Page 23 of 36 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 894

Thread: Evropsko prvenstvo u vaterpolu - Zagreb 2010.

  1. #551
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogami se tesko ista moglo kad se jedan Denis Sefik najvise raduje golu.

    A momci su imali zara, osjecali su nesto na pocetku. Dje se to izgubilo je pravo pitanje za savez (Pera, kako ko voli).
    Bijo si poziw koi se neodbija

  2. #552
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Porobicu svaka cast ali ga treba mijenjat, sad se sjecam rijeci Mustura kad je odlazio iz Jadrana ....

  3. #553
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Interesantno je to da se sad pominje realizacija sa igracem vise... Srbija je tu cini mi se imala drasticno gori procenat nocas.

    Obje ekipe prilicno stisnute, utakmica koju su rijesile odbrane... Tesko ce Srbija ovako limitirana sa resenjima u napadu protiv Hrvata, sa Filipovicem van forme, i sa Prlainovicem koji je prilicno sputan... Ali opet - zalaganje, zrelost i zrelost u odbani, to je najveca snaga ove generacije.
    Just to slip the skin...

  4. #554
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Niko nije kriv nego Porobic. Nije problem sto su izgubili jer je Srbija ipak jaka reprezentacija vec je problem sto oni konstantno nemaju igru. Vidi se da zele da igraju ali jednostavno nijesu ustimovani a to je selektorov posao. Ne bih se slozio da je Jokic lose igrao, ipak je to jedan od boljih bekova, problem je sto njemu malo lopti dolazi u napadu, forsira se Ivovic koji jos za reprezentaciju nije odigrao dobro na nekoj jacoj utakmici a Janovice ili ide ili ne ide. O Danilovicu je svaki komentar suvisan. Mislim da su Zlokovic i Gojkovic nasi konstantno najbolji igraci. A sto se tice golmana, realno Scepanovic i Radic su ipak klasa manje u odnosu na Sefika iako me nije nesto narocito inpresionirao. Sve u svemu treba mijenjati selektora koji ce vjerovatno opet da napadne igrace u nekom od intervjua a sebe izdici.
    jokic...bio jedan od najboljih dok nije stagnirao u italij i po malo se vraca ali i dalje nije to to, a za gojkovica se ne bih slozio da je najbolji...ima trenutaka ali nije konstantan dok zlokovic kao i obicno siluje, on je jedan od najboljih ali mogao bi da bude korisnij...a za sefika ne zekim da komentarisem...koliko god bio klasa a i nije neka, ne treba nam golman od 34 god....

  5. #555
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    1,284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pobjedio je onaj ko je pobjedio, al ne mogu da vjerujem da ima nekih koji pisu ovakve komentare tipa "prosli su nas ali hrvate nece :P"...

    CG igrom na cijelom prvenstvu definitivno nije ni zasluzila da se bori za medalju na ovom EP jer sjetite se samo jedne stvari... SP u fudbalu, Italija otisla doma ranije nego ikad jer im je pola ekipe bilo igraci iz Juventusa za koji znate kako je igrao cijelu prethodnu sezonu... e isto tako ovdje, pola reprezentacije CG igraci iz Jadrana koji se nije mogao sastaviti cijelu sezonu... nije njihova sezona i to je to...

    SRBIJA osvaja!

  6. #556
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jos jedan dokaz ko igra najbolji vaterpolo na svijetu

    Sada hrvati, vjerujem da igraci nece biti u grcu u napadu kao ovu utakmicu i ocekujem jos jednu pobjedu, a onda i da se slusa Boze pravde u sred Zagreba

  7. #557
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alkatraz_hn View Post
    pobjedio je onaj ko je pobjedio, al ne mogu da vjerujem da ima nekih koji pisu ovakve komentare tipa "prosli su nas ali hrvate nece :P"...
    Što fali komentaru??? Da nije možda zabranjeno pisati takve stvari?

  8. #558
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nadao sam se do kraja ali nista mi odavno teze nije palo nego ovaj poraz,ne znam koga bih okrivio,citavo vrijeme ne mozemo da pronadjemo igru,silujemo loptu,realizacija sa igracem vise slaba,uglavnom jad i bijeda treba se nesto uradit po tom pitanju.
    a eo.

  9. #559
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    1,284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nisam rekao da je zabranjeno, samo sam siguran da je totalno jadno svakom normalnom covjeku koji zna sta je do "juce" bilo...

  10. #560
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Po meni je Sefik bio najbolji i najkonstatniji igrac nase reprezentacije na ovom EP!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #561
    Biznismen PG1 Guest

    Default

    Ne znam ko se borio a ko ne to me ne zanima...

    Zanima me samo konacan rezultat i to je to..
    Sad jel bilo namjesteno ili ne znam sto bi vi sve izmislili i ko je imao vise srece Srbija je pobijedila...... i nadam se da ce osvojiti....... a ako ima dusmana,sto cu ja tu nista ne mogu..

  12. #562
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Po meni je Sefik bio najbolji i najkonstatniji igrac nase reprezentacije na ovom EP!
    +1. Samo mi je ponekad zao sto ne primjeni svoju Sapic - tehniku nad Peurom.
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #563
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Po meni je Sefik bio najbolji i najkonstatniji igrac nase reprezentacije na ovom EP!
    igrao jeste iznad ocekivanja ali i dalje mislim da nam nije bio potreban, nezvanicno je i uzdrmao malo ekipu, ali to je sad za nama...kazem da nam za u buduce ne treba jer iako se igra svake 2 god (EP / SP) on ima previse godina da bi se nalazio u konceptima neke nove ekipe...nadam se u viziji nekog novog selektora....

  14. #564
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ne ulazim u te detalje, jer analizu unutrasnjih nemira ne moze niko da napravi... Da smo mi od Malage na ovamo sve osvajali i uzimali medalje, pa da se ovo desilo u momentu kada Sefik ulazi u reprezentaciju, moglo bi se pricati o tome... Ali ovakve igre su postale nasa rutina...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #565
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nisu vise mladi kao nekada. Neki tu imaju 10 godina reprezentativnog staza iza sebe. Dzaba zelja, dzaba pjevanje himne (napokon), nestala je ona "mladalacka" drskost, kuražnost. Igras deseto ljeto zaredom, a treba naci onaj polet, zelju... ne ide. Ljudska priroda. Osvajace oni i ovako, ali bi mnogo lakse bilo da imaju po 22-3 godine.

  16. #566
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,137
    Thanks Thanks Given 
    2,242
    Thanks Thanks Received 
    2,414
    Thanked in
    1,244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Po meni je Sefik bio najbolji i najkonstatniji igrac nase reprezentacije na ovom EP!
    Slazem se potpuno

  17. #567
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default @

    Quote Originally Posted by Kalimero View Post
    jokic...bio jedan od najboljih dok nije stagnirao u italij i po malo se vraca ali i dalje nije to to, a za gojkovica se ne bih slozio da je najbolji...ima trenutaka ali nije konstantan dok zlokovic kao i obicno siluje, on je jedan od najboljih ali mogao bi da bude korisnij...a za sefika ne zekim da komentarisem...koliko god bio klasa a i nije neka, ne treba nam golman od 34 god....

    Jokic se vraca ali je moje misljenje da je zapostavljen u napadu. Ne znam ko je po tebi bolji od Gojkovica i Zlokovica? Sjeti se Olimpijade i +2 ili 3 za nase protiv Madjara. E kad se sjetis toga sjeti se i Scepanovicevic odbrana(opsti propuh je bio). Mozes reci da je branio odlicno na EP u Malagi ali nakon toga je bilo 3 velika takmicenja i sta bi sa njim? Isto tako i sa Radicem koji je po meni bolji od Scepanovica. Oni su oba kako ih krene dok je Sefik uvijek konstantan. E sad da li je on kriv za raspad sistema? Mislim da nije. Greska je isljucivo u selektoru koji jos nijednom nije sebe kritikovao. A imamo ubijedljivo najbolju startnu postavu na svijetu, to niko ne moze da mi ospori. Ali...

  18. #568
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Steta sto smo izgubili lijepo bi bilo da se upotpunilo sa ovom pobjedom Sokola,bice bolje drugi put..

  19. #569
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam... znam samo da sam imao puci veceras! Toliko gresaka, toliko "krtola pasova", toliko nerezonzskih stvari da prosto nijesam mogao da vjerujem a sve sam se nadao "E sad ce da krenu, ne moze vise ovako... Mora ih motivisati ova pjesma sa tribina..." ali dzaba! Ne znam da li za ovaj neuspjeh treba vise kriviti igrace ili upravu pa i samu drzavu zbog odnosa prema vaterpolistima... Sigurno i oni imaju mnogo zamjerki na ljude koji ih okruzuju i tapsu po ledjima kada prave dobre rezultate i obecavaju im brda i doline a cim prodje par vikenda "gase telefone" i ne spominju ih vise nego da ih nikad nije ni bilo ali ipak mislim da, kad se vec odazovu pozivu reprezentacije i odluce da isplivaju u bazen, treba da izginu u istom igrajuci svim srem i dajuci svoj maksimum. Jednostavno ne mogu da povjerujem da je ovo, mislim na igre tokom turnira pa i na ovu veceras prikazanu, njihov maksimum. Ok, mozda nijesu u formi ali cini mi se da su bez lijevih ruka mogli odigrati ovako i ovoliko. Izgleda i da je atmosfera u repki dosta losa i naslucujem da su potrebne promjene...
    Odusevilo me navijanje i zelim da pozdravim sve koji su otisli u Zagreb (znam da je posla i grupa iz Niksica) jer su oni veras bili nas ponos.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  20. #570
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dupli post... Brisi ovaj moderatore.
    Last edited by Serhi; 07-09-10 at 23:13.
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  21. #571
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tuga je gledat nasu igru sa igracem vise...Imamo Nikolu i Mladjana Janovica, Ivovica, momci imaju bombe u ruke i umjesto da unesu i loptu i golmana u gol oni idu na neke centarsuteve, ne znam ni kako bi to nazvao...Sidruni dobri, standardno, Jokic takodje, stavio je Nikica u dzep. Ali napad katastrofa...Oni od kojih se to ocekuje, nemaju muda da zavrse napad! To je to...
    P.S. Svaka cast nasim navijacima, vi ste ponos Crne Gore!

  22. #572
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Nisu vise mladi kao nekada. Neki tu imaju 10 godina reprezentativnog staza iza sebe. Dzaba zelja, dzaba pjevanje himne (napokon), nestala je ona "mladalacka" drskost, kuražnost. Igras deseto ljeto zaredom, a treba naci onaj polet, zelju... ne ide. Ljudska priroda. Osvajace oni i ovako, ali bi mnogo lakse bilo da imaju po 22-3 godine.
    Što bi onda rekao za Mađare? Kako oni nađu polet i želju na svakoj olimpijadi a i na ostalim takmičenjima ih medalja ne mimoiđe a koliko su isti igrači duže na okupu nego naši. Nije kod nas problem u zbiru tih individualnih istrošenosti nego je problem u nesposobnosti da se napravi zbir objektivnih individualnih kvaliteta u stabilan sistem igre. To se iz aviona vidi. I jasno da je tu trenerova odgovornostnajveća. Skidam mu kapu za sve što je učinio ali vrijeme je da se nešto mijenja. Već drugo takmičenje daleko od borbe za medalju, a vidimo svi da to nije plod loše sreće nego generalno loših igara. Ja kad sam ga slušao pred prvenstvo gdje se žali na igrače i nezadovoljstva njegovim izborom jasno mi je bilo da je izgubio autoritet i da nema atmosfere kod nas za velika djela. I kad ga vidim na utakmicama onako strunjenog znam da igračima nema što prenijet do straha od koga samo što ne cvrkoće, kao da će ga neko strijeljat. Ne treba drvlje i kamenje ni na koga, ali treba se konstatovati da je predugo loše, traćimo generaciju koja je objektivno mogla da zavede strahovladu ovih godina. Vrijeme da se nešto pokuša promijeniti. Neće biti kraj svijeta ni za koga

  23. #573
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor..
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bilo pa proslo...kod nas u Kotor u St.Grad bila masovna tuca sigurno 20 na 20 ako ne i vise ljudi,nije se znalo ko koga tuce pola sa srpskim obiljezjima pola sa crnogorskim...tukli su se jedno 20 minuta bez prestanka....
    Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika....

  24. #574
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    e maniti se tukli...

  25. #575
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Bijela/HN/MNE
    Posts
    1,206
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ClauN`vs`RaideR View Post
    Bilo pa proslo...kod nas u Kotor u St.Grad bila masovna tuca sigurno 20 na 20 ako ne i vise ljudi,nije se znalo ko koga tuce pola sa srpskim obiljezjima pola sa crnogorskim...tukli su se jedno 20 minuta bez prestanka....
    Je li moguce?? :shock: Sto je s ovim narodom, sve poslo u ***** krasni..:burp:

Page 23 of 36 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Evropsko prvenstvo u futsalu
    By oktagon in forum Ostali sportovi
    Replies: 57
    Last Post: 10-02-12, 14:47
  2. Svjetsko prvenstvo u vaterpolu RIM 2009
    By rockstar in forum Ostali sportovi
    Replies: 2272
    Last Post: 02-08-09, 14:10
  3. Svetsko prvenstvo u vaterpolu 2007
    By LaZaR in forum Ostali sportovi
    Replies: 225
    Last Post: 05-04-07, 23:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •