Page 22 of 36 FirstFirst ... 1218192021222324252632 ... LastLast
Results 526 to 550 of 894

Thread: Evropsko prvenstvo u vaterpolu - Zagreb 2010.

  1. #526
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam neki expert za vaterpolo,ali me ova utakmica jednostavno izbacila iz takta.Igru necu komentarisat,ima ljudi naforum koji ce to bolje od mene.Ono sto se da primijetiti da je zalaganje vecine igraca lose.Danilovic koji je neko strano tijelo u nasem timu.Kad se sjetim kako je Veljko Uskokovic igrao kao kapiten,covjek je smio da sutne kada treba,a veceras Nikola Janovic ne sutnu u 4/4.
    Jednostavno ako se oni ne bore za drzavni grb ne zasluzuju ni da igraju u reprezentaciji.
    Zasto malo ne pogledaju odnos kosarkasa?Vjerovatno nas je ono zlato u Malagi previse diglo jer ja drugog objanjena nemam za ovako lose igre.
    I na kraju ipak mislim da Pero treba da ode.
    Toliko od mene.



    ne ustrucavajte se,slobodno mi dajte rep hahahahha

  2. #527
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Pero treba da ode i Danilovic
    I samo da kazem svaka cast grupi navijaca iz Kotora i ostalih gradova

  3. #528
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Pančevo
    Posts
    206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisam pratio, ali mi je mnogo drago zbog pobede Srpski tim nastavlja da pobedjuje. Imam utisak da ce sa Hrvatskom ici lakse nego sa Crnom Gorom.

  4. #529
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Dinoša, UDG
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde ljudi nemojte se razocarat, ovo je noc za slavlje pobjedili smo u futbalu a tu pobjedu ne bih dao ni za 2 titule prvaka evrope u vaterpolo (kad vec imamo jednu).

  5. #530
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Srca bez.
    Eto tako.

  6. #531
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    30-08-10, 15:02 Kalimero
    Originally Posted by Fidimose
    isto tako italija moze vrlo lako biti prva, pa da se mi, hrvati i spanci borimo za 2. i 3. mjesto....koji bi to spektakl bio.
    ako se drasticno ne popravimo igrat cemo za 5. mjesto
    jupi jupi je
    sto ne stavih 100e pa bar da zaradim kad oni ne znaju....

  7. #532
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno, nismo zaslužili da prođemo. Dobiješ Hrvate u sred Zagreba na njihovom bazenu i onda izgubiš od Italije, pa ne možeš smrdeljave Rumune da dobiješ. To nisu igre ekipe koje zaslužuju medalju.

    Utakmica preloša, masu grešaka. Igrač više nam je užasan i to je to. Srbi su više zaslužili da prođu. Vanja Udovičić je noćas pokaza ko je trenutno tata u ovom sportu, Leka ima da jede još dosta luka i slanine. Čuš on najbolji igrač na svijet, važi. Nikola Janović ne šutnu na gol a kapiten. Đe to ima?? Reforme neophodne.

  8. #533
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Preglupo izgubismo.

    Nije protivnik bio dobar,koliko smo mi bili losi.

    Nenormalno gubljenje lopti,previse gresaka...bolje nijesmo ni zasluzili.
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  9. #534
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,603
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    iskreno bice bolji duel izmedju srbije i hrvatske, mi smo previse namjestali neke utakmice da nam se pogodi da nam srbija ne dodje, pa se to desilo!

  10. #535
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma uzasan imamo problem a to je igrac vise,svaki put cekamo zadnju sekundu i kod koga je lopta on sutne ma bila i nemoguca pozicija,sjecam se ranije cim nekom baci loptu on odma put gola sut i vecinom su bili golovi

  11. #536
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedini i iskljucivi krivci za poraz smo mi sami. Srbija nije blistala a mi smo igrali jadno. Toliko igraca vise bez gola, dodavanje na dva kad centar nema boga da moze da uvati loptu pa ona pane pravo Soru u ruke, pa onda nepokrivanje udovicica koji je jedini igrao cijelu utakmicu i davao golove sa pola terena... mislim da dalje ne treba... Veceras su ispali p....
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  12. #537
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mnogo losa igra... bacanje lopte-nikome....ali sta je tu je...

  13. #538
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Cetinje, ponekad Titograd
    Posts
    2,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Momci su izgubili jer nijesu pokazali srce bez na jednoj utakmici.
    Trebali su da se potrude barem malo više nego protiv Rumuna, ako ne zbog mrtvog sporta i mrtve titule u tom Miki Maus sportu, a ono zbog navijača koji su došli u najvećem broju od svih učesnika na EP, iako dolaze iz najmanje i ponajmanje bogate zemlje.
    Navijačima svaka čast.
    Porobić ne treba da čeka jutro na mjestu selektora, pa nek za 5 mjesto vodi neko od pomoćnika.
    Primjeri cojstva i junastva Crnogoraca i Arbanasa - Marko Miljanov Popovic...

  14. #539
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Sanjacu Danilovica...jos protiv Ruminije sto napravi...proganjace me godinama..

  15. #540
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Praštajte, ali nikad mi poraz naše reprezentacije nije lakše pao (što ne znači da mi je lako pao, samo uporedjujem).

    Pa neka vide mogu li kako dovest Udovičića i Filipovića u reprezentaciju idući prelazni rok, ili nekog od Hrvata, što da ne.

  16. #541
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ukratko....u napadu se vidjeli nismo....centre su nam zavukli u kupace...sta su ovi u njima radili ne znam...ostali su samo pokazali nemoc...jedva se plivalo u napad....tempo jeste bio jak ali mislim da je bilo sansi za 1 kontru i 2 polu kontre ali niko nije imao zivota da je ispliva poslije 3 mjeseca fizickih priprema...ako im ove nisu valjale iduce treba da idu u rudnik boksita pa ce da je nabiju...sefik iznad ocekivanja...da ga nije bilo prosuli bi nas dok odbrana na prvi pogled bi se reklo da je bila sjajna ali ako se uzmu u obzir oduzete lopte i nije bas tako...na poluvrijeme je bilo 8:0 za srb a poslije nisam imao volje da brojim...tako da sve u svemu mislim da je red za jednu veliku cistku....pocevsi od saveza...da se dovedu ljudi koji ce tu bit iz ljubavi prema sportu i drzavnom uspjehu a ne po partijskoj liniji a onda da se redom kida preko pera, sefika (nije podbacio ali je nepotreban ako cemo da stvaramo ekipu), ticica, jokica (mozda na siri spisak pa ako se izbori), danilovica (iako je jedini lijevak...mozda da se bori)....za neke se mozda neki nece sloziti ali za sledeceg nece nikako...lijeva strana nam skripi a to je problem brace janovic...i to ne iz toga sto nemaju kvalitet vec sto obojica igraju vanjske pozicije i koliko god da mogu da se prilagode pozicijama onaj ko ode na krilo je zatvoren i maltene neupotrebljiv izuzev u situacijama sa igracem vise, sto se mnogo puta uspostavilo kao tacno nereonskim i losim sutevima i to najcesce nikole....ko poznaje vaterpolo ako malo premota film vidjet ce...zbog toga je losa ideja da igraju obojica u startnih sedam, mozda vam to zvuci kao bauk ali tako je....i po meni nemamo klasicnih krila ni lijevog ni desnog...

  17. #542
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DR-little-man View Post
    Ma uzasan imamo problem a to je igrac vise,svaki put cekamo zadnju sekundu i kod koga je lopta on sutne ma bila i nemoguca pozicija,sjecam se ranije cim nekom baci loptu on odma put gola sut i vecinom su bili golovi
    nije problem sto se sutira u zadnji sec...tu imas jos 2-3 sec dok igrac iz kucice dodje na igraca i dok se igraci ne reorganizuju kad su najranjiviji ali lopta mnogo sporo kruzi tako da golman vrlo lako prati loptu bez prevelikog napora i uvjek je na mjestu....

  18. #543
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Meni je glavni utisak - ocajna forma Zlokovica sa jedne, i Filipovica sa druge strane. Ali eto...
    Just to slip the skin...

  19. #544
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    nije problem sto se sutira u zadnji sec...tu imas jos 2-3 sec dok igrac iz kucice dodje na igraca i dok se igraci ne reorganizuju kad su najranjiviji ali lopta mnogo sporo kruzi tako da golman vrlo lako prati loptu bez prevelikog napora i uvjek je na mjestu....
    ma problem je sto su se muda izgubila negdje usput. koliko god ga neko ne volio, ali npr ivovic je igrac koji je u stanju da dobije sam utakmicu (sjetite se utakmice primorac - jadran u kotoru, kad smo gubili 6 razlike i na kraju dobili) ali jednostavno je zakazao. kad je zakucao onu loptu sa igracem vise pod precku, ponadao sam se da je proradio i da ce ih nabusiti, ali k...c.

    imali su oni mnogo izglednih situacija za cist sut, ali niko nije smio da potegne, i onda se igraci rijesavaju lopte i to ispadne neki traljavi sut na kraju.
    <--- leuk

  20. #545
    big giant head Guest

    Default

    impresivno je sa kolikim strahom toliko iskusni igrači igraju igrača više. to može jedno vrijeme da bude neka greška ili šta već, ali kad je to tako ovoliko dugo, onda se radi o sistemskoj greški. nevjerovatno, stvarno.
    nešto se mora raditi, mora se nekako osvježiti tim, neki igrači moraju da osjete da moraju da se bore za mjesto u timu, a ne da imaju zagarantovano. nemamo doduše neki ogroman izbor, ali ima dovoljno igrača da se napravi bolja igra

  21. #546
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default @

    Niko nije kriv nego Porobic. Nije problem sto su izgubili jer je Srbija ipak jaka reprezentacija vec je problem sto oni konstantno nemaju igru. Vidi se da zele da igraju ali jednostavno nijesu ustimovani a to je selektorov posao. Ne bih se slozio da je Jokic lose igrao, ipak je to jedan od boljih bekova, problem je sto njemu malo lopti dolazi u napadu, forsira se Ivovic koji jos za reprezentaciju nije odigrao dobro na nekoj jacoj utakmici a Janovice ili ide ili ne ide. O Danilovicu je svaki komentar suvisan. Mislim da su Zlokovic i Gojkovic nasi konstantno najbolji igraci. A sto se tice golmana, realno Scepanovic i Radic su ipak klasa manje u odnosu na Sefika iako me nije nesto narocito inpresionirao. Sve u svemu treba mijenjati selektora koji ce vjerovatno opet da napadne igrace u nekom od intervjua a sebe izdici.

  22. #547
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    treba naci selektora koji ce uspjeti psihicki da digne i odrzi ekipu, a pero je izgleda izgubio autoritet i respekt kod igraca.
    <--- leuk

  23. #548
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    771
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda ce me sad ovi iz Boke isprozivat :mrgreen: al ja ne pamtim kad smo mi zavrsili brzo napad sa igracem vise. Ne kazem da treba pucat nerezonski, al brate daj iznenadi nekad a ne stalno isto. Slazem se sa vama da su potrebne promjene i ako imaju imalo obraza bice ih.

    da se ogradim da sam gledao samo kraj ove utakmice, fudbal je ipak meni mnogo bitniji.

    E da svaka cast nasim navijacima!
    Last edited by chesterfield; 07-09-10 at 21:47.

  24. #549
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iskren da budem, malo sam gledao vaterpolo, malo fudbal, malo kosarku. Kad god sam prebacivao na vaterpolo Crna Gora je bila u vodjstvu, i cini mi se bolje igrala. Izgleda da je Srbija imala vise srece na kraju.

  25. #550
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    tamo đe manjina odlučuje o većini
    Posts
    341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sad ispade da su momci preko ku**a igrali!

    svaka njima čast, trenutno nisu u formi, i njima sigurno nije sve jedno što su izgubili, biće bolje idući put!

Page 22 of 36 FirstFirst ... 1218192021222324252632 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evropsko prvenstvo u futsalu
    By oktagon in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 10-02-12, 14:47
  2. Svjetsko prvenstvo u vaterpolu RIM 2009
    By rockstar in forum Ostali sportovi
    Replies: 2272
    Last Post: 02-08-09, 14:10
  3. Svetsko prvenstvo u vaterpolu 2007
    By LaZaR in forum Ostali sportovi
    Replies: 225
    Last Post: 05-04-07, 23:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •