Page 98 of 221 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast
Results 2,426 to 2,450 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #2426
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Zato vi Milanu puvate u guzicu evo cijelo prvenstvo. Nije vam lako
    Na kraj ce tu dje puvamo da uleti jedan dick sa venom ka gajtan od kompjutera, poslusaj ti mene.

    Napoli i Rubentus gubite 3 boda minimalno, derbi i vidimo se. A i ostali raspored vam je mnogo tezi, plus ce tek povrede da vas osakate.

  2. #2427
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ruku na srce,isitna.Inter jeste prepustio inicijativu Bajernu,nisu ni pokusavali da preuzmu kontorlu.Leonardo je znao da mu ne treba ogromni posjed lopte da bi stigle sanse.Samo sto ga je zeznuo Kraft i nepreciznost Kambjasa.I sopstvena odbrana i golman.Bekovi i vezni red Intera su davali previse prosotora Bajernu,cak i onako povuceni.A Cezar je prica za sebe.
    Raise my hammer,take my aim

  3. #2428
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Opet ne pricas za cisti nesvirani penal koji bi promijenio sve. 90% gol. I vise od 90%.

    Sneijdera racunaj, jer se golman pitao nije. Sut gustava je bezopasan, prije no sto je lopta dosla do njega Julio je bio na stativu i makao je ruke malo da je ne bi dirao jer je ocijenio da ide pored.

    Inter je samo prepustio inicijativu..Moras da pravis razliku izmedju toga i razbijanja.

    A dali su go greskom golmana koji vrace lotpu u igru.
    A odakle ja znam shto bi bilo da je sudjen penal, mozhda bi vi dobili 5:0 mozhda oni 1:5, to se broji kao jedna shansa ne mozhe vishe od toga... Trebao je i sanjder da dobije zhuti u prvo, pa bi kasnije posle drugog zhutog bio iskljuchen i nikom nishta...

    Ne kazhem da su vas razbili, ali po meni je pogreshna taktika prepushtit sredinu bajernu koji ima onakve igrache... Da ste stisli i vrshili presing, vjerovatno bi popushtila njihova odbrana koja je ionako nikakva...

    Za mene lichno izjednachena utakmica, tako da je svaki rezultat zasluzhen... Mozhda bi najpravednije bilo da je na kraju pisalo na semaforu 2:2 ili 3:3... U svakom sluchaju inter ima vece shanse za prolaz nego milan, vi imate igrache da se branite i bucnete gol iz kontre, milan to protiv totenhema ne mozhe jer su fizichki jachi od nas dosta, tako da nam je jedina shansa da kontrolishemo utakmicu od samog pochetka...
    Last edited by MeDo_JE; 24-02-11 at 16:55.
    #fakenews

  4. #2429
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Drago mi je da si se urazumio u zadnje vrijeme need2rock. Ponekad te uvati staro ludilo, al dobro, emocije.

    Leo da je ubacio Pandeva ili Coutinha u 60ti, bio bi hvaljen do neba. Odlicna je postavka bila sa obzirom na rovitost ekipe i nedostatak spiceva.

    Al tu je zajeba i *****. No, bice bolje.

    Nadamo se samo da cese Andrea brzo vratiti.

  5. #2430
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    U svakom sluchaju inter ima vece shanse za prolaz nego milan, vi imate igrache da se branite i bucnete gol iz kontre, milan to protiv totenhema ne mozhe jer su fizichki ajchi od nas dosta, tako da nam je jedina shansa da kontrolishemo utakmicu od samog pochetka...
    Što će bit teško bez Pirla.Da je on tu druga bi priča bila.Ovako,ne znam kako se može izvest taj prolaz.
    Realno,možda najbolje da se povuku,prepuste Totenhemu sredinu,jer je nikako ne mogu kontorlisat čitav meč,i onda pokušavat nekako da dobače loptu do Pata,Robinja i Ibre.Pa što urade.
    Raise my hammer,take my aim

  6. #2431
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Jednu stvar moram da kazem - J. Cesar je napravio gresku koja je Inter kostala gola.

    Ali to za mene ostaje najbolji golman trenutno na planeti. Ocekujem svasta od drugih navijaca, ali da ga kritikuju pojedini interisti... vec ste zaboravili velike stvari koje je taj covjek uradio za Inter. Toliko bitnih odbrana, sigurnost na golu isl. Stvarno vrh.

    Svi grijese, pa i najbolji. Stvarno mi se smucilo od komentara koje citam svudje po internetu..



    Ranokija OUT 15 dana, uh dobro je. Ja se prepao da ce bit teza povreda ligamenata koljena, samo lagano sa oporavkom. Ne treba jos jedan slucaj Samuel, posebno sto je Ranokija mlad igrac koji treba da napreduje (a vec je imao jednu tezu povredu koljena prije godinu i po).

  7. #2432
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Jednu stvar moram da kazem - J. Cesar je napravio gresku koja je Inter kostala gola.

    Ali to za mene ostaje najbolji golman trenutno na planeti. Ocekujem svasta od drugih navijaca, ali da ga kritikuju pojedini interisti... vec ste zaboravili velike stvari koje je taj covjek uradio za Inter. Toliko bitnih odbrana, sigurnost na golu isl. Stvarno vrh.

    Svi grijese, pa i najbolji. Stvarno mi se smucilo od komentara koje citam svudje po internetu..



    Ranokija OUT 15 dana, uh dobro je. Ja se prepao da ce bit teza povreda ligamenata koljena, samo lagano sa oporavkom. Ne treba jos jedan slucaj Samuel, posebno sto je Ranokija mlad igrac koji treba da napreduje (a vec je imao jednu tezu povredu koljena prije godinu i po).
    Tachno tako... Mada u zadnje vrijeme zna dobro da kixne, a obichno vas to koshta bodova...

    Shta se sa koljenima chini, jel povrijedio isto kao ranije...?
    #fakenews

  8. #2433
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Jednu stvar moram da kazem - J. Cesar je napravio gresku koja je Inter kostala gola.

    Ali to za mene ostaje najbolji golman trenutno na planeti. Ocekujem svasta od drugih navijaca, ali da ga kritikuju pojedini interisti... vec ste zaboravili velike stvari koje je taj covjek uradio za Inter. Toliko bitnih odbrana, sigurnost na golu isl. Stvarno vrh.

    Svi grijese, pa i najbolji. Stvarno mi se smucilo od komentara koje citam svudje po internetu..



    Ranokija OUT 15 dana, uh dobro je. Ja se prepao da ce bit teza povreda ligamenata koljena, samo lagano sa oporavkom. Ne treba jos jedan slucaj Samuel, posebno sto je Ranokija mlad igrac koji treba da napreduje (a vec je imao jednu tezu povredu koljena prije godinu i po).
    Sreca za Inter pa je samo 15 dana,izgledalo je bas ozbiljno...

    A za ovo boldovano
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  9. #2434
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    koliko je golman pogrijesio toliko su i ona dva konja od halfova jer su i oni trebali da isprate svoje igrace a nisu
    evo vam na ovom snimku

    vidjite kako su kasnili i nisu ispratili igrace, cak se ovaj igrac drugi bajerna ubacio ispred intereovog halfva a bio je 2 3 m iza njega kad je sut upucen, dok je ovaj stojao i dalje
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #2435
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    ispao je inter vec, 1000%. nemaju oni sto trazit u njemacku.

  11. #2436
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Jednu stvar moram da kazem - J. Cesar je napravio gresku koja je Inter kostala gola.

    Ali to za mene ostaje najbolji golman trenutno na planeti. Ocekujem svasta od drugih navijaca, ali da ga kritikuju pojedini interisti... vec ste zaboravili velike stvari koje je taj covjek uradio za Inter. Toliko bitnih odbrana, sigurnost na golu isl. Stvarno vrh.

    Svi grijese, pa i najbolji. Stvarno mi se smucilo od komentara koje citam svudje po internetu..



    Ranokija OUT 15 dana, uh dobro je. Ja se prepao da ce bit teza povreda ligamenata koljena, samo lagano sa oporavkom. Ne treba jos jedan slucaj Samuel, posebno sto je Ranokija mlad igrac koji treba da napreduje (a vec je imao jednu tezu povredu koljena prije godinu i po).
    Mitro, niko to ne zaboravlja, i ja tvrdim da je najbolji na svijetu i dalje, nego je samo malo frustrirajuce njegovo ponasanje sa Maiconom i izlazenje po nocnih klubova aka ADRIANO. Eto ti na Interove forume meleon spy slika. Ako malo razmislis, njihov pad forme je u isto vrijeme poceo. Kad si se uvatili boce i netreniranja. Greska je njegova, i ima dosta takvih kikseva u zadnje vrijeme.

    Ali naravno vratice se Julio vjerovatno i bolji nego ikad, a za Maicona vicem eo po godine da treba da se proda, sto prije.

    Didi u pravu si potpuno isto tako mislim samo sto zaboravih da napisem. Lucio je trebao da cisti ono. Ranokija se povrijedio na stopera je stavljen Kivu a on se izgubio malo bio..

    Maler jbg.


    Quote Originally Posted by bulit View Post
    ispao je inter vec, 1000%. nemaju oni sto trazit u njemacku.
    Mislis, a?

  12. #2437
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chist penal?
    Inter bio bolji?
    Dokaz video na kojem nema najbolje shanse Bajerna?
    nidje veze...
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  13. #2438
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne moze Inter da igra onako protiv Bajerna. Ostavljali su im mnogo prostora za kontranapad. Chivu se izgubio protiv Robbena kao i Antonini i Yepes protiv Lennona. Da je Igrao neko brzi na toj pozciji Inter bi se bolje proveo.
    Drugacije igraju u odnosu na proslu godinu, za gol vise, a ne za gol manje. Takva ce igra biti i u Minhenu. Ako bude pravo vece Snajdera i Etoa, svasta ce bit. Moja prognoza: Dobija Inter sa golom razlike.

  14. #2439
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vraca se on, vraca se BOG!!!


  15. #2440
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Zapanjujuće je to koliko je dovoljan jedan fudbalski događaj širih razmjera, pa da se pročita gomila gluposti na jednom mjestu. Ne znam za vas, ali ja nisam živ ako ne pročitam sve komentare, jer me uvijek namrtvo zanima iako mi je precrno.

    Shodno tome, pročitah neke nerealne i glupe rečenice koje su se odnosile na upoređivanje Premier lige sa ''ostatkom planete'' i zaključkom da im treba dati jedno 6-8 mjesta, a ove ostale skresat na po 2-3... Pitam se samo jednu stvar, dokle više s tim?

    Što su to uradili Englezi kroz fudbalsku istoriju, a Italijani nisu? Nije sad da branim Italijane, ali namrtvo me zanima i volio bih da mi neko odgovori na to pitanje? Drugim riječima - PO ČEMU TO ENGLEZI ZASLUŽUJU DA IMAJU VIŠE PREDSTAVNIKA U ODNOSU NA ITALIJANE? Znate li vi ljudi da fudbal bez Italijana nije fudbal. Zbog toga je i zanimljiv. Što mislite, kako bi bilo kad bi svi igrali kao Real ili kao Barselona? Jurnjava po terenu, i rezultati tipa 5:0, 4:4, 8:5...? I, šta je tu fudbal? Super, viđeli ste 7-8 golova po meču, ali pitam ŠTA JE TU FUDBAL?

    Kako u toj situaciji da se napravi razlika između Murinja i Leonarda?
    Ili Hidinka i Gvardiole? Anćelotija i Fergusona?

    Kako onda da postoji izraz ''katenaćo''? Kako onda da kažete ''Njemci igraju do 95. minuta'', kako onda da kažete ''Prešegaće ih Mesi, Ćavi i Iniesta... to su doktori fudbala?''.

    Ne shvatate koliko je SVAKA liga bitna u Evropskom fudbalu najboljeg kvaliteta, a pogotovo italijanska. Na šta vam se svodi LŠ ako tamo igra 6 ili 8 engleskih klubova? Daj ljudi, gledajte onda Premier ligu i uživajte, a nas puštite da nas ''smaraju'' Španci i Italijani. Većina nas je porasla uz Kalćo, uz gledanje besprekornih defanzivnih taktika, šunjavih golova Inzagija i ostalih italijanskih špiceva... i sad treba toga svega da se odreknemo zbog toga što npr. Real drži jedan od moćnijih ljudi na planeti, što po Španiji i Engleskoj ulijeću milijarderi iz Saudijske Arabije i Katara koji imaju BUKVALNO BESKONAČNO PARA i seru se u fudbal? Koliko god igrali neki ''svoj fudbal'', fudbal bez Italijana nije prava stvar. I to zna svako ko VOLI i ko SHVATA fudbal.

    A tek... haha... priča da je njemačka liga bolja od italijanske? Nemojte da se SPRDATE jer liga u kojoj Marko Pantelić i Gojko Kačar daju golove NE MOŽE DA BUDE DOBRA. Niđe VAN Njemačke ti ljudi nisu u stanju da postignu gol. To se vidi i na utakmicama reprezentacije, živi dokaz posljednjih nekoliko velikih prvenstava gdje je Srbija igrala... nego, ne bih sad da otvaram neku temu koja je prilično dalja.

    Što se tiče utakmice Intera i Bajerna... danas sam pogledao snimak. Mišljenja sam da je Inter dosta nesrećno izgubio i da uopšte nije nadigran od strane Bajerna. Imaju oni sasvim pristojne šanse u revanšu, ako im se vrati Milito sa makar 70% forme od prošle sezone. Zapamtite dobro, Inter će ih PREŠEGAT PRELAGANO ako mu igrači budu zdravi, jer Bajern je isto jedna sprdnja od ekipe koju usere jednom u 100 godina da odigra dobar meč i pobijedi. Kad treba kontinuitet - odgovor se krije u tabeli Njemačke BundesLige. Prerano ste otpisali Inter, nije to Drezga, pa da je bez šansi na Alijans areni. Zaboravili ste kako su ih prešegali prošle godine u Madridu... ti momci nisu za po godine zaboravili da igraju fudbal, viđećete. Zbog fudbala je mnogo bolje da prođe Inter, kao što bi zbog fudbala bilo mnogo bolje da prođe i Milan, iako će to biti dosta teže.

  16. #2441
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vlado, respect.

  17. #2442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Potpuni!!!

    Ja ne kapiram sto se ljudi tolko cimaju oko talijana. Nek svako gleda sto voli, i nek se tim bavi.

  18. #2443
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Vlado, respect.
    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Potpuni!!!

    Ja ne kapiram sto se ljudi tolko cimaju oko talijana. Nek svako gleda sto voli, i nek se tim bavi.
    Potpis,pecat...Vlado svaka cast
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  19. #2444
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    to su isti oni ljudi koji su do kalcopolija najvise pratili italijansku ligu,a sad su englezi neki vanzemaljci...
    ponosan sam na igru Intera sinoc,ne sjecam se kad je Inter tako dobro igrao u ligi sampiona,toliko sansi,nazalost nijedna iskoriscena ali sta je tu je.iskren da budem,nisam bio optimista prije meca,ali mislim da ako inter bude ovako stvarao sanse na alianc areni,da moze do prolaza u cetvrtfinale uz malo srece,koja je falila sinoc...

  20. #2445
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mančester junajted je u Marselj imao za protivnika stravicno jaku ekupu i pokazao igru mnogo bolju od Intera

  21. #2446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St_Lunatic View Post
    Chist penal?
    Da su onako oburdali Ibrahimovica, bilo bi "kuku ljelje, cist penal, nema pravde, kalimeroooo".

    Sudija ne bi pogrijesio da je onamo svirao penal nad Etoom. Jer bilo je kontakta, jos je kamerunac zagradio loptu.. al dobro, procjenio je da nema uslova za penal i zdravo. Ne mozemo sad nista.

    Interu ce u revans trebat Milito, vise svjezine i bolje pokrivanje protivnickih krila. Riberija su stvarno pospremili ko je stigao, al ih je Robben o jadu zabavio. Stvarno je covjek masina.

  22. #2447
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Za divno cudo i ovaj Vlado ponekad napise tacan komentar, doduse rijetko ali ipak napise.

  23. #2448
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Interu ce u revans trebat Milito, vise svjezine i bolje pokrivanje protivnickih krila. Riberija su stvarno pospremili ko je stigao, al ih je Robben o jadu zabavio. Stvarno je covjek masina.
    Ribery pojma nije imao, ali Robbena nema ko da cuva u Inter. Svakako ne Chivu. Bolje je rjesenje Nagatomo, ali 100%. Chivu POJMA nema.
    DICIOTTO

  24. #2449
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    pa, kad se sve sabere i oduzme, sinocnja utakmica izmedju intera i bajerna je opravdala ocekivanja i tvrdnje mnogih da je to najzanimljiviji mec 1/8 finala LS. utakmica je bila genijalna, sto ste i svi vidjeli.
    osvrnuo bih se samo na neke komentare ovih tupsona sa in-a i jos nekih portala gdje kao otpisuju inter u smislu da nema sanse da nista napravi na alianc a. PRESMIJESNO. oni kao da nisu gledali utakmicu, kao da su je prespavali. cinjenica je da je i bajern imao extra sansi ali ono sto je promasio kambijaso iz dva navrata su bile vece sanse od onih okvira gola bajerna. mislim, bolje da se nije oporavljao. i ne znam sto bi leondardu da onoliko cega da uvede pandeva. ne pamtim stankovica onako lose da je odigrao, trebao je davno da ga zamijeni, ali ajde... iskreno, mislim da se ovdje jos nista ne zna, kao sto se ne bi ni znalo da je recimo inter pobijedio sa 1-0. bit ce vrhunski mec tamo, i ako se milito vrati, kambijaso i stankovic podignu formu, snajder takodje i uz ludackog etoa inter ima i ta kako sansi za prolaz....
    p.s. ovo je maksimum koliko mogu biti objektivan kao navijac intera.
    Last edited by nickname; 24-02-11 at 20:02.

  25. #2450
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Zapanjujuće je to koliko je dovoljan jedan fudbalski događaj širih razmjera, pa da se pročita gomila gluposti na jednom mjestu. Ne znam za vas, ali ja nisam živ ako ne pročitam sve komentare, jer me uvijek namrtvo zanima iako mi je precrno.

    Shodno tome, pročitah neke nerealne i glupe rečenice koje su se odnosile na upoređivanje Premier lige sa ''ostatkom planete'' i zaključkom da im treba dati jedno 6-8 mjesta, a ove ostale skresat na po 2-3... Pitam se samo jednu stvar, dokle više s tim?

    Što su to uradili Englezi kroz fudbalsku istoriju, a Italijani nisu? Nije sad da branim Italijane, ali namrtvo me zanima i volio bih da mi neko odgovori na to pitanje? Drugim riječima - PO ČEMU TO ENGLEZI ZASLUŽUJU DA IMAJU VIŠE PREDSTAVNIKA U ODNOSU NA ITALIJANE? Znate li vi ljudi da fudbal bez Italijana nije fudbal. Zbog toga je i zanimljiv. Što mislite, kako bi bilo kad bi svi igrali kao Real ili kao Barselona? Jurnjava po terenu, i rezultati tipa 5:0, 4:4, 8:5...? I, šta je tu fudbal? Super, viđeli ste 7-8 golova po meču, ali pitam ŠTA JE TU FUDBAL?

    Kako u toj situaciji da se napravi razlika između Murinja i Leonarda?
    Ili Hidinka i Gvardiole? Anćelotija i Fergusona?

    Kako onda da postoji izraz ''katenaćo''? Kako onda da kažete ''Njemci igraju do 95. minuta'', kako onda da kažete ''Prešegaće ih Mesi, Ćavi i Iniesta... to su doktori fudbala?''.

    Ne shvatate koliko je SVAKA liga bitna u Evropskom fudbalu najboljeg kvaliteta, a pogotovo italijanska. Na šta vam se svodi LŠ ako tamo igra 6 ili 8 engleskih klubova? Daj ljudi, gledajte onda Premier ligu i uživajte, a nas puštite da nas ''smaraju'' Španci i Italijani. Većina nas je porasla uz Kalćo, uz gledanje besprekornih defanzivnih taktika, šunjavih golova Inzagija i ostalih italijanskih špiceva... i sad treba toga svega da se odreknemo zbog toga što npr. Real drži jedan od moćnijih ljudi na planeti, što po Španiji i Engleskoj ulijeću milijarderi iz Saudijske Arabije i Katara koji imaju BUKVALNO BESKONAČNO PARA i seru se u fudbal? Koliko god igrali neki ''svoj fudbal'', fudbal bez Italijana nije prava stvar. I to zna svako ko VOLI i ko SHVATA fudbal.

    A tek... haha... priča da je njemačka liga bolja od italijanske? Nemojte da se SPRDATE jer liga u kojoj Marko Pantelić i Gojko Kačar daju golove NE MOŽE DA BUDE DOBRA. Niđe VAN Njemačke ti ljudi nisu u stanju da postignu gol. To se vidi i na utakmicama reprezentacije, živi dokaz posljednjih nekoliko velikih prvenstava gdje je Srbija igrala... nego, ne bih sad da otvaram neku temu koja je prilično dalja.

    Što se tiče utakmice Intera i Bajerna... danas sam pogledao snimak. Mišljenja sam da je Inter dosta nesrećno izgubio i da uopšte nije nadigran od strane Bajerna. Imaju oni sasvim pristojne šanse u revanšu, ako im se vrati Milito sa makar 70% forme od prošle sezone. Zapamtite dobro, Inter će ih PREŠEGAT PRELAGANO ako mu igrači budu zdravi, jer Bajern je isto jedna sprdnja od ekipe koju usere jednom u 100 godina da odigra dobar meč i pobijedi. Kad treba kontinuitet - odgovor se krije u tabeli Njemačke BundesLige. Prerano ste otpisali Inter, nije to Drezga, pa da je bez šansi na Alijans areni. Zaboravili ste kako su ih prešegali prošle godine u Madridu... ti momci nisu za po godine zaboravili da igraju fudbal, viđećete. Zbog fudbala je mnogo bolje da prođe Inter, kao što bi zbog fudbala bilo mnogo bolje da prođe i Milan, iako će to biti dosta teže.
    Brate, aj ne lupetaj gluposti. Porasli smo uz kalco, bio je najjaca liga na svijetu, sad nije ni medju tri, italijanski timovi su trube najobicnije sto se vidi iz ovih rezultata. Engleska liga je za klasu bolja od svih ostalih, cak mislim da se ujedini najbolji timovi Italije i Spanije da bi Engleska liga bila kvalitetnija.

    Zasto bi za fudbal bilo bolje da prodju Milan i Inter? Ne zivi se od stare slave, nekad su bili dobri, sad nisu, kraj price, dolaze novi timovi, novi igraci, a oni neka se muljaju po italijanskoj ligi.

    Ne glumi neki glas razuma, ovo su cinjenice

Page 98 of 221 FirstFirst ... 4888949596979899100101102108148198 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •