Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 64

Thread: Stari Aerodrom - info

  1. #26
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    245
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prijatno sam iznenadjen kako se Stari aerodrom lagano urbanizuje. Iskreno par godina nisam zalazio u isti (osim do Volia) i juce odoh do Technomaxa iskreno sam iznenadjen koliko se sve promjenilo na bolje i bas sam uzivao...
    Daj vise odmora jeziku nego rukama.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stari aerodrom postaje naselje koje ce biti za 6-7 godina grad u gradu...ima oko 30000 ljudi i jedino je naselje ako se ne varam (uz blok) koje ima urbanisticki plan sto je mnogo znacajno!!! polako stari a. dobija izgled jednog lijepog kraja...ima jos mnogo da se radi ali ce to biti divno mjesto za zivot-van centra i buke,a opet imas sve sto ti je potrebno da bukvalno ne izadjes do grada po mjesec dana ako su u pitanju neke namirnice i sl...

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,655
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Hocemo (zatvoreni) bazen na starom!

  4. #29
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Sad kada otvore tranzit bojim se da će postati samo još jedan zagađeni, zakrčeni i bučni dio grada kao što je sada dio od Pejtona do Gintaša.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,655
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Ako ne naprave kruzni tok kod lukoil pumpe, bice HAOS od guzve

  6. #31
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Ako ne naprave kruzni tok kod lukoil pumpe, bice HAOS od guzve

    Ja se bojim da bi haos nastao dok bi se pravio kruzni...mora pod hitno da se napravi bulevar pored fudbalskih terena-kad bi bili izbori za koji dan,tu bi odjedanput nikao bulevar sa 6 traka ,ovako ostaje da cekamo...

  7. #32
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    1. Imas jogu u skoli Pavle Rovinski, pogledaj raspored tamo, mozda ima jos nesto.

    2. Frizerski salon TRENDY, frizerka Lidija, malo skuplja, ali odlicna. Bolja od Davora, u svemu. Hehe, kad ti pere kosu, ukljuci masaznu stolicu pa imas dupli ugodjaj. Blizu Doma zdravlja, tacnije u zgradi iza otprilike.

    3. Moras li bas i zubara na Starom?

    5. Pekara Sarajka

    9. Na zalost, samo taj tuznjikavi parkic koliko ja znam, osim sto ponegdje imas klupe ispred zgrada.
    Bila sam godinu ipo dana njihova mušterija...bolje da ne znaš šta su mi od kose učinjeli...samo neka su zdravo, u širokom luku zaobilazim...inače to mi je najbliži frizer i zato sam se prevarila
    ...bez šale, kod doktora sam završila zbog njihovih "modernih" presa i fenova kao i "italijanske, najkvalitetnije" kozmetike za kosu, koja je uz to PRESKUPA. Nikad skuplje nijesam prodala svoju kožu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #33
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Na Stari u prvu fazu imas milion prodavnicica i kladionica, par bezveznih butika, 716 prodavnica tehnike i 813 frizerskih salona. Svuda su ne mozes ih zaobic. Imas dvije iste prodavnice na 30 metara razdaljine Lida 2 i Lida 3. Imam peticiju da se presele Lida 1 i Lida 4 na Stari. Za drugu fazu nisam siguran, tamo ne zalazim. Samo znam da je tamo Okov i da svaka druga kuca izgleda ukleto. Sto se tice doktora, zar je bitno? Zubar je bio jedan u vojne zgrade ali mislim da je to ustvari mesar...tako ga se sjecam.
    Kafica nemaa, imas krcmu (tako djeluje) kod igralista sa nekadasnjom skate board rampom. Ima jedna fina pekara Sarajka u zgradu Celebic. Autobus znam da 8 prolazi pored DVD kluba Crash ili jednostavnije pored Borka. Parkova nema, nije ti ovo New York

    A ako oces da igras igrice na sony najbolje ti je kod Sena

    Quote Originally Posted by mikri maus View Post
    polako stari a. dobija izgled jednog lijepog kraja
    Ne
    Last edited by VanjaTheMan; 16-09-10 at 03:36.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #34
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Autobus znam da 8 prolazi pored DVD kluba Crash ili jednostavnije pored Borka. Parkova nema, nije ti ovo New York

    A ako oces da igras igrice na sony najbolje ti je kod Sena
    ahahahhaha :lolblue:

  10. #35
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Bila sam godinu ipo dana njihova mušterija...bolje da ne znaš šta su mi od kose učinjeli...samo neka su zdravo, u širokom luku zaobilazim...inače to mi je najbliži frizer i zato sam se prevarila
    ...bez šale, kod doktora sam završila zbog njihovih "modernih" presa i fenova kao i "italijanske, najkvalitetnije" kozmetike za kosu, koja je uz to PRESKUPA. Nikad skuplje nijesam prodala svoju kožu
    :shock:Ne znam sta da ti kazem. Mene je dobro osisala. E sad, prese i fenove uglavnom ne koristim, i to sto mi osusi, osusi samo da ne bih mokra izlazila iz salona.

  11. #36
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    118
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Na Stari u prvu fazu imas milion prodavnicica i kladionica, par bezveznih butika, 716 prodavnica tehnike i 813 frizerskih salona. Svuda su ne mozes ih zaobic. Imas dvije iste prodavnice na 30 metara razdaljine Lida 2 i Lida 3. Imam peticiju da se presele Lida 1 i Lida 4 na Stari. Za drugu fazu nisam siguran, tamo ne zalazim. Samo znam da je tamo Okov i da svaka druga kuca izgleda ukleto. Sto se tice doktora, zar je bitno? Zubar je bio jedan u vojne zgrade ali mislim da je to ustvari mesar...tako ga se sjecam.
    Kafica nemaa, imas krcmu (tako djeluje) kod igralista sa nekadasnjom skate board rampom. Ima jedna fina pekara Sarajka u zgradu Celebic. Autobus znam da 8 prolazi pored DVD kluba Crash ili jednostavnije pored Borka. Parkova nema, nije ti ovo New York

    A ako oces da igras igrice na sony najbolje ti je kod Sena


    Ne

    Iz tvog posta polako pocinjem da shvatam da si ti nedje prije godinu,dvije prosao kroz stari i nemas pojma sta sada ima na njemu a sta nema!!!

  12. #37
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Hocemo (zatvoreni) bazen na starom! Ako ne naprave kruzni tok kod lukoil pumpe, bice HAOS od guzve
    Sale slažem se u potpunosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  13. #38
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Ako ne naprave kruzni tok kod lukoil pumpe, bice HAOS od guzve
    Nemoj molim te, ja i ovo sad ne mogu da prezivim. Doduse, kad pomislim kako je na sledecem semaforu (kod prodavnice Plantaza) i onom sledecem (na mostu kod Opstine), ovaj kod Lukoil-a mi je relaksacija.

    Kad bi bar taj tranzit bio na kraju bulevara, pored stadiona...

  14. #39
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zizak View Post
    :shock:Ne znam sta da ti kazem. Mene je dobro osisala. E sad, prese i fenove uglavnom ne koristim, i to sto mi osusi, osusi samo da ne bih mokra izlazila iz salona.
    I nemoj, samo suši...a za šišanje ne znam šta ja tebi da kažem...za radnice ne znam, jer u vrijeme kad sam ja tamo išla samo jedna osoba je imala ekskluzivno pravo da šiša...i divno je to radila, morala sam kod Davora na kratko da se ošišam iako sam čitav život nosila dugu kosu, kako sam dobro bila ošišana
    Bilo pa prošlo, nadam se da se tebi neće desiti ono što je meni. Nažalost, nijesam jedina
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #40
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Ja probala neki salon Belezza blizu Kostasa. Djevojka me baš lijepo ofarbala i ošišala.

    Doduše, htjela je da me nagovori na neki tretman za suvu kosu gdje se stavi neki serum,
    pa se pod presom zagrijava sat vremena. Čim sam čula ''presa'' i ''zagrijavanje'' rekla sam ''neka, hvala.''

    Ali ošišala me je fino, nema šta.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  16. #41
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    JA sam zahvalna svakome ko vidi bilo kakvu slicnost izmedju Bloka i Starog. Nikako da me prodje nostalgija za Blokom.... Ali ako iko misli da ce za nekoliko godina to biti makar slicno (isto da bude - nema sanse. Onaj cuveni divni krug oko bloka, zelenilo,klupice.... eh), ja cu da cekam, necu vise da patim

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,655
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Glibavi blok, fuj

  18. #43
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    khm...zivim godinama na Starom, ali se nikada necu naviknuti....dodjoh sa Pobrezja ovdje i pravo da vam kazem kao da sam na kraj svijeta dosla, pogotovo sto tad ovdje nista nije bilo! Ali sto ces, ne moze se dva dobra sastavit.
    Stari se drasticno promijenio, nema sto.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #44
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,487
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidjiiii, u necemu se slazemo. Mada je za mene i dalje rupa ka' vazda...

  20. #45
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Underhill
    Posts
    1,745
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sale View Post
    Glibavi blok, fuj
    chush glibavi blok,stidi se!
    The moon will illuminate my room and soon I'm consumed by my doom

  21. #46
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam kako se uopste moze porediti jedan oronuli, ruinirani, olinjali BlokV, sa onim arhitektonskim rjesenjima iz proslog vijeka(koja su i onda kada su sagradjeni bili naprosto iritantno ruzni) sa sadasnjim Starim Aerodromom i svim onim supermodernim stambeno-poslovnim jedinicama koje tamo nicu posljednjih godina, to je naprosto neuporedivo, dva svijeta, izgledaju kao i da ih bukvalno dijeli vremenski jaz od pola vijeka.
    Roksped, Dallas, Morgan, Okov, Tehnomarket, Tehnomax-sve vrhunski objekti, mnostvo najrazlicitijih prodavnica, picerija, kafica...
    Kakav crni Blok ljudi.

  22. #47
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neptune View Post
    Ne znam kako se uopste moze porediti jedan oronuli, ruinirani, olinjali BlokV, sa onim arhitektonskim rjesenjima iz proslog vijeka(koja su i onda kada su sagradjeni bili naprosto iritantno ruzni) sa sadasnjim Starim Aerodromom i svim onim supermodernim stambeno-poslovnim jedinicama koje tamo nicu posljednjih godina, to je naprosto neuporedivo, dva svijeta, izgledaju kao i da ih bukvalno dijeli vremenski jaz od pola vijeka.
    Roksped, Dallas, Morgan, Okov, Tehnomarket, Tehnomax-sve vrhunski objekti, mnostvo najrazlicitijih prodavnica, picerija, kafica...
    Kakav crni Blok ljudi.
    Iako sam pristalica za "Preko Morace", ipak, mora se priznati da Stari Aerodrom nije sto je nekad bio. I ne moze se uporediti sa Blokom V koji je totalno propao (mada nikad nije ni postigao nesto sto se ocekivalo, rekla bih).

  23. #48
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Arhitektonska resenja? Dje cu ovdje da popijem kafu - u Taps, je li? Dje cu dijete da prosetam - u park iza Kostasa koji je skoro napravljen i vec rasturen, ili da setam oko Okova i Dalasa? Ako krenem pud grada pjeske, treba prezivjet smrdljivi podvoznjak i ako imam srece da ne sretnem neka zaprezna kola ili drugu krajnost- auta tipa NY Lekocaj ili NY Konik, pa mi se smuci. E onaj krug oko Bloka vrijedi svih ovih highlights-a!
    Rado bi ja zivjela u tom raspalom bloku, ali ovi zaista fenomenalni stanovi koje pravi Baca Radovic, pored takvog kvaliteta sigurno zbog dobre lokacije i ovih velelepnih zdanja u 88 kostaju 30-40% manje no oni losi stanovi koje pravi Dano Petrovic ili Rakcevic.
    Last edited by Biljana; 17-09-10 at 23:01.

  24. #49
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,244
    Thanks Thanks Given 
    419
    Thanks Thanks Received 
    2,569
    Thanked in
    1,252 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biljana View Post
    Arhitektonska resenja? Dje cu ovdje da popijem kafu - u Taps, je li? Dje cu dijete da prosetam - u park iza Kostasa koji je skoro napravljen i vec rasturen, ili da setam oko Okova i Dalasa? Ako krenem pud grada pjeske, treba prezivjet smrdljivi podvoznjak i ako imam srece da ne sretnem neka zaprezna kola ili drugu krajnost- auta tipa NY Lekocaj ili NY Konik, pa mi se smuci. E onaj krug oko Bloka vrijedi svih ovih highlights-a!
    Istina ziva
    Od tih kafica i picerija nema nista, to su obicne prcvarnice. Evo neki lik gore misli da sam ja samo prosao kroz Stari jednom i da ne znam nista. Ja zivim na Stari 14 godina, no mi se smucilo da setam po Starom. No ovo sto svakodnevno vidim kad idem do prodavnice i nazad, ili usput do grada nista lijepo nije. Nista se nije razvilo osim ulica Josipa Broza Tita. A unutar Starog se nema sto vidjet osim piljara i frizerskih salona.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #50
    Join Date
    May 2004
    Location
    Cardak ni na nebu ni na zemlji
    Posts
    574
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biljana View Post
    Arhitektonska resenja? Dje cu ovdje da popijem kafu - u Taps, je li? Dje cu dijete da prosetam - u park iza Kostasa koji je skoro napravljen i vec rasturen, ili da setam oko Okova i Dalasa? Ako krenem pud grada pjeske, treba prezivjet smrdljivi podvoznjak i ako imam srece da ne sretnem neka zaprezna kola ili drugu krajnost- auta tipa NY Lekocaj ili NY Konik, pa mi se smuci. E onaj krug oko Bloka vrijedi svih ovih highlights-a!
    Rado bi ja zivjela u tom raspalom bloku, ali ovi zaista fenomenalni stanovi koje pravi Baca Radovic, pored takvog kvaliteta sigurno zbog dobre lokacije i ovih velelepnih zdanja u 88 kostaju 30-40% manje no oni losi stanovi koje pravi Dano Petrovic ili Rakcevic.
    E za ovo boldovano si sve u pravu, priznajem. Ja ne pijem kafu na Starom, parka na zalost nema pa ne mogu da ga posetim, a do grada ne idem nogama upravo iz pomenutih razloga, nego svaki put mlatim kolima. Svejedno, Blok mi je totalno grozan, tako da se ipak odlucujem za Stari. E sad, tebi sa klincem bolje je u Bloku, priznajem. Velika mana Starog je sto nema bar jedan normalan park. Nadala sam se da ce mozda napraviti jedan parkic na mestu stare samoposluge (blizu doma zdravlja, kod autobuskog stajalista), ali cuh da ce na zalost tu nici jos jedno zdanje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info: Tehnomarket - Stari Aerodrom Podgorica
    By GaD in forum Ostali oglasi
    Replies: 110
    Last Post: 11-09-10, 19:15
  2. Aerodrom Tivat
    By Kralj Ibi in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 11-01-10, 08:55
  3. Aerodrom Podgorica
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 10-07-09, 05:46
  4. Replies: 11
    Last Post: 08-07-09, 22:57
  5. Mesic trazi tivatski aerodrom i hotele na primorju
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 01-08-05, 14:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •