Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 127

Thread: Najzanimljivija mjesta vodjenja ljubavi

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica:(((((((
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Najzanimljivija mjesta vodjenja ljubavi

    Plaza, bazen, suma, livada, drvo...ili 'pak krevet??? Koliko ste mastoviti u sexu i koliko pridajete znacaja ekscentricnim mjestima?
    Sama sam na vijetu,nikoga se ne ticem. Svi koji uspijevaju odlikuju se drskoscu,a ja tih osobina nemam. Mrze me zbog svoje prirodne ljepote. Ah,uskoro cu umrijeti,ali od tuge sto su ljudi toliko okrutni.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bio topic
    a ja i krkna se slozismo za crkvu!!! :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovo je bila najzanimljivija tema na ovom forumu i danas se oderem od smija kad se sjetim opisa jedne odive.
    Predlazem ti da za jednu noc ne ponovis sve moguce teme i obicaj je da se pocne od sopstvenog iskustva, misljenja..... jer tesko da ce drugacije tvoja pisanija jutra docekati.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica:(((((((
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hej hari krisna, teme sam postavila pa ko odgovori odgovori,a cisto sam htjela vidjeti koliko su ljudi danas mastoviti u sexu i koliko mu znacaj pridaju. Meni decko kaze da sam luda sto volim takva mjesta. Htjela sam vidjeti da li je to istina.
    Sama sam na vijetu,nikoga se ne ticem. Svi koji uspijevaju odlikuju se drskoscu,a ja tih osobina nemam. Mrze me zbog svoje prirodne ljepote. Ah,uskoro cu umrijeti,ali od tuge sto su ljudi toliko okrutni.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa koja su to mjesta pricaj da vidimo jer odje svi znaju sta ko voli, a ti kao nova mozda imas novu ideju. Zasad DIDI i Krkna imaju najbolje opise

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoc ja u jedan kafic u hercegovacku - necu ga imenovat, dvoje mladih bludnika zabili se u wc, ne daju nikome da se pomokri, ni ruke da plakne, i jebu li se jebu...
    Ja nesto nisam konzervativna, jos kad se popije, izbezumi, a prifrcilo ti je, ali ovo je mnogo gadno to izgledalo... vjerujte mi!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    908
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svako mjesto je "savrseno" kad strast uzme pod svoje :!: :!: ...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PHANTOM
    Svako mjesto je "savrseno" kad strast uzme pod svoje :!: :!: ...
    Bogme ti je ovo tachno :!:

    Quote Originally Posted by DIDI
    a ja i krkna se slozismo za crkvu!!! :P
    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Zasad DIDI i Krkna imaju najbolje opise
    Eh...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica:(((((((
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Wc lokala je otrcana fora, ali uvijek dobro dodje kao prva pomoc.
    Sama sam na vijetu,nikoga se ne ticem. Svi koji uspijevaju odlikuju se drskoscu,a ja tih osobina nemam. Mrze me zbog svoje prirodne ljepote. Ah,uskoro cu umrijeti,ali od tuge sto su ljudi toliko okrutni.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ma krevet i hauba(kad je ljeto)

    Dva najjaca mjesta :-)

  11. #11
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica:(((((((
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ne znam,kada je ljeto u pitanju ima tu mnogo zanimljivijih varijanti, recimo...suma, plaza, pedolino...more...
    Sama sam na vijetu,nikoga se ne ticem. Svi koji uspijevaju odlikuju se drskoscu,a ja tih osobina nemam. Mrze me zbog svoje prirodne ljepote. Ah,uskoro cu umrijeti,ali od tuge sto su ljudi toliko okrutni.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Darkwood
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DiDa
    Plaza, bazen, suma, livada, drvo...ili 'pak krevet??? Koliko ste mastoviti u sexu i koliko pridajete znacaja ekscentricnim mjestima?
    Sve ovo i jos mnooogo toga..
    Quote Originally Posted by DiDa
    Hej hari krisna, teme sam postavila pa ko odgovori odgovori,a cisto sam htjela vidjeti koliko su ljudi danas mastoviti u sexu i koliko mu znacaj pridaju. Meni decko kaze da sam luda sto volim takva mjesta. Htjela sam vidjeti da li je to istina.
    Nijesi luda.. nijesi
    Quote Originally Posted by DiDa
    Wc lokala je otrcana fora, ali uvijek dobro dodje kao prva pomoc.
    slazem se..
    I jos ovo.. na kraju, kad prodjes sve to, francuski lezaj je NAJBOLJI :!:
    I jos nesto, primijetio sam, a nijesam jedini da su zenske veci egzibicionisti nego muskarci, bar sam ja ima takva iskustva a i gotovo svi momci iz mog drustva.. Muskarcu je ipak neprijatnije i ne moze u potpunosti da uziva, spusta mu se i sl. od straha da ih neko ne ufati na djelu.
    Obrati paznju na to kad budes ubijedila momka na tako nesto.. :wink:
    Reci mu da sam mu reka' da ce mu poslije bit milo.. :wink:
    Pogledaj ima li struje u taj streker..
    (by Joshe Dallas, alias: Ljiljana Milosevic, ex prof. knjizevnosti cetinjske Gimnazije)

  13. #13
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anarhista
    I jos nesto, primijetio sam, a nijesam jedini da su zenske veci egzibicionisti nego muskarci, bar sam ja ima takva iskustva a i gotovo svi momci iz mog drustva.. Muskarcu je ipak neprijatnije i ne moze u potpunosti da uziva, spusta mu se i sl. od straha da ih neko ne ufati na djelu.
    Obrati paznju na to kad budes ubijedila momka na tako nesto.. :wink:
    Reci mu da sam mu reka' da ce mu poslije bit milo.. :wink:
    Slazem se sa anarhistom.Morash naci pravu osobu koja je perverzna koliko i ti i koja je sa tobom spremna na sve vrste egzibicionizma. :oops: Morash biti jako sigurna u tu osobu i kako se kaze "slijepo mu vjerovati".
    Sva mjesta koja ti padnu na pamet...podijeli ih sa njim i po njegovoj reakciji cesh jednostavno prokljuviti da li je on prava osoba za to.Kad te "uhvati" strast gotovo je...onda tu pada...citiracu Mugijev signature "Sex?Anytime!Anywhere!Right here!Right now!
    Wc nekog kafica kad je bash hitno...park "kupachica",park shuma "Gorica",plaza,more...(pojedini primjeri su vec isprobani :!: :oops: ), ali mislim da ce vam ipak najvishe odgovarati jedan veliki i prostrani krevet :!: :wink:
    Toliko od mene.Poz :!: 8)
    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidim ja nedostaje mi post

    Koliko li je ovo vec puta bilo Isprobavanje u svakom slucaju!
    \x56 \x47 \x42 \x4D
    \x53 \x41 \x47 \x50

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    SPOJSIS
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ADA U VILJUSKU OD BAGERA RADOJA DAKICA TAMAN JE ZA DVOJE KOMOCIJA NEMA STO DA TE ZULJA MOZE DA UPALIS JOS DA TE SPUSTA GORE DOLJE ILI NA GUZICU OD SLONA DOK ON GUZELJA VI BUCA BUCA NA NJEGA
    OD BLATA CETE ME PRAVIT MENE BITI NECE
    http://cgm.cs.mcgill.ca/~godfried/agifs/piss.gif

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Split
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    S vemena na vrijeme je dobro posjetit kakav grm, bunker ili slicno... Ali nekako me prodje volja za modricama, izgrebanim ili zacrnjenim rukama, natucenim nogama pa mi je krevet ipak najnapetiji 8) Sado mazo iskljucujem iz ovoga 8)

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lijaa
    S vemena na vrijeme je dobro posjetit kakav grm, bunker ili slicno... Ali nekako me prodje volja za modricama, izgrebanim ili zacrnjenim rukama, natucenim nogama pa mi je krevet ipak najnapetiji 8) Sado mazo iskljucujem iz ovoga 8)
    My girl
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam uvijek za prirodu, bilo u planinama ili na moru na kakvom otocicu... :wink: Nesto mi nije za stvar na javnim mestima. To obicno rade oni koji bi u stvari htjeli biti zateceni u samom cinu, nemam takvih zelja. Volim biti smiren i komotan.
    Ali ako pogledas na ovu slikicu, tamo ispod onog drveta ispod samog vrha je potpuno ravna livada od nekih 20, mozda i 30 kvadratnih metara. A trava da bi ju htjeli imati na Marakani ili u Wimbledonu. U skali imas mali prirodni bazen pun vode, a ima tamo i jedna jama da se sklonite ako dodje do nevremena. Grom ce prvo udarit u drvo... E pa sad osim ptice i covjeka tamo ne moze niko doc i ljeti je obicno oko 20-25 C+. Zeznuti te moze samo to da bi neko dosao prije :roll:
    I sada zamislite da imate sobom sator i svu potrebnu opremu, hranu.... E nece ni jedna koja voli planine odolit iskusenju 8) Vatra i zvijezde ljudi... Ja na takvim mestima obicno ostajem nekoliko dana.
    http://img101.exs.cx/img101/5909/kojanebitu7om.jpg

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa owako...fino je u kola posto imam X5 pa mu otvorim gepek pa je bucam..ili je povedem kad je ljeto posto imam gliser nedje na puchinu pa mi lize kurchinu...ili u vilu je povedem pa imamo masu mjeste elegancija sine i imamo bazen pa mi ga blanja pod vodu gala brate..

    this was based on a true story!

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,309
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zar moras sve to imati za dobar sex :roll:

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za dobar sex imam *****...

    a owo gore su samo neka mjesta ono znas...sminkerica ...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    [quote="tastatura"]ADA U VILJUSKU OD BAGERA RADOJA DAKICA TAMAN JE ZA DVOJE KOMOCIJA NEMA STO DA TE ZULJA MOZE DA UPALIS JOS DA TE SPUSTA GORE DOLJE


    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    HR, BIH, CG, GRCKA
    Posts
    758
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam meni je u liftu bilo najzanimljivije, a jos sam bio mlad i naivan pa me djevojka iskoristila....
    Zlatile se Novosadjanke
    U svakoj zeni lezi djavo. Ili ga ubijes radjanjem, ili poslom, ili i jednim i drugim.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Smirnoff_ice
    Ja sam uvijek za prirodu, bilo u planinama ili na moru na kakvom otocicu... :wink: Nesto mi nije za stvar na javnim mestima. To obicno rade oni koji bi u stvari htjeli biti zateceni u samom cinu, nemam takvih zelja. Volim biti smiren i komotan.
    Ali ako pogledas na ovu slikicu, tamo ispod onog drveta ispod samog vrha je potpuno ravna livada od nekih 20, mozda i 30 kvadratnih metara. A trava da bi ju htjeli imati na Marakani ili u Wimbledonu. U skali imas mali prirodni bazen pun vode, a ima tamo i jedna jama da se sklonite ako dodje do nevremena. Grom ce prvo udarit u drvo... E pa sad osim ptice i covjeka tamo ne moze niko doc i ljeti je obicno oko 20-25 C+. Zeznuti te moze samo to da bi neko dosao prije :roll:
    I sada zamislite da imate sobom sator i svu potrebnu opremu, hranu.... E nece ni jedna koja voli planine odolit iskusenju 8) Vatra i zvijezde ljudi... Ja na takvim mestima obicno ostajem nekoliko dana.
    http://img101.exs.cx/img101/5909/kojanebitu7om.jpg
    Bilo bi to lijepo planinarenje...ukoliko volite avanture
    -A brod se ljuljao i ljuljao i ljuljao...
    a maca je opet pozelenela..

  25. #25
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Podgorica:(((((((
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E zabbranity pa tebi je zivot ludilo, sta ces mi obicni ljudi nemamo sve to pa nam je zato i sex tako los)))
    Ok je sve to sto ste rekli i ja se slazem da je krevet najbolji od svega, ali kada imas osobu ciji te pogled odmah navodi na sex, ne biras mjesto. A sto se tice toga da uvijek postoji mogucnost da budes uhvacen, sa tim se slazem,takva mjest ne volim, ali ako je mirno, nema nikog,a u jedno i avanturisticki...
    Sama sam na vijetu,nikoga se ne ticem. Svi koji uspijevaju odlikuju se drskoscu,a ja tih osobina nemam. Mrze me zbog svoje prirodne ljepote. Ah,uskoro cu umrijeti,ali od tuge sto su ljudi toliko okrutni.

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •