Page 80 of 221 FirstFirst ... 307076777879808182838490130180 ... LastLast
Results 1,976 to 2,000 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #1976
    Join Date
    May 2005
    Location
    podgorica
    Posts
    3,318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Ajde restartuj komp malo i podji uvati vazduha...
    Smaras...
    Inter je najjaci klub na svijetu,ti si car,Motta je najbolji vezni igrac svih vremena...Eto sad mozes ic..
    +1

    Svaka mu je ko' Njegoseva.

  2. #1977
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holjo View Post
    stvarno se ponio kao poslednja seljacina.
    sto je inace jako cudno za posljednju seljacinu..
    She is only here to annoy herself!

  3. #1978
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Prije meca mislio sam bice gusto u prvo i posle ce Milan to rutinski jedno dva komada im dat i zavrsit pricu,makar do revansa.Cinjelo mi se da ce Milan to makar na iskustvo i smek Lige Sampiona odradit jer sam ocekivao da se Totenhem bas i ne snadje na nepoznatom terenu eliminacionih meceva LS.
    Medjutim,o cemu se zapravo radi?
    Milan, a ne da pojma nema no je to presmijesno.Ovaj sastav i liga sampiona dva svijeta.To sto su prvi u Italiju treba da zahvale jedino i iskljucivo Benitezu,a ubuduce Antoniu Kasanu.Totenhem ce da se posali malo s njima u revansu i oni vec sad znaju da su zavrsili za ovu sezonu sto se ls tice.
    Milan,a ono od sinoc pa ono je zvek,samo neka su zdravo komplet ta kompanija tamo.Ako se ista sinoc jasno vidjelo,onda je to da Milan zavisi od Pirla.U pravim utakmicama,jedno je kad Ibrahimovic svima u donji dio tabele Serie A da po jedan gol,a drugo je kad treba jedan igrac da organizuje igru i podijeli koju loptu u LS.Tako da je Pirlo glavni sraf i bez njega se nemaju cemu nadat.Tijago Silva vidi se da zna da igra fudbal,vidjelo se to i ranije ali ne moze se od njega na silu pravit plejmejker,a da bude jos gore Pirlovu ulogu sinoc nije cak ni pokrivao on nego Gatuzo.I kad pratis Gatuza sinoc,vidis ovako,stoji on onako na po terena,tacno se na pola poperi,gleda nedje ne zna ni on dje gleda,a kamoli kome ce da je da,pasovi su mu prvome do sebe,i to s takvim strahom da je nespretno ne udari pa ni slucajno ne trazit nekoga samoga ili okrenut stranu no sve prvom do sebe.E ne moze se tako igrat,Alegri.
    Naprosto mi je za nevjerovat da onakvi napadaci ne mogahu sami nesto iskreirat.Robinjo,Pato,Ibrahimovic,a kud ce iko vise od toga,to ni Mancester Siti ne bi sastavio,i da ne mogu nista da naprave za 45 minuta,ni jedan dupli pas,nijednu loptu u prostor ne znam...Robinjo,apsolutno beskorisan,Pato nedefinisan,Ibrahimovic zabarikadiran.
    Alegri.
    Ne znam sto bi mu falilo da je povuka Sidorfa malo nazad i napunio sredinu i pustio ovu dvojicu naprijed da cekaju neku loptu,ovoga Momka na Pricu i njegovog mladjeg brata Tvrdoglavog Tinejdzera.A Pata,je treba da ubaci kasnije,kasnije.
    A Totenhem fino,iskusno.Prvo su vidjeli da mogu,pa su ih onda malo pustili da se pogube i onda sacekali lijepo kontru,uvalili zlata vrijedan gol,koji Krauc zamalo promasi i onda kad su ih utukli ubacise malo ovih tehnicara da probaju nece li im dat jos jedan.Lenon je jedna masinica neprevazidjena.Zao mi je sto ne igra u neki veliki klub jer bi masu vise napravio no ovako u Totenhem godinama.Tacno sam vidio gol kad je krenuo onamo,mislio sam da ce ga i sam dat.Milanu ne bih preporucio ceraniju s njima po Londonu da ne bi jos gore prosli no sinoc.Eto,Totenhem se provuce pored nemocnog Milana,dobra su ekipa ali ne preko cetvrtfinala,mogu da zamsilim kako bi se Barsa poigrala s njima.Rednap je docekao sansu,potrudio se odigrao pametno sto je i ocekivano jer ko zna kad ce opet vidjet ligu sampiona a da to ne bude kuci na televizor.
    Milan sad neka pati za Ronaldinjom,jedinim igracem koji im je moga dat loptu u ligu sampiona.Neka no Milan nece ni iduce godine nista napravit ni uz sva ta pojacanja koja se navodno najavljuju,jer Alegri ne vjerujem da ce cekat iducu sezonu,niti da ce ga istrpjet i ulozit u njega,a to bi im bolje bilo no opet neki novi na ljeto,tako da ce opet iduce sezone bit nova ekipa,trener novi ljudi novo uklapanje i aj zdravo.
    I jos jedna stvar,pocev od Sofra,no za njega nije ni cudo(kako je samo patio kukavac,kako je tiho venuo pred onim mikrofonom i nevoljno se miriio sa sudbinom voljene mu ekipe,pred kraj prenosa)pocev od njega,pa i dlaje,pa evo i ovdje sve neka prica,MIlan ugazio Totenhem,ovi ga dali iz kontre srecno prosli ovo ono. AA oce to oce.Milan sinoc pojma nije ima,ima je dvije sanse glavom i nimalo igre i nista vise za 90 minuta,Plus regularno ponisten gol.A Totenhem nije dobio srecno iznenadno ilikako god no pametno takticki i smisleno.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  4. #1979
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Арсенал задњих 17 година није изгубио од тима ван Енглеске, као домаћин у ЛШ...

  5. #1980
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Ajde restartuj komp malo i podji uvati vazduha...
    Smaras...
    Inter je najjaci klub na svijetu,ti si car,Motta je najbolji vezni igrac svih vremena...Eto sad mozes ic..
    To je tacno
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. #1981
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    HAHAHAHH e vala si ga prosuo *kao Totenhem milana nocas!) HAHAHAH +rep!!!:joint:
    Inace sam dobio - rep od stefkea koji je posle ovoga posta ostao kao milan sinoc - popisan.
    Thanks for deducting reputation from this user.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #1982
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zodiac View Post
    Sudjenje je bilo nula prekrizena i usudjujem se da kazem unaprijed smisljeno. Rijetko kad prigovaram sudjenju, ali ovaj put je stvarno bilo providno.
    Daj ljudi nemojte me zajebavat, neko iz milanela treba da poljubi sudiju u dupe kako im nije isključio dva igraća sinoć. A ne da još navijači Milana prigovaraju nešto suđenju. Bruka i sramota.

  8. #1983
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MRDzA View Post
    Арсенал задњих 17 година није изгубио од тима ван Енглеске, као домаћин у ЛШ...
    Erm... Zar nije prosle godine izgubio od Barcelone 3:2? Ili 3:1, ne znam koliko bjese.
    DICIOTTO

  9. #1984
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    2-2 je bilo čini mi se. dva gole Ibre, i ovamo Nasri i Fabregas iz penala kad je igrao povrijeđen. sad ću provjerit.

  10. #1985
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interisti,pocinite.U redovima vasih ljubimaca ima par neprevazidjenih smecara.Materaci,Lusio,Kivu,Mota,Pandev treba li jos?5 stranica o Gatuzu.
    Sinoc jeste pogrijesio,i to ne malo.Sta god da mu je Jordan dobacivao,ono nije smio da uradi.Zato ce biti i kaznjen,a mislim da ni u Milanu nece proci bez posledica.A sto se tice Krauca....pa samo cu rec da mi je zao sto mu neko nije utrobu isporosipao na terenu.Kako je momak antipatican,sve je smijesno.
    A sad sto se tice utakmice.Rednap vjerovatno u karijeri nije takticki bolje postavio mec.Kao sto Dzo rece,shvatio mu je da mu je ovo sansa karijere.Prvo poluvrijeme je izgazio Milanovu sredinu.Engleze na sredini ne mozes nadtrcat,mozes ih samo pobijedit superiornijom tehnikom.Milanu nisu igrala 3 prvotimca iz veznog reda + trojica bez prava nastupa.Nije da se to nije moglo naslutiti.U drugom poluvremenu pustio je da se Milan isprazni napadajuci prvih pola sata,i onda se desilo ono sto se cekalo citav mec.Kontra i prodor Lenona,i to je to.
    Ipak,i pored tako takticki sjajno odigranog meca,u 2 navrata bilo je potrebno cudo da ih spasi,i cudo se i dogodilo.Dakle,kombinacija odlicno odigranog meca i srece.Sta ces vise.
    Ako se barem Boateng i Ambrozini vrate do revansa ima nade,ne puno,ali je ima.Jeste ovo najveci mec u zadnjih xx godina za Totenhem,ali realno,Milan ima jaci tim.Ako isprave greske iz prvog meca,prolaz nije nemoguc.Bice jebeno tesko,ali nema predaje.
    Raise my hammer,take my aim

  11. #1986
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Arsenal Barsa 2:2 prošle godine!

    Ove će bit teže ja vjerujem. Makar zbog toga što svi favorizuju Barsu nenormalno. Kao da igraju protiv neke prosječne ekipe. Bojim se prvih 15-ak minuta samo. Ako Arsenal rano povede i čvrsto se postavi na sredini, biće jako teško za Barsu da diše. Ukoliko bi im Barsa uvalila gol brzo, sve bi bilo savršeno! Brsi će falit Pujol, kojeme se povreda, evo oduži na mjesec dana, već. I kako je krenulo neće se vratit prebrzo. Arsenalu su se oporavili svi, pa i Nasri, a mislim da će samo Šamak falit, a on je kako neđe pročitah umoran od engleskog fudbala Što je mislio, da mu je to francuska liga

    Biće malo golova, ja mislim. Baš jer se očekuje mnogo. Tako da, viđećemo što će bit. Ja se nadam ovakvom nebu iznad Londona, večeras:



    prognoza za rezultat: 1:0; 0:0; 1:1!

  12. #1987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Need2rock View Post
    Interisti,pocinite.U redovima vasih ljubimaca ima par neprevazidjenih smecara.Materaci,Lusio,Kivu,Mota,Pandev treba li jos?
    Ne znam čemu ova priča? Ima li potrebe da više dolazimo na ovaj forum i kritikujemo Milan i ponašanje nekih njegovih igrača?

    Ja vazda gledam da budem objektivan i kažem kad je nešto bilo dobro, ili kad je bilo loše. Radilo se o Interu, Milanu il nekom drugom timu. I fino je kad ja ka navijač Intera napišem da je Inter odigrao loše, ili da AC igra bolje.. al kad krenem sa pričom koju neko ne želi da sluša, onda da počinemo malo...

  13. #1988
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ne znam čemu ova priča? Ima li potrebe da više dolazimo na ovaj forum i kritikujemo Milan i ponašanje nekih njegovih igrača?

    Ja vazda gledam da budem objektivan i kažem kad je nešto bilo dobro, ili kad je bilo loše. Radilo se o Interu, Milanu il nekom drugom timu. I fino je kad ja ka navijač Intera napišem da je Inter odigrao loše, ili da AC igra bolje.. al kad krenem sa pričom koju neko ne želi da sluša, onda da počinemo malo...
    A dao bi Jopet rep+ nego ne moze moram cekat ali da se zna da si ti odje jedan od rijetkih ljudi koji zasluzuju da im se cita post
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  14. #1989
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja se slazem da previse favorizuju barsu...ipak arsenal nije ni malo los ... ali nadam se da ce messi i drugovi da uvale 2-3 komada PS: nadam se da nece mnogo uticati odsustvo puyola ...

  15. #1990
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Koji Gatuzo kad je sampion podlosti Materazzi, jedino mu je odmakao Karvaljo. Gatuzo je emotivac, a nije kao ova dvojica podmuklovi niski i zalosni.
    A sto se tice uzdanja u Ibrahimovica jednom je samo zablistao u velikom mecu i to bas u najvecem, no to je Barsina losa procjena sto je uopste i bio u prilici da igra taj klasiko.

    Vecerasnji duel nezahvalno prognozirati, nije mi milo sto se Barsa ovoliko favorizuje, ja cu onako navijacki prognozirati rezultat 0 : 2

  16. #1991
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,270
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ovi milanezi su ka' mala djeca obraza mi ,ono kao kritikuje se Gatuzo,opravdano,i oni umjesto da se sloze,kazu,a dobro je vi,vidjite Kivua,Materacija....ahahah svasta...
    Nemamo lobi al' imamo damu ! Eviva !

  17. #1992
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ne znam čemu ova priča? Ima li potrebe da više dolazimo na ovaj forum i kritikujemo Milan i ponašanje nekih njegovih igrača?

    Ja vazda gledam da budem objektivan i kažem kad je nešto bilo dobro, ili kad je bilo loše. Radilo se o Interu, Milanu il nekom drugom timu. I fino je kad ja ka navijač Intera napišem da je Inter odigrao loše, ili da AC igra bolje.. al kad krenem sa pričom koju neko ne želi da sluša, onda da počinemo malo...
    Ja sam i pricao za Gattuza i slozio se i sve to, i onda mi dodje ^izzy^, koji mi kaze da je Milan ciganski klub zbog Gattuza, i pokaze mi klip kako Gattuzo bije Matterazzia. I sto ja treba da kazem, bez da mu odgovorim? Znajuci Matterazzia, trebao je 3x gore da prodje, siguran sam.

    Prema SkySport-u, Gattuzo je napao Jordana jer ga mu je rekao "Fucking Italian bastard". E ako je to uradio, treba ga vise kaznit nego Gattuza. U zaru borbe, to da mu kaze, stvarno odvratno. On nema nikakvog posla sa protivnickim igracima.
    DICIOTTO

  18. #1993
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Svi se oni psuju tamo i svađaju. To što je rekao Jordan govori o njemu, ko ga šiša. Gatuzo je trebao da iskulira, nismo iza zgrade il u zatvor pa da nekom nešto moraš da dokazuješ.

    Kapiram ovo za tvoj odg. Iziju, al mislim da je više red da se batali sa provokacijama ili da se iste kuliraju. Ako te neko $ekira, odma fino IGNORE i završen posao

  19. #1994
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Ja sam i pricao za Gattuza i slozio se i sve to, i onda mi dodje ^izzy^, koji mi kaze da je Milan ciganski klub zbog Gattuza, i pokaze mi klip kako Gattuzo bije Matterazzia. I sto ja treba da kazem, bez da mu odgovorim? Znajuci Matterazzia, trebao je 3x gore da prodje, siguran sam.

    Prema SkySport-u, Gattuzo je napao Jordana jer ga mu je rekao "Fucking Italian bastard". E ako je to uradio, treba ga vise kaznit nego Gattuza. U zaru borbe, to da mu kaze, stvarno odvratno. On nema nikakvog posla sa protivnickim igracima.
    Pa ono ne radi Sloga iz Starog Bara u juznoj regiji, a ne milan u LS.
    Mozda mu je ovaj rekao da je zabar?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #1995
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    FC_Barcelona kao po obichaju pesimistichni postovi pred vazhan mech da ne urekne svoje... Znachi lagana pobjeda ce biti nocas...
    #fakenews

  21. #1996
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Inside
    Posts
    3,619
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Daj ljudi nemojte me zajebavat, neko iz milanela treba da poljubi sudiju u dupe kako im nije isključio dva igraća sinoć. A ne da još navijači Milana prigovaraju nešto suđenju. Bruka i sramota.
    Sta se desavalo do starta Flaminia, to izgleda niko ne vidi. Sudije inace nemaju obicaj da sviraju faul u korist Ibrahimovica posto on izgleda kao drvosjeca, pa idu logikom da mu ovi ostali ne mogu nista.

  22. #1997
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    273
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FC_Barcelona View Post
    Biće malo golova, ja mislim. Baš jer se očekuje mnogo. Tako da, viđećemo što će bit. Ja se nadam ovakvom nebu iznad Londona, večeras:
    prognoza za rezultat: 1:0; 0:0; 1:1!
    Kako ne, ako ovaj mec zavrsi 0-2 glavu mi kidaj. Dvije ekipe koje igraju ubjedljivo najjaci fudbal na planeti, niko im ni primirisat ne moze, mora sve da prsti nocas.
    Volio bih Arsenal da dobije 3:1, 4:2 na primjer, bilo bi svega tu, ali ipak mislim da ce Barselona proc.

    Nocas 3+ 100%!
    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    FC_Barcelona kao po obichaju pesimistichni postovi pred vazhan mech da ne urekne svoje... Znachi lagana pobjeda ce biti nocas...
    A ovakve gluposti se samo ovdje mogu procitat.

  23. #1998
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Erm... Zar nije prosle godine izgubio od Barcelone 3:2? Ili 3:1, ne znam koliko bjese.
    2:2 prošle godine, izgubiše posle na Camp Nou

  24. #1999
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si, moja greska.
    DICIOTTO

  25. #2000
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Svi se oni psuju tamo i svađaju. To što je rekao Jordan govori o njemu, ko ga šiša. Gatuzo je trebao da iskulira, nismo iza zgrade il u zatvor pa da nekom nešto moraš da dokazuješ.

    Kapiram ovo za tvoj odg. Iziju, al mislim da je više red da se batali sa provokacijama ili da se iste kuliraju. Ako te neko $ekira, odma fino IGNORE i završen posao
    U pravu si, u svakom dijelu ovoga posta. Nego sam malo bio nervozan od svega sinoc, pa me jad nacera da se prepucavam sa ljudima koji pisu gluposti. Ali nije u redu da Jordan ista prica protivnickim igracima, ako je to uopste i uradio. Zamislite sad da je Tassoti izasao na liniju i svasta pricao Crouchu. Odvratno. Ali opet, to nikako ne opravdava reakciju Gattuza, naravno. No aj da batalimo vise o jucerasnjoj utakmici, kad dodje revans cemo se prisjecat, no analizirajte nocasnju, koja ce definitivno bit mnogo uzbudljivija.
    DICIOTTO

Page 80 of 221 FirstFirst ... 307076777879808182838490130180 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •