370€. Zarada na laptopove se nije mijenjala (otprilike je ista zarada i tada i sada). Finansisjki neodrživo, druga je stvar što su "zahvaljujući" njima pozatvarane neke duge bjesnije radnje koje su krvile sa cijenama, i na kraj su ostali samo veliki igrači koji su preživjeli njihov "marketing"..
    Epilog je da je Crna Gora izgubila makar 10 radnji računara zbog njihove ideje sa cijenma. A svi znamo da jedino konkurencija može da radi poradi na lojalnim cijenama, kvalitetnom uslogom i većim izborom...


    Da se vratim na početak, Peđa napiši koji je model u pitanju pa ću te uputiti na servis.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  22. #22
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Istina ti je to živa, sad kad se kolko tolko sredio problem sa cijenama, iako znaju kretenski da variraju od jedne do druge radnje, sad postaje problem izbor.
    Tj ođe možeš kupit samo ono što ti se nudi, a ne ono što oćeš. Ovđe egzotična kućišta i komponente možeš da gledaš samo na sliku... Da neko otvori radnju sa sitnicama za modovanje, pa i da mu je zarada 200%, opet bi se napunio para jer toga niđe nema...

  23. #23
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima izbora, kako nema?

    Kod Sparca, Sase, Cvx-a..Ista garancija ka u radnju, a cijene drasticno nize.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  24. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,937
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    HAhahahah čušš... ODAJEM... ada kako bi moga prodat nešto ako cijenu krijem? AHahHAHA

    Puna strana za jedan dan (kolor) košta 793.5 eura +PDV ili ti 928 eura ukupno. Dodaje se +30% cijene ako oćeš da ti strana bude desna u prvi dio novine.

    Bilbord u sred centra grada u ovo vrijeme možeš dobit 350-400 eura i to u guzicu da te ljube. Ako ih uzmeš 4-5 može bit ih sve dobiješ po 300.
    Pa vidim nesto pricas toliko i toliko puta 2 plus jos 30e...pa rekoh da ne smijes reci, inace ne bi bilo potrebe da ne kazes koliko je...
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  25. #25
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Znam ja da ima izbora, ali ga nema... Uvijek ili nije na lageru, ili se više ne može nabavit, ili nema kod dobavljača... i ne pričam o izboru koji oni nude, evo sam mi reči đe ćeš ođe kupit eVGA matičnu ploču? Niđe. Mimo toga ako po svijetu daju za nešto garanciju 24 mjeseca, ovđe ako dobiješ 12 sve nogama da se u guzicu biješ.
    Ovđe nećeš kupit zalmanovo skoro ništa, nećeš nać Koolance setove za vodeno lađenje...
    Ovđe nemaš prodajni salon đe ćeš da uđeš i da pogledaš Dell laptop? Nemaš đe da ga vidiš nako na sliku?
    To su sve stvari koje gledamo na net a nemaju ođe da se kupe... naš izbor ovđe je u svakom slučaju smiješan.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Com Tech Podgorica problem...
    By VladoNK in forum Ostali oglasi
    Replies: 33
    Last Post: 20-06-10, 11:03
  2. ::Sex :: Shop:: Podgorica ? < dje je > ?
    By Black_Pirate in forum Centralni
    Replies: 14
    Last Post: 08-03-10, 14:19
  3. Podgorica - Bukumirsko jezero - Matesevo - Podgorica
    By Vele_PG in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 13-11-08, 20:43
  4. Hi tech!
    By ines in forum #montecafe
    Replies: 4
    Last Post: 30-03-06, 01:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •