Page 11 of 17 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast
Results 251 to 275 of 412

Thread: Suljević: Hoćemo autonomiju cijelog Sandžaka

  1. #251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja sam cuo za integralno brasno, a za integralno bosnjastvo prvi put cujem od tebe. Pricas ti malo napamet i tesko ti je objasniti a kad bi trebao navesti bar jedan primjer nekorektnog odnosa prema Bosnjacima u Crnoj Gori poceo bi da pises Markove konake kao onaj bosnjacki deretic o genocidu tokom istrage ******** koja krenula u petak vece tacnog datuma poslije spanske serije

    Dobro je da si bar sad čuo za pojam "integralno bošnjaštvo". Čovjek uči dok je živ. Pošto nećeš od mene da čuješ šta je to u CG nekorektno prema Bošnjacima - evo text nekog ko je od mene mnogo kompetentniji da priča o aktuelnom stanju Bošnjaka u CG.



    Rasim Husovic - Lider Bosnjaka u Crnoj Gori

    Privrženost državi može biti potrošena - za cijeli text klikni na fotku.

    “U političkoj predstavljenosti manjinskih naroda, to će se pitanje riješiti na, čini se, dosta dobar način, mada se nedopustivo dugo kasni sa izbornim zakonodavstvom. Integracija manjinskih naroda je dugoročan proces i istrajno se mora raditi da se zastupljenost dovede do prihvatljivog nivoa u izvršnoj vlasti, kao i u tužilaštvu i sudstvu”, kazao je Husović “Vijestima”.
    Last edited by Dobrusky; 28-08-10 at 14:53.

  2. #252
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky View Post
    Dobro je da si bar sad čuo za pojam "integralno bošnjaštvo". Čovjek uči dok je živ. Pošto nećeš od mene da čuješ šta je to u CG nekorektno prema Bošnjacima - evo text nekog ko je od mene mnogo kompetentniji da priča o aktuelnom stanju Bošnjaka u CG.

    Privrženost državi može biti potrošena - za cijeli text klikni na fotku.

    “U političkoj predstavljenosti manjinskih naroda, to će se pitanje riješiti na, čini se, dosta dobar način, mada se nedopustivo dugo kasni sa izbornim zakonodavstvom. Integracija manjinskih naroda je dugoročan proces i istrajno se mora raditi da se zastupljenost dovede do prihvatljivog nivoa u izvršnoj vlasti, kao i u tužilaštvu i sudstvu”, kazao je Husović “Vijestima”.
    To ti je ziva istina da se uci dok se zivo i opet se umre kao neznalica, ali cak ni u tom tekstu sto predlozi ne nadjoh to inegralno.
    Prije neki dan procitao sam jednu humoresku nekog novinara iz istocne Njemacke. Opisuje kako su po kljucu odredjivali da neki mora biti zaposljen
    pa kad nasli da sve odgovara zaposlili ga kao spasioca na bazenu. Ispostavilo se da cojek nije znao plivati i kad se utopio otvorili istragu koji je drzavni neprijetelj to prouzrokovao....
    Skoro da je i ta prica o zaposljavanjima po kljucu pa takva a da ne govorimo da lici onom kad su u SSSR-u zaposlili striptizetu koja bila narodni heroj osam puta ranjavana i sve medalje imala ali niko nije htio da gleda njenu umjetnost.
    Kao sto rekoh i ranije nećes naći bas nista u cemu je tretman Bosnjaka razlicit od ostalih a koliko je ko podlozan i naivan da slusa populisticke price to je nesto drugo, pada "na fore" politickih i politikanskih naklapanja... je neka druga prica. Nijesam bas nimalo naivan da bih povjerovao u price ovoga Suljevića da su oni zbog neke brige za Bosnjake, a ko vjeruje u to siroko mu polje. Grozim se svih koji tvrde da pricaju u ime nekog naroda a pogotovo kad to cine nekakve budaletine sa idejam iz malog mozga. Duboko sam ubijedjen da takve treba ignorisati, ali za one koji zive od prenosenja takvih umotvorina nije vijest kad pas ugrize cojeka vec kad je obratno pa se svakakvim daje prostor i vrijeme da ih neko saslusa.
    Porivi su i za to razliciti pa sam i ja u svoje pero isao na sve mitinge onoga letaca i mogu ti reci da smo se super provodili.

  3. #253
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Hari, ja text nisam postavio radi pojma "integralno". Text je postavljen kao odgovor na pitanje šta ima to nekrektno prema Bošnjacima u CG. Smatram da je gospodin Rafet Husović najkompetentniji da da takvu ocjenu.

  4. #254
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    daj onda izvadi iz teksta sta je rekao da je nekorektno i cime su ugrozeni Bosnjaci

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    daj onda izvadi iz teksta sta je rekao da je nekorektno i cime su ugrozeni Bosnjaci
    Stari moj, pa trebao si procitati barm pocetak teksta gdje pise:


    ( ... ) Rožaje – Lider Bošnjačke strane i ministar bez portfelja Rafet Husović ocijenio je da ukupna zastupljenost Bošnjaka i ostalih manjinskih naroda u institucijama vlasti ne odgovara njihovom učešću u ukupnom stanovništvu. ( ... )

    To je samo uvod o onome o cemu se treba prodiskutovati. Inace sve u svemu situacija ide uzlaznom putanjom sto se iz teksta jasno vidi.

    To je to.

  6. #256
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    koliko ga ja razumijem zali se da zastupljenost u tuzilastvu i sudstvu nije na odgovarajucem nivou, sta onda reci za vaterpolo reprezentaciju
    She is only here to annoy herself!

  7. #257
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za vaterpolo neka bar kandiduju nekog sto zna plivati

  8. #258
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,082
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Jest da je bilo prije dvije godine, pa ko je zaboravio da se podsjeti

    Vladika zahumsko-hercegovački i primorski Grigorije uputio je vlastima BiH inicijativu za međunarodnu arbitražu oko dijela jadranske obale u blizini Igala u Crnoj Gori. Vladika tvrdi kako taj dio teritorije treba pripasti BiH. Vlasti obje države, međutim, tvrde da u pogledu granica nema otvorenih pitanja.

    http://www.slobodnaevropa.org/conten...62.html?page=2

  9. #259
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Za vaterpolo neka bar kandiduju nekog sto zna plivati
    Vidiš ja sam bivši vaterpolista, i naučio sam dobro da plivam, ali diskriminacija burazu..., ti to ne znaš, a i kako bi mogao znati...

  10. #260
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Escobar_BP View Post
    Jest da je bilo prije dvije godine, pa ko je zaboravio da se podsjeti

    Vladika zahumsko-hercegovački i primorski Grigorije uputio je vlastima BiH inicijativu za međunarodnu arbitražu oko dijela jadranske obale u blizini Igala u Crnoj Gori. Vladika tvrdi kako taj dio teritorije treba pripasti BiH. Vlasti obje države, međutim, tvrde da u pogledu granica nema otvorenih pitanja.

    http://www.slobodnaevropa.org/conten...62.html?page=2
    Mora se priznati covjeku da je smislio dobar vic tada .
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  11. #261
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    S & Montenegro-Russia
    Posts
    142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U SRB Sandžak definitivno treba poseban status.
    Sto samo u Srbiji,onda treba cio neformalni region Sandzaka da dobije specijalni status,mada tesko ce ici i u samoj Srbiji jer zapadni vecinski srpski dio Sandzaka tj Rasko-Polimljske oblasti (Priboj,Prijepolje i Nova Varos) sigurno ne bi nikad pristali da budu dio nekog takvog regiona, pa bi i oni odmah na startu trazili specijalni status za sebe.Stanovnistvo ove 3 opstine je to vec stavilo do znanja kad je pokusano stvaranje ''staitistickog'' regiona.

  12. #262
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nema nista od toga, ne znam uopste cemu ovolika rasprava.
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  13. #263
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vala pritisnu nas ovaj mir...

  14. #264
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Autonomija Sandžaka loša i za Muslimane i za Bošnjake

    Autonomija Sadžaka, odnosno Raške oblasti u ovom vremenu nema demokratsko utemeljenje, ocijenio je juče Smajo Šabotić, predsjednik Lige za sjever i član Predsjedništva Stranke penzionera, invalida i socijalne pravde. On smatra da za Muslimane i Bošnjake ni u Srbiji ni u Crnoj Gori to ne bi bilo dobro rješenje iz dva razloga.
    - Prvo, jer bi većina Muslimana i Bošnjaka ostala izvan tih autonomija, a drugo, izazivala bi strah od otcjepljenja kod naše braće Srba i Crnogoraca - istakao je Šabotić u izjavi za "Dan".
    Naglasio je da to ne znači da treba zaustaviti regionalizaciju Crne Gore na sjevernu, centralnu i primorsku regiju. Po njegovom mišljenju, ne treba zaustaviti ni prekograničnu regionalnu saradnju, poštujući pritom nedjeljivost teritorije Crne Gore i nepovredivost državnih granica.
    Komentarišući ponovnu aktuelizaciju ideje o autonomiji Sandžaka Šabotić je kazao da "u zadnje vrijeme ništa nije izazvalo toliko reakcija na političkoj sceni Crne Gore kao izjave i stavovi glavnog muftije Muamera Zukorlića".
    - Jedni su jedva dočekali da se problemi sa ekonomskih skrenu na nacionalne. Drugi, prinudne demokrate, odmah su zakojevitezali i povadili zarđale handžare. Treći - poslušnici iz redova Muslimana i Bošnjaka u vlasti, potrčali su da se dodvore i nastavili da obmanjuju narod da su Muslimani i Bošnjaci manjinski narod a ne nacionalna manjina, kako je sadašnje ustavno rješenje - tvrdi Šabotić.
    On je dodao da "ako govorimo o jednoj naciji, ma koja to bila, pa makar i o muslimanskoj ili bošnjačkoj, neminovno ulazimo u nacionalističke vode". Ističe, nacionalno pitanje u Crnoj Gori nije pravedno riješeno. Stoga i predlaže, po njegovoj ocjeni, sveobuhvatno i pravedno rješenje za sve nacionalne zajednice u Crnoj Gori.
    - Da bi naša država mogla da efikasno fukkcioniše potrebno je i pravedno rješenje nacionalnog pitanja, jer se narod ne može dugo varati niti držati u neznanju. Potrebno je da suverenitet pripada državljanima a ne građanima. Da konstitutivni montenegrinski narod čine konstitutivne autohtone nacije Crnogorci, Srbi, Bošnjaci i Muslimani. Da autohtone nacionalne manjine budu Albanci, Hrvati i Italijani, a neautohtona nacionalna manjina Romi. Poznato je da Hrvati i Albanci žele da budu nacionalna manjina zbog jakih matičnih država u okruženju koje štite njihove nacionalne interese, ali to ne žele Muslimani, Bošnjaci, a posebno ne Srbi - smatra Šabotić.
    Da bi se raspravljali o ovim pitanjima, napominje on, moraju se definisati pojmovi jer u našoj javnosti, kako je dodao, postoji zbrka u njihovom tumačenju.
    - Po definiciji narod je istorijska, Bogomdana kategorija, a nacija je opredjeljenje i proizvod devetnaestog vijeka. Po tim savremenim definicijama svi mi iz našeg ustava, osim Albanaca etnički pripadamo srpskom narodu iako smo opredijeljeni na pet pomenutih nacija i govorimo istim jezikom nazvanim po nacionalnoj opredijeljenosti - tvrdi Šabotić.
    Po definiciji, kako je dalje kazao, nacionalne manjine su oni koji imaju drugu matičnu državu, a da to nije ona u kojoj žive.
    - Kako smo po ustavu mi Muslimani i Bošnjaci proglašeni za nacionalne manjine pitao bih ustavotvorce koja je naša matična država. Ovo se posebno odnosi na Muslimane jer mi druge države osim Crne Gore nemamo. Dakle, najbolje je švajcarsko rješnje, gdje su i Retoromaci, kojih ima oko 30.000 ravnopravan narod sa milionima Njemaca, Francuza i Italijana, koji su švajcarski državljani, a i njihov jezik je službeni jezik. Ne bude li ustavne nacionalne ravnopravnosti i kostitutivnosti Srba, Crnogoraca, Muslimana i Bosšnjaka, proporcionalne zastupljenosti u organima vlasti i skladnog reginalnog razvoja, posebno onih regija u kojima većinom žive Srbi, Muslimani i Bošnjaci, plodno tlo mogu uvijek naći i radikalnija i za sve traumatična rješenja - zaključio je Šabotić.

  15. #265
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,154
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Autonomija Sandžaka loša i za Muslimane i za Bošnjake

    Autonomija Sadžaka, odnosno Raške oblasti u ovom vremenu nema demokratsko utemeljenje, ocijenio je juče Smajo Šabotić, predsjednik Lige za sjever i član Predsjedništva Stranke penzionera, invalida i socijalne pravde. On smatra da za Muslimane i Bošnjake ni u Srbiji ni u Crnoj Gori to ne bi bilo dobro rješenje iz dva razloga.
    - Prvo, jer bi većina Muslimana i Bošnjaka ostala izvan tih autonomija, a drugo, izazivala bi strah od otcjepljenja kod naše braće Srba i Crnogoraca - istakao je Šabotić u izjavi za "Dan".
    Naglasio je da to ne znači da treba zaustaviti regionalizaciju Crne Gore na sjevernu, centralnu i primorsku regiju. Po njegovom mišljenju, ne treba zaustaviti ni prekograničnu regionalnu saradnju, poštujući pritom nedjeljivost teritorije Crne Gore i nepovredivost državnih granica.
    Komentarišući ponovnu aktuelizaciju ideje o autonomiji Sandžaka Šabotić je kazao da "u zadnje vrijeme ništa nije izazvalo toliko reakcija na političkoj sceni Crne Gore kao izjave i stavovi glavnog muftije Muamera Zukorlića".
    - Jedni su jedva dočekali da se problemi sa ekonomskih skrenu na nacionalne. Drugi, prinudne demokrate, odmah su zakojevitezali i povadili zarđale handžare. Treći - poslušnici iz redova Muslimana i Bošnjaka u vlasti, potrčali su da se dodvore i nastavili da obmanjuju narod da su Muslimani i Bošnjaci manjinski narod a ne nacionalna manjina, kako je sadašnje ustavno rješenje - tvrdi Šabotić.
    On je dodao da "ako govorimo o jednoj naciji, ma koja to bila, pa makar i o muslimanskoj ili bošnjačkoj, neminovno ulazimo u nacionalističke vode". Ističe, nacionalno pitanje u Crnoj Gori nije pravedno riješeno. Stoga i predlaže, po njegovoj ocjeni, sveobuhvatno i pravedno rješenje za sve nacionalne zajednice u Crnoj Gori.
    - Da bi naša država mogla da efikasno fukkcioniše potrebno je i pravedno rješenje nacionalnog pitanja, jer se narod ne može dugo varati niti držati u neznanju. Potrebno je da suverenitet pripada državljanima a ne građanima. Da konstitutivni montenegrinski narod čine konstitutivne autohtone nacije Crnogorci, Srbi, Bošnjaci i Muslimani. Da autohtone nacionalne manjine budu Albanci, Hrvati i Italijani, a neautohtona nacionalna manjina Romi. Poznato je da Hrvati i Albanci žele da budu nacionalna manjina zbog jakih matičnih država u okruženju koje štite njihove nacionalne interese, ali to ne žele Muslimani, Bošnjaci, a posebno ne Srbi - smatra Šabotić.
    Da bi se raspravljali o ovim pitanjima, napominje on, moraju se definisati pojmovi jer u našoj javnosti, kako je dodao, postoji zbrka u njihovom tumačenju.
    - Po definiciji narod je istorijska, Bogomdana kategorija, a nacija je opredjeljenje i proizvod devetnaestog vijeka. Po tim savremenim definicijama svi mi iz našeg ustava, osim Albanaca etnički pripadamo srpskom narodu iako smo opredijeljeni na pet pomenutih nacija i govorimo istim jezikom nazvanim po nacionalnoj opredijeljenosti - tvrdi Šabotić.
    Po definiciji, kako je dalje kazao, nacionalne manjine su oni koji imaju drugu matičnu državu, a da to nije ona u kojoj žive.
    - Kako smo po ustavu mi Muslimani i Bošnjaci proglašeni za nacionalne manjine pitao bih ustavotvorce koja je naša matična država. Ovo se posebno odnosi na Muslimane jer mi druge države osim Crne Gore nemamo. Dakle, najbolje je švajcarsko rješnje, gdje su i Retoromaci, kojih ima oko 30.000 ravnopravan narod sa milionima Njemaca, Francuza i Italijana, koji su švajcarski državljani, a i njihov jezik je službeni jezik. Ne bude li ustavne nacionalne ravnopravnosti i kostitutivnosti Srba, Crnogoraca, Muslimana i Bosšnjaka, proporcionalne zastupljenosti u organima vlasti i skladnog reginalnog razvoja, posebno onih regija u kojima većinom žive Srbi, Muslimani i Bošnjaci, plodno tlo mogu uvijek naći i radikalnija i za sve traumatična rješenja - zaključio je Šabotić.
    Ovo boldovano je najbitnije...:hardrock:. OVO JE SAMO PRIČA ZAVADI, DA SE NE VIDE GLAVNI PROBLEMI, A KOD MUSLIMANA JE NAJBITNIJE PITANJE DA BI BILI RAVNOPRAVNI SA DRUGIM NARODIMA, ZASTUPLJENOST U ORGANIMA VLASTI ČEGA NEMA U ADEKVATNOJ MJERI...
    Last edited by Dawud; 30-08-10 at 01:26.

  16. #266
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dawud View Post
    A KOD MUSLIMANA JE NAJBITNIJE PITANJE DA BI BILI RAVNOPRAVNI SA DRUGIM NARODIMA, ZASTUPLJENOST U ORGANIMA VLASTI ČEGA NEMA U ADEKVATNOJ MJERI...
    Ajde više je vrijeme da se poklopimo u mišljenjima
    Nisi napisao "Bošnjak" nego Musliman i to mi je drago što znači da nisi pripadnik novonastale nacije čiji pripadnici na samo da kažu da su Bošnjaci već žele i da sve EX SFRJ Muslimane proglase "Bošnjacima". I pored toga što zvanična Muslimanska zajednica Crne Gore na priznaje Bošnjake kao naciju.

    Vi Muslimani ste se izborili za status Nacije mada doslovno svi Muslimani (tu ne računam šiptare) koje sam upoznao sebe nazivaju Crnogorcima i koliko ja znam imate prestavnike u parlamentu.Plus Muslimane u svakoj političkoj stranci.
    ako gledaš na muslimane kao vjeroispovjest u daleko većoj mjeri ste uključeni u vlast od katolika
    ako posmatraš Muslimane kao naciju u daleko su povoljnijem položaju od Srba kojih ima neuporedivo više
    Muslimani imaju zagarantovana poslanička mjesta u parlamentu,Srbi nemaju

    i dalje mi nije jasno u čemu su to Muslimani potlačeni u Crnoj Gori ??
    Ako na njih gledaš kao na vjeroispovjest oni su po nacionalnosti Crnogorci i gledajući tako oni su "glavni" narod u Crnoj Gori
    ako gledaš na njih kao na naciju zastupljeni su u vlasti u korektnom procentu


    PS.
    Bošnjaci se u Crnoj gori prvi put pominju u popisu 2003
    Last edited by Rakun; 30-08-10 at 08:16.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #267
    Join Date
    May 2009
    Location
    U STAN
    Posts
    137
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma treba sve razdjeliti .Mi izgleda nista nismo za ovih 20 godina naucili . Djelili se djelili po republikama sad se spajamo po nekakvim organizacijama , gubimo vrijeme energiju i najpametniji odlaze u svijet i ne vracaju se vise nikad . I onako ove nase vlasti se vise sa teritorijom ne pitaju , imaju uticaj samo na lokalnom nivou kada treba kakvu kucu srusiti ili kakav most otvoriti ......
    Inspektor Besevic opet sije mudrost medju narodom

  18. #268
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  19. #269
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    talasa po partiNskoj duznosti i puni svoje ljigave dzepove, sto bi to bilo cudno za ovo podneblje?!
    She is only here to annoy herself!

  20. #270
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lako cemo za njega, no od talasa koje stvara, puna mreza krapova.

    _______

  21. #271
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Od krapova se bogomi bas dobro zivi

  22. #272
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Dok je krapova , tu je i para...... :-)

  23. #273
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jal Cargo View Post
    qq
    ako postoji veća glupost od "pitanja" sandžaka (a to je teško) onda je to ovaj članak
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #274
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno da je ova ideja sve prihvatljivija. Poseban se interes javio i u Evropi. Izgleda neko velik iza ovog stoji.


    Kad vleiki djelaju, malima je mjesto u mišiju rupu. Sa interesovanjem pratim cijelu situaciju.

  25. #275
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jes kako nije. Eno i najozbiljniji politicar Urban Priol spremio cijelu emisiju za
    "Neues aus der Anstalt". U Francuskoj nedjeljnik "Le Canard enchainé" objavio da vec od
    cetvrtka nastupa autonomija. Harry Hill vec spakova kamere da to proglasenje snima.....

Page 11 of 17 FirstFirst ... 789101112131415 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vojvođanski Mađari traže autonomiju
    By Peko in forum Politika generalno
    Replies: 25
    Last Post: 16-04-08, 23:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •