Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 27

Thread: Naj krema

  1. #1
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Naj krema

    Drage moje,

    do sada na forumu nisam uspjela naci nista ovome slicno-stoga mislim da bi bilo jako interesantno cuti koja je vasa naj krema za njegu lica i tjela, kakvu vrstu koze imate, godina, koliko cesto idete na profesionalne tretmane...

    Za sada ja imam iskustva sa razlicitim tipovima krema, al sam jos u potrazi sa onom pravom:dringrobala sam Garnier, Nivea,Biotherm, vishy, ismene, olaz..

    (25 GOD)Imam vise normalno-suvu kozu (zavisi od vremenskih uslova i psihickog stanja) sa sirim porama..sklona mitiserima-sa kojim bitku dugogodisnju vodim.Naravno niko to ne primjecuje sem mene i kozmeticarke I takodje imam par majusnih oziljaka od istih..grrrrr..:mad::mad::mad:
    Ne idem cesto u kozmeticke salone,sedmicno 3x radim peeling, 2x maske, svako jutro ciscenje kremica..svaku noc ciscenje kremica..
    Nije strasno al zelim da je sve to bezprekorno..
    Za tjelo koristim bademovo ulje sa divljom ruzom-prelijepo mirise.. (bademovo ulje se preporucuje koristiti u trudnoci kao prevencija od strija).Kombinujem ulja i kreme. Mille voglie crema za tijelo , vanilla..Takodje peeling od vanille-mmmm..3-4x sedmicno, koristim i somatoline anticelulit tretman-nije lose; to cisto preventivno.
    Zna li neko da li kod nas imaju kreme NUXE ili GALENIC?

    Pa pisiete))

  2. #2
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    46
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dr Hauschka

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MALAodSKANDALA View Post
    Drage moje,

    do sada na forumu nisam uspjela naci nista ovome slicno-stoga mislim da bi bilo jako interesantno cuti koja je vasa naj krema za njegu lica i tjela, kakvu vrstu koze imate, godina, koliko cesto idete na profesionalne tretmane...

    Za sada ja imam iskustva sa razlicitim tipovima krema, al sam jos u potrazi sa onom pravom:dringrobala sam Garnier, Nivea,Biotherm, vishy, ismene, olaz..

    (25 GOD)Imam vise normalno-suvu kozu (zavisi od vremenskih uslova i psihickog stanja) sa sirim porama..sklona mitiserima-sa kojim bitku dugogodisnju vodim.Naravno niko to ne primjecuje sem mene i kozmeticarke I takodje imam par majusnih oziljaka od istih..grrrrr..:mad::mad::mad:
    Ne idem cesto u kozmeticke salone,sedmicno 3x radim peeling, 2x maske, svako jutro ciscenje kremica..svaku noc ciscenje kremica..
    Nije strasno al zelim da je sve to bezprekorno..
    Za tjelo koristim bademovo ulje sa divljom ruzom-prelijepo mirise.. (bademovo ulje se preporucuje koristiti u trudnoci kao prevencija od strija).Kombinujem ulja i kreme. Mille voglie crema za tijelo , vanilla..Takodje peeling od vanille-mmmm..3-4x sedmicno, koristim i somatoline anticelulit tretman-nije lose; to cisto preventivno.
    Zna li neko da li kod nas imaju kreme NUXE ili GALENIC?

    Pa pisiete))
    Evo ova
    http://www.clinique.com/templates/pr...T_ID=PROD13786

    za tijelo koristim brsljan ulje, ili ulje lavande i Chicco mlijeko
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I naravno
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #5
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam suvu i uzasno osjetljivu kozu (to obicno tako dodje, u paru), probala sam svakakve kreme. Onda sam pronasla ono sto mi najvise odgovara (konacno). To je eucerin, krema se brzo upija a ne masti (ne sijam kad je stavim) i dobro nahrani kozu. Tonik ostavi fini zastitni sloj. Termalna voda vichy povremeno, maske uglavnom evelin i uriage. Dobitna kombinacija (za moju kozu).
    Opet sam tu.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja reko raspisace se zene..kada ono jedva 4 posta))) heheh


    kupila sam L'Oreal HYDRAFRESH CREME-GEL evo dva dana je koristim...za sad je dobra prema meni vidjecemo kako ce se u buduce ponasati..

    idete li na tretmane i gdje? kako da se rijesim oziljaka od mitisera-ima li ko iskustva?
    Last edited by MALAodSKANDALA; 23-08-10 at 16:10.

  7. #7
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije puno godina sam koristila Galienicu, pa godinama Vichy, sad on neka 2 mjeseca koristim Helan proizvode za njegu lica....
    I mene zanima koje tretmane lica radite i gdje??
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bas ne mogu jos da nadjem neku koja meni najvise odgovara, pa se nadam da cete mi vi djevojke prosvijetliti
    A par zadnjih tretmana sam radila u Fontis (nisam koristila njihove preparata zbog zavisnoti koju izazivaju za kozu), a prije toga kod Duske (blizu vezirovog mosta),pa se mozda opet kod nje vratim.. ili cu kod nekoga drugog..
    The taste was sweeter...

  9. #9
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto se tretmana tice, definitivno preporucujem Estabel, preko puta restorana Leonardo.
    Opet sam tu.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Bremen, Almannstraße
    Posts
    1,106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vecina `tretmana` je izmisljena samo za uzimanje novca i uglavnom su apsolutno nedjelotvorni.
    Ne treba biti lijen pa skinuti sminku svako vece i eventualno nahraniti lice nekom kremicom.

    Rijetko koristim puder, od svih mogucih preparata za lice koristim gel za umivanje Garnier i Loreal nocnu kremu.. Svaki drugi preparat tipa piling, maska bla bla je cisto bacanje para bar sto se mene tice. Ko ima suvu, masnu ili problematicnu kozu nek ide kod dermatologa za savjet a ne kod priucenih kozmeticarki koje nichu kao pechurke posle kishe.
    Weakness of attitude becomes weakness of character.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neko pomenu Estebel? A nista mi gore nema nego kad vidim onu vlasnicu estebela kojoj mast toci sa lica a kao neka je kozmeticarka, mogla bi prvo malo sebe da sredi.
    dva i dva su tri

  12. #12
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ga spomenuh.
    Nesto ne obracam paznju na izgled onoga ko savrseno dobro radi svoj posao. Meni ga je svaki put odradila kako treba (doduse, za podosta para).
    Opet sam tu.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam ih masu probala (pogotovo te neke skupe)pa kad sam videla da ima isti efekat kao Nivea soft,eto od nje se sad ne odvajam.a najbolje su one na bazi biljaka.kad sam procitala sto sve sadrze neke skupe kreme,fuj:burp:
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    meni se najbolje pokazala anal bleach krema, prolazi ko alva, a i cura mi je privlacnija
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #15
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    za tijelo može bilo koja. Uglavnom Nivea losioni.
    Ali za lice isključivo Dr Temt i Pantenol.
    Imam ok kožu, zahvaljujući tretmanima na koje idem od početka puberteta.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  16. #16
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    kod Spidermana ;)
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko para je tretman u Estabel-a???

    Što nudi Duška???
    Last edited by berekina; 24-08-10 at 21:40.
    "Fear leads to anger, anger leads to hate, hate leads to suffering" by Jedi Master Yoda

  17. #17
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako koji tretman. Moji su bili 30 eura (piling, maska, masaza), laserski je, cini mi se, isto toliko (nisam sigurna), ovi za uklanjanje bora jos vise ali ne znam koliko.
    Opet sam tu.

  18. #18
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ja vam mogu rec da mi je koza super... Da li je to do genetike, ali ja stvaaaarno ne korstim puno krema, a mozda bih trebao...Eto ponekad stavim neku masku ili nesto, ali nista posebno...Valjda me je priroda tako podarila, da sam lijep i bez krema
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  19. #19
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    87
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja smatram da je max factor odlicna krema , mome tijelu prija ali je malo skuplja u zadnje vrijeme.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Pavloviceva krema i mast su najbolji!

  21. #21
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    phantenol je super, za suvu kozu i naravno sluzi za brzo zarastanje rana- al sa vremena na vrijeme je stavim i na lice- extra a kosta svega 1 eur

    kupila sam neke kreme i anti-rid za kozu stariju od 25 god- pa cu vidjeti. Pocele su da mi se sve vise javljaju mimicne bore..U BOJ!!!NEMA DRUGE)))

  22. #22
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default



    evo ovo ja koristim i prezadovoljna sam!

    Dugotrajna izloženost suncu i slanoj vodi zahtijeva dodatnu njegu te pojačanu hidrataciju isušene kože. Krema Uriage hydracristal pomoći će vam da nahranite kožu nakon ljeta

    Normalnoj te suhoj koži lica osigurava optimalnu hidrataciju tijekom cijelog dana.

    Dubinski vlaži kožu i djeluje na dvije razine - pojačano hidratizira te istovremeno obnavlja hidrolipidni sloj.

    Osigurava svakodnevnu zaštitu od vanjskih utjecaja, umiruje te pruža ugodu i blistav ten.

    Svi proizvodi vrhunske francuske dermokozmetičke linije Uriage su na bazi termalne vode Uriage, a prilagođeni su osjetljivoj koži djece i odraslih.


    Termalna voda Uriage je 100 posto prirodna, čista, izotonična, umiruje, hidratizira, djeluje protuupalno, pospješuje cijeljenje te osvježava make up.

    Krema Hydracristal, osim termalne vode Uriage, sadrži tri ključna lipida (esencijalne masne kiseline, ceramidi i kolesterol), hydratubuline, dipeptid, hidratizirajuće i obnavljajuće sastojke (glicerin, vitamin E).


    Odlična je podloga za šminku i nanosi se ujutro i navečer. Hipoalergena je i nekomedogena.

    koristim je i kao podlogu za šminku (zato je i volim, što je i noćna i dnevna i podloga za šminku!) i na moju vrlo osjetljivu i suvu kožu je legla fenomenalno.

    za povremeni piling (jednom mjesečno, ne češće) koristim Nivea visage piling gel, i nivea visage anti wrinkle, Q10 noćnu kremu. Čisto da promijenim povremeno ovu Uriage.
    Nivea sa nevenom i pantenolom za njegu stopala i ruku i povremeno Hemelovu kremu za pete.
    Eto to je sve od krema i nijesam baš redovna, izuzev za pete i prije šminkanja
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #23
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    *Zvoncica
    Gdje ima da se kupi? koliko kosta?

    ima Garnier lijepu hranljivu kremu,koja se moze koristiti i kao podloga za make-up...
    take a look...
    http://img.feelunique.com/img/produc...1268143650.jpg

    ;p
    "PLAZMA"...nE pUšTa Te dA oDrAsTeŠ... ;p

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by klinka_iz_kraja View Post
    *Zvoncica
    Gdje ima da se kupi? koliko kosta?

    ima Garnier lijepu hranljivu kremu,koja se moze koristiti i kao podloga za make-up...
    take a look...
    http://img.feelunique.com/img/produc...1268143650.jpg

    ;p
    ako pitaš za Uriage, ima u apotekama mahom, ja je stalno kupujem u apoteci u tržnom centru Voli, na Starom Aerodromu, i mislim da je oko 27, 28 eura!

    Garnierovo mlijeko zaskidanje šminke koristim, i ponekad za tijelo...nekad to, nekad Nivea, nekad Dove, Fa....kako sam raspoložena
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #25
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da pitala sam za nju,hvala... i Vishy hidrantna u tubi, je odlicna...koristila sam je ljetos na moru...za lice perfektna... ;p
    "PLAZMA"...nE pUšTa Te dA oDrAsTeŠ... ;p

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Krema za ruke
    By Saba in forum Ženski kutak
    Replies: 29
    Last Post: 11-04-08, 00:40
  2. Krema za lice
    By hammer in forum Ženski kutak
    Replies: 27
    Last Post: 25-02-08, 06:11
  3. Krema/Sprej za bijelu kožnu obuću
    By makica-pakica in forum Ženski kutak
    Replies: 12
    Last Post: 12-02-08, 13:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •