Page 21 of 221 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 5524

Thread: Liga Šampiona (Champion's League) 2010/2011

  1. #501
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije bas bilo tako lako branit' onaj slobodni. Odskocila je lopta ispred njega, varljivo je to. A i koliko god da je on pogrijesio kod onoga gola, da nije njega bilo, gubili bi 5-0. Branio je zicere sa 5m nekoliko puta. Razumijem da ga ljudi ne vole jer je delija u dresu Partizana, ali opet, dobro je branio protiv Sahtiora, lise eto tog slobodnog.
    DICIOTTO

  2. #502
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hokuto, mene boli ***** i za njega i za Partizan i za Zvijezdu i za sve to u paketu zajedno. Samo iznosim cinjenice na ispravan nacin, onakve kakve jesu.

    Ono je golmanov go i kraj svake diskusije na tu temu.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  3. #503
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Au kako si los.

    Ono je golmanov go bio. Kretao se ka lopti presporo, zid je postavio lose i slag na tortu - KAKVA JE ONO PARADA? Ka da ga je strah da ne pane na zemlju..

    Lose, prelose.
    Zashto je loshe postavio zid, srna je prebacio zid preko sredine...? Sa onakvim felshom ako prebachish zid i ako to uradish tako dobro da lopta chak padne prije gol linije, tu nema odbrane... Postoji par golama koji bi to branili ali stojkovic svakako nije medju njima... Jedina njegova greshka je shto se nije postavio blizhe sredini gola, mada ni tada ne bi odbranio... Kad lopta onako pada ne smijesh praviti drugachiju paradu jer ne znash kako ce odskochiti, ili je mozhda trebao da se bachi nebu pod oblake, a lopta ispod njega da prodje, chisto da mi znamo da se ne boji pada...

    Trenirah malo dok sam mladji bio, nego dobro vjerovatno cesh mi reci da se bolje razumijesh...
    #fakenews

  4. #504
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Au kako si los.

    Ono je golmanov go bio. Kretao se ka lopti presporo, zid je postavio lose i slag na tortu - KAKVA JE ONO PARADA? Ka da ga je strah da ne pane na zemlju..

    Lose, prelose.
    Zbilja jeste. Trebao je zid postaviti da pokriva suprotni ugao i on stati dje je lopta isla i garant bi odbranio.

  5. #505
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Hokuto, mene boli ***** i za njega i za Partizan i za Zvijezdu i za sve to u paketu zajedno. Samo iznosim cinjenice na ispravan nacin, onakve kakve jesu.

    Ono je golmanov go i kraj svake diskusije na tu temu.
    Pa ne kazem ja nista, i mene isto puca za njih. Mislim, milo mi je kad vidim da neko od njih ostvari uspjehe, ali da sam neki navijac, nisam. Nego samo kazem stvari iz mog ugla.
    DICIOTTO

  6. #506
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,972
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zashto je loshe postavio zid, srna je prebacio zid preko sredine...? Sa onakvim felshom ako prebachish zid i ako to uradish tako dobro da lopta chak padne prije gol linije, tu nema odbrane... Postoji par golama koji bi to branili ali stojkovic svakako nije medju njima... Jedina njegova greshka je shto se nije postavio blizhe sredini gola, mada ni tada ne bi odbranio... Kad lopta onako pada ne smijesh praviti drugachiju paradu jer ne znash kako ce odskochiti, ili je mozhda trebao da se bachi nebu pod oblake, a lopta ispod njega da prodje, chisto da mi znamo da se ne boji pada...

    Trenirah malo dok sam mladji bio, nego dobro vjerovatno cesh mi reci da se bolje razumijesh...
    +1 i ja sam nekad golman bio :dring:

  7. #507
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Zashto je loshe postavio zid, srna je prebacio zid preko sredine...? Sa onakvim felshom ako prebachish zid i ako to uradish tako dobro da lopta chak padne prije gol linije, tu nema odbrane... Postoji par golama koji bi to branili ali stojkovic svakako nije medju njima... Jedina njegova greshka je shto se nije postavio blizhe sredini gola, mada ni tada ne bi odbranio... Kad lopta onako pada ne smijesh praviti drugachiju paradu jer ne znash kako ce odskochiti, ili je mozhda trebao da se bachi nebu pod oblake, a lopta ispod njega da prodje, chisto da mi znamo da se ne boji pada...

    Trenirah malo dok sam mladji bio, nego dobro vjerovatno cesh mi reci da se bolje razumijesh...


    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Zbilja jeste. Trebao je zid postaviti da pokriva suprotni ugao i on stati dje je lopta isla i garant bi odbranio.
    Strucnjaci, zid je bio razrijedjen. Igraci nijesu zbijeni bili u postavio je nize igrace na onu poziciju?!

    @Medo, lopta je bila spora. Moga je da je brani ali je on prvo trupka u mjesto i premislja se dok je lopta putovala uveliko?!?!?!?!?



    Pa pogledaj snimak majka mu stara! Em sto nije odma krenuo, i sto je zid los bio, nego je i parada presmijesna! Nije se uopste izvio potpuno ka da mu zivot zavisi od toga!

    A stoji u sami cosak! Kobna greska!
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  8. #508
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Vidi zid je bio perfektan... 2 visochija igracha su bila po sredini i skochili su kod udarca, ne mozhe bolje od toga...

    Lopta je bila mozhda malo sporija, ali je udarac bio perfektan... Vjeruj mi ovo se najtezhe brani... Nije mogao odmah da krene jer u ovakvim situacijama golman ne vidi dje ce lopta ici (shahtjor imao svog igracha da zaklanja pogled + je srna opalio odlichan felsh)... To je djelic sekunde, lakshe je braniti visoke lopte u ovakvim situacijama jer ne razmishljash nishta, samo se bachish pa ako je dovatish dovatio si je, a kad odskache morash prvo procijeniti dje da se bachish... Rekoh ti i da je blizhi uglu bio ne bi odbranio...

    Ti si navikao na golmana svog omiljenog tima, ali ono shto on brani i shta radi mozhe samo josh njih 3,4...
    #fakenews

  9. #509
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Vidi zid je bio perfektan... 2 visochija igracha su bila po sredini i skochili su kod udarca, ne mozhe bolje od toga...

    Lopta je bila mozhda malo sporija, ali je udarac bio perfektan... Vjeruj mi ovo se najtezhe brani... Nije mogao odmah da krene jer u ovakvim situacijama golman ne vidi dje ce lopta ici (shahtjor imao svog igracha da zaklanja pogled + je srna opalio odlichan felsh)... To je djelic sekunde, lakshe je braniti visoke lopte u ovakvim situacijama jer ne razmishljash nishta, samo se bachish pa ako je dovatish dovatio si je, a kad odskache morash prvo procijeniti dje da se bachish... Rekoh ti i da je blizhi uglu bio ne bi odbranio...

    Ti si navikao na golmana svog omiljenog tima, ali ono shto on brani i shta radi mozhe samo josh njih 3,4...
    Ma Cezar ovo guzicom brani. Precera sam mozda malo, ali opet dosta krivice nosi.

    U pravu si donekle, gledan Julia svaku utakmicu i on bi ovo izvadio lagano.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  10. #510
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    Nista mu nije rekao strasno samo je covjek saopstio sto misli i to na vrlo pristojan nacin. Zlatko je popizdio jer je Saki , prije, kritikovao njegove partije u dresu barse i ovaj mu je to zapamtio.
    A sve je pocelo kad je zlatko dosao da da intervju za Mediaset poslije utakmice protiv Oksera kad su ga Saki (strucni komentator na Mediasetu) i jos 2 novinara kroz salu pitali: " Da li bi dao onaj prvi gol da nemas broj kopacke 48" ? ..ali je Zlatko to pogresno shvatio.
    bas je bzv odreagovao da mu je cak voditelj programa rekao da je malo nekulturan i da pokaze malo postovanja jer je Saki saopstio samo svoje misljenje i nikog nije uvrijedio.
    Hvala, laciale! A, znaci, Saki je ostao kod Berluskonija, samo u drugoj ulozi. Pa, neka. Nije se cudit' Ibri sto ga je pogresno shvatio, Bosanac je to . A da dodam i nesto o drugoj vrucoj temi u okviru ove - po meni je Stojkovic solidan golman za balkanske uslove. Bio je napolju, nije se proslavio, cak je nedavno imao onaj debakl sa Viganom gdje se naprimao cuda bozijeg golova. Ali, za te pare koliko ima Partizan on je odlicno resenje. Uporedite ga sa Radisom samo! Drugo, Stojkovic je imao zescih blamova u reprezentaciji pa nikad nije nesto mnogo pouzdan, ali ako nastavi ovako kao na premijeri u LS, bice super!

  11. #511
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,797
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ****** vas misha tumbas!! Kleo za 1-0 protiv arsenala idemo
    Sono troppo sexy per lavorare.

    ПРАВДА ЗА ВЛАДА!

  12. #512
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    interu se povrijedili i milito i pandev. eto frke i muke.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #513
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moguce da ce se Milito oporaviti..Nikakva muka, Eto'o i Biabiany naprijed.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  14. #514
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Kotor
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Verderu pola tima ne igra.2 prva stopera (Naldo i Mertezaker) su out,Frings je out,Pizaro je out,jos nekoliko prvotimaca...Verder prima po 2 gola od Hanovera i slicnih,mislim da ce ih Inter napunit,sa ili bez Milita.
    Raise my hammer,take my aim

  15. #515
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da je dosad nekoliko puta Verder mucio Intera u grupu, ali mislim da ce ih sad Inter napentracit, bez obizra oce li igrat Milito ili ne.
    DICIOTTO

  16. #516
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Berane
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda i najveci derbi ovog kola je svakako Valencia-Man.Utd....Garantujem za 0:0....

  17. #517
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Billie_Joe View Post
    Mozda i najveci derbi ovog kola je svakako Valencia-Man.Utd....Garantujem za 0:0....
    Mozemo to dobit, ali necemo. Sa remijem bih bio zadovoljan.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. #518
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    inter ce izgubit 100%... mislim da ce 1:0 ili 2:1... 1000%!

  19. #519
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,371
    Thanks Thanks Given 
    1,356
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    inter ce izgubit 100%... mislim da ce 1:0 ili 2:1... 1000%!
    Kvota je velika na 2 pa idi uplati.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  20. #520
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bulit View Post
    inter ce izgubit 100%... mislim da ce 1:0 ili 2:1... 1000%!
    Ja castim sobu.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  21. #521
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema Traktora, nema Waltera, Maicon nikakav... ne znam ko ce cuvat ono malo cudoviste od Marina . Mozda Inter I dobije ali bice im zaje8ano

  22. #522
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,972
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,678
    Thanked in
    955 Posts

    Default

    mec za preskocit...

    ja bih volio ova valensija da pobijedi

  23. #523
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    nije da mrzim inter, ali po trenutnoj formi + igraci koji nece igrat. imam osjecaj da ce padnut..

  24. #524
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    2,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam osjećaj da bi Inter moga kiksat sjutra. Ipak, to bi bilo iznenađenje. Benitezu se nikad ne zna, pa može bit i 6:0 za Inter isto tako.

  25. #525
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo se vi opustite štakori maleni.

    Sve ce to Deki pozlatiti jednom haubicom sa 35 metara.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

Page 21 of 221 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com CFL 2010-2011
    By ekrem_drndar in forum Fudbal
    Replies: 1455
    Last Post: 24-06-11, 14:34
  2. England Premier League 2010/2011
    By South_Africa_2010 in forum Fudbal
    Replies: 4145
    Last Post: 01-06-11, 10:28
  3. Replies: 4074
    Last Post: 27-05-11, 23:43
  4. 2010/2011 Chevy Volt!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 30-08-08, 22:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •