View Poll Results: Ko ce biti sampion Crne Gore 2010-2011 ??

Voters
168. You may not vote on this poll
  • Buducnost

    75 44.64%
  • Mogren

    28 16.67%
  • Rudar

    14 8.33%
  • Zeta

    5 2.98%
  • Sutjeska

    7 4.17%
  • Lovcen

    7 4.17%
  • OFK Bar

    6 3.57%
  • Mornar

    1 0.60%
  • Petrovac

    3 1.79%
  • Decic

    16 9.52%
  • Mladost

    3 1.79%
  • Grbalj

    3 1.79%
Page 21 of 59 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 501 to 525 of 1456

Thread: T-Com CFL 2010-2011

  1. #501
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    9,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    haha, Saša Petrović...
    rekoše da je "u Španiji zbog diplomskog rada za dobijanje UEFA licence", naš međunarodno priznati stručnjak.

    Sastav Budućnosti se jeste dosta promijenio ove sezone, ali i Rakojević pretjeruje danas sa pričom da se "sa igračima od 20 godina teško može što postići", s obzirom da pored njih ima itekako iskusnijih igrača u timu. Što bi tek drugi treneri trebalo da pričaju...

  2. #502
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Je li moguće da nam ovo rade... uffffffff
    Are you suggesting coconuts migrate?

  3. #503
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Podgoritza
    Posts
    2,322
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    je li moguce da se ovo radi od naseg kluba?!

  4. #504
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    od grafiti i autokorza sa tomo odlazi nema nista i nece nikada biti...
    a njemu je bas dobro doslo sto nikoga nema na stadionu.. bar moze na miru da gleda kako se muce sa petrovcem, barom, itd...

  5. #505
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cijela situacija je smijesna, pocev od lige, pa do klubova, posebno Buducnosti. Vise nemas za sto da navijas. Klubovi nemaju "dusu". Sve je podredjeno mocnicima, i politicarima, opet kazem, posebno Buducnost. Samo cekam da stave Dinosu za predsjednika Buducnosti. Sto radi Mugi od gradskog kluba, bruka.
    DICIOTTO

  6. #506
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Sprdnja se, dakle, nastavlja. Taman pohvalih čovjeka i on ode. Ne bih htio da dajem generalne ocjene o svemu jer dovoljan broj informacija nemam (a da lupam napamet neću), no ono što sigurno znam je da nešto gadno smrdi i to odozgo. Nenormalno je da se Budućnost godinama srozava a da se treneri mijenjaju kao papirne maramice. Dakle, za sve je krivo rukovodstvo sa Mugošom na čelu. U to nema ni trunke sumnje. I kad sam pomislio da ova godina može biti prekretnica ili neki njen početak jer je Budućnost konačno dala mladima šansu da se razvijaju i da na kraju polusezone bodovna razlika između objektivno jačeg Mogrena i Budućnosti budu samo bodovi u međusobnim duelima, to nije bilo dovoljno da se sa Pecom ide do kraja sezone. Peco Rakojević je imao, složićemo se, gori sastav od Mogrena pa i od Rudara (s tim što je Rudar ove godine imao poznatih problema sa rukovodstvom pa nije uspio) a ne treba zaboraviti da Budućnost nije mogla računati na podršku sa tribina pogotovo u gostima. Po meni je taj čovjek napravio malo čudo sa ovim timom i bez ikakve podrške navijača. Zašto se ovakve stvari dešavaju vjerovatno ćemo saznat jednog dana. Složiću se da samom vrhu Budućnosti savršeno odgovara ova situacija sa bojkotom. Neću nikoga da učim jer ne pripadam "Varvarima" a navijam za Budućnost ali mogli ste viđet njihova lica kad je ona riba bila ubačena. Izrazi lica koji kažu: "ne možete nam ništa". Ono sa čim se ne slažem je da je naša liga toliko smiješna jer bolje nemamo a talenata sigurno imamo. Samo bolja organizacija u klubovima + bolji tereni + stadioni + rad sa mlađim kategorijama i ne bi to bilo tako loše.
    Dick Laurent is dead!

  7. #507
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _HokutoNoKen_ View Post
    Cijela situacija je smijesna, pocev od lige, pa do klubova, posebno Buducnosti. Vise nemas za sto da navijas. Klubovi nemaju "dusu". Sve je podredjeno mocnicima, i politicarima, opet kazem, posebno Buducnost. Samo cekam da stave Dinosu za predsjednika Buducnosti. Sto radi Mugi od gradskog kluba, bruka.
    okle znas, dinosa bi mozda nesto napravio..
    isti scenario kao i od prije.. sasa petrovic na klupu, karaju ga u mozak i kad odustane od svega i da otkaz oni ga ne prihvate.. a onda poslije 2 dana mu daju otkaz..
    mafijaska posla

  8. #508
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    najveca greota od svega je sto su zarobili klub.mugi u svom maniru gazde grada prisvajajuci sve redom dosao je i do kluba i uzeo ga pod svoje i spakovao ga tako fino i pedantno i stavio u dzep svoj tako da ga sad nidje nema a on se greote igra i zabavlja.
    krajnje je zalosna situacija da fudbalski klub buducnost,necu objasnjavat sto znaci to ime i sto znaci nas klub,da klub znaci je prisvojen,bukvalno prisvojen od strane mugoga,kako bi sluzio njemu za subotnju zabavu.a grad,a navijaci a sve ono sto klub znaci nama to ga sad vise nicega nema i to je mozda jos i veca tuga sto mi svi tako sjedimo skrstenih ruku a mugi je zadivanio i razbanio se i boli ga oleander.nema subota,nema zanosa,iscekivanja entuzijazma,nema novih mladih dobrih igraca,nema nicesa,nema borbe,nema igre,titula,evrope.klub nam tavori godinama nije ni sjenka onoga sto je bio a mi se izgleda konacno i mirimo sa tim.

    mugija ocigledno boli za klub,tomo je isto tu iz nekih njemu znanih razloga.trenera se promijenilo u zadnjih 10 godina sigruno 25,igraca puta deset,i niko ne valja samo mugi valja i ovi koje on mece.definitivno je gimu glavni nas problem.
    sad treba mac bulatovica i peca i jos pola ekipe i bice sve u redu.ka sto je maknuta uprava 2009,a cus maknuta,a ja ne vdijeh tu da je ista maknuto jer mugi ga evo jos tu no samo je pione zamijenio.e tako sad i ove treba u majcinu poslat a nije su za micanje,makar ne sad,pogotovo ne peco.jes da imaju svojih mana ali taj bulatovic ne moze doves prave igrace ako mu klub u tri uzastopna prelazna roka ne obezbijedi centa,a taj peco je dosta napravio od ove ekipe,bodovno nije moga vise,u vezi igre jest ali dobro,nije strasno.
    a cujes sasa petrovic,a bolje bi garant neki momci sa foruma odje vodili ekipu no on.kad bi ovo bilo dogovoreno sve pa da dodje dejo vukicevic,obradova bi mu se,ali da mu se daju odrijesene ruke.ovako oni jednostavno uspijevaju u svojoj namjeri da nas i definitivno ubiju u pojam i da izgubimo interesovanje za klub.
    kazite vi meni gleda li se vama Buducnost,sa nesposobnim trenerom,bez navijaca,bez pola ove sadasnje ekipe i sa mugim kao bossom toga zalosnog lanca i onim njegovim pokvarenim kezom sitnim.e to cemo gledat od 26-02 pa nadalje
    sad sa ovim potezom mi je postalo jasno da se vise ne nadam nicemu,da to vise nije Buducnost,da vise nismo velicina cak ni mediokritet a igrom slucaja smo eto drugi u ovoj cudnoj ligi.
    kamen u glavu izgleda
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #509
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Ovaj Miranovic je proslog ljeta na Tari izjavio za TV "Bilo je veoma zanimljivo splavarenje raftingom"


    ...Ko izadje zadnji,neka ugasi svijetlo...pas vi se mesa napoteza,bando lopovska nesposobna.
    Last edited by Sidewinder; 11-12-10 at 17:56.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  10. #510
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

  11. #511
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Budimir Miranović rođen je 16. 07. 1967. godine u Podgorici. Bogata sportska karijera počinje u Napretku iz Donjih Kokota, gdje od 86. godine obavlja trenersku funkciju.

    AAHAHHHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHHAHAHAHHA HAHAHAH

  12. #512
    kako ne Guest

    Default

    Sa ovakvim intelektualcima i poznavaocima fudbala uspjeh je zagarantovan! Samo naprijed, na pravom ste putu.

    Srusite stadion pa da pocinemo.

  13. #513
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zasto se nesmije popuniti na sjever i jug dolnji sprat, kada u Nürnbergu ljulja galerija koliko moze...

  14. #514
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Budimir Miranović rođen je 16. 07. 1967. godine u Podgorici. Bogata sportska karijera počinje u Napretku iz Donjih Kokota, gdje od 86. godine obavlja trenersku funkciju.

    AAHAHHHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAAHAHAHHAHAHAHHA HAHAHAH
    Dobro, mogao si zbog korektnosti prenijeti i nastavak teksta:

    Od 94. godine je u fudbalskom klubu Budućnost, gdje je sa mlađim kategorijama bio višestruki osvajač prvenstva i Kupa Crne Gore. Dvije godine za redom (1999. i 2000.) proglašavan za najboljeg trenera mlađih kategorija u Crnoj Gori. Takođe, bio je član stručnog štaba mlađih kategorija Jugoslavije.

    Ne znam čovjeka ali ne volim da se sprdamo svakome. Blago Mourinhu što nije Crnogorac jer njegove igračke karijere nije ni bilo. I ne samo njemu jer ima puno primjera. Ono što je, međutim, sigurno jeste da se njegovim dolaskom situacija u Fk Budućnost neće riješiti. O poboljšanju situacije se može govoriti samo u slučaju odlaska nekih ljudi tj. onih koji su vodili klub svih ovoh godina.
    Dick Laurent is dead!

  15. #515
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    3,244
    Thanks Thanks Given 
    370
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    budo mesar
    You'll Never Smoke Alone..

  16. #516
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    sporazumni raskid ugovora iliti mrš
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  17. #517
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    sporazumni raskid ugovora iliti mrš
    Potvrdu ovoga što si napisao rekao je sam Peco Rakojević juče u Atlas Sport Specijalu. Dakle, po njegovim riječima oni nijesu bili zadovoljni njegovim rezultatom tj. odluka da Rakojević ode je bila njihova. Hm. Čudno, s obzirom na to da je prošlogodišnji prvak Rudar u nepromijenjenom sastavu ostavljen 7 bodova a da osjetno jači Mogren bježi samo 5 bodova. Ovo "čudno" sam napisao ironično, naravno, jer smo navikli na te stvari godinama. Bila je interesantna emisija a Peco Rakojević je pokazao da se itekako razumije u fudbal i da imamo za čime da žalimo. Ostaje mi nada da će sve ovo jednom proći i da će jednog dana on voditi Budućnost u normalnijim okolnostima odnosno sa novom upravom.
    Dick Laurent is dead!

  18. #518
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema srece dok je ova uprava ,dzabe nam je bilo ko da dodje kad ovi kretni vode.
    Ocerali su Grofa Bozovica ALO ALOOOOOOOOOO.Sad pocerase Peca koji je pravio ekipu na duze staze i za godinu dvije s njim Buducnost bi garantovano bila najjaca .Ali kreteni..

  19. #519
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    najveca greota od svega je sto su zarobili klub.mugi u svom maniru gazde grada prisvajajuci sve redom dosao je i do kluba i uzeo ga pod svoje i spakovao ga tako fino i pedantno i stavio u dzep svoj tako da ga sad nidje nema a on se greote igra i zabavlja.
    krajnje je zalosna situacija da fudbalski klub buducnost,necu objasnjavat sto znaci to ime i sto znaci nas klub,da klub znaci je prisvojen,bukvalno prisvojen od strane mugoga,kako bi sluzio njemu za subotnju zabavu.a grad,a navijaci a sve ono sto klub znaci nama to ga sad vise nicega nema i to je mozda jos i veca tuga sto mi svi tako sjedimo skrstenih ruku a mugi je zadivanio i razbanio se i boli ga oleander.nema subota,nema zanosa,iscekivanja entuzijazma,nema novih mladih dobrih igraca,nema nicesa,nema borbe,nema igre,titula,evrope.klub nam tavori godinama nije ni sjenka onoga sto je bio a mi se izgleda konacno i mirimo sa tim.

    mugija ocigledno boli za klub,tomo je isto tu iz nekih njemu znanih razloga.trenera se promijenilo u zadnjih 10 godina sigruno 25,igraca puta deset,i niko ne valja samo mugi valja i ovi koje on mece.definitivno je gimu glavni nas problem.
    sad treba mac bulatovica i peca i jos pola ekipe i bice sve u redu.ka sto je maknuta uprava 2009,a cus maknuta,a ja ne vdijeh tu da je ista maknuto jer mugi ga evo jos tu no samo je pione zamijenio.e tako sad i ove treba u majcinu poslat a nije su za micanje,makar ne sad,pogotovo ne peco.jes da imaju svojih mana ali taj bulatovic ne moze doves prave igrace ako mu klub u tri uzastopna prelazna roka ne obezbijedi centa,a taj peco je dosta napravio od ove ekipe,bodovno nije moga vise,u vezi igre jest ali dobro,nije strasno.
    a cujes sasa petrovic,a bolje bi garant neki momci sa foruma odje vodili ekipu no on.kad bi ovo bilo dogovoreno sve pa da dodje dejo vukicevic,obradova bi mu se,ali da mu se daju odrijesene ruke.ovako oni jednostavno uspijevaju u svojoj namjeri da nas i definitivno ubiju u pojam i da izgubimo interesovanje za klub.
    kazite vi meni gleda li se vama Buducnost,sa nesposobnim trenerom,bez navijaca,bez pola ove sadasnje ekipe i sa mugim kao bossom toga zalosnog lanca i onim njegovim pokvarenim kezom sitnim.e to cemo gledat od 26-02 pa nadalje
    sad sa ovim potezom mi je postalo jasno da se vise ne nadam nicemu,da to vise nije Buducnost,da vise nismo velicina cak ni mediokritet a igrom slucaja smo eto drugi u ovoj cudnoj ligi.
    kamen u glavu izgleda
    mislim da je covjek objasnio. jedino bih dodao da se bojim da ce i da se makne mugi doc neki novi mugi i sve isto.. ne moze neko kome je taj klub zadnja rupa na svirali da ga vodi.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  20. #520
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    1,548
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    8.200 gledalaca u 9 utakmice pod Goricom (prema Arena)...
    cak i Zeta je imala vise (8.700) a rudar prvi sa 9.600...

    kako nevidi uprava da ide nesto pogresno...

  21. #521
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trazimo reportere/skaute. Placamo 35€ da gledate utakmicu

    We are currently looking for live reporters.

    We are one of the world's leading information suppliers for sport related data. Our System is based on our unique fully automated data extraction and supervision technology for highest quality standard combined with a complex scout and video signal monitoring system.
    We are providing the most reliable data available worldwide for the betting and media industry for all relevant distribution channels.
    You will be paid 35€ per single sports event. Additionally we will reimburse your transport and ticket expenses.

    We don’t require a radio moderation or any other “speech based” reporting. Our system is totally technical based and you only have to speak when you receive a call from our supervisor during your coverage. For this you need intermediate English skills.

    Besides football, we also cover basketball, volleyball and tennis and soon we will start covering handball and ice-hockey.

    Please contact us on Skype: livescouting.balkan or MSN messenger: [email protected] if you are interested.
    Skype: livescouting.balkan or on Facebook or MSN messenger: [email protected]

  22. #522
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by denxho View Post
    8.200 gledalaca u 9 utakmice pod Goricom (prema Arena)...
    cak i Zeta je imala vise (8.700) a rudar prvi sa 9.600...

    kako nevidi uprava da ide nesto pogresno...
    Ti mislis da treba neko da im rece da ne dolaze ljudi na stadion i da ce oni cim to shvate okrenut politiku za 180 stepeni..kako ne

  23. #523
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Za današnju (sada već jučerašnju) Arenu ponovo Giga Vuković daje izjave u svom stilu:

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Iskreno, smeta mi to što nijesmo najbolji. Teško pronalazim sebe u ekipi koja se ne bori za najveće domete. Uvijek želim pobjede, a teško prihvatam poraze. Ne kažem, uvijek sam, i uvijek ću davati maksimum za Budućnost, ali sve jače želim da se oprobam u inostranstvu. Ovdje sam se dokazao, mislim da sam prevazišao našu ligu. Čini mi se da je pravo vrijeme da odem u inostranstvo. Čekam ponudu koja bi zadovoljila i klub i mene - kaže Vuković u zaključku ono što mu je na srcu.
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Poslije ranijih ovogodišnjih izjava "Budućnost nema kvaliteta da se bori za titulu" i "nadam se da ću u januaru otići u inostranstvo" ovo mu dođe kao dezert. Kako ne bih bio pogrešno shvaćen, niko nikome ne spori pravo da se nada odlasku u drugi tj. bolji klub a pogotovo ligu, naprotiv. Međutim, kad si kapiten te ekipe ti moraš imati odgovornost da te stvari prećutiš. Niko te ne ćera da ih kažeš javno. Zamislite kapitena bilo koje ekipe u Evropi koji govori kako jedva čeka da ode iz te ekipe. Takav primjer teško da postoji pogotovo ako to ponavlja već mjesecima unazad. Mislim da će, ukoliko ode, malo kome nedostajati.
    Dick Laurent is dead!

  24. #524
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece nikome to smece sto daje gol rukom iz ofsajda klubu kojem je sad kapiten

  25. #525
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Potvrdu ovoga što si napisao rekao je sam Peco Rakojević juče u Atlas Sport Specijalu. Dakle, po njegovim riječima oni nijesu bili zadovoljni njegovim rezultatom tj. odluka da Rakojević ode je bila njihova. Hm. Čudno, s obzirom na to da je prošlogodišnji prvak Rudar u nepromijenjenom sastavu ostavljen 7 bodova a da osjetno jači Mogren bježi samo 5 bodova. Ovo "čudno" sam napisao ironično, naravno, jer smo navikli na te stvari godinama. Bila je interesantna emisija a Peco Rakojević je pokazao da se itekako razumije u fudbal i da imamo za čime da žalimo. Ostaje mi nada da će sve ovo jednom proći i da će jednog dana on voditi Budućnost u normalnijim okolnostima odnosno sa novom upravom.
    Milo mi je da jos neko razumije.

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Za današnju (sada već jučerašnju) Arenu ponovo Giga Vuković daje izjave u svom stilu:

    --------------------------------------------------------------------------------------
    Iskreno, smeta mi to što nijesmo najbolji. Teško pronalazim sebe u ekipi koja se ne bori za najveće domete. Uvijek želim pobjede, a teško prihvatam poraze. Ne kažem, uvijek sam, i uvijek ću davati maksimum za Budućnost, ali sve jače želim da se oprobam u inostranstvu. Ovdje sam se dokazao, mislim da sam prevazišao našu ligu. Čini mi se da je pravo vrijeme da odem u inostranstvo. Čekam ponudu koja bi zadovoljila i klub i mene - kaže Vuković u zaključku ono što mu je na srcu.
    ------------------------------------------------------------------------------------

    Poslije ranijih ovogodišnjih izjava "Budućnost nema kvaliteta da se bori za titulu" i "nadam se da ću u januaru otići u inostranstvo" ovo mu dođe kao dezert. Kako ne bih bio pogrešno shvaćen, niko nikome ne spori pravo da se nada odlasku u drugi tj. bolji klub a pogotovo ligu, naprotiv. Međutim, kad si kapiten te ekipe ti moraš imati odgovornost da te stvari prećutiš. Niko te ne ćera da ih kažeš javno. Zamislite kapitena bilo koje ekipe u Evropi koji govori kako jedva čeka da ode iz te ekipe. Takav primjer teško da postoji pogotovo ako to ponavlja već mjesecima unazad. Mislim da će, ukoliko ode, malo kome nedostajati.
    Bas onaj pravi njegov prepoznatljivi stil.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

Page 21 of 59 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Prodaja dresova 2010/2011
    By Dresovi_Prodaja in forum Ostali oglasi
    Replies: 88
    Last Post: 11-11-11, 19:23
  2. Nlb liga 2010/2011
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 616
    Last Post: 03-05-11, 15:27
  3. NBA fantasy 2010/2011
    By Brent1986 in forum Ostali sportovi
    Replies: 187
    Last Post: 05-04-11, 01:22
  4. KSCG I Liga 2010/2011
    By kenneth in forum Ostali sportovi
    Replies: 5
    Last Post: 23-11-10, 11:07
  5. Evroliga Vaterpolo 2010/2011
    By Kotoranin in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 14-11-10, 20:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •