Page 1 of 23 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 570

Thread: Stranac u svojoj drzavi

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Stranac u svojoj drzavi

    Mozda je pomalo nezapazeno prosao post naseg kolege forumasa Milovana
    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Poznati lik BERANKRSH , moj dugogodishnji politichki oponent,Gospodin Jovan Lonchar humanista i donator, uvijek spreman ko zapeta pushka da pomogne ljudima u nevolji. chovjek vrijedan poshtovanja,

    srdachan pozdrav Gospodinu Loncharu,
    sa zeljom da uspije i zashtiti prirodu u CGi, od SHTAKORIZACIJE SKOROJEVICA .
    o raboti naseg drugog kolege .
    Radi se o jednom predivnom pejzazu u ekoloskoj drzavi



    koji je kolega Berankrs ovjekovjecio bilbordom



    a efekat i reakcija nadleznih je bila munjevita. Bilbord je preko noći skinut
    Skidaj bilbord! Skidaj kad ti kažem!!!

    Piše: PCNEN & građani/građanke

    Američki državljanin Jovan Lončar, rođen u Beranama, pokušao je da na bilbord u svom rodnom gradu postavi fotografiju divlje deponije i poruku "Dokle" i tako upozori javnost na odnos grada prema životnoj sredini, ali je bilbord skinut tokom noći po nalogu lokalnih vlasti.
    Divlja deponija se nalazi kraj Vasove vode (izvor pijaće vode), navodi se u priči koju je danas objavio Radio Slobodna Evropa, program za Crnu Goru.
    Bilbord su skinuli beranski vatrogasci.
    Lončar je, prije postavljanja bilborda, utvrdio da je ono što je nakanio da učini sasvim legalno.
    Predsjednik opštine Vuka Golubović tvrdi da je jedini razlog skidanja bilborda raskidanje ugovora sa preduzećem koje gazduje panoima za postavljanje bilborda zbog neplaćanja dažbina opštini.
    Oko svega ovoga se nameću mnoga pitanja, a bogomi bi mozda trebalo i zaćutati jer mnogi nasi reaguju bas kao nas kolega
    Quote Originally Posted by hercules View Post
    I naravno vi gastarbajteri bolje znate kako to kod nas funkcioniše od nas samih jer su vam neki prijatelji rekli kazali kako to ide.
    Ne znam da li g. Lončar morao ośećati pomalo cudno da je stranac u svojoj drzavi ili je to dozivio kao izvjesni performans, ali rabota ne valja visestruko.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i?sta je tu cudno?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Naravno, sve su gasterbajteri krivi.. A Mi stranci "talasamo". G. Loncar ukazuje na jedno, ja sam ukazala policiji i opstini na maltretiranje starije osobe .. I kazu isto, mi talasamo, "ne moze u CG kao na zapadu".
    Predsjednik opštine Vuka Golubović tvrdi da je jedini razlog skidanja bilborda raskidanje ugovora sa preduzećem koje gazduje panoima za postavljanje bilborda zbog neplaćanja dažbina opštini.
    Znate sto je ovdje zalosno i bolesno? Prvo je zalosno sto sa ovim fazonima misle da su sakrili nesto, zmure.. A bolesno je sto umishljaju da se sa takvom prichom mazu ochi i zatvara slucaj - ne talasati.
    Zaista sticem utisak da se u tim opstinama ponasaju kao drzava u drzavi. Kriju od onih u PG, docekaju "predsjednika", isplacu se kako im je teshko i kako Vlada treba da pomogne, i kad ih isprate, ono kao ***** onda stresu prasinu sa sebe i kazu: "sad mozete da sapcete - otisli su.
    Zato bih prije rekla - kao stranac u CG opstini.


    Hvala Lepo

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne kriju oni djao maka od glavesina iz Pg nego se ovi prave da ne vide, a oni iz lokalne uprave se ne bave takvim sitnicima jer oni rjesave probleme Afganistana, globalnog otopljavanjai brinu se da li je najezda kimaka u Njujorku opasna. Prava idila koju tamo neki gastarbajter narusi, ali se vidi i efikasnost drzave kako nelikvidne odma kazni

  5. #5
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nama treba nekoliko lokalnih deponija, ali ne klasičnih gdje će se samo odlagati i paliti smeće. U Beču se smeće koristi za grijanje, to je potpuno zaokružen sistem sa zanemarivi mefektom na okolinu.
    Kod nas, kad se pomene izdradnje deponije, svi se dignu na noge i povikom "Kod mene Bogomi neće! Ono im tamo, pa neka prave!

    Narod pun predrasuda i nedovoljno informisan. A da baca stvoren!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Moguce da ste u pravu, ja sam se ipak nadala da iznad "Popa ima Pop", a toliko se kabadahijski ponasaju da bash i nema Popa iznad "opstinskog"....
    Sta je sa onolikim prichama o resenjima i izgradnji pogona za preradu i unistavanje smeca? Koliko ja znam ta euforija sa politikanskom prichom je pochela "ozbiljno" bar prije 10-tak godina. Kad kao nesto treba da "krene" dad pomame mjestane zone gdje su to planirali, i tako ce josh bar 4 mandata.
    Znam da je Lim na izlazu iz CG ka Prijepolju avetinjska rijeka. Smece u Limu iz Bijelog polja je islo decenijama, i zalud su Prijepoljci chistili i chiste. Kesa po drvecu i dalje..
    Da, gasterbajteri i mi domaci stranci talasamo puno, dok turisti istrpe jednom kao gosti i gotovo.. Kultura zivljenja lokalnog stanovnistva je narusena od nas iz inostranstva...

    Hvala Lepo

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da citiram Berankrša od danas... hobotnica je to... oni su u ponoć vatrogasce digli da spašavaju mačku, pardon... da skidaju pano ...

    evviva Berane centar performansa.

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Mora da je Berankrs ubaceni element. Ne vidim drugi razlog zasto bi neko kvario atmosferu i idilu i blagostanje koje vlada, kako u opstini Beane, tako i u drugim opstinama. To gradonacelnice Berana!! Samo tako!! Raskrinirajte ubacene elemente, pokazite da Crnu Goru niko ne moze uzdrmat!!!
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  9. #9
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Odgovor g-dina Lončara,


    Najprije moram da izrazim svoju podrsku naporima lokalne uprave na uredjenju smetlista Vasova voda, jer je ocigledno da je neko(ili mozda sam gospodin Zecevic, sto bi bilo za svaku pohvalu) “uredio” prostor oko izvora, kako se ne bi vidjelo smece kojim je isti bio zatrpan(slika izvora je bila postavljena na pocijepani poster, pa se moze uporediti stanje)prilazem redakciji Vijesti ,fotografiju koju sam postavio u centru billboarda ,kojeg je opstina skinula sa vatrogascima.Zamolio bih redakciju Vijesti da ju objave uz ovaj demant,jer gospodin Zecevic je isto iskoristio izvor i za naslov ove price u danashnjem izdanju.Pogledajte izvor kako je izgledao tada .A pogledajte kako je danas izgledao!
    Mene ne interesuju, niti u njih vjerujem, rokom neogranicena obecanja o sanitarnim deponijama, reciklaznim centrima i radnim mjestima. Ocekujem da se govori jezikom cinjenica, pa je gospodin Zecevic saopsti sledece:da li je pomenuta lokacija u studiji lokacije bila odabrana kao najpovoljnija, ili je u pitanju bila lokacija u mjesnoj zajednici iz koje dolazi aktuelni predsjednik opstine, da li je zemljiste koje kazete da je otkupljeno otkupljeno od porodice vozaca opstine, da li je tacno da je sada u opticaju mogucnost da regionalna deponija ukljuci i opstine Bijelo Polje, Mojkovac i Kolasin, sto znaci ne samo dvostruko vece kolicine otpada, vec i da se ponovo moraju raditi sva dokumenta koja pominjete da su uradjena…
    Ono sto mene mnogo vise zanima je sadasnje stanje na smetlistu koje ste posjetili, gospodine Zecevicu. Mozete li da potvrdite da se tamo smece odlaze na zakonom propisan nacin, prema svim ekoloskim standardima, da na smetlistu nema leseva ubijenih pasa lutalica koje raznose vrane i gavranovi? Mozete li da kazete da se na kapiji manastira Sudikova ne osjeca smrad sa smetlista. Mozete li da potvrdite da nije bilo slucaja da se smetliste zapali? dali ste vi kao odgovorna lokalna vlast sigurno pozvali recimo Ekotoksikoloski zavod da izvrsi potrebna mjerenja i da svoj nalaz,provjere zagadjenosti vode, tla i vazduha? Mozete li da nam pokazete kupoprodajni ugovor sa familijom Veskovic od koga ste otkupili zemljiste?Mozete li da nam date na uvid,koliko i u sta ste potrosili novce u vezi ovoga vasega projekta regionalne deponije na koju se pozivate? Mozete li da nam objasnite zasto cuti Gradonacelnik Vuka Golubovic i njegov brat Milan Golubovic zvani Pido,komandant legendarnog vatrogasnog odelenja za napade na gradjanski protest tacno u ponoc!.Zasto cute?
    To koliki je izvor Vasova voda bio, prije nego sto ste vi poceli da “uredjujete lokaciju” zna svaki punoljetni stanovnik Beransela, a to sto sad tece toliko koliko tece je samo dokaz strucnosti onih koji su ga “uredjivali”.Vas naslov da ime vode"ka za kazan rakijski" je smijesan.Ako ista znate o pitkoj vodi,dovoljna je i kap!Kap po kap,i necemo dati da nam se drzava posle zavrsene bitke sa vama ne zove Ekoloska Crna Gora gospodine Zecevicu!...
    Mom komsiji, i potpredsjediku MZ Beranselo gotovo da nemam nista da kazem, jer treba zaista imati(ili bas nemati)obraza, pa dati saglasnost bez odluke zbora mjesne zajednice, kao da je u pitanju njegova babovina, i kao da su sve njegove komsije neznaveni i nesposobni da rasudjuju i racionalno donose odluke…Mislim da je i on, a i oni kojima je tu saglasnost davao, svjestan nistavnosti cijele te rabote.I da je dao saglasnost ,ona je nevazeca.U opstinu imate dokument odluke gradjana MZ Beranselo,i trebali bi da pozurite da trazite drugu lokaciju ..vrijeme vi istice!

  10. #10
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sramota !!!

    U citavoj prici je dobro samo to da gdin. Loncar nije pokusao nesto "teze" od bilborda da napravi , jer bi 100 % zaglavio u zatvor .... komunjare su to ...Adrovic,Zecevic & Co ....evo 200 godina ne mrdaju iz fotelja koje su zauzeli.

  11. #11
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je nevjrovatno zivota mi. Ne ovo shto postoji smetlishte, vec to da se nikome ovo ne svidja - a svi glasaju DPS. Prva gdjica Maja koja se UBI sa "hvala lepo" DPS-u a onda joj smeta shto kad prijavi neku nezakonitost isti DPS kada joj kaze "vazi...ceraj!"...i tako u krug.

    Zemlja chuda...

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Divlje DEPONIJE od Verushe do Lijeve Rijeke,
    koje GOSPODA koja koristi vikendice odlaze uz rechicu Verushu i pored puta do Lijeve Rijeke, su STVARNA SLIKA EKOLOSHKE SVIJESTI NASHIH GOSPODINA I NJIHOVIH GOSPODJA, a njihovi potomci sa zadnjeg sjedishta posmatraju roditelje i gledaju kako se odlaze smece u EKOLOSHKOJ CGi.

    Kako se od guzice ne stide, kad obraza nemaju ????
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  13. #13
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Sramota !!!

    U citavoj prici je dobro samo to da gdin. Loncar nije pokusao nesto "teze" od bilborda da napravi , jer bi 100 % zaglavio u zatvor .... komunjare su to ...Adrovic,Zecevic & Co ....evo 200 godina ne mrdaju iz fotelja koje su zauzeli.
    Lončar je američki državljanin tako da mogu da mu punu u prkno.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neka ne jedite don Mila inace ce kaos nacinjet ))
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Millsart View Post
    Ovo je nevjrovatno zivota mi. Ne ovo shto postoji smetlishte, vec to da se nikome ovo ne svidja - a svi glasaju DPS. Prva gdjica Maja koja se UBI sa "hvala lepo" DPS-u a onda joj smeta shto kad prijavi neku nezakonitost isti DPS kada joj kaze "vazi...ceraj!"...i tako u krug.

    Zemlja chuda...
    Prva Maja ne glasa u CG, zato ne projektujte Vase iz okruzenja.
    Ja sam za civilizovanost drustva, za prave i zdrave primjere Partije, i za sklanjanje politikanskih i licemjernih profitera. To sto podrzavam koncept DPS-a jeste zato sto su najbolji, pa iz istog razloga podrzavam njihovu promjenu na bolje. Znaci teze najboljem i treba im pomoci da to zaista i budu kvalitetom i realnim primjerima.
    Svi koji daju primjedbe na rad profitera i radu njihovih pojedinaca iz stranke chine dobro DPS-u. Sa tim objektivnim kritikams DPS ima razlog da reaguje protiv profitera i samovoljnika u njihovoj stranci koji ruze ugled DPS-u i chine stetu kompletnoj partiji sa njihovom nezajezljivom oholoscu i beskrupuloznoscu. Takvi kadrovi su najveca steta partiji (kao g. Alka SDP-u), i partijsku kariku koriste samo za zadovoljenje lichnih poriva i kompleksa.
    Zdrava partija treba da ima zdravo jezgro i da redovno uklanja "roznati" dio u partijama, a da gaji i istiche ono najbolje u njihovim "redovima".

    Hvala Lepo

  16. #16
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Prva Maja ne glasa u CG, zato ne projektujte Vase iz okruzenja.
    Ja sam za civilizovanost drustva, za prave i zdrave primjere Partije, i za sklanjanje politikanskih i licemjernih profitera. To sto podrzavam koncept DPS-a jeste zato sto su najbolji, pa iz istog razloga podrzavam njihovu promjenu na bolje. Znaci teze najboljem i treba im pomoci da to zaista i budu kvalitetom i realnim primjerima.
    Svi koji daju primjedbe na rad profitera i radu njihovih pojedinaca iz stranke chine dobro DPS-u. Sa tim objektivnim kritikams DPS ima razlog da reaguje protiv profitera i samovoljnika u njihovoj stranci koji ruze ugled DPS-u i chine stetu kompletnoj partiji sa njihovom nezajezljivom oholoscu i beskrupuloznoscu. Takvi kadrovi su najveca steta partiji (kao g. Alka SDP-u), i partijsku kariku koriste samo za zadovoljenje lichnih poriva i kompleksa.
    Zdrava partija treba da ima zdravo jezgro i da redovno uklanja "roznati" dio u partijama, a da gaji i istiche ono najbolje u njihovim "redovima".

    Hvala Lepo
    Dajte nam jedan primjer gdje je DPS reagovao povodom neceg i uklonio svoj kadar?
    Release Yourself

  17. #17
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Prva Maja ne glasa u CG, zato ne projektujte Vase iz okruzenja.
    Ja sam za civilizovanost drustva, za prave i zdrave primjere Partije, i za sklanjanje politikanskih i licemjernih profitera. To sto podrzavam koncept DPS-a jeste zato sto su najbolji, pa iz istog razloga podrzavam njihovu promjenu na bolje. Znaci teze najboljem i treba im pomoci da to zaista i budu kvalitetom i realnim primjerima.
    Svi koji daju primjedbe na rad profitera i radu njihovih pojedinaca iz stranke chine dobro DPS-u. Sa tim objektivnim kritikams DPS ima razlog da reaguje protiv profitera i samovoljnika u njihovoj stranci koji ruze ugled DPS-u i chine stetu kompletnoj partiji sa njihovom nezajezljivom oholoscu i beskrupuloznoscu. Takvi kadrovi su najveca steta partiji (kao g. Alka SDP-u), i partijsku kariku koriste samo za zadovoljenje lichnih poriva i kompleksa.
    Zdrava partija treba da ima zdravo jezgro i da redovno uklanja "roznati" dio u partijama, a da gaji i istiche ono najbolje u njihovim "redovima".

    Hvala Lepo
    Teško meni, ne kapiram...Majo, jeli ti to nama crtaš da je DPS super, ali mu kadar ne valja?

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    pa generalno program kao program vjerovatno i jes, e sad to što ga niko od njih ne poštuje to je druga stvar
    She is only here to annoy herself!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako je kod nas sve jednostavno. Odma se pocne prica ko je za koga glasao, sta je bilo kad je bilo...., a tacno da se vidi da neko nosi ulicom Mauzolej svi bi ćutali i pravili se da ne vide. Princip "carevog novog odijela" koji je Loncar pokazao nije samo karakteristika za lokalne moćnike nego i za lokalno stavnovnistvo koje je cekalo da on dodje i Amerika i to im pokaze. Niti su te deponije od juce niti niti će nestati śutra jer sve ce biti po onoj "svakog cuda tri dana dosta" Odbornili lokalnog parlamenta neće ni zucnuti, oni malo dalje će to gledati kao performans i sve će opet biti po starom.

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Millsart View Post
    Ovo je nevjrovatno zivota mi. Ne ovo shto postoji smetlishte, vec to da se nikome ovo ne svidja - a svi glasaju DPS. Prva gdjica Maja koja se UBI sa "hvala lepo" DPS-u a onda joj smeta shto kad prijavi neku nezakonitost isti DPS kada joj kaze "vazi...ceraj!"...i tako u krug.

    Zemlja chuda...


    Kakve veze ima BILO KOJA partija sa ovim ????


    Plitko razmisljanje ...

  21. #21
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Kakve veze ima BILO KOJA partija sa ovim ????


    Plitko razmisljanje ...
    Ocekivao sam ovakvu reakciju...

    Sa onim shto se desava u gradu/opshtini valjda najvise veze ima ona partija koja ima vlast u tom gradu/opshtini. Evo, ovako najkrace da ti objasnim, kao da imas 4 godine i prvi put se srijeces sa politikom.

    Na stranu to shto je bilbord skinut odmah na "molbu" lokalnih mocnika, kumova i brace funkcionera, to je slika i prilika toga grada.


    Quote Originally Posted by Maja View Post
    Prva Maja ne glasa u CG, zato ne projektujte Vase iz okruzenja.
    Ja sam za civilizovanost drustva, za prave i zdrave primjere Partije, i za sklanjanje politikanskih i licemjernih profitera. To sto podrzavam koncept DPS-a jeste zato sto su najbolji, pa iz istog razloga podrzavam njihovu promjenu na bolje. Znaci teze najboljem i treba im pomoci da to zaista i budu kvalitetom i realnim primjerima.
    Svi koji daju primjedbe na rad profitera i radu njihovih pojedinaca iz stranke chine dobro DPS-u. Sa tim objektivnim kritikams DPS ima razlog da reaguje protiv profitera i samovoljnika u njihovoj stranci koji ruze ugled DPS-u i chine stetu kompletnoj partiji sa njihovom nezajezljivom oholoscu i beskrupuloznoscu. Takvi kadrovi su najveca steta partiji (kao g. Alka SDP-u), i partijsku kariku koriste samo za zadovoljenje lichnih poriva i kompleksa.
    Zdrava partija treba da ima zdravo jezgro i da redovno uklanja "roznati" dio u partijama, a da gaji i istiche ono najbolje u njihovim "redovima".

    Hvala Lepo
    Vrh

    Vidi se da ne zivis u Crnu Goru. "Zdravo jezgro", "zdravi primjeri Partije", "civilizovanost drustva"...cek brate, kome ti prosipas ovu pricu?

    Stvar je vrlo jednostavna - mi vama oprostimo nelegalni objekat - vi nama 17 glasova. I tu je kraj.

    Mi tebi oprostimo 1000 eura racuna za struju - ti nama glasove tvoje porodice.

    I ovako godinama i ovako u nedogled.


    Hvala Lepo :joint:

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Posto ti imas vise nego cetiri godine nacrtaj sebi da to sto pises nema blage veze sa tim o cemu se prica i sto treba da dodje neko iz Amerike da pokaze dje je smetliste i da se pobuni protiv toga. Tebi je dovoljno i najvaznije sto je neko glasao i kad je neko glasao i sad treba raspredati kad je ko vladao, koliko vladao.... a smetliste neka stoji jer ce doci neko iz Amerike da se pobuni.

  23. #23
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Lako je Berankrsu bilborde placat; on ce bit u BA jos mjesec dana, pa ide tamo dje mu niko ne moze uticat na zivot, eventualno posao, i tome slicno. Da je neki beranac to uradio, ja mnim e bi ga izopstili iz drustva
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  24. #24
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    MNE
    Posts
    2,590
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nazalost, na probleme mora prstom uperit neko ko je van Crne Gore, iako ih svi vidimo svakodnevno.
    Nedostaje hrabrosti obicnom narodu da se suprostavi, vjerovatno jer se zna na moguce poslijedice dizanja protiv vlasti.
    Lako je ovome iz Amerike pricat... jeste lako je, ali hvala mu. Daj boze da ima vise ovako nezavisnih od vlasti koji mogu da dignu prasinu.
    Release Yourself

  25. #25
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Da ih se pokupi malo vise ne bi im mogli nista, ali kako ce se pokupit kad je crkva jos na rumiju, djeca treba da uce crnogorski, srbi nas potkopavaju, saric nije uhvacen, princ nije dosa na proslavu, spijuni su medju nama.
    To i jos dosta stvari mora prvo da se rijesi pa cemo onda o deponiji.

Page 1 of 23 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Da ste prinudjeni da se pripojite nekoj drzavi?
    By BLASTER in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 29
    Last Post: 16-10-08, 19:47
  2. novi u novoj drzavi
    By camaron in forum Primorski
    Replies: 43
    Last Post: 30-03-07, 10:50
  3. Replies: 14
    Last Post: 28-04-05, 15:17
  4. ...Okrecem ogledalo ka svojoj nadi...
    By _VraNna_ in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 1
    Last Post: 08-12-04, 16:28
  5. KRSTAS u svojoj postojbini
    By dijaspora in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 29
    Last Post: 14-04-04, 02:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •