Results 1 to 25 of 62

Thread: Stari Aerodrom - info

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #29
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Pg
    Posts
    401
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biljana View Post
    Arhitektonska resenja? Dje cu ovdje da popijem kafu - u Taps, je li? Dje cu dijete da prosetam - u park iza Kostasa koji je skoro napravljen i vec rasturen, ili da setam oko Okova i Dalasa? Ako krenem pud grada pjeske, treba prezivjet smrdljivi podvoznjak i ako imam srece da ne sretnem neka zaprezna kola ili drugu krajnost- auta tipa NY Lekocaj ili NY Konik, pa mi se smuci. E onaj krug oko Bloka vrijedi svih ovih highlights-a!
    Rado bi ja zivjela u tom raspalom bloku, ali ovi zaista fenomenalni stanovi koje pravi Baca Radovic, pored takvog kvaliteta sigurno zbog dobre lokacije i ovih velelepnih zdanja u 88 kostaju 30-40% manje no oni losi stanovi koje pravi Dano Petrovic ili Rakcevic.
    Pa zamisli, upravo od tog Tapsa (koji je uzgred, iako na nekom recimo dvadesetom mjestu po snabdjevenosti i velicini na Starom, nekih sto svjetlosnih godina ispred cuvenog marketa Djetic, sto je, je li, vrh vrhova ponude Bloka V (par puta cak ni kokakolu nisam uspio da nadjem kad sam na pauzi s posla posao da potrgujem par sitnica, buduci na nesrecu radim preko puta Bloka, toliko je vrh prodavnica), dakle upravo od tog Tapsa samo par koraka napravis i eto te u Atelje-u, sasvim fin, miran, diskretan kafic, posto se pitas dje bi sa djetetom, taman za tu priliku dobar. Interesantno da ti je poznata lokacija Taps-a, a ovaj prostor koji je par metara lijevo od njega neces da vidis. Par desetina metara-takodje solidan caffe Boss, prijatan ambijent i atmosfera.
    Neko je pomenuo da su svi kafici i picerije na Starom prcvarnice, pa me interesuje zasto su npr "Mega palacinke" na Starom prcvara, a iste Mega palacinke kod Metalke vrh? Prazne price. Da nije mozda i 13.Jul restoran na Starom prcvarnica?
    I da, setnja pored i oko Okova, Rokspeda, Morgana, Dalasa jeste ljepse iskustvo od spartanja oko Bloka. No to je ipak stvar ukusa.
    Last edited by neptune; 18-09-10 at 20:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Info: Tehnomarket - Stari Aerodrom Podgorica
    By GaD in forum Ostali oglasi
    Replies: 110
    Last Post: 11-09-10, 18:15
  2. Aerodrom Tivat
    By Kralj Ibi in forum Putovanja
    Replies: 2
    Last Post: 11-01-10, 07:55
  3. Aerodrom Podgorica
    By rain_wind_storm in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 10-07-09, 04:46
  4. Replies: 11
    Last Post: 08-07-09, 21:57
  5. Mesic trazi tivatski aerodrom i hotele na primorju
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 01-08-05, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •