Page 24 of 36 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast
Results 576 to 600 of 894

Thread: Evropsko prvenstvo u vaterpolu - Zagreb 2010.

  1. #576
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi to ne mozete da povjerujete,20 minuta i vise su se tukli bez prestanka.... a policija je dosla posle po ure njih 7-8 i poslo posle 2 minuta..... Razumijem da su bili bijesni ali uzas
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  2. #577
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    dbk/zg
    Posts
    1,218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    crna gora predala naslov iz malage. utakmica je bila dobra za gledanje, bar meni iz neutralnog kuta. obrane, obje maestralne. tek se jednog igračanije uspjelo ukrotit, vanju udovičića. sam je držo srbiju u početku dok je crna gora bila bolja i praktičkije sam dovuko do pobjede. zabio 4 gola, sve bolji od boljega i za5. fantastično asistiro avramoviću na stativu. sve ostale ste odlično zatvorili, od sidruna, preko filipovića (0/8 šut) do prlainovića (šut 1/5, jedini gol sa stative).

    na presici sam pito porobića zapromijen u reprezentaciji vezano za posljednja dva rezultatska debakla (rim i zagreb), sutra ću postavit video pa možete pogledat što kaže (inače mi je jedan crnogorski novinar poslije reko, odlično pitanje ). evo i izvještaja s utakmice: link
    vaterpolski portal - www.dance.hr

  3. #578
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Jokic se vraca ali je moje misljenje da je zapostavljen u napadu. Ne znam ko je po tebi bolji od Gojkovica i Zlokovica? Sjeti se Olimpijade i +2 ili 3 za nase protiv Madjara. E kad se sjetis toga sjeti se i Scepanovicevic odbrana(opsti propuh je bio). Mozes reci da je branio odlicno na EP u Malagi ali nakon toga je bilo 3 velika takmicenja i sta bi sa njim? Isto tako i sa Radicem koji je po meni bolji od Scepanovica. Oni su oba kako ih krene dok je Sefik uvijek konstantan. E sad da li je on kriv za raspad sistema? Mislim da nije. Greska je isljucivo u selektoru koji jos nijednom nije sebe kritikovao. A imamo ubijedljivo najbolju startnu postavu na svijetu, to niko ne moze da mi ospori. Ali...
    ne zivi se od stare slave....to sto je gojkovic igrao prije 2-3 godine stoji i bio glavni organizator igre....ali toga vise nema...cjelu je sezonu podbacio a to ako pratis vaterpolo mimo repke i znas, dok boris jeste klasa na svojoj poziciji, jedan od najboljih, ne bih ga sada poredio sa nekim ko je meni uz rame sa njim jer ce da bude odma da je klupski ali momak cjelu sezonu nije nista radio, brckao se u jadranu dok ne prodje god da potpise za reko...a to za sefika da je uvjek konstantan....pa sjetise njegovih klupskih tekmi....dje mu primorac daje 6 golova u 1/4 dje ga jadran busi, jug, ima tu i do odbrane dosta ali cinjenica je da je covjek na zalasku karijere i da je poceo da silaznom putanjom, da se razumijemo, nemam nista licno protiv njega, ali po meni nije za repku ako ce da se pravi ekipa da valja, i koja ce da traje....

  4. #579
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ClauN`vs`RaideR View Post
    Ljudi to ne mozete da povjerujete,20 minuta i vise su se tukli bez prestanka.... a policija je dosla posle po ure njih 7-8 i poslo posle 2 minuta..... Razumijem da su bili bijesni ali uzas
    dje....zna li se ko....:kamikaza:

  5. #580
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,850
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sad stigoh iz zagreba, pa reko sam da vam javim prve utiske... navijanje je bilo fenomenalno, stvarno koliko se moglo, ako nista drugo potukli smo srbe barem u tome. Sto se utakmice tice, jasno se vidjelo da smo izgubili zato sto nijesmo bili u stanju da plivamo kako treba zadnje dvije cetvrtine, inace dok smo imali daha bili znatno bolji, i vidi se da smo jaca ekipa, ali nespremna. Mislim da je ocigledno ko je kriv za tu nespremnost reprezentacije... Uglavnom ostalo je pola ekipe u zagrebu cekajuci drugi avion, ja sam imao srecu da mi karta bude za ovaj prvi. Nikakvih tuca i problema nije bilo, mada je bilo 10tak momaka ( valjda varvara ) koji su dosli bez ijednog obiljezja cg, i "zalijetali da se biju" prije utakmice kad smo pjevali ko ne skace srbin... uglavnom nas 200 je to iskuliralo tako da je sve proslo kako treba. I samo da pohvalim vodje iz kotora za fenomenalnu atmosferu... Nadam se da ste preko malih ekrana mogli da cujete barem dio onog sto smo pjevali
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  6. #581
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    252
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    j Nikakvih tuca i problema nije bilo, mada je bilo 10tak momaka ( valjda varvara ) koji su dosli bez ijednog obiljezja cg, i "zalijetali da se biju" prije utakmice kad smo pjevali ko ne skace srbin... uglavnom nas 200 je to iskuliralo tako da je sve proslo kako treba. I samo da pohvalim vodje iz kotora za fenomenalnu atmosferu...
    :shock:

    nadam se da ce srbija razvalit hrvate posrat se u njih

  7. #582
    Join Date
    May 2007
    Location
    TITOvGRAD
    Posts
    708
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunshine~ View Post
    :shock:

    nadam se da ce srbija razvalit hrvate posrat se u njih
    Bas me boli *****!
    Hrabrost nije odsutnost straha, vec otpor prema njemu!

    Bolje imat' cerku kurvu, nego Stiva Kera!

  8. #583
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Opstina na Zabjelo
    Posts
    1,677
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Nikakvih tuca i problema nije bilo, mada je bilo 10tak momaka ( valjda varvara ) koji su dosli bez ijednog obiljezja cg, i "zalijetali da se biju" prije utakmice kad smo pjevali ko ne skace srbin... uglavnom nas 200 je to iskuliralo tako da je sve proslo kako treba. I samo da pohvalim vodje iz kotora za fenomenalnu atmosferu... Nadam se da ste preko malih ekrana mogli da cujete barem dio onog sto smo pjevali
    Indijanac, oces da mi kazes da je normalno da pjevas `ko ne skace taj je Srbin`a?
    Zaleceli su se mladji, koji su bilo pod alkoholom, sve se sredilo i dogovoreno je da se ne pjeva A protiv Srbije i tako je bilo. Zbog masu razloga a prvenstveno jer je ovo bilo `kriticno` gostovanje, pa se mislilo da ce se Srbovat u Zagreb al je ispalo totalno obratno... al naravno, nista drugo ,grke nije bilo.
    Izdvajali su se momci iz Varvara jer oni nisu ti koji se oblace sve u crveno, stil navijaca `da im sto Crna Gora ne zamjeri` i da stavljaju shalove na glavu, dres crveni, trenerka crvena i mozda neke crvene patike i obavezno preko zastava,vec malo nesto drugacije, al ti to ne kapiras...
    Tu su ti momci bili zbog Crne Gore i zbog drugih stvari, tako da...
    I is Kotora je bio jedan lik samo koji je vodio, ostali likovi iz Podgorice.
    Last edited by avitanretla; 08-09-10 at 03:49.
    Намјерно Другачији...

  9. #584
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica!
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    avitanretla je rekao sve kako je bilo i kako treba.
    BBNSC

  10. #585
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad je momak iz HN koji cijeli zivoti zivi u tom gradu i igra za jadran dao odluchujuci go svojim sugradjanima i ostalim momcima iz zaliva imao sam da slomim TV . uf

  11. #586
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta sam rekao u mom predhodnom postu 5-6 mesto vrh,ovo je realan plasman,sta cemo sad sa onim silnim bazenima sto ih vlast i onaj iz podgorice sto tuce novinare izgradise posle malage,sad su na redu fudbalski stadioni

  12. #587
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Sinoć nisam moga da vjerujem,ono znao sam,ali...
    Dobi srbija...Poče pucnjava,počeše đeca po balkona da viču srbija,srbija...
    Slavi se...
    Ne nisam u Beogradu.
    U Podgorici.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  13. #588
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Što bi onda rekao za Mađare?
    A ne ide to tako. U Madjarskoj izreda po 34-5 godina. I 37 covjek, pa igra kao da mu 28. Ima li iko iz ove generacije da ce igrati sa 37? I malo je drugacije to podneblje. Malo drugacija genetika, svijest, nacionalni naboj... Ova generacija Madjarske je bila neprikosnovena u mladjim danima, pa je u nekom "zenitu" pocela da pada. Onda je pocelo ono "spremaju se za olimpijadu". reci ti Kasasu da igra svjetsku ligu... A i ne bi izdrzao.

  14. #589
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasluzeno su nas dobili.Cak si ih zakinuli za jedan go cini mi se(prebaca sam sa fudbala,pa nisam siguran).Vaterpolo je pravi sport za Srbe.Vepar Udovičić je toliko kuka ,samo sto nije kosovo spominja.Ima je razloga siguran sam,ali nije od juce u vaterpolu,koliko mi imamo tih prica..njemu su treninge u jutranje termine,a nama utakmicu za prvo mjesto..mada sada nebitno.Dobili su nas u bazenu,sto je najbitnije...

    Svi sad znamo da su nam potrebne promjene.Pocev od Pera Porobica.Prije toga mu orden treba dat.Vidjelo mu se po faci koliko mu je ono sinoc tesko palo.Zaduzio nas je....

  15. #590
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Insua View Post
    Zasluzeno su nas dobili.Cak si ih zakinuli za jedan go cini mi se(prebaca sam sa fudbala,pa nisam siguran).Vaterpolo je pravi sport za Srbe.Vepar Udovičić je toliko kuka ,samo sto nije kosovo spominja.Ima je razloga siguran sam,ali nije od juce u vaterpolu,koliko mi imamo tih prica..njemu su treninge u jutranje termine,a nama utakmicu za prvo mjesto..mada sada nebitno.Dobili su nas u bazenu,sto je najbitnije...

    Svi sad znamo da su nam potrebne promjene.Pocev od Pera Porobica.Prije toga mu orden treba dat.Vidjelo mu se po faci koliko mu je ono sinoc tesko palo.Zaduzio nas je....

    Ono što radi vepar je motivisanje i dizanje ekipe.
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  16. #591
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako ništa, više necu morati da slušam o ovom debilnom sportu na TV, a nadam se ni da više gledam ovog šibicara Porobića kako prosipa pamet.

    taj foler je potršio sve sportske kredite sad je red da malo troši političke (a ima ih solidno). konačno je i empirijski evidentno da je reprezentaciju SCG sa Šapićem, Ikodinovićem, Vujasinovićem, Udovičićem, Šefikom i Savićem u situaciji gdje su ti dvije ekipe konkurencija mogla da vodi i moja baba i opet bi imali identičan broj titula.

    i e da, NAPRIJED SRBIJA
    Last edited by mirkoislavko; 08-09-10 at 08:38.

  17. #592
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    mirkoislavko jesi iz CG?
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  18. #593
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Montenegro vs Srbija (EP vaterpolo Zagreb 2010)
    Snimak cijele utakmice: http://www.megaupload.com/?d=FCCHGFLN

  19. #594
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Neki igrači odigrali su na znatno nižem nivou od igara u svojim klubovima. Izdvajam Danilovića i Ivovića. Leki kao da je nedostajalo vrijeđanje sa tribina od strane Beštija da se napali i odigra onako kako je igrao utakmice protiv Primorca. Danilović je odigrao svoje najgore prvenstvo do sad.

    Bezvoljno i bezidejno, pih.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  20. #595
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    heh, ne znam ko je napisao, ali kako to da nisu u formi???? imali su 3 mjeseca priprema, najvise do sad otkad postoji reprezentacija. nakon toliko priprema treba da si u stanju da plivas 5 dana bez prestanka, a ne da crknes nakon 2 cetvrtine.
    mislim da nije za forum, ali imam slike sa priprema kad su bili u SAD, da vidite kako se priprema po zurkama na bazenima, kaficima, kockarnicama, itd. sto je neko rekao, iduci put pripreme u rudnik boksita, pa cete vidjet kako ce poletni biti.

    ne bi se slozio za jokica i gojkovica. jesu oba imala ocajnu sezonu u jadranu, ali kad igraju za reprezentaciju potpuno drugaciji pristup imaju. oba su konstantna i mislim da su bili medju boljima na ovom prvenstvu, uz vukcevica i sefika. ostali daleko ispod svojih mogucnosti.

    mislim da ce utakmica izmedju hrvatske i srbije biti puno drugacija, uz mnogo vise golova, i da srbija nece igrati u tolikom grcu, bez obzira sto igraju protiv domacina. i opet ocekujem pobjedu neke od reprezentacija sa golom razlike, mozda cak i peterce.
    <--- leuk

  21. #596
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidimose View Post
    heh, ne znam ko je napisao, ali kako to da nisu u formi???? imali su 3 mjeseca priprema, najvise do sad otkad postoji reprezentacija. nakon toliko priprema treba da si u stanju da plivas 5 dana bez prestanka, a ne da crknes nakon 2 cetvrtine.
    mislim da nije za forum, ali imam slike sa priprema kad su bili u SAD, da vidite kako se priprema po zurkama na bazenima, kaficima, kockarnicama, itd. sto je neko rekao, iduci put pripreme u rudnik boksita, pa cete vidjet kako ce poletni biti.

    ne bi se slozio za jokica i gojkovica. jesu oba imala ocajnu sezonu u jadranu, ali kad igraju za reprezentaciju potpuno drugaciji pristup imaju. oba su konstantna i mislim da su bili medju boljima na ovom prvenstvu, uz vukcevica i sefika. ostali daleko ispod svojih mogucnosti.

    mislim da ce utakmica izmedju hrvatske i srbije biti puno drugacija, uz mnogo vise golova, i da srbija nece igrati u tolikom grcu, bez obzira sto igraju protiv domacina. i opet ocekujem pobjedu neke od reprezentacija sa golom razlike, mozda cak i peterce.
    boksit boksit kazem ti ja...tamo nema bez voda u kantinu kad izadjes a cigart ti ni ne pada na pamet....:dring:
    NEGO IMA LI DJE OVO UTAKMICA STO NAM OSTALO DA IGRAMO ILI SE CAK ZA TA VELIKA MJESTA MOZEMO DOGOVORIT I IZVLACENJEM SLAMCICE KOLIKO SU BITNA....

  22. #597
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radi se o tome da ne treba da se praktikuje nosenje klupskih obiljezja kad igra nacionalni tim, ali to neke debilcine napaljene ne mogu da shvate. Sinoc nije bilo tuche samo zbog toga sto masa od 100 ljudi nije htjela da prebije grupicu od 10 i tako pokvari navijanje. Dok se to ne promjeni, uvijek cemo imati odvojenu tribinu, Podgoricani na $ever, Niksicani na Jug.

    By Zodiac

  23. #598
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ostavka Porobića obavezno!!!
    Najviše me nerviralo posle Rima, što čojeka nijesmo smjeli pitat šta bi ono. Jer, čoče, on bi se ljutio, kad bi neko postavio pitanje o razlozima takvog (ne)rezultata. Kako neko ima obraza da pita tako nešto? A nećemo da te linčujemo čoječe, nego si trener pa objasni kako ispadosmo od ekipe od koje smo pet puta kvalitetniji. Da mu nije ko što prigovorio posle Olimpijade.
    A sad posle ovoga, moraju se neka pitanja postavit. (ili ne moraju, jer odje može svašta). Nismo mi ispali od Srbije, nego od Rumunije, od koje smo opet makar tri puta jači. A inače, mislim da smo i od Srba jači.
    Ja ne znam koji su razlozi ovoga. Ali sa ekipom, koja je sigurno u tri najkvalitetnije na svijetu, kiksati na dva velika takmičenja. To je za mene odgovornost trenera.
    I neka se Pero ne boji da ćemo ga sad *****vom metlom ispratit. Nećemo zaboravit šta je uradio, ali se od stare slave ne živi.
    VAZDA TI FALA ZA NEZABORAVNU MALAGU, ali sad idemo dalje!!!
    Postojaće Crna Gora...

  24. #599
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja ne znam sto se cudite toliko kad smo odigrali cijelo prvenstvo lose. bas lose.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #600
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    posto ste voc poceli da budete neukusni sa komentarima na racun utakmice srbija hrvatska, upozoravam se na bilo koji neukusni komentar i sl, bicete banovani!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 24 of 36 FirstFirst ... 1420212223242526272834 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evropsko prvenstvo u futsalu
    By oktagon in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 10-02-12, 14:47
  2. Svjetsko prvenstvo u vaterpolu RIM 2009
    By rockstar in forum Ostali sportovi
    Replies: 2272
    Last Post: 02-08-09, 14:10
  3. Svetsko prvenstvo u vaterpolu 2007
    By LaZaR in forum Ostali sportovi
    Replies: 225
    Last Post: 05-04-07, 23:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •