Page 122 of 221 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172 ... LastLast
Results 3,026 to 3,050 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #3026
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    i odbranit ce je, opet....
    sve ostalo lise interea u italiji je boranija...
    jedini tim koji tamo ima dusu su oni. milan koji igra tako da od samog gledanja pripada muka...pih
    moze inter izgubiti taj mec, ali ce se makar boriti do zadnjeg atoma snage a ne ka ovi raspadi

    inter ima dushu a ovi ostali timovi nemaju.aoooooo, kako pecka prica.
    ovaj drugi dio posta je jos bolji.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #3027
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    kako bijedna igra milana veceras majko mila. i to protiv jedne prosjecne ekipe...
    iduce nedelje u minhenu moze inter izgubiti 7-0 ali ovako ocajno nece odigrati sigurno.
    Pa e, posto je Inter mnogo bolje protiv te prosjecne ekipe odigrao.

    Uprkos ovim "objektivnim" komentarima koje citam po forumu, ako se malo mucne glavom, vidjece se da je Milan dosta dobro odigrao utakmicu veceras. Nisam nezadovoljan, niti nervozan. Jednostavno sam - razocaran. Prije svega nisam ocekivao ovako defanzivan Tottenham, ali ljudi su imali rezultat, i to je to. Branili su ga grcevito, imali su i malo srece, i to je, nazalost, bilo dovoljno za prolaz. Milan je igrao isto kao i Barcelona, samo sto nemaju Messija. Seedorf iznenadjujuce dobar, dobra zadnja linija, Pato se trudio, pa i Robinho tu i tamo. Imali su sansi, ali se dosta toga svelo na Robinhovu losu realizaciju. Ibrahimovic potpuno razocaranje. Samo je dokazao da nije igrac za velike utakmice, iako se to pojedinim Interistima dokazat nije moglo dok je u Inter igrao. Uglavnom, cestitke Tottenhamu i nasem moon_safariu, zasluzili su prolaz. Mozda bi najpravednije bilo da su otisli na produzetke, pa ko sto ponese, ali eto. Volio bih taman da oni osvoje, i ako ikako mogu da na svom putu ispljeskare Barcelonu. Mada bi se nasao neki Ovrebo/Busaka da se usere u jos jedan klub iz Londona. Nesto vole tako.

    I da, jos nesto. Merkel ce bit igracina, to je definitivno. I sudjenje je bilo odlicno. Par ofsajda nepostojecih svirano, ali nista bitno. Utakmica prilicno dosadna, ali korektna.
    DICIOTTO

  3. #3028
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    odgledaj onu zadnju reklamu buksovaca za obiljezi svoje, e pa aj put kombija lagano. kako te nije stid sto pises druze, ne pisem na forum zbog takvih kao sto si ti, a nisi ni gledao utakmicu. aj pisi domaci radi nesto. uh.
    zasto da me bude sramota izvini???
    odigrali su bijedno i to je fakat?
    dvije sanse koje su stvorili na cijelu utakmicu su opropastili tako debilnim reakcijama da to samo doprinosi mom utisku da su odigrali bijedno....
    mene je zao sto ste vi kao naviajci potreseni ali kad u dvije utakmice ne uspijete dati makar jedna gol ne znam kako to izdanje da nazovem osim bijedno...

  4. #3029
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pripremio sam se na ispadanje tako da mi ne pada preteshko, ali zasluzili smo prolaz da jebe oca, odluchila je JEDINA akcija totenhema koju vrijedi pomenut u ovom dvomechu, reka sam da smo baksuzni i kad nismo iskoristili onakvu dominaciju u prvom poluvremenu i onakvu shansu robinja na prazan go, osjeti se nedostatak srece potreban za prolaz. Kao shto rekoh, meni je ipak srce puno jer smo dokazali da smo bolji od ovih gabelja, ali na veliku zalost, ne prodje uvijek bolji tim. Ipak je ove sezone mozda bitnije uzet taj pishljivi skudeto da bi se utishali mali mishevi koji hejtuju, a onda uz pojachanja iz januara i nova sa ljeta sledece godine kao u dobra stara vremena ide se na ubjedljivo najvazniji trofej
    Shto se tiche igracha, mislim da je svako dao maximum, sem Robinja koji mi se usra u zivot vecheras, mogu se odje kritikovat i ibra i pato ali tolko su ih jako pazili da su teshko mogli bolje. Ponovo se vidi da su HITNO potrebni Pirlo i neki novi lijevi bek jer je tu jedna velika rupa. Ovako oslabljen Milan protiv najjacheg sastava Totenhema je teshko mogao bolje odigrat, Englezi su potpuno nadigrani, ali falilo je to malo srece da se po*****o na njih.
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  5. #3030
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    jel vam sad jasno zasto je barsa prodala ibrahimovica?

    brate, nemoj da uporedjujes igru milana i barse jer su toliko razliciti da s ne mogu porediti. moze im se poredit jedino par centralnih bekova a ostalo nikako.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  6. #3031
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi shto se lozite na provokacije nickname-a, samo klik ignore, kad vidite mali broj postova i grb intera odma se zna o chemu je rijech, neki novi ufo, curvanord, caselogic i takvi peckuljani
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  7. #3032
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    zasto da me bude sramota izvini???
    odigrali su bijedno i to je fakat?
    dvije sanse koje su stvorili na cijelu utakmicu su opropastili tako debilnim reakcijama da to samo doprinosi mom utisku da su odigrali bijedno....
    mene je zao sto ste vi kao naviajci potreseni ali kad u dvije utakmice ne uspijete dati makar jedna gol ne znam kako to izdanje da nazovem osim bijedno...
    Fakat? daj mi definiciju sto je to fakat, ali odma?:hammer:
    dvije sanse... igrali su bas lijepo za mene, sidorf i sa onoliko godina je tata kad oce..zadnja linija dobra, boateng dobar.. ibra i pato ne mogu puno jer jednostavno ljudi nema PIRLA. Robinjo prejadno..
    Sto je to uradio Totenhem u 2 utakmice, istrcao Lenon kontru i zirafa dala gol..
    Nije nam se dalo ni one sanse Yepesa u prvoj utakmici ni nista. Prerazocaran sam. Totenhem ce lako ispasti u 1/4.

  8. #3033
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    totenhem moze da izvuce salke ili sahtjor i ne vidim zasto ih ne bi mogli izbacit.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  9. #3034
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jasno je nama zasto je Barca prodala Ibrahimovica, ali Milanu je trebao takav igrac, i to je fakat. Da nije igrac za velike utakmice - nije, ali gazi u ligu, i to je Milanu trebalo.

    A ja uporedjujem igru, jer su imali posjed, imali pasova tipa ja tebi- ti meni, ali im je falio Messi da pospremi protivnicku odbranu i da go. Ne kazem da je Milan bolji od Barce, ili da su isti, ako cemo pravo, ali je princip nocasnje igre bio isti. To ocu da kazem.
    DICIOTTO

  10. #3035
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Milan je bio dobar veceras, al ipak dalje ide bolja ekipa.

    Ibrahimovicu, samo ti puni Katanije i Kaljarije...

  11. #3036
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,567
    Thanks Thanks Given 
    1,971
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Milan je bio dobar veceras, al ipak dalje ide bolja ekipa.

    Ibrahimovicu, samo ti puni Katanije i Kaljarije...
    Bolja??? Jel realno da si ovo rekao??? U ove 2 tekme Totenhem je bio bolji???
    Tu es mon héro!

  12. #3037
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Nikšić / Crna Gora
    Posts
    3,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    jel vam sad jasno zasto je barsa prodala ibrahimovica?
    Meni, na primjer, nije bilo jasno ni zasto su ga kupili a jos mi je manje jasno zasto su prodali Etoa...
    Prelosa utakmica za gledanje... Totenhem nista pokazao nije a ni Milan se nije preigrao. Gledajuci oba meca Milan je imao vise sansi, vise od igre u odnosu na Tot ali taj jedan gol je presudio...
    GAME OVER!!!! Utuljuj Ligu Šampiona, IGRICA JE OBRNUTA, dajte nešto novo!

  13. #3038
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    676
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Barsa je dala Ibru zato shto se nije uklopio u njihovu igru i zato shto se svadjao sa trenerom, kako moze losh bit igrach koji je skoro sam donio ajaxu i interu titule u domacim takmichenjima i imao ogromnu ulogu u Barsinom osvajanju lige proshle god. Cheka se njegov kiks u velikim utakmicama kako bi se lajalo o njemu, a zanemaruje se sve shto je postigao
    OI OI OI OI OI OI OI PIPPO INZAGHI SEGNA PER NOI!!!!!!

  14. #3039
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    1,345
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Milan je bio dobar veceras, al ipak dalje ide bolja ekipa.

    Ibrahimovicu, samo ti puni Katanije i Kaljarije...
    Kako ovo mozes reci? Ekipa koja 2 puta na go nije sutnula u obije utakmice, sa Milanom koji se zna koliko je oslabljen i kazes bolja ekipa.. neshvatljivo zaista.
    Ibrahimovic ne moze da igra kad nema nekog da mu DA loptu, tj nema pirla, kasana...covjek se trudio , gradio..Robinjo je taj koji je lose odigrao.

  15. #3040
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Serhi View Post
    Meni, na primjer, nije bilo jasno ni zasto su ga kupili a jos mi je manje jasno zasto su prodali Etoa...
    Prelosa utakmica za gledanje... Totenhem nista pokazao nije a ni Milan se nije preigrao. Gledajuci oba meca Milan je imao vise sansi, vise od igre u odnosu na Tot ali taj jedan gol je presudio...
    evo pokusacu najjednostavnije da ti objansim: eto nije htio da produzi ugovor pod uslovima koje je barsa nudila. htio je samo inter. ibra je htio i zelio smao u real ili barsu...barsa je htjela opet neko zvucno pojacanje da parira realu...eto tako. barsa se zeznula, inter odlicno prosao.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #3041
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St_Lunatic View Post
    Barsa je dala Ibru zato shto se nije uklopio u njihovu igru i zato shto se svadjao sa trenerom, kako moze losh bit igrach koji je skoro sam donio ajaxu i interu titule u domacim takmichenjima i imao ogromnu ulogu u Barsinom osvajanju lige proshle god. Cheka se njegov kiks u velikim utakmicama kako bi se lajalo o njemu, a zanemaruje se sve shto je postigao

    ceka se kiks? a on u CL nikad nista nije pokazao.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  17. #3042
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Istina, bogami, St_Lunatic, nema price. Svaka cast Ibri za domaca prvenstva, ali u CL je truba, i tu nema price.
    DICIOTTO

  18. #3043
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Bolja??? Jel realno da si ovo rekao??? U ove 2 tekme Totenhem je bio bolji???
    Totenhem je Milana izbacio na talijanski nacin - taktikom. Dzabe AC-u inicijativa kad nisu mogli to da konkretizuju. Totenhem je odigrao siguricu u prvoj utakmici, uvalio jedan gol iz kontre i onda na svom terenu drzao AC pod kontrolom.

    Odigrali su tacno onoliko koliko im je trebalo. Da je Milan prosao, ne bi bilo nezasluzeno. Ali odigrat 2 utakmice i ne dat jedan gol - ako ti mislis da je ta ekipa bila bolja, onda OK. No da se ne bi mi prepirali ko je bio bolji - rezultat dovoljno govori.

  19. #3044
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobar Milan noćas!!! I pored "tanke" klupe i pored toga što su ih svi otpisali, igrali su sasvim solidno.

    Dakle, Barsa, Šalke, Šahtjor i Totenhem! A, pa to su sve fino potencijalni protivnici za Barsu. Mada kad se na njih dodaju Čelsi, Mančester, Bajern i Real (ako prođu, naravno) onda je sve to drugačije.

  20. #3045
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ne bih volio jedino reala jer bi snjima barsa igrala 4 meca u 20 dana.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #3046
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,567
    Thanks Thanks Given 
    1,971
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Totenhem je Milana izbacio na talijanski nacin - taktikom. Dzabe AC-u inicijativa kad nisu mogli to da konkretizuju. Totenhem je odigrao siguricu u prvoj utakmici, uvalio jedan gol iz kontre i onda na svom terenu drzao AC pod kontrolom.

    Odigrali su tacno onoliko koliko im je trebalo. Da je Milan prosao, ne bi bilo nezasluzeno. Ali odigrat 2 utakmice i ne dat jedan gol - ako ti mislis da je ta ekipa bila bolja, onda OK. No da se ne bi mi prepirali ko je bio bolji - rezultat dovoljno govori.
    Pazi, kao i monogi cijenim tvoje prije svega objektivno misljenje...

    Ali, bolja ekipa Totenhem od Milana nije osim u tom prokletom golu!!!

    Jednostavno nije bilo malo fudbalske srece pa da je Yepas u prvoj tekmi pogodio, pa Robinjo smotani danas...

    I nije problem, rezultat govori, ali ne sve...
    Tu es mon héro!

  22. #3047
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Milanu je veceras falila sredina (Pirlo i Gatuzo), mozda malo srece u pojedinim momentima. Al mislim da takticki nisu bili na nivou Totenhema, koji je sa tog aspekta odigrao dvije odlicne utakmice. Plus, Ibrahimovic opet zakazao kao sto je to obicaj kad je gusto.

    Ali glavna stvar - ekipa koja u dvomecu osmine finala LS ne moze da postigne bar jedan gol, tesko moze da se nada prolasku. Samo tolko. Vise srece drugi put, koga boli istina ne mogu mu nista. U redu je istaknuti dobre stvari koje je Milan prikazao protiv Totenhema, ali izgleda da ljudi odje zatvaraju oci nad odredjenim boljkama ovog tima.

  23. #3048
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,357
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Iskreno, nocas za 15tak minuta pregleda sam vidio vise nego na ove dvije utakmice sinoc i ovu nocas. Kakav mec su odigrali Salke i Valensija, aoo ono je fudbal, sanse na obje strane, sutevi, precke, stative, kontre svega je bilo, da mogu vratit vrijeme gledao bih Salke - Valensija jer to je fudbal.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  24. #3049
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    najvece naselje u pg
    Posts
    3,367
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tijago silva bjezi iz tog prokletog kluba
    milo mi je zbog salkea i njihovih mnogobrojnih navijaca
    kakva ce prozivanja da padnu na relaciji salke-dortmund

  25. #3050
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    835
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bencivenga View Post
    Fakat? daj mi definiciju sto je to fakat, ali odma?:hammer:
    dvije sanse... igrali su bas lijepo za mene, sidorf i sa onoliko godina je tata kad oce..zadnja linija dobra, boateng dobar.. ibra i pato ne mogu puno jer jednostavno ljudi nema PIRLA. Robinjo prejadno..
    Sto je to uradio Totenhem u 2 utakmice, istrcao Lenon kontru i zirafa dala gol..
    Nije nam se dalo ni one sanse Yepesa u prvoj utakmici ni nista. Prerazocaran sam. Totenhem ce lako ispasti u 1/4.
    tvojoj frustraciji veceras nema kraja, samo cekas da neko napise nesto pa ides u napad....
    ne znam sta je bilo lijepo u vecerasnjoj utakmici u igri milana, ali, ako ti tako mislis, onda...
    svo vrijeme pricate o nekakvim propustenim sansam yrpesa i robinja.kave veze to ima da mi je znati.nadam se da ne pokusavate bazirati svoju tvrdnju da je milan bio bolji od totenhema u ova dva meca na osnovu dvije PROPUSTENE prileke????to je jadno pa makar bili najvatreniji navijaci milana na planeti zemlji...

Page 122 of 221 FirstFirst ... 2272112118119120121122123124125126132172 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •