Page 96 of 221 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #2376
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Englezima dati 5-6 mjesta u LS, ovo ozbiljno kazhem...
    slazem se potpuno.

  2. #2377
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dj_campbell View Post
    zvuchi idealno.
    milo mi je shto je inter izgubio samo zbog toga shto na domaci teren izlaze sa jednim shpicem..fu*k that
    imao je samo jos pandeva od napadaca a to mu i nije bila neka opcija.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  3. #2378
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dj_campbell View Post
    zvuchi idealno.
    milo mi je shto je inter izgubio samo zbog toga shto na domaci teren izlaze sa jednim shpicem..fu*k that
    A kojeg drugog da ubace? Pazzinija ili Milita?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #2379
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Astral_Projection View Post
    Milan smrdljivi ispada lagano od Totenhema.
    Salke je jaci od Valensije i trebao bi da prodje.
    Sahtjor izbacuje Romu.
    Barselona ce proc ali bice super fudbala, to je sigurno.
    Celzi lagano sa Kopenhagenom.
    Bajern ce da osamuti mrtvi Inter.
    Mancester ce izbacit Marseja, ali nece bit nimalo lako.
    Real takodje. Volio bih da ljigavci ispadnu opet, ali tesko i ove god.
    Kao sto rekoh jos prije 10 dana. Italijanski klubovi nisu dorasli Englezima, ni Njemcima, da ne pricam o Barsi i Realu.

    Engleska treba da ima 6 mjesta u ligi sampiona, Njemacka 4, Spanija 3, Italija 2 i to je to.
    Sva tri zabara gube na svom terenu, potpuno ocekivano.
    Inter da nema Etoa bio bi ekipa na nivou Sanderlenda ili Njukasla, Milan skuplja starce i isprdjene igrace, kao Bolton...
    Bajern je bomba tim, pogledajte sredinu Shvajni, Roben, Riberi, Miler, nema jace u Evrope, pa jasno je da ce da pojedu Kambijasa, Dekija i Motu, jednostavno ne mogu da se porede, nebo i zemlja.

    Uhvatih dva singla na klad. Inter 2 i Marsej X, fantasticna noc!

  5. #2380
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dosta njih voli i kokain da se ne lazemo

  6. #2381
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    telad, ali bar nisu bili nadigrani ako bilan..
    ahahha kakvih LIKOVA ima.... e zbog ovakvih mi je milo sto je inter izgubio... :burp:

  7. #2382
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    lokejshn
    Posts
    303
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Astral_Projection View Post
    Kao sto rekoh jos prije 10 dana. Italijanski klubovi nisu dorasli Englezima, ni Njemcima, da ne pricam o Barsi i Realu.

    Engleska treba da ima 6 mjesta u ligi sampiona, Njemacka 4, Spanija 3, Italija 2 i to je to.
    Sva tri zabara gube na svom terenu, potpuno ocekivano.
    Inter da nema Etoa bio bi ekipa na nivou Sanderlenda ili Njukasla, Milan skuplja starce i isprdjene igrace, kao Bolton...
    Bajern je bomba tim, pogledajte sredinu Shvajni, Roben, Riberi, Miler, nema jace u Evrope, pa jasno je da ce da pojedu Kambijasa, Dekija i Motu, jednostavno ne mogu da se porede, nebo i zemlja.

    Uhvatih dva singla na klad. Inter 2 i Marsej X, fantasticna noc!
    nema shta, svaka ti cast

  8. #2383
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    ahahha kakvih LIKOVA ima.... e zbog ovakvih mi je milo sto je inter izgubio... :burp:
    Bravo najjaci si nema sto aj sad idi gledaj milan i divi im se.
    Inace da nije likova kao sto sam ja navijao bi za Inter, aj stidi se i ti sa onim romom...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  9. #2384
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ove godine čak i Francuzi bolji od žabara, Njemci su već odavno naučna fantastika.
    Superiornost Engleza se naravno, neće ni spominjat.

  10. #2385
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Milan kad je 2003 i 2007 osvojio LS, sledece godine je ispadao u 1/8, evo i Interu se moze desiti isto, ovo ispada kao neko nepisano pravilo za italijanske timove.

  11. #2386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    interu ni padev ni koutinjo ne bi nocas pomogli, milito da. eto je bio previse sam a opet je odigrao odlicno. maikon je odigrao takodje odlicno kao i snajder. interu definitivno treba neki cisti tehnicar u veznom redu (uz snajdera) i ta prica se prica evo zadnjih 5 godina. nikakav koutinjo ili experimenti tipa pandeva povuci da igra 10-ku.
    imali su sasni i nijesu ih iskoristili.
    imao je i bajern sansi i na kraju su dobili. ipak su nekeko djelovali bolje i transformacija iz faze odbrane u napad im je odlicna-brzo prenose loptu na protivnicku polovinu.
    inter jednostavno nije ista ekipa kao prosle godine - sa leonardom se previse otvaraju i "puse" im sa svake strane iako igraju otvorenije. ja kao neki neutrlani navijac sam zadovoljan i uzivao sma veceras sto ne mogu reci i za proslu sezonu kad je inter igrao tvrd fudbal. ali prosle sezone dodjose i trofeji.
    izgleda, ne moze i jare i pare.

    p.s ova djecurlija sa foruma koja sebe naziva navijacima neka se samobanje jer ******* ***** ovome topicu sa debilnim provokacijama. nocas je igra inter a nem milan.nije bilo ni bejla ni cavija i zato ako nemate sto pametno da kazete ne lupetajte da ve zamolim. ako vam je tesko, uzmite bendzose i legnite da spavate.odmorite jer se zaista iskenjaste po ovoj temi.dosta je vise brate mili.

    p.s.s e da, ako ispadnu 3 talijana od sezone 2012/13 samo 3 predstavnika u CL. Bravo za seriju A (ipak se tamo igra najbolji fudbal).
    Interu treba opcija po krilu. Bajern je sinoć imao raspoloženog Robena koji je pravio razliku. Sredina je u suštini dobra, po meni su Motta, Snajder i Kambjaso i dalje odlični u poslu koji rade. Ali nedostaje podrška po bokovima, osim Maikona je sve to poprilično loše.

    Trebaju Sančez i neki ofanzivni lijevi bek.

  12. #2387
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Astral_Projection View Post
    Kao sto rekoh jos prije 10 dana. Italijanski klubovi nisu dorasli Englezima, ni Njemcima, da ne pricam o Barsi i Realu.

    Engleska treba da ima 6 mjesta u ligi sampiona, Njemacka 4, Spanija 3, Italija 2 i to je to.
    Sva tri zabara gube na svom terenu, potpuno ocekivano.
    Inter da nema Etoa bio bi ekipa na nivou Sanderlenda ili Njukasla, Milan skuplja starce i isprdjene igrace, kao Bolton...
    Bajern je bomba tim, pogledajte sredinu Shvajni, Roben, Riberi, Miler, nema jace u Evrope, pa jasno je da ce da pojedu Kambijasa, Dekija i Motu, jednostavno ne mogu da se porede, nebo i zemlja.

    Uhvatih dva singla na klad. Inter 2 i Marsej X, fantasticna noc!
    Ti si jedan od rijetkih ljudi sa ovog sportskog foruma koji je u potpunosti objasnio neke stvari ovim ,,pozavaocima" kojima su Inter i Milan STRASNI klubovi.
    Naravno da Italijani pojma sa pojmom nemaju i ću sa mirom gledati 1/4 finale bez Žabara.
    Lično za njih bi bilo i 1 mjesto dovoljno.Samo uništavaju fudbal svojom dekadentnom igrom.
    Sada su osim Engleza, Španaca i Njemci i Francuzi ispred njih.

  13. #2388
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Kakvi Englezi, najdosadnija liga.
    Rusi i Arapi su im podigli malo kvalitet, ali i dalje je to čista dosada.
    Malaga i Rasing Santander su buduće evropske sile.
    Calcio i Primera su daleko ispred ove boranije.
    Last edited by Markys; 24-02-11 at 08:49.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. #2389
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    calcio ovo i zaslužuje.. godinama najlošija liga (naravno u konkurenciji premijer, primere,bundes) sa dokazano mnooogo neregularnosti i naravno da im se vraća ovako!!

  15. #2390
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E ovako,utakmica je bila otvorena,ja sam jos na pol.rekao ko god da pobijedi bice zasluzeno,sto je u ovom slucaju Bajern....Inter nije iskoristio svoje sanse dok su vrsili pritisak,stigla je kazna i to je to.....ja se nesto previse nisam ni nadao znajuci da igramo samo s jednim spicom i kad vidjeh onako nervoznog Snajdera od samog pocetka meca....Lenardo je svakako treba probat s Pandevom bar od 60-tog min.kad se vidjelo da se onako ne moze dat go.
    Ali ne razumijem onaj promasaj Kambjasa,coek sutira loptu 20 i kusur godina,i onako da odreaguje,ono nije zdravo....
    U revansu se imamo cemu nadat jedino ako pruze neku vanserijsku partiju,najbolju ove sezone,ali opet s Eto'om kao jedinim spicom ne moze se napadat LS.
    A nije mi jasna uprava,znajuci da Pazzo ne moze da igra LS,da je Milito stalno povrijedjen a Pandev van forme,jesu li se $etili da Inter igra LS ove god.
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  16. #2391
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Ma ovo govorim za novonastale sile:Čelzi, Mančester Siti, Totenhem itd.
    Ništa oni nisu bili bolji od MALAGE, SANTANDERA ili Napolija.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  17. #2392
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    interu ni padev ni koutinjo ne bi nocas pomogli, milito da. eto je bio previse sam a opet je odigrao odlicno. maikon je odigrao takodje odlicno kao i snajder. interu definitivno treba neki cisti tehnicar u veznom redu (uz snajdera) i ta prica se prica evo zadnjih 5 godina. nikakav koutinjo ili experimenti tipa pandeva povuci da igra 10-ku.
    imali su sasni i nijesu ih iskoristili.
    imao je i bajern sansi i na kraju su dobili. ipak su nekeko djelovali bolje i transformacija iz faze odbrane u napad im je odlicna-brzo prenose loptu na protivnicku polovinu.
    inter jednostavno nije ista ekipa kao prosle godine - sa leonardom se previse otvaraju i "puse" im sa svake strane iako igraju otvorenije. ja kao neki neutrlani navijac sam zadovoljan i uzivao sma veceras sto ne mogu reci i za proslu sezonu kad je inter igrao tvrd fudbal. ali prosle sezone dodjose i trofeji.
    izgleda, ne moze i jare i pare.

    p.s ova djecurlija sa foruma koja sebe naziva navijacima neka se samobanje jer ******* ***** ovome topicu sa debilnim provokacijama. nocas je igra inter a nem milan.nije bilo ni bejla ni cavija i zato ako nemate sto pametno da kazete ne lupetajte da ve zamolim. ako vam je tesko, uzmite bendzose i legnite da spavate.odmorite jer se zaista iskenjaste po ovoj temi.dosta je vise brate mili.

    p.s.s e da, ako ispadnu 3 talijana od sezone 2012/13 samo 3 predstavnika u CL. Bravo za seriju A (ipak se tamo igra najbolji fudbal).
    ti neutralan hahahahahah
    machka ti si veci navijach intera nego pola ove djece shto ih drze na avatar, koga folirash s tom prichom?
    posle mecha milan - totenhem su se javili i neki interisti koji se nisu chuli skoro po godine, izashli su iz rupice da provociraju, a ti i pored toga mislish da bi navijachi milana trebali da cute kad se bajern ovako popisha na inter? ne moram dalje, sve je jasno
    p.s. treba bi da se ugledash na UFA, barem ima poseban nik za svaki klub za koji navija, ne koristi 1 za 3-4 kluba
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  18. #2393
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ja navijam za inter? nesto si ruzno sanjao druze.
    mada, kad bi morao da biram izmedju milana i intera izabrao bih inter ali da navijam za njih-daleko od toga.
    no, imas pravo da mislis sto oces a ja se necu zaista s tobom raspravljat niti tebi ista dokazivat.

    p.s mitro, vargas je pravi igrac za inter.
    p.s.s ako oce krila moraju da mijenjaju stil igre i formaciju.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #2394
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Leonardo je sinoc postavio utakmicu bolje nego sto sam ocekivao.Zajebali su ga golmani.Svoj,zbog onog presmijesnog isputanja lopte iz ruku,i Bajernov,jer vjerovatno nikad vise u zivotu onako branit nece.
    Realno,Inter je trebao da dobije 2-1,2-0 ili 3-1.Kraft je odbranio onu perverznu sansu Kambjasu i 2-3 suta Etoa iz polusasni koji mnogo cesce zavrse u mrezi nego sto ih golman izvadi.Inter je pustio Bajerna da preuzme sredinu,i da prilicno jalovo napada.Bilo je tu sansi,ali je Inter bio masu konkretniji.Leo je ocito shvatio da mu ne treba neki ogroman posjed lopte da bi Maikon,Snajder ili Eto izmuzli onu mucenu odbranu Bajerna.Dobro je postavio utakmicu,ali nije imao srece.
    Mislim da Inter ima sansi u revansu.Kao i Milan,i Roma donekle.Mislim da ce jedan uspjet da prodje dalje.
    Raise my hammer,take my aim

  20. #2395
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ovi uspjesi engleskih timova imaju i pozadinu, jesu li to vise uopste engleski klubovi ?

  21. #2396
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ni Unitedu nece biti nimalo lak revans.Samo ih pobjeda vodi dalje.Jeste da je vecina njih imala desetine,Fergi stotine,tako vaznih utakmica,ali Marsej je skroz ozibljna ekipa.Tamo ima par igraca koje bi pozeljeo svaki evropski klub.
    Raise my hammer,take my aim

  22. #2397
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kraftu nije bilo tesko nista odbranit kad je svaki sut ali svaki isao pravo u njega,ja mislim da se nijednu paradu napravio nije.
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  23. #2398
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djavola je isao svaki u njega.Pogledaj highlightse,lik je objasnio sinoc.
    Raise my hammer,take my aim

  24. #2399
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hejteri, dusmani!

    Inter je imao zrelije sanse, Cambi je promasio sto se promasiti ne moze i to 2 puta, Ranokija je promasio 100% sansu, penal nije sviran nad Eto'o-m (cist kao suza jer ovaj nije dira loptu no NJEGA)..I onda onakav go greskom golmana u 90 minut.

    Leonardo je odlicno postavio formaciju, u prvo poluvrijeme ali je najkasnije u 60 minutu trebao da izbaci Stankovica koji je bio istrosen i da uvede Coutinha ili Pandeva. Direktan krivac zajedno sa Cezarom za poraz. Direktan.

    Milije mi je sto smo izgubili nego da je 0-0, jer ovako se zna da se u revans ide na sve ili nista zna se da ce biti BOG tamo, zna se da ce 22 da reseta njemacke kurve na terenu!!!

    Krivo mi je zbog ekipe koja je sinoc gledala, stvarno fantasticno bjese sa sve projektorom i sa masa pjesama nasih i druzenja. Al dobro, za 15tak dana cemo se veseliti!!!

    FORZA INTER! NON MOLARE MAI!!!

  25. #2400
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobru je formaciju postavio Leonardo, ali mu odbrana pojma nije imala. Jednostavno, nisu umjeli da zatvore ni prostor, ni igraca kako valja. Ja ne znam jeste li vi primijetili koliko su samo prostora imali Bayernovi igraci kad krenu naprijed, i to ne u kontru, vec kad grade akciju. Znaci oni se dodaju na jedno 30m, i svaki ima prostora da se obrne, okrene, pogleda fino... To ne moze tako. Posebno ne protiv Ribery-a i Robbena.
    DICIOTTO

Page 96 of 221 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146196 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •