Results 1 to 14 of 14

Thread: logika

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default logika

    Sa stanovista elementarne logike, poimanja visestranacja i demokratije, ovo je najsmijesnija izjava koju sam dosad cuo:

    Kako Gegaj može da prima masnu platu od Beograda ako misli da Srbija ubija Albance, ističe Čedomir Antić, savjetnik Miroljuba Labusa.

    Da li primanje poslanicke plate podrazumijeva da poslanik mora da hvali vlast po svaku cijenu?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne, ali je poena u tome da sebe i ostale siptare ponizava sto prima platu od mrskog mu Beograda. te ispade da je on siptarska ***** i placenik.

    eh dukljani/siptari/muslimani, slabo radi ta logika kod vas. vidi se da nista ne znate o srbima i crnogorcima, pa ne razumijete ni logiku u jednu takvu jednostavnu izjavu. nadam se da svaki srbin i crnogorac iz prvog pogleda razumije svrhu citirane poruke.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    uostalom, trebao si malo vise obratiti paznju izjavi toga siptarskog fanatika iz DPSa.

    on je reka da srbi zele ubiti sve siptare na kugli zemaljskoj. vjerovatno da je tako, nebi vise bilo siptara. no, eto ih 80,000 u sred Beograda. i ta fasisticka Srbija je vise multietnicka od bilo koje drzave u okruzenju. no, opet se vracamo LOGICI, a to je vasa slaba tacka, umalo zaboravih da vi bosanci imate hendikep (a ni siptari nijesu nesto poznati u svijetu po nauci).

  4. #4
    Join Date
    May 2004
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Protjerali su 1.000.000 Albanaca, svojih sugradjana, popalili im kuce, posilovali sto se moze a ostalo u hladnjace. I sad da im se jos zahvale.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh, sto su ti siptari, i njihovi savjeznici iz Al Kaide nevini.

    napali ih srbi, ni krive ni duzne.

    a vi godinama ubijate policajce, palite crkve i progonite srpske civile. ***** jedna, kome vi glumite nevine zrtve??

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    ne, ali je poena u tome da sebe i ostale siptare ponizava sto prima platu od mrskog mu Beograda. te ispade da je on siptarska ***** i placenik..
    Po toj tvojoj nakaradnoj logici, svaki pripadnik manjinskog naroda je ***** i placenik nacije kojoj pripada! On je bas, cinjenicom da je poslanik, duzan da pojacano brani interese pripadnika svoje nacije. Nekad, doduse, to prelazi u extrem i naizgled apsurd, ali je legitimno.

    eh dukljani/siptari/muslimani, slabo radi ta logika kod vas. vidi se da nista ne znate o srbima i crnogorcima, pa ne razumijete ni logiku u jednu takvu jednostavnu izjavu. nadam se da svaki srbin i crnogorac iz prvog pogleda razumije svrhu citirane poruke.
    Sve vise pocinjem da mislim da je 'dukljani/siptari/muslimani' + hrvati + nesto liberala + nesto Jugonostalgicara, fundament gradjanske Crne Gore.
    Ostali su zanesenjaci minulih vjekova, romantici antiturske provinijencije i vjeciti oslobodioci Crne Gore od mrskih zavojevaca... Priznajem, ovih poslednjih je prilicno, i oni, kao i ti, Njeguse, na tvoj nacin razumiju onu izjavu. Nadam se da ces im, kao pripadnik plemena koje je bilo predvodnik evropeizacije Crne Gore, a i na medji gdje najzesce duvaju civilizacijski vjetrovi, poceti polako otvarati oci i razjasnjavati njihove vjekovne zablude. Svi to od tebe ocekujemo!

    F

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    477
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forumen
    Quote Originally Posted by Njegus
    ne, ali je poena u tome da sebe i ostale siptare ponizava sto prima platu od mrskog mu Beograda. te ispade da je on siptarska ***** i placenik..
    Po toj tvojoj nakaradnoj logici, svaki pripadnik manjinskog naroda je ***** i placenik nacije kojoj pripada! On je bas, cinjenicom da je poslanik, duzan da pojacano brani interese pripadnika svoje nacije. Nekad, doduse, to prelazi u extrem i naizgled apsurd, ali je legitimno.
    ne, opet ti fali logika. prije svega, ja mislim da je taj pomenuti Gegaj jedan bijesni siptarski fanatik. dakle, ne slazem se sa njegovom izjavom da Srbija zeli da pobije sve siptare. samim tim, ne smatram pripadnike manjinskih naroda koji imaju drzavne poslove placenicima.
    ali sa gledalista fanatika iz tih manjinskih naroda, svako ko dobiva platu iz Beograda je placenik.

    na primjer, ja bih se stidio da primam platu od Ante Pavelica, Alije Izetbegovica, Mila Djukanovica, Adolf Hitlera, i slicno.
    dakle, gospodin Gegaj je pojeo ***** kad je reka da Beograd zeli ubiti sve Albance... a on upravo zivi od para tih isti "zlocinaca", sto po njegovom izlaganju znaci da je on placenik i prodana *****!

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njegus
    ...
    na primjer, ja bih se stidio da primam platu od Ante Pavelica, Alije Izetbegovica, Mila Djukanovica, Adolf Hitlera, i slicno.
    dakle, gospodin Gegaj je pojeo ***** kad je reka da Beograd zeli ubiti sve Albance... a on upravo zivi od para tih isti "zlocinaca", sto po njegovom izlaganju znaci da je on placenik i prodana *****!
    Visestranacje podrazumijeva da, i kad je najmracniji (za nekog mracan, za nekog svijetao kao sunce nebesko ) rezim na vlasti, koji je, pretpostavimo, legalno pobijedio na izborima, poslanici opozicionih partija demokratski pokusaju da mu oponiraju i bore se demokratski da mu se zavrsi vladavina. Po tvojoj logici, u parlamentu CG ne bi bilo opozicije jer ne bi trebalo da pristanu da primaju platu od tako mracnog rezima. Apsurd!

    Nije ovo drzava samo vladajucih stranaka, nego svih, i opozicije, i svi oni zajedno cine drzavu Crnu Goru! Opozicija ne prima platu od vladajuceg rezima vec od drzave Crne Gore na zakonom ustanovljeni nacin. Otkud takva tvoja logika!? Pa onda bi se sva opozicija stidjela sto ih hrani vladajuci rezim, a daleko od toga da ih on hrani!...

  9. #9
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gegajeva izjava se moze shvatiti kao prejaka...

    moze,ali i ne mora. ja je recimo ne dozivljavam kao prejaku.mislim da je na mjestu. velikoj vecini srba jedina deviza poznata u zivotu glasi "samo je mrtav albanac ,dobar albanac".

    ja u svakom slucaju podrzavam legitiman zahtjev albanske vecine za postovanjem demokratskih prava u presevu ,bujanovcu i okolini..

    podrzavam punu NEZAVISNOST kosova.nadam se da ce se ona ostvariti 2005. godine. a onda ...

    zna se....


    a.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izgleda da su siptari dzabe zrtvovali onog momka prije neko veche. na njihovu zalost ovaj put nikavih pobuna i nereda nije bilo za razliku od slucaja u racku i onog proslogodisnjeg davljnja vlastite djece sto je pruzrokovalo 'martovsko ludilo' . jebiga ko zna sto su ocekivali ovaj put ali logika ih je obmanula. a vise ih je svako provalio. no se pitam sto im je sledeci potez ovo su vise zastarjele metode. mozda nekakav masakr u vrticu ili porodilistu. a sto je to za njih kad su vishi ciljevi u pitanju ...

    uglavnom vise srece u narednom kolu

  11. #11
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    izgleda da su siptari dzabe zrtvovali onog momka prije neko veche.
    Pogledajte što je ovaj pacov napisao.
    A poslije krište i vrište do neba da su ugroženi.
    Kako fašisti mogu biti ugroženi ?
    Imali išta pokvarenije od izdajnika svoga naroda - ******** ?

    Albanci i svi mediji su izmislili da je ubijen taj momak, zar ne ?
    Srbi nijesu nikad nikoga ubili ?
    Vojnik je ubio tog Albanca jer je branio goloruki srpski živalj !

    Za ilegalno prelaženje granice taj 16- šnjak bi dobio od sudije za prekršaje 2 dana zatvora, ali mu je srpski vojnik presudio drugačije.
    Ubio ga je !

  12. #12
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    izgleda da su siptari dzabe zrtvovali onog momka prije neko veche.
    Pogledajte što je ovaj pacov napisao.
    A poslije krište i vrište do neba da su ugroženi.
    Kako fašisti mogu biti ugroženi ?
    Imali išta pokvarenije od izdajnika svoga naroda - ******** ?

    Albanci i svi mediji su izmislili da je ubijen taj momak, zar ne ?
    Srbi nijesu nikad nikoga ubili ?
    Vojnik je ubio tog Albanca jer je branio goloruki srpski živalj !

    Za ilegalno prelaženje granice taj 16- šnjak bi dobio od sudije za prekršaje 2 dana zatvora, ali mu je srpski vojnik presudio drugačije.
    Ubio ga je !

    prije neki dan sam citao neki tekst davida albaharija u kojem je on rekao da je srbija jedina zemlja na svijetu u kojoj fasisti kukaju da su im ugrozena gradjanska prava.
    oni,fasisti,misle da je legitimno i legalno pozivati na ubijenje pripadnika druge nacije ,a da njih niko ne smije ni mkrko pogledati , a kamoli sto drugo.

    no,sto se srbije tice,za njih je jedini pravi narodni lijek NEZAVISNOST kosova i NEZAVISNOST montenegra.

    vjeruj da se jos uvijek premisljam koji ce mi dan biti drazi.

    na dan kad rugova podigne kosovsku zastavu i objavi nezavisnost iz mog ce se uredjaja cuti na sav glas "GDE GOD DA KRENEM TEBI SE VRACAM PONOVO,KO DA MI UZME IZ MOJE DUSE KOSOVO..." :wink:

    a.

  13. #13
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    431
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D
    Quote Originally Posted by -=H2SO4=-
    izgleda da su siptari dzabe zrtvovali onog momka prije neko veche.
    Pogledajte što je ovaj pacov napisao.
    A poslije krište i vrište do neba da su ugroženi.
    Kako fašisti mogu biti ugroženi ?
    Imali išta pokvarenije od izdajnika svoga naroda - ******** ?

    Albanci i svi mediji su izmislili da je ubijen taj momak, zar ne ?
    Srbi nijesu nikad nikoga ubili ?
    Vojnik je ubio tog Albanca jer je branio goloruki srpski živalj !

    Za ilegalno prelaženje granice taj 16- šnjak bi dobio od sudije za prekršaje 2 dana zatvora, ali mu je srpski vojnik presudio drugačije.
    Ubio ga je !
    o izdaji i fasizmu ti mi nemoj pricat i pomalo jadan ne richi mnogo.
    sto se pravis lud al ne znas kakvim se trikovima oni sve sluze da bi prikupljali poene. nisam reko da ga nashi nisu ubili vec da je namjerno poslat ili ucjenjen il sto li vec da bi isprovocirao vjsku. znaci ovakvi slucajevi samo idu u prilog albancima tj njihovoj zelj za demilitarizacijom juga srbije - ali izgleda da od toga (na njihovu a i vasu zalost) nema nista
    i analiziraj malo 'slucaj racak' i ono davljenje pa ces vidjet o cemu ti pricam.

    samo nemojte i vi pocet kopirat ovakve njihove akcije ako boga znate

    Quote Originally Posted by Ataman
    na dan kad rugova podigne kosovsku zastavu i objavi nezavisnost iz mog ce se uredjaja cuti na sav glas "GDE GOD DA KRENEM TEBI SE VRACAM PONOVO,KO DA MI UZME IZ MOJE DUSE KOSOVO..." :wink:
    a.
    a jel to mozda kod zbutege u horu ili bolje u grbalj kod cetnicke ujcevine ?
    fin izbor nema sta

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: logika

    Quote Originally Posted by forumen
    Sa stanovista elementarne logike, poimanja visestranacja i demokratije, ovo je najsmijesnija izjava koju sam dosad cuo:

    Kako Gegaj može da prima masnu platu od Beograda ako misli da Srbija ubija Albance, ističe Čedomir Antić, savjetnik Miroljuba Labusa.

    Da li primanje poslanicke plate podrazumijeva da poslanik mora da hvali vlast po svaku cijenu?
    Ако Београд жели његову смрт што му онда плаћа плату? Још важније, зашто Гегај, супер-борац за (велико)албанска права, не одбије ту цркавицу с обзиром од кога долази?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •