Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 50

Thread: psu odsjecena glava

  1. #1
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default psu odsjecena glava

    Zaječar -- Slađana Krstić iz sela Rgotina kod Zaječara pronašla je u dvorištu komšija izmasakrirano telo svog psa bez glave, o kojem je proteklih godinu dana brinula.

    Na lice mesta izašla je policija, kriminalistički tehničari i veterinarska inspekcija koja je naložila obdukciju tela psa.

    Posle slučaja keruše MIle, u Srbiji se dogodio novi još drastičniji oblik brutalnog iživljavanja nad životinjama.

    Kada je jutros pošla da nahrani psa Miška, o kojem je svakodnevno brinula, Slađana Krstić iz Rgotine kod Zaječara zatekla je jeziv prizor. Izmrcvareno telo psa bez glave ležalo je bačeno na na ulazu u dvorište

    Slađanin komšija Miroslav Budić koji se zajedno sa njom brinuo o psu kaže da psa nije video poslednja dva dana, ali da nije mogao ni da pretpostavi da mu se ovako nešto jezivo dogodilo

    Azra Prodanović, veterinarski inspekrtor kaže da ovako nešto nikada nije videla

    Na lice mesta izašla je policija, kriminalistički tehničari i veterinarska inspekcija, koja je naložila obdukciju tela psa posle čega će biti poznato šta se sve sa nesretnim psom dogodilo.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=453448

  2. #2
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se pojedini ovdje ne bi iščuđavali što im se desilo sa postovima kratko da ih obavijestim da sam to ja uradila i da ću svaki naredni posprdni komentar obrisati.

    Što se tiče jadne životinje... nemam komentara. Taj monstrum bi takvo djelo vrlo lako mogao uraditi i čovjeku. Mislim da čovjek mora biti u posebnom stanju svijesti da na taj način osakati nekoga.
    Ali naravno, pošto je to životinja, vjerovatno će i ovaj slučaj, kao i Milin pasti u zaborav, umjesto da bude opomena da takvi ljudi žive u našoj blizini i sposobni su takvo zlo napraviti i čovjeku. Ja ne bih mogla mirno zaspati znajući da mi je u blizini takav stvor.

    I dokle god postoje ljudi koji hladnokrvno to posmatraju uz komentar šta me briga, ne tiče me se i sl. ovakve stvari će se dešavati, samo je pitanje da li će se ti monstrumi zaustaviti na životinjama.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DR-little-man View Post
    Zaječar -- Slađana Krstić iz sela Rgotina kod Zaječara pronašla je u dvorištu komšija izmasakrirano telo svog psa bez glave, o kojem je proteklih godinu dana brinula.

    Na lice mesta izašla je policija, kriminalistički tehničari i veterinarska inspekcija koja je naložila obdukciju tela psa.

    Posle slučaja keruše MIle, u Srbiji se dogodio novi još drastičniji oblik brutalnog iživljavanja nad životinjama.

    Kada je jutros pošla da nahrani psa Miška, o kojem je svakodnevno brinula, Slađana Krstić iz Rgotine kod Zaječara zatekla je jeziv prizor. Izmrcvareno telo psa bez glave ležalo je bačeno na na ulazu u dvorište

    Slađanin komšija Miroslav Budić koji se zajedno sa njom brinuo o psu kaže da psa nije video poslednja dva dana, ali da nije mogao ni da pretpostavi da mu se ovako nešto jezivo dogodilo

    Azra Prodanović, veterinarski inspekrtor kaže da ovako nešto nikada nije videla

    Na lice mesta izašla je policija, kriminalistički tehničari i veterinarska inspekcija, koja je naložila obdukciju tela psa posle čega će biti poznato šta se sve sa nesretnim psom dogodilo.

    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=453448
    Svakoga li dopane da objavljuje ovakve tekstove... Odsijecanje jedne po jedne sape i tako omoguciti zivotinji da ostane u nezivotu, je svakako mnogo gori cin od ovog. Ovo je mogao uraditi i jedan retardirani 14-godisnjak (jos ako je kuce manje vrste), koji je i pritom malo popio... sapu po sapu, cetiri svjesno odradjene radnje... Za to je potreban pravi monstrum. I sto thread-ujete ovakve vijesti?! Dan mi pokvare. Ovo je realnost. Mozda prvi nam komsija. Ne tako davno smo isli i na ljude...

  4. #4
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zbog ovoga se zalazem da se odobri dozvola za nosenje i koriscenje pistolja, ili Uzija, u najmanju ruku.

    Psihopatu odma likvidirati na licu mjesta.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  5. #5
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuda plovi ovaj brod...tuga.

  6. #6
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CaseLogic View Post
    Zbog ovoga se zalazem da se odobri dozvola za nosenje i koriscenje pistolja, ili Uzija, u najmanju ruku.

    Psihopatu odma likvidirati na licu mjesta.

    Jes i za minobacac isto da odobre dozvolu za koriscenje cisto ono ako ko te ko opljacka pa krene da bjezi autom da se nadje... o.O ?


    on topic : Vjerovatno je laja po cijeli dan i noc pa nekom presmrdjelo i presudio mu , a taj neko je ocigledno teska budala bio :P
    Para vrti dje burgija neće.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chili Willie View Post

    Jes i za minobacac isto da odobre dozvolu za koriscenje cisto ono ako ko te ko opljacka pa krene da bjezi autom da se nadje... o.O ?


    on topic : Vjerovatno je laja po cijeli dan i noc pa nekom presmrdjelo i presudio mu , a taj neko je ocigledno teska budala bio :P
    a nije mu mora' okinu' glavu zbog toga. sve se moze rijesit' na civilizovan nacin. pi...i sta da mu radis (tomu stvoru), ako se sazna ko je... zato mi se svidjaju oni kineski zakoni. ukrades nesto o'kinu ti ruku, o'kines glavu i tebi je kidaju... sva bi se gamad potamanila :mad:

  8. #8
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi, u tog psa nije pucano, njemu je odsjecena glava a prije toga je brutalno tucen! Ne znam koliko da je lajao, cak i ujeo nekoga, to ne opravdava takvo zvjerstvo. Drustva u zemljama ex-Yu su tesko oboljela, a doktora nigdje nema. Ta zena mozda jeste lujka, ako drzi toliko pasa i macaka kod sebe, upoznala sam i ja neke koje su od svojih kuca napravile azile i skupljaju napustene zivotinje po parkovima. Ali, opet, nije jadna zivotinja kriva. Kad se sjetim sintera koji onako bezdusno ubijaju pse, ili ih ostave u zivotu osakacene. Mi smo toliko fobicna sredina, mrzimo ljude, mrzimo zivotinje, svaku razlicitost, sve nam smeta... Ja imam malo kuce, a kad vidim kako me (pretezno gospodje) mrko gledaju dok ga setam, prosto poludim i dodje mi da se pobijem s njima na ulici:mad:

  9. #9
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tatjana View Post
    I dokle god postoje ljudi koji hladnokrvno to posmatraju uz komentar šta me briga, ne tiče me se i sl. ovakve stvari će se dešavati, samo je pitanje da li će se ti monstrumi zaustaviti na životinjama.
    Da, inače nema monstruma koji odrubljuju glave ljudima. Naročito na našim prostorima. Masakrirali smo se tek do prije deset godina. Sve to nasilje nam je nekako... Šta znam, novo.
    Pitam se u kom ti balonu od sapunice živiš.
    Prije 4 - 5 godina tip je tu u solitere na Tuški ubio majku sjekirom, stavio je u zamrzivač i otišao na pijacu da igra karte. Spavaš li bolje sad?
    Ili, na TV B92 imaš emisiju 'Patrola', baš skoro gledam, neki tipovi su raskomadali nekog beskućnika za kog su mislili da im je uzeo deset grama kokaina. Dormeo, a?
    Dnevno umre oko 200.000 ljudi širom svijeta, od toga oko 10.000 bude ubijeno. Neka i jedan posto od tih deset hiljada bude ubijeno uz neki vid mutilacije, pa dosta.
    Jedan mrtav pas iz Rgotine (vjerovatno vrlo urbano mjesto, sa puno visoko obrazovanih ljudi kojima je bezrazložno nasilje potpuno strano) pored Zaječara koji je stigao do medija nam je najmanji mogući problem.
    Pošto ne mogu ništa da učinim po tom pitanju, niti mogu da promijenim način reagovanja ljudi koji se skandalizuju (ili razočaraju, ili predviđaju apokalipsu) kad neko odrubi glavu keru u Gornjem Milanovcu ili Bajinoj Bašti, a šale se ili ne trepnu kad na istom tom TV - u čuju da je neki klinac u američkoj školi poubijao drugare iz klupe jer mu je dosadno, makar mogu da uživam u crnom humoru.

    Uzgred, ja sumnjam na Slađaninog komšiju. Miroslav Budić. Tip zvuči opasno.

    Nimalo zabrinut ako mu post bude izbrisan,
    Čika Džo.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  10. #10
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to Cika_Dzo again.

    Malo precerujes, ali to je to. Ja pokusavam da ne koristim podatak da svake 4 sekunde umre jedno dijete od gladi. I svi nasmijani, srecni, gledaju da sto vise para zakuce nedje...

  11. #11
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Curva Nord - Milano
    Posts
    14,344
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpuno pogresno gledate na stvar.
    If you no longer go for a gap that exists, you're no longer a racing driver.

  12. #12
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Da, inače nema monstruma koji odrubljuju glave ljudima. Naročito na našim prostorima. Masakrirali smo se tek do prije deset godina. Sve to nasilje nam je nekako... Šta znam, novo.
    Pitam se u kom ti balonu od sapunice živiš.
    Prije 4 - 5 godina tip je tu u solitere na Tuški ubio majku sjekirom, stavio je u zamrzivač i otišao na pijacu da igra karte. Spavaš li bolje sad?
    Ili, na TV B92 imaš emisiju 'Patrola', baš skoro gledam, neki tipovi su raskomadali nekog beskućnika za kog su mislili da im je uzeo deset grama kokaina. Dormeo, a?
    Dnevno umre oko 200.000 ljudi širom svijeta, od toga oko 10.000 bude ubijeno. Neka i jedan posto od tih deset hiljada bude ubijeno uz neki vid mutilacije, pa dosta.
    Jedan mrtav pas iz Rgotine (vjerovatno vrlo urbano mjesto, sa puno visoko obrazovanih ljudi kojima je bezrazložno nasilje potpuno strano) pored Zaječara koji je stigao do medija nam je najmanji mogući problem.
    Pošto ne mogu ništa da učinim po tom pitanju, niti mogu da promijenim način reagovanja ljudi koji se skandalizuju (ili razočaraju, ili predviđaju apokalipsu) kad neko odrubi glavu keru u Gornjem Milanovcu ili Bajinoj Bašti, a šale se ili ne trepnu kad na istom tom TV - u čuju da je neki klinac u američkoj školi poubijao drugare iz klupe jer mu je dosadno, makar mogu da uživam u crnom humoru.

    Uzgred, ja sumnjam na Slađaninog komšiju. Miroslav Budić. Tip zvuči opasno.

    Nimalo zabrinut ako mu post bude izbrisan,
    Čika Džo.

    Pa čika Džo, vidim da ti mene poznaješ odlično, čim znaš kako ja reagujem na određene vijesti.
    Moje pravo je da se "skandalizujem" kako ti kažeš, ako se nešto nenormalno desi u mom okruženju. Potpuno isto ću se "skandalizovati" i ako se tako nešto napravi čovjeku, naravno. Nisam neki fanatik za životinje koga briga za ljude, ali doista, dopusti mi, da imam podjednak osjećaj i za životinje.
    Ono što ja hoću da kažem jeste da nije normalno bilo koji vid nasilja, i da se pored mene takav slučaj desi, bogomi ne bih bez straha zaspala, jer sigurna sam, da ako je tako nešto sposoban da uradi životinji, uradiće i čovjeku.
    I meni je pomalo licemjerno da mi se odgovori a viđi problem u svijetu, a viđi ljudi gladni u Afriku, a viđi ljudi se ubijaju ovamo, a viđi ovo, a viđi ono... Ja ne mogu pomoći ljudima u Africi, niti nahranit svu đecu ovoga svijeta, ali sam izabrala da pomognem životinjama u Crnoj Gori i to uspješno radim. Što ne znači da neću čovjeku pomoći ako to budem mogla.
    Pitanje je koliko će vas proći pored gladnog đeteta i sl. i reći greote i to je to.
    Svuđe u svijetu studenti dižu revolucije, ovi naši pusti studenti imaju jedinu jedniu brigu a to je studentska žurka petkom veče. Koliki je postotak studenata koji volontiraju negdje? Koji se bave dobrotvornim radom? Mizerno mali.
    Koliko je ljudi spremno odreći se 20e za i ostati petak veče doma, pa poći na Komanski most i ponijeti onim ljudima tamo 10 potkošulja ili čarapa? To je samo 1 veče, ali dovoljno za njih, jer ni toga nemaju previše. I nadam se da mi niko neće odgovorit "što bi se ja $ekira. kad se familija i država ne $ekira".
    Vrlo malo ljudi kod nas ima emociju za bilo što drugo osim za sebe, i to je veliki problem. To je problem društva, ne samo pojedinca.
    I da "skandalizovaću" se svaki put kad pročitam nešto ovako stravično, jer je to moje pravo, kao što je pravo drugih ljudi da od toga sprdačinu naprave.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tatjana View Post

    Pa čika Džo, vidim da ti mene poznaješ odlično, čim znaš kako ja reagujem na određene vijesti.
    Moje pravo je da se "skandalizujem" kako ti kažeš, ako se nešto nenormalno desi u mom okruženju. Potpuno isto ću se "skandalizovati" i ako se tako nešto napravi čovjeku, naravno. Nisam neki fanatik za životinje koga briga za ljude, ali doista, dopusti mi, da imam podjednak osjećaj i za životinje.
    Ono što ja hoću da kažem jeste da nije normalno bilo koji vid nasilja, i da se pored mene takav slučaj desi, bogomi ne bih bez straha zaspala, jer sigurna sam, da ako je tako nešto sposoban da uradi životinji, uradiće i čovjeku.
    I meni je pomalo licemjerno da mi se odgovori a viđi problem u svijetu, a viđi ljudi gladni u Afriku, a viđi ljudi se ubijaju ovamo, a viđi ovo, a viđi ono... Ja ne mogu pomoći ljudima u Africi, niti nahranit svu đecu ovoga svijeta, ali sam izabrala da pomognem životinjama u Crnoj Gori i to uspješno radim. Što ne znači da neću čovjeku pomoći ako to budem mogla.
    Pitanje je koliko će vas proći pored gladnog đeteta i sl. i reći greote i to je to.
    Svuđe u svijetu studenti dižu revolucije, ovi naši pusti studenti imaju jedinu jedniu brigu a to je studentska žurka petkom veče. Koliki je postotak studenata koji volontiraju negdje? Koji se bave dobrotvornim radom? Mizerno mali.
    Koliko je ljudi spremno odreći se 20e za i ostati petak veče doma, pa poći na Komanski most i ponijeti onim ljudima tamo 10 potkošulja ili čarapa? To je samo 1 veče, ali dovoljno za njih, jer ni toga nemaju previše. I nadam se da mi niko neće odgovorit "što bi se ja $ekira. kad se familija i država ne $ekira".

    Vrlo malo ljudi kod nas ima emociju za bilo što drugo osim za sebe, i to je veliki problem. To je problem društva, ne samo pojedinca.
    I da "skandalizovaću" se svaki put kad pročitam nešto ovako stravično, jer je to moje pravo, kao što je pravo drugih ljudi da od toga sprdačinu naprave.
    Vise nisam mogao u gradu sjest u nekoj basti, a da me ne saceka rulja tih "gladnih". Zahebao se zestoko u slucaju jednog, jer sam mu dao par puta, i to dobrog sitnisa. Od tad me jurio po gradu, da me reketira... Covjek stalno treba da pokusava da bude svjestan pravih vrijednosti i nevrijednosti. Treba li da sam srecan sto imam posao?! Sto me gotive nadredjeni?! Treba li da sam srecan jer imam diplomu?! ... To su sve gluposti. Treba da sam srecan sto sam zdrav, sto su zdravi meni dragi i manje dragi ljudi, sto sam prosao pored kontejnera, a tamo ne mjauce neko mace, sto je neka Vlada investirala u poboljsanje tehnologije za proizvodnju hrane, sve u cilju smanjenja broja gladnih, sto jos uvjek imam privilegiju da pijem cistu vodu i gledam u zelen list, iako čovjekus džukelus sve cini da ne bude tako... Ne govorim greote. jer ja to ne mislim. Sta ce mi koji matrak takva demagogija. kome je potrebno sazaljenje...

  14. #14
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    750
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo sam o tome i pričala, Signore. Ne trebaš da osjećaš grižu savjesti što imaš nešto, a drugi nemaju, ali nije naodmet malo saosjećanja sa drugim ljudima. Ljudima koji su tu oko tebe. Ne đeci u Africi, ne ne znam kome, nego ljudima u Crnoj Gori, a nemaju sreću da imaju što ti imaš, možda ni stoti dio onoga što ti imaš, ili ja.
    A ako nemaš razumijevanja za njih, onda nemoj da se izruguješ ljudima koji imaju i koji su voljni nešto da daju, od onoga što oni "srećno" imaju. Jer takvih ljudi ima čak i u našoj maloj odavno izopačenoj Crnoj Gori.

  15. #15
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    252
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ljudi umiru jer nemaju para da se lijece a kolika se buka digla samo oko "mile" i ovoga sad psa sto su mu glavu okinulu sramno

  16. #16
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Sunshine~, niko ovdje nije rekao da su zivotinje bitnije od covjeka ( a da se razumijemo, moje misljenje je da su zivoti i jednih i drugih podjednako vazni )...

    Jednostavno, postoje ljudi koji su odlucili da urade nesto dobro(sto je danas rijetkost), i to treba postovati... A to da li ti ljudi pomazu zivotinji ili covjeku mislim da nije uopste bitno....
    Postoje i oni koji pomazu ljudima, a postoje i oni koji pomazu zivotinjama.


  17. #17
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam u čemu je problem, onda.
    Ili nisam ispratio da je iko na forumu reagovao na ovo.
    http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=350936
    Ili pak, ovo.
    http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/171...-majku-sekirom
    O ovome da ne pričamo.
    http://www.glas-javnosti.rs/clanak/h...u-zbog-djavola
    A ovo?
    http://www.naslovi.net/tema/178504
    I tako dalje, i tome slično. Ono na što sam ja htio da ti kao moderatoru (pozicija koja te mora usloviti na neku, kakvu - takvu objektivnost) ukažem nije da monstruma ima, već da :
    1) Se na našim prostorima pasa (o ljudima da ne pričamo) ubije i izmasakrira bar dvaes' puta više, samo ti kukavci nikad ne dođu na naslovnu stranu, koja se kad je u pitanju ubijanje pasa vjerovatno puni po principu nasumičnog odabira u nedostatku boljih vijesti;
    2) Ubistvo psa, baš ovog po imenu Miško, nije ništa posebno odvratno ili gadno za neke pripadnike ljudskog roda koji nisu mentalno oboljeli (na kraju krajeva, o Mišku ne znamo ništa, tako da ne mora biti ni nemoralno, možda je Miško bio pas gadne naravi);
    3) Živiš na jednoj maloj planeti na kojoj ima dosta idiota. Osim ovih, postoje i ljudi koji nisu idioti, ali na idiotizam ne reaguju na isti način kao ti. Umjesto užasavanja i slabije kontrole emocija, oni vole pomalo da se našale, jer, što kažu podgorički humor - gurui : 'Ada nećemo plakat'.' Ovi ljudi imaju nešto drugačiji pogled na svijet od tebe, nisu sumanuti, samo se drugačije suočavaju sa stresom.
    Quote Originally Posted by Tatjana View Post
    I da "skandalizovaću" se svaki put kad pročitam nešto ovako stravično, jer je to moje pravo, kao što je pravo drugih ljudi da od toga sprdačinu naprave.
    Odlično. Ako je to moje pravo, nadam se da neću morat' da se 'borim' sa 'cenzurom' svaki put kad 'oću da uživam u crnom humoru i da se malo sprdam sa našim zajedničkim, urođenim problemom.
    Što se ovih ostalih stvari tiče, ti si odabrala da radiš nešto za pse. Bravo.
    Drugi nisu, i ne vidim u čemu je tu problem. Ideja da će više saosjećanja da promijeni nešto je ... simpatična, ali se bojim da nema neko uporište u realnosti. To je jedna od onih salonskih ideja za mnoge ljude. Svi mi saosjećamo, dok ne izađemo iz kuće. Onda više nemamo vremena. Valjda.
    Da se razumijemo, jesam student, ali ne pišem ovo da bih branio žurke petkom nimalo. Nisam tip za žurke, previše omamljenih i usamljenih na jednom mjestu za moj ukus. No, opet, to ne znači da su ti ljudi dugoročno nesposobni za saosjećanje ili tako nešto. Samo su trenutno... Pa, omamljeni.

    Izvinjavam se svima na off - u.

    Nadam se da ćete nastaviti sa pričom o Mišku u istom tonu.
    R.I.P. Miško. †
    Last edited by Čika Džo; 25-08-10 at 01:06.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  18. #18
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    252
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom Riddle View Post
    @Sunshine~, niko ovdje nije rekao da su zivotinje bitnije od covjeka ( a da se razumijemo, moje misljenje je da su zivoti i jednih i drugih podjednako vazni )...

    Jednostavno, postoje ljudi koji su odlucili da urade nesto dobro(sto je danas rijetkost), i to treba postovati... A to da li ti ljudi pomazu zivotinji ili covjeku mislim da nije uopste bitno....
    Postoje i oni koji pomazu ljudima, a postoje i oni koji pomazu zivotinjama.
    mislim da je ljudski zivot vazniji od zivota jedne zivotinje i npr ljudima kojima je potreban novac koji nemaju za lijecenje ne dobijaju toliko prostora u medijima koliko je dobila npr "Mila" pa sad i ovaj pas.....

  19. #19
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    wherever whores go
    Posts
    3,308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cika_Dzo View Post
    Prije 4 - 5 godina tip je tu u solitere na Tuški ubio majku sjekirom, stavio je u zamrzivač i otišao na pijacu da igra karte.
    Postoji i urbana legenda po kojoj je dotični , kada mu je sudija izrekao dugogodišnju zatvorsku kaznu rekao : "Sudija , ka' da sam ubio tvoju majku , a ne svoju'' .
    Kreč, kolica i mešalica.

  20. #20
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni su ti koji to rade zivotinjama isti kao ubice ljudi. I ljude bi oni da im moze bit'. Monstrumi.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  22. #22
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma treba da se pokrene ponovo smrtna kazna za ove ludake.....
    hitman number 069 61 88 61

  23. #23
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunshine~ View Post
    mislim da je ljudski zivot vazniji od zivota jedne zivotinje i npr ljudima kojima je potreban novac koji nemaju za lijecenje ne dobijaju toliko prostora u medijima koliko je dobila npr "Mila" pa sad i ovaj pas.....
    Ljudi svakako trebaju da pomazu jedni drugima, ali isti ti ljudi moraju da vode racuna i da pomazu zivotinjama jer one od nas zavise...


  24. #24
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    641
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sunshine~ View Post
    mislim da je ljudski zivot vazniji od zivota jedne zivotinje i npr ljudima kojima je potreban novac koji nemaju za lijecenje ne dobijaju toliko prostora u medijima koliko je dobila npr "Mila" pa sad i ovaj pas.....
    Mozda idem u off, ali moram reci da
    - ako jedno pored drugog na ulici, vidim psa i covjeka na samrti, a moram da izaberem kome da pomognem. Pomoci cu psu.

    Znam da cu sad biti docekan na noz, ali to je moje pravo.

    Da nema ljudi, zivot na zemlji bi bio idealan!
    Dom bez dlaka nije dom!

  25. #25
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TyKy View Post
    Mozda idem u off, ali moram reci da
    - ako jedno pored drugog na ulici, vidim psa i covjeka na samrti, a moram da izaberem kome da pomognem. Pomoci cu psu.

    Znam da cu sad biti docekan na noz, ali to je moje pravo.

    Da nema ljudi, zivot na zemlji bi bio idealan!
    Ok, ubi' se onda
    Njak Njak Njak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Glava Motora
    By Sh0ne in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 29-12-09, 22:08
  2. Duet boli glava
    By Mojsije in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 26-08-08, 12:00
  3. Boli me glava!
    By zvoncica in forum Ljubav
    Replies: 76
    Last Post: 19-07-07, 14:50
  4. Glava Zete - Bogetici
    By hercules in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3
    Last Post: 18-05-06, 18:38
  5. boli me glava od alkohola
    By funestis in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 01-07-05, 18:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •