Page 53 of 221 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #1301
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Pa sad, neko protiv vjerovatno najboljeg tima na svijetu igra nerijesheno, nekoga shega geret bejl, masoni, ljudi gushteri itd...
    ti bgm pricas o bejlu ka da je gatuzo a ne najbolji mladi igrac na svijetu..
    samo cu rec BASEL.
    kad vec pomenu "najbolji tim na svijetu" mi dobismo tad "najbolji" tim barsu 3:1 (i izbacismo) a vi se falite nerijesenim(nezasluzenim) rezultatom i seganjem u madridu :blah:

  2. #1302
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro je Miha smiri se. Ja nisam vidio igru kojom cemo pucati na velike staze. opusteno i objektivno samo. Real jaci, ali po meni realan rezultat veceras. Super Pippo pokazao ko je najveci golgeter svih vremena ...Ali generalno nisam zadovoljan, bekovi su ocaj,ronaldinjo los, ibra nema zavrsnicu, ne krece se puno..sve u svem nije prelose. idemo dalje.

  3. #1303
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Samo za tebe par informacija - ne mrzim Milan i ne bole me pobjede Milana iz vremena Olivera Birofa. Navijam za Real Madrid, a u Seriji A sam gotivio Juventus a sad je i uopte ne pratim.
    Najbolje da ću zbog fudbala nekoga daizrmm . Ohh mene. Ima toliko prečih stvari od toga
    Proluftiraj se, izbači tu nervozu iz sebe tvoje zdravlje je u pitujna.
    Inače kako rječit i kulturan sagovornik. Nego to više govori o tebi, navijaču Milana.
    That makes you unique.



    Na poslu sam kad jrper eiza ali Pirlo se više nego izležavao. čoigledno. Tiago Silva se preporodi a je prekorač oiout liniju. Sad se ne sjećam koga je sve grč hvatao nakon 2gog gola Milana.
    Kako se ne daje žuti sa leđa ga je gurnuo bez ikakvih šansi da dohvati loptu? Više nego namjerno. Nego Pipo je ime pa ga zato nije dobio.
    Za nesvirani ofsajd se valja zahvaliti A da ne rečem da je sudija bio 2 metra od dešavanja pa je morao da vidi ofsajd.
    Tebe inače cijenim jer si jedan od rijetko kulturnih u raspravi na ovom podforumu, a vjeruj mi ja sam objektivan uvijek.
    Vjeruj mi da se nije izlezhavao, tj raskrvavljen je bio, mogao je ustati, ali svak bi onamo ostao da lezhi... Chini mi se da je odmah neko od igracha signalizirao prema klupi da je arkada gotova, tj da ima posjekotinu... Gurnuo ga jeste bespotrebno, ali je ushao prije 15 sek, a i stara je to lisica, ono se nikad ne sudi takvim igrachima, da je u pitanju bio neko mladji dobio bi zhuti vjerovatno... Ofsajd ne znam kako je promakao jer sam ga ja vidio na tv-u odmah, shta da se radi sad... Chak mi na kraju nije bilo mrzno shto ste izjednachili jer bi se odmah pojavilo par indijanaca da pricha o namjeshtaljci, b-winu, prelazima i chudima... Real jeste bolji, po meni sa chelzijem vjerovatno najbolji tim na svijetu trenutno, ali nocas nije bio toliko nadmocan, bar po shansama, jer milan uvije igra ovako kad se brani, daju dosta prostora i pushtaju shuteve sa daljine, da bi zgusnuli sredinu i sprijechili shanse 1 na 1...
    #fakenews

  4. #1304
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ovo je namjesteno ljudi. sigurno.
    2 lika sa foruma su mi rekli.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  5. #1305
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    najbolji tim na svijetu? ti mora da se salis? sacekaj proljece pa cemo onda pricat ko je najbolji. real je pravi gej tim mada im se mora priznat da su tamo sve posteni ljudi i obrazovani. sto jes jes. i onaj trener im je najpametniji covjek na svijet.a jos i lukav.
    to je sjajno. stvarno, gospoda.
    Ko o čemu navijači Barselone ( u ovom slučaju ) o gospodstvu.
    Prskalice, pokušaj ubistva, vrijeđanje starijeg, davljenje itd.

  6. #1306
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    najbolji tim na svijetu? ti mora da se salis? sacekaj proljece pa cemo onda pricat ko je najbolji. real je pravi gej tim mada im se mora priznat da su tamo sve posteni ljudi i obrazovani. sto jes jes. i onaj trener im je najpametniji covjek na svijet.a jos i lukav.
    to je sjajno. stvarno, gospoda.
    Trenutno stanje je takvo... Nijesam rekao da ce sve osvojiti, mozhda im pane forma za nedjelju dana, ali za sad su najvishe pokazali ove sezone (sa chelzijem)... Ronaldo je cigan samo takav, pravi igrach za barsu... Ostali su manje vishe ok, mada i pepe se ponekad izdvoji sa kakvim nesojlukom...

    P.S. Xabi Alonso je doktor profesor...
    Last edited by MeDo_JE; 03-11-10 at 23:01.
    #fakenews

  7. #1307
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    Ko o čemu navijači Barselone ( u ovom slučaju ) o gospodstvu.
    Prskalice, pokušaj ubistva, vrijeđanje starijeg, davljenje itd.
    o tome ti ja pricam, gospodo.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  8. #1308
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vjeruj mi da se nije izlezhavao, tj raskrvavljen je bio, mogao je ustati, ali svak bi onamo ostao da lezhi... Chini mi se da je odmah neko od igracha signalizirao prema klupi da je arkada gotova, tj da ima posjekotinu... Gurnuo ga jeste bespotrebno, ali je ushao prije 15 sek, a i stara je to lisica, ono se nikad ne sudi takvim igrachima, da je u pitanju bio neko mladji dobio bi zhuti vjerovatno... Ofsajd ne znam kako je promakao jer sam ga ja vidio na tv-u odmah, shta da se radi sad... Chak mi na kraju nije bilo mrzno shto ste izjednachili jer bi se odmah pojavilo par indijanaca da pricha o namjeshtaljci, b-winu, prelazima i chudima... Real jeste bolji, po meni sa chelzijem vjerovatno najbolji tim na svijetu trenutno, ali nocas nije bio toliko nadmocan, bar po shansama, jer milan uvije igra ovako kad se brani, daju dosta prostora i pushtaju shuteve sa daljine, da bi zgusnuli sredinu i sprijechili shanse 1 na 1...
    Italijani su poznati po tome da se lijepo izležavaju. Evo biće pregleda pa ćemo vidjet.
    Za ovo podvucheno
    Kako da dođe napad do izražaja i da bude nadmoćan kad je Milanu non stop bilo 7+ igrača u svoj šesnaesterac
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #1309
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    ALO LJUDI! PUSHTITE SE MILANA I REALA!

    Jeste li chuli Sofra sto je rekao za danasnji datum i 3. Novembar? Kako je 1996. Pipo dao gol Milanu i kako je to bila NEDJELJA i izbori u CRNU GORU, pa rece "NARODNA SLOGA"!!!

    ALO!!??!?! O cemu lik razmislja?! Sto se desilo na danasnji dan prije 14 godina? tutu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #1310
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    Dobro je Miha smiri se. Ja nisam vidio igru kojom cemo pucati na velike staze. opusteno i objektivno samo. Real jaci, ali po meni realan rezultat veceras. Super Pippo pokazao ko je najveci golgeter svih vremena ...Ali generalno nisam zadovoljan, bekovi su ocaj,ronaldinjo los, ibra nema zavrsnicu, ne krece se puno..sve u svem nije prelose. idemo dalje.
    ja sam vidio igru protiv juvea.... sve je doslo na bolje kad se vratio tiago silva... samo da se ne povredjuje sad... i karacemo u derbiju...
    a i bekovi nocas nisu imali lak zadatak... cuvati ronalda i di mariu nije nimalo lako.... tigao profesorski nesta iskusno... 2 gola su naivno primljena kao i ona 2 na bernabeu

  11. #1311
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    ALO LJUDI! PUSHTITE SE MILANA I REALA!

    Jeste li chuli Sofra sto je rekao za danasnji datum i 3. Novembar? Kako je 1996. Pipo dao gol Milanu i kako je to bila NEDJELJA i izbori u CRNU GORU, pa rece "NARODNA SLOGA"!!!

    ALO!!??!?! O cemu lik razmislja?! Sto se desilo na danasnji dan prije 14 godina? tutu...
    Naravno, vrsni kometaotnr je pričao o svemu samo ne o utakmici koju smo gledali.
    Neka, nego je podsjetio Nišu Saveljića da je na isti datum prije godinu dana gostovao na INTV.
    Taman tutu....
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  12. #1312
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    ALO LJUDI! PUSHTITE SE MILANA I REALA!

    Jeste li chuli Sofra sto je rekao za danasnji datum i 3. Novembar? Kako je 1996. Pipo dao gol Milanu i kako je to bila NEDJELJA i izbori u CRNU GORU, pa rece "NARODNA SLOGA"!!!

    ALO!!??!?! O cemu lik razmislja?! Sto se desilo na danasnji dan prije 14 godina? tutu...
    Ahahahahaha stari bolesnik, slusham shta pricha i ne vjerujem ahahahhahahah...
    #fakenews

  13. #1313
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    radi NARODNA SLOGA i CHUDA ahhahahahah

  14. #1314
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A shto chine pojedini doktori i objektivni ljudi sa cdm-a...

    Ofsajd je bio normalno i greshka sudije shto ga nije svirao, ali to im se vrnulo za ponishtena 2 gola Milana protiv Reala prosle sezone i onaj ofsajd Ibrahimovicu u prvo poluvrijeme kad bi bilo itekako opasno po Real...
    Ovi shto ne vidjoshe Pirlu razvaljenu arkadu i prichaju o tome na 3 strane sledece su bash objektivni ali nemojte vishe da ve zamolim, normalno da ce da trchi kad udje u igru neke ekipe igraju SRCEM za klub a neke za meleone koje primaju godishnje.
    Shto se tiche same utakmice jednaki su bili, Real mozhda za nijansu bolji iskljuchivo zbog brzhe igre i svjezhine ipak su to mladi momci, dok nama igraju Abate i Ambrosini, shteta za Pata nije u formi loshije je odigra zadnje 2 utakmice, moram pomenut Ronaldinha poshto vidim Shofru je bio najbolji u prvo poluvrijeme a nije se momak sastavio sa loptom 3 put ukupno, imao je 3 pasa i nijednom se ne vrati u odbranu, samo neka je zdrao.
    A ovo te pominjete hiljadu shansi Reala nocas, mozhda ste gledali snimak proshle utakmice u Madridu i zahvalite naravno Ibrahimovicu za one odlichne promashene prilike...

    Sve vas voli Pippo BOG!

  15. #1315
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    ja sam vidio igru protiv juvea.... sve je doslo na bolje kad se vratio tiago silva... samo da se ne povredjuje sad... i karacemo u derbiju...
    a i bekovi nocas nisu imali lak zadatak... cuvati ronalda i di mariu nije nimalo lako.... tigao profesorski nesta iskusno... 2 gola su naivno primljena kao i ona 2 na bernabeu
    Šta reći za ova dva gola Milana?
    Sad pravac na skudeto, nema jačeg tima od Milana.

  16. #1316
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ Miha - onesvijesti se molim te .

  17. #1317
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ovđe od navijača Milana jedino MeDo_Je može da zasluži da mu se pročita post, ovo ostalo ne bih komentarisao.

    Meni je drago zbog svih vas koje je večerašnje 2:2 razveselilo i pružilo satisfakciju u životu. Iako Real nije pobijedio (što smo, je li, već navikli), dobra strana svega toga je što se osmijeh vratio na pojedina lica, a i smanjio procenat potencijalnih samoubistava koji je bio izuzetno visok nakon prvog meča na Bernabeuu.

    Žao mi Partizana, al' šta da se radi...

  18. #1318
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gattuso: "Mourinho ha santi in paradiso..."
    Sreca prati Real, navijachi se na forumu prave kul, a po njihovom treneru ("bogu") se vidi koliko je bilo bitno da ne izgube, skaka je kao protiv Barse proshle god, da nisu izvukli to 2-2 u zadnji minut forumashi se ne bi chuli
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  19. #1319
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Auuu, sto se cini odje...ovo je gola droga!

  20. #1320
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    zaliv neverina...
    Posts
    9,244
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Extra je meni sve ovo sto vi pisete...
    Ali vidi realno je da je real sinoc bio bolji tim od milana.
    Realno je rec da je pipo bio metar u ofsajd,realno je da se izlezavaju ka babe da sacuvaju rezultat,realno je da pirlo nije krvario...kad citam pojedine postove kao da niste gledali isti mec
    “Que te vayas con el viento, como siempre!”
    http://www.travelmontenegro.me


  21. #1321
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rain_wind_storm View Post
    realno je da se izlezavaju ka babe da sacuvaju rezultat,realno je da pirlo nije krvario...kad citam pojedine postove kao da niste gledali isti mec
    Ne znam dje si vidio to izlezhavanje osim Pirla kad ga opali ovaj po arkadi, Gatuza kad ga je grch uvatio i to je bio josh pochetak drugog chini mi se.
    A to da nije krvario bice da je tebi losh vid, jer to vidje chitava populacija foruma koji je komentarisao sem vas 2-3.
    Ali realno jebe mi se, najjache da cu vishe da se prepucavam sa vama oko toga kad je to vidjela svaka dusha koja je mech gledala sinoc.

  22. #1322
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Inzagi ima njuh za gol, al i nevjerovatnu srecu. Ona 2 gola sinoc su prava slika i prilika.

    Kod prvog Real glupo gubi loptu na sredini, onda Pepe promasuje cisto izbacivanje, Ibrahimovic centrira skroz pogresno, Kasiljas ocajno reaguje i odbija loptu tacno na 2 metra od gola dje se zatrcava Pipo i buc.
    Drugi gol isto njegova klasika - cisti ofsajd, i Kasiljas koji skace kao kengur taman tolko da Pipo provuce loptu ispod njega.

    Oce ga gol,oca mu njegovog Bilo bi nepravedno sinoc da Real nije izjednacio, ne znam kako iko moze pricat o sreci obzirom da je Real kontrolisao utakmicu, a i da je primio gol iz ofsajda u 77. minutu. AC je izgleda jedino onako mogao da bucne prvi gol, jer su stvarno bili nemocni u polju. Alegri se kockao kad je izvukao Ronaldinja, jer tek tad nisu imali igru obzirom da su im naprijed bila 3 klasicna napadaca. Al su imali Ingazija.

  23. #1323
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Definitivno ovdje ima pojedinih koji nijesu gledali utakmicu sinoć nego onu od prošle godine.

    Ima li slike Pirla svog krvavog?
    I kako mu je Benzema razbio arkadu kad ga je jedva takao po lobanji?

    U pravu ste, što čine pojedini doktori ovdje ovo je show.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  24. #1324
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Naravno, vrsni kometaotnr je pričao o svemu samo ne o utakmici koju smo gledali.
    Neka, nego je podsjetio Nišu Saveljića da je na isti datum prije godinu dana gostovao na INTV.
    Taman tutu....
    Kuku, koji su ovo pacenici! Pa sto ako se sjetio Narodne sloge? Kamo srece da je ostala i nesto uradila! A i za Saveljica, pa gost mu je u emisiji, zar je toliko bezvrijedno pomenuti tu koincidenciju sa datumima? A, okle, utakmicu nije komentarisao, nije je ni gledao. Ne interesuje to njega, pogotovo kad igra Milan. Sjasite sa Sofra, masturbirajte nedje drugo, godinama se po njemu izdrkavate. Sofro nije fudbal, debilno je da se na temi o utakmici toliko prica o komentatoru, ma ko to bio.

  25. #1325
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,051
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    330
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Definitivno ovdje ima pojedinih koji nijesu gledali utakmicu sinoć nego onu od prošle godine.

    Ima li slike Pirla svog krvavog?
    I kako mu je Benzema razbio arkadu kad ga je jedva takao po lobanji?

    U pravu ste, što čine pojedini doktori ovdje ovo je show.
    Ako nisi htio da vidiš krv kad je bio u krupnom kadru pri šutiranju slobodnog to je tvoj problem, ali nemoj tako da budeš isključiv. Bilo je krvi i ožiljka, i ako ne znaš treba da kažeš "ja nisam vidio krv", a ne da je nije bilo

Page 53 of 221 FirstFirst ... 34349505152535455565763103153 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •