Results 1 to 18 of 18

Thread: Pusenje na parkingu?

  1. #1
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pusenje na parkingu?

    Jesteli nekad probali ovaj sport ...ako jeste koji je to parking bio i na kji bi ste voljeli.Malo adrenalina ne skodi.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Bar
    Posts
    679
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koji si ti perverznjak,najbolje je pod vedrim nebom,kakav parking.
    deksi

  3. #3
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na zgradu na zgradu

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    UnDeRgRoUNd
    Posts
    3,253
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bio je jedan klip dje djevojka drka liku ispred carina u autu preko dana
    Viktorija Badza! um zu sehen,dich nacktauf dem Nordpol !

  5. #5
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prolazim svakog dana pored autobuske i vjerujte da mnogo puta vidim kako neka zenska pusi ili fatacina,naravno na parkingu u nekom autu.Zato sam i postavio ovo i dal neko ima iskustva...Klip ispred carina sam gledao a cuo sam da ima jos slicnih...

  6. #6
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    35
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    proslijedite taj klip od ispred carina

  7. #7
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    ima dosta kod 13 Jula
    i a u gradu kod Kina Kultura
    doduše nisam vidio šta rade oni parkirani pored mene
    ali sam jednom slučajno kod Ljubovića naletio na Komšinicu!!!!!!!!!!! kako se bavi tim sportom
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #8
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    2,641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    u HN vazda visinske pripreme rokaju li rokaju

  9. #9
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chu na parkingu kao da je to neki adrenalin, to je normalno i dosadno. dobar je trip da ti ga pushi u bioskopu ili chak da se poseksate u bioskop dok pichi film, prvo ti ga ispushi malo a onda je povedesh u zadnje redove i razbijesh od kurca

  10. #10
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LudnicaKovin_ View Post
    chu na parkingu kao da je to neki adrenalin, to je normalno i dosadno. dobar je trip da ti ga pushi u bioskopu ili chak da se poseksate u bioskop dok pichi film, prvo ti ga ispushi malo a onda je povedesh u zadnje redove i razbijesh od kurca
    Eh, u bioskop je mrak, trip je u lokal da se pojebete, u lozu neku

    Ili na pedolino, al da je pedolino parkiran tacno onamo kuda prolaze brodici sa turistima, kako ja to volim, jednom sam u Becice poveo jednu bogami daleko, i krenemo mi da se *****o, i prolazi neki brod, pun ka oko, ova se mala bila postidjela, a ja se namjerno podiga malo, i onda krenuo da ***** jako, da turisti vide kako mi muda lupaju o nju, a trese se pedolino od jebanja, a brod turisticki se trese od aplauza.

    Moram to ponovit, vazda me palilo pred publikom da *****
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  11. #11
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    A necu ponovo da pricam, jer samo ja pricam, ocu da i drugi pricaju, ja ne znam stpo se stidite, tacno sam planira da po forumu prodajem carsave, jer izgleda vi svi se sa carsavima preko glave jebete. Ovo ne vazi za odredjene ljude, vec za vecinu

    Aj dobro, ispricacu jos ovo.

    Ja na plave horizonte, i svi znate kako je tamo, plicak 100 metara od plaze i vazda puno. I tako ja stojim, u vodu mozda do pupka, i tu ona krene nesto da me ljubi, a mene poljubac odma pocne da pali, i ja kako cu sto cu, da ne propustim momenat, uvatim je i onako stojeci je popnem na meni. Uglavnom su neka djeca bila tu oko nas, a ona nije mogla vise, nego pocela da uzdise, i bas da talasa vodu kako se nabijala, kad nam dolece jedna zena, majka ove djece, nih troje, sto su se kupali pored nas - pa kako vas nije sram, stidite se, ovo je sramota, svasta zena nama, ija tu onako u sred jebanja prekinut, jos crven u facu, krenem put obale, a pola naroda me gleda mrko, a polami se smije, e cudo jedno, ovako kad se prica ne valja, al tamo uzivo je to bilo vrh, hahahahah, posle nam se ova djeca nisu primicala,hahahahahahah
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    A necu ponovo da pricam, jer samo ja pricam, ocu da i drugi pricaju, ja ne znam stpo se stidite, tacno sam planira da po forumu prodajem carsave, jer izgleda vi svi se sa carsavima preko glave jebete. Ovo ne vazi za odredjene ljude, vec za vecinu

    Aj dobro, ispricacu jos ovo.

    Ja na plave horizonte, i svi znate kako je tamo, plicak 100 metara od plaze i vazda puno. I tako ja stojim, u vodu mozda do pupka, i tu ona krene nesto da me ljubi, a mene poljubac odma pocne da pali, i ja kako cu sto cu, da ne propustim momenat, uvatim je i onako stojeci je popnem na meni. Uglavnom su neka djeca bila tu oko nas, a ona nije mogla vise, nego pocela da uzdise, i bas da talasa vodu kako se nabijala, kad nam dolece jedna zena, majka ove djece, nih troje, sto su se kupali pored nas - pa kako vas nije sram, stidite se, ovo je sramota, svasta zena nama, ija tu onako u sred jebanja prekinut, jos crven u facu, krenem put obale, a pola naroda me gleda mrko, a polami se smije, e cudo jedno, ovako kad se prica ne valja, al tamo uzivo je to bilo vrh, hahahahah, posle nam se ova djeca nisu primicala,hahahahahahah
    a istina ima roditelja koji ne vole djecu.. sta da se radi.. mucenik covek...
    nego tebi to i onako nije strano...?! ne bi trebalo da je reklo bi se po tebi:monkey:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  13. #13
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista dok neko ne izjebe nesto prije izbora na one velike mitinge u centru grada, pred 20-30.000 ljudi. Pozeljno bi bilo da je osoba suprotnog pola iz rivalske partije i da to bude usred skandiranja 'Milo, Milo' ili 'Pedja, Pedja', zavisno od toga koju opciju podrzavate, cisto da vas to dodatno napali i ovako nadrkane od izbora. E to je adrenalin!

    Evo je iskocio neki prirucnik za pedofile, pa ne bi bilo lose da se otvori jos jedna tema, dje bi ozbiljno popricali i dje bi se, eventualno, dogovorili na koju osnovnu skolu treba da se krene. Da ne skrecem s teme - svaka osnovna skola ima parking!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  14. #14
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    0.6 v ka dioda

  15. #15
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Cu pusenje, ispred moje zgrade lik sa mercedes dzipom, bijelim, upalio farove, upalio sva 4, otvorio prozore, narihtao muziku... i jebe, ova skace na njega, ja se napalih od gledanja, cilj mu bio da privuce paznju valjda, mozda je skidao mrak pa da svi znaju....


    A kad smo kod pusenja i parkinga, onamo kod medicinske je dobar onaj parking uvece... samo mi nemojte subotom i srijedom tamo, ocu komfor...


    Sad ozb, kad pominjete ove stvari, gdje jos u pg (a da je u grad) ima tih mjesta dje se moze opusteno uzivat, ne te gdje me ljudi gledaju nego nesto zabaceno mracno a opet da nije van grada, kao ovo kod medicinske?
    Njak Njak Njak

  16. #16
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Stadion titexa je vazda popularan biomi kad sam dijete bio vazda je tix fakera oko stadiona i kod tehnickih fakulteta..

  17. #17
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    777
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    meni je puseno na semaforima jednom,mislim da je riskantnije no na parking prsli...a kao sto je neko gore vec rekao vise jebite a manje pricajte o jebanju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kakvi ste na parkingu?
    By Tica in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 106
    Last Post: 17-02-11, 10:12
  2. Pusenje
    By Brajo in forum Sve i svašta
    Replies: 22
    Last Post: 17-07-07, 14:45
  3. Vidjen novi BMW M5 na parkingu u Nemackoj
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 23-09-04, 00:37

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •