Page 1 of 23 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 552

Thread: Pro Evolution Soccer 2011

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pro Evolution Soccer 2011

    In an interview in the recent issue of Famitsu, series producer (and originally programmer) Shingo "Seabass" Takatsuka cited the criticisms Pro Evolution Soccer / Winning Eleven has taken over the years, particularly in Europe, and promised for this year a PES that's been powered up many levels. The updates will come in both graphics and gameplay areas. Winning Eleven games until now, he said, have been just extensions of the Famicom era. Players were fine with this through the PlayStation 2 , but the development staff now need to change their concepts and ideas to something more appropriate for the new generation machines like Xbox 360 and PS3.
    He wouldn't give share specifics about what kind of changes to expect, but he did say that the area of the game that most clearly shows the changes is the relationship between AI and player motions.

    The changes will have an effect on how the game controls, said Takatsuka. Until now, they've had a "Famicom-like" belief that good controls means fast movement. But it isn't this simple. Particularly on the new hardware, this type of thinking will lead to players being too fast. Some players in Europe have actually complained that the game's tempo is too fast. On the other hand, some players do seem to like faster speeds. The staff will be taking balance into account during the tuning process.

    Despite all the changes, Takatsuka said to expect the new PES between November and December.







    Mnogo dobra stvar je sto ce se pojaviti Kopa Libertadores u novom PES-u.




    Konami have signed a deal which means the Copa Libertadores, the South American equivalent of the UEFA Champions League, will appear in PES for the very first time. Containing the very best teams from across the continent and Mexico, this news is sure to please fans across the world.

    Konami Digital Entertainment, Inc. today announced it has secured the license to exclusively reproduce South America's most prominent and esteemed soccer club tournament, the Copa Santander Libertadores. The deal will allow Konami to integrate all components of the Copa Santander Libertadores Club Competition including their all-star teams and players - into the Pro Evolution Soccer (PES) Series. With the addition of Copa Santander Libertadores into Pro Evolution Soccer's lineup of licenses, Konami now possesses two of the most powerful soccer tournaments in the world, Copa Santander Libertadores and UEFA Champions League.

    "The Copa Santander Libertadores is one of the most influential and important international soccer competitions in the World," said Shinji Hirano, President for Konami Digital Entertainment, Inc. "We always strive to make our sports titles as true to life as possible and with the exclusive rights to Copa Santander Libertadores, fans can expect to see their favorite teams and players on the roster in Pro Evolution Soccer titles."

    "We are very proud of reaching an agreement with Konami," said Dr. Nicolás Leoz, President of CONMEBOL. "The Copa Santander Libertadores is one of the most important competitions in the world and its presence within the Pro Evolution Soccer videogame indicates the great importance of this competition and the interest that it generates around the world."

    Founded in 1960, the Copa Santander Libertadores is an annual international soccer tournament organized by CONMEBOL. The name of the tournament pays homage to the Libertadores, which were the freedom fighters that played a crucial part in the liberation of most Latin American countries during the independence wars. Despite being a South American club competition, Mexican teams began receiving invites to the tournament in 1998 as well. Today the tournament consists of at least three clubs per country, while Argentina and Brazil have five.

  2. #2
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra moze sad da se naruci i da stigne 22 oktobra kad igra izlazi.

    http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAM...er%202011.html

    Pes 2011 preview video.
    !

  3. #3
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,292
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Svake godine obecavaju da ce igra bit bolja od prethodne i svaki put je sve gora. PES6 je zadnji PES da valja.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #4
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Svake godine obecavaju da ce igra bit bolja od prethodne i svaki put je sve gora. PES6 je zadnji PES da valja.
    Ziva istina sve gora i gora ali na svaki do sad sam se jednako ubijao od igranja

    Imate li iskustva oko narucivanja sa neta? Oce li trebat jos nesto da se plati kad igra stigne?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Sto narucujes to? Jos ti se mozda zagubi na carini... Cim izadje, neko ce je bacit na net.

  6. #6
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    FIFA je zakon,preko nje nema jos kad se igra na next-gen konzolama uhh,pravo uzivanje

  7. #7
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Sto narucujes to? Jos ti se mozda zagubi na carini... Cim izadje, neko ce je bacit na net.
    Znam da ce je bacit na net ali pirat nemogu da igram online bez sa originalom... Citao sam na SK forum masu njih narucuju preko ovog sajta i pes 2010 pre-order su narucivali i stigne im na datum izlaska. Ovo je stvaro prejeftino.

  8. #8
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    3,613
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by povedilla View Post
    FIFA je zakon,preko nje nema jos kad se igra na next-gen konzolama uhh,pravo uzivanje
    Ti se salis?

  9. #9
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Sto narucujes to? Jos ti se mozda zagubi na carini... Cim izadje, neko ce je bacit na net.
    Znam da ce je bacit na net ali pirat nemogu da igram online bez sa originalom... Citao sam na SK forum masu njih narucuju preko ovog sajta i pes 2010 pre-order su narucivali i stigne im na datum izlaska. Ovo je stvaro prejeftino.

    @Povedilla uh kako mrzim fifu svaka ti cast kad mozes da je igras Svake god je instaliram i odma brisem :-P

  10. #10
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sport89 View Post
    Ti se salis?
    ne zasto,u septembru nabvljam soni 3 i plazmu i onda sam miran,ovako igram kod druga,ali ja fifu igram od fife 05 i nijednu nisam preskocio,tako da za mene je fifa top,a zadnji pes koji sam igrao je bio pes 6 i to je zadnji krsteni

    Quote Originally Posted by Real Madrid View Post
    Znam da ce je bacit na net ali pirat nemogu da igram online bez sa originalom... Citao sam na SK forum masu njih narucuju preko ovog sajta i pes 2010 pre-order su narucivali i stigne im na datum izlaska. Ovo je stvaro prejeftino.

    @Povedilla uh kako mrzim fifu svaka ti cast kad mozes da je igras Svake god je instaliram i odma brisem :-P
    ove godine su iz EA rekli da ce fifa za pc bit ista kao za PS3 i Xbox 360 tako da bi se valjala probat

  11. #11
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se ovo svidja a posebno navijanje.Volim buku

  12. #12
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto na svaki pes neke reprezentacije imaju netacna imena,a u klubove sve ok

  13. #13
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    en la taverna del ...
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DR-little-man View Post
    zasto na svaki pes neke reprezentacije imaju netacna imena,a u klubove sve ok
    nisu licencirani,najvjerovatnije se konami nije uspio ili nije htio dogovoriti sa savezom te zemlje,recimo EA ne moze da dobije licencu za holandsku reprezentaciju,pa su svim igracima netacna imena u reprezentaciji a u klubovima su im tacna

  14. #14
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novi gamaplay

  15. #15
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovih dana se ocekuje da izadje demo...

  16. #16
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bar CG
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    03.09 - 09.09 datum se ocekuje demo , a 01.10 Full KAMAN !

  17. #17
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Citam ove vase postove i smorih se ...Svi imate istu pricu,cus gori iz godine u godinu...Meni nije nego bolji iz godine u godinu i ubijam se od PES-a tokom cijele godine,sa drustvom...Sve vise i vise detalja moze da se kontrolise i igra zahtjeva sve vise i vise koncentracije i kontrole nad igracima i loptom...I daleko mi je bolji PES nego FIFA...Sony 3,dobar tv(lcd,plazma) i PES 10(ove godine 11) ,ne moze preko toga !
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Citam ove vase postove i smorih se ...Svi imate istu pricu,cus gori iz godine u godinu...Meni nije nego bolji iz godine u godinu i ubijam se od PES-a tokom cijele godine,sa drustvom...Sve vise i vise detalja moze da se kontrolise i igra zahtjeva sve vise i vise koncentracije i kontrole nad igracima i loptom...I daleko mi je bolji PES nego FIFA...Sony 3,dobar tv(lcd,plazma) i PES 10(ove godine 11) ,ne moze preko toga !
    Slazem se ,sve je bolji i bolji ,imam osjecaj da ce ovaj da razbije..

  19. #19
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bar CG
    Posts
    537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Konami Digital Entertainment GmbH je danas objavio da demo verzija za PES 2011 izaci 15. septembra, dok će pretplatnici na SCEE PS+ biti u mogućnosti da demo skinu 8. septembra.

    Demo će biti dostupan za PlayStation(R)3 preko PlayStation(R)Network, dok će PC verzija biti na www.konami-pes2011.com. Dostupni klubovi su Barselona i Bajern Minhen u prijateljskom meću i Civas Gvadalahara i Internacional u Kopa Libertadores.

    Datum izlaska dema za Xbox 360 preko Xbox Live Arcade biće uskoro objavljen.

    c/p pes-serbia
    Last edited by CrIss_AnGeL; 03-09-10 at 12:40.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Carstvo Pasea
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Orgullo_Vikingo View Post
    Citam ove vase postove i smorih se ...Svi imate istu pricu,cus gori iz godine u godinu...Meni nije nego bolji iz godine u godinu i ubijam se od PES-a tokom cijele godine,sa drustvom...Sve vise i vise detalja moze da se kontrolise i igra zahtjeva sve vise i vise koncentracije i kontrole nad igracima i loptom...I daleko mi je bolji PES nego FIFA...Sony 3,dobar tv(lcd,plazma) i PES 10(ove godine 11) ,ne moze preko toga !
    pes 2010 na sony3 je katastrofa..uzasan gameplay,spor je namrtvo,zvuk udarca lopte je kao zvuk udarca kartonske kutije..jedino je grafika odlicna..zato ocekujem da ovaj novi pes bude puno bolji sto se tice gameplaya prije svega...
    Be who you are
    Do what you do
    Not win or lose

  21. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Carstvo Pasea
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    je li ko mozda igrao pes 2010 na ps3 i pc?postoji li razlika kakva,posto sam ja jednom igrao na pc i cini mi se da je malo bolje na pc-u uradjen..
    Be who you are
    Do what you do
    Not win or lose

  22. #22
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,530
    Thanks Thanks Given 
    5,410
    Thanks Thanks Received 
    3,891
    Thanked in
    1,536 Posts

    Default

    igrao sam ja i mogu ti rec da pc nije za igranje znaci konzola je majka

  23. #23
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    eo vec 2,3 dana pokusavam da skinem NEKI pes, 07,08, 09, 10 nebitno, preko torenta i nikako mi fajlovi ne valjaU..
    imate li kakav link za recimo 2008, 2009 da se to skine?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    1,284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    PES je zakon, ne kontam kako nekome moze biti pes 6 najbolji, pa ajde igrajte 6-icu pa onda 10-ku i pogledajte malo razliku... istina je da znaju svake godine da zeznu neku stvar koja ranije nije bila toliko losa, al opet to je igrica koja po meni definitvno mnogo napreduje i ne mogu da iscekam sutra u podne da dodjem doma i skinem demo
    @Povedilla druze koja crna FIFA, ta igrica ima jednu jedinu dobru stvar a to su licence, al ko jebe licence, sto se mene tice nek PES naprave bez i jednog pravog kluba i ja sam zadovoljan, samo da je gameplay kako valja a licence cemo sami rijesit patcevima

    a evo i sta za PES 11 kaze momak iz PES Srbija tima koji je bio beta tester prethodnih mjesec dana
    Cisto poredjenja radi PES 2011 za mene je premijer liga a PES 2010 Jelen SuperLiga, toliko za sad.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    PG-HN
    Posts
    12,103
    Thanks Thanks Given 
    605
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    60 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Alkatraz_hn View Post
    PES je zakon, ne kontam kako nekome moze biti pes 6 najbolji, pa ajde igrajte 6-icu pa onda 10-ku i pogledajte malo razliku... istina je da znaju svake godine da zeznu neku stvar koja ranije nije bila toliko losa, al opet to je igrica koja po meni definitvno mnogo napreduje i ne mogu da iscekam sutra u podne da dodjem doma i skinem demo
    @Povedilla druze koja crna FIFA, ta igrica ima jednu jedinu dobru stvar a to su licence, al ko jebe licence, sto se mene tice nek PES naprave bez i jednog pravog kluba i ja sam zadovoljan, samo da je gameplay kako valja a licence cemo sami rijesit patcevima

    a evo i sta za PES 11 kaze momak iz PES Srbija tima koji je bio beta tester prethodnih mjesec dana

    Ajde i tebi jednom da dam +rep
    A da ne valja igrica ne bi je igrali svaki petak po cijeli dan hahahha
    Jedva cekam 2011

    p.s. Fifa je smece za PES
    Last edited by Orgullo; 14-09-10 at 15:41.
    No soy el mejor del mundo, pero creo que no hay nadie mejor que yo.

Page 1 of 23 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Pro Evolution Soccer 2009 / PS3
    By popokatepetl in forum Ostali oglasi
    Replies: 21
    Last Post: 24-11-08, 18:29
  2. Pro Evolution Soccer 5 - NETWORK ???
    By Sick-Boy in forum Game Server CG
    Replies: 4
    Last Post: 26-12-05, 17:52
  3. Pro Evolution Soccer 4 , pomozite oko SCG
    By the EYO in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 23-01-05, 16:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •